Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 2 hónapja #180695 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Screencapek:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... _Morannon/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180107 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
egy cikk...ami iszonyu benne, hogy milyen kegyetlen soka lesz a bemutató (Júliusban) :?


Mire van szüksége egy jó színésznek ahhoz, hogy igazán jó legyen? Egy másik jó színészre: egy inspiráló partner fél siker. Viggo Mortensen alig hagyta el Középföldét, máris visszatér a mozikba. Ismét kalandort alakít, ám ezúttal nem segítik különös társak, egyedül kell keresztüljutnia a sivatagon. Egyvalakire azonban most is számíthat: a lovára. A tűz óceánja (Hidalgo, hazai bemutató: július 8.) ugyanis egy rettenthetetlen lovasról és egy megnyerhetetlen hosszú távú lovas kalandversenyről szól. A sivatagban töltött napok után az "ifjú" sztár azonban azt állítja, hogy ha jól játszott, azt leginkább kiváló társának, a lovának köszönheti.

Ha a filmesek állattal dolgoznak, többnyire több, egyforma lóra vagy kutyára érkezik a megrendelés az idomárhoz, így mindig egy pihent, friss állat kerülhet a sztár mellé. Ezúttal azonban Mortensen lova akkora egyéniség, hogy nem volt lehetőség a csalásra. "T.J. (a filmben szereplő musztáng igazi neve) fantasztikus társ! - lelkendezett a forgatás végén Viggo Mortensen. - Mindenre pontosan reagált, mindent eljátszott, mindig figyelt rám. Egyéniség. Néha morcos, néha féltékeny, vagy bíztató. Ha ő nincs, én is biztosan rosszabbul játszom. Így viszont bizonyítanom kellett neki is. A tűz óceánja nem tőlem jó, hanem a kettősünktől!"

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179992 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az már megbocsájtható dolog...Mondjuk Viggo sem gondolhatja komolyan, hogy egy ilyen kolosszális szerep után nem Aragornnal, hanem Daviddel( A Perfect Murder című filmben alakított pasi neve) fogják azonosítani vagy valamely másik "egyszerű" filmbeli szerepével...nem váhatja el, hogy egy átlagos film jusson az emberek eszébe...szerintem ha bárkinek azt mondod az utcán, hogy Viggo, akkor vagy azt mondja, hogy "Az meg ki??"( :x ) vagy azt, hogy "Nem ő játsza Aragorn?" ( :wink: )

szerintem ez a normális.... :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179983 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú...igazad van!SAJNÁLOM VIGGO :cry: !
De én nem úgy azonosítom,mint színészt szerepével,hanem,mint két embert...,két férfit,akit imádok és csodálok.Nem azonosságot,hanem párhuzamot vonok kettőjük között! :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179981 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én már túltettem magamat rajta.... SZVSZ, ha valaki azt mondja, hogy öreg lés csúny, akkor a válasz az, hogy az apád is ilyen idős szal QSSS! Erre ált befogják, de nem mindíg!

Egyébként Viggo pont ezt vázolta fel az egyik interjújában, hogy mennyire utálja ha azonosíják Aragornnal...Viggo= Aragorn----> ilyet nem szabad írni! már csak Viggo kedvéért sem.... :twisted:


pedig az emberek többségében ez alakult ki, és szinte mindenkibnek Aragorn jut róla ezsébe először ugyhogy jó lesz ha hozzászokik :lol: :P :mrgreen: :twisted:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179979 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én már túltettem magamat rajta.... SZVSZ, ha valaki azt mondja, hogy öreg lés csúny, akkor a válasz az, hogy az apád is ilyen idős szal QSSS! Erre ált befogják, de nem mindíg!

Egyébként Viggo pont ezt vázolta fel az egyik interjújában, hogy mennyire utálja ha azonosíják Aragornnal...Viggo= Aragorn----> ilyet nem szabad írni! már csak Viggo kedvéért sem.... :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179977 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Igazad van!Főleg ez az utolsó mondat tetszett nagyon! :twisted:
Ha a hülyeség fájna...Na mind1.De azért ne értsetek félre én nem azt mondom,hogy mindenkinek szeretnie kell Őt,de ha nem szereti,mért kell konkrétan,***** módon a képembe vágni,hogy:"...mert milyen öreg,...csúnya..." :evil: Utálom az ilyen embereket! :rmad2:
Nem tudom,hogy van egyáltalán merszük úgy véleményt nyílvánítani vkiről,hogy nem is ismeri! :down:
A fenébe!Megint felhúztam magam!
Írjunk inkább arról,milyen jó is Viggo Mortensen =Aragorn :D


Szerintem nem érdemes velük foglalkozni. Én már BSB rajongóként régen megszoktam h az emberek nem azt szeretik mint én.. legalábbis egy részük. Mondjuk tényleg idegesítő hogyha az ember kedvencét lehordják mindennek de vannak akik csak a saját ízlésükkel törődnek, az ilyenekkel szvsz nem kell törődni..
Mi úgyis tudjuk h Viggo a legjobb :lol: ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179971 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igazad van!Főleg ez az utolsó mondat tetszett nagyon! :twisted:
Ha a hülyeség fájna...Na mind1.De azért ne értsetek félre én nem azt mondom,hogy mindenkinek szeretnie kell Őt,de ha nem szereti,mért kell konkrétan,bunkó módon a képembe vágni,hogy:"...mert milyen öreg,...csúnya..." :evil: Utálom az ilyen embereket! :rmad2:
Nem tudom,hogy van egyáltalán merszük úgy véleményt nyílvánítani vkiről,hogy nem is ismeri! :down:
A fenébe!Megint felhúztam magam!
Írjunk inkább arról,milyen jó is Viggo Mortensen =Aragorn :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179967 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nálatok is vannak olyan retardált marhák akik leszólják Aragornt??? Ez nálunk sem újdonság....Nil és én mesélhetnénk erről! [size=9:1pddanut]Igaz, Nil??[/size] Utálom, ha valaki akkor szapulja, amikor még nem is látta a filmet....... :evil: :evil: :x :x Majd kiszúrjuk a szemeckéit! :twisted: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179963 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Ugye?A legtutibb!Nagyon imádom Őt.Maga a színész+ez az isteni szerep!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...muszály benyomnom a DVD-t! :fight: :bawling: ilyen nincs!
Ez a szempár...
Ez a tiszteletet kihívó...áááá...nincsenek rá szavak! :embarassed:

Mindjárt rakok fel róla pár jó képet a Rotk-ból.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179959 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugye?A legtutibb!Nagyon imádom Őt.Maga a színész+ez az isteni szerep!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...muszály benyomnom a DVD-t! :fight: :bawling: ilyen nincs!
Ez a szempár...
Ez a tiszteletet kihívó...áááá...nincsenek rá szavak! :embarassed:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179957 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Örülj,hogy nem ismered az itthoni barátaimat.Szólj hozzá.Itt van egy 20000 fős város és én vagyok az egyetlen,aki imádja Viggót.Főként a 28 nap és a G.I.Jane miatt szokták bántani,pedig nála jobbat nemigen találhattak volna!
"Nem láttam még vadat,amely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,de sosem gondolt rá,hogy sajnálja magát!" :!:

:fight: imádunk!Az Erő van vele!-Hoppá,bocsi,ez nem idevág...Akkor:Ő nem egyszerű Vándor,hanem Aragorn,Arathorn fia!Hűséggel tartozol neki! :arwen2: ...iduaso sor Aragorn.Huor ni,a huorr nin.
(nem biztos,hogy így van,mert hallás után írtam :hein:

A Lotr-ot látták már? Akkor merjenek róla rosszat mondani.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179922 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú,Sil igazad van,de ugye mint írtam is,ez csak hallás után van.Ahoz képest 1-2 dolog stimmel! :wink:
Amúgy tök jó ez a lap,aminek a címét ideírtad.
Máskor innen idézek! :lol:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179859 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Penngaladiel írta: Halihó, ha valakit érdekel, lesz ma este egy film, amiben Viggo is szerepel (21:50, Hétfő (március 8.), m2):

www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... where_tv=1

Itt meg egyéb filmjei adási ideje, kölcsönözhetőség stb. található

A film nem volt egy nagy szám,viszont Viggo nagyon-nagyon jól nézett ki.
:oops: :wink:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179848 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: :arwen2: ...iduaso sor Aragorn.Huor ni,a huorr nin.
(nem biztos,hogy így van,mert hallás után írtam :hein:

Úgy érted, hogy "A si i-Dhúath ú-orthor, Aragorn. Ú or le a ú or nin."? :wink:

www.elvish.org/gwaith/movie_elvish.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179824 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Örülj,hogy nem ismered az itthoni barátaimat.Szólj hozzá.Itt van egy 20000 fős város és én vagyok az egyetlen,aki imádja Viggót.Főként a 28 nap és a G.I.Jane miatt szokták bántani,pedig nála jobbat nemigen találhattak volna!
"Nem láttam még vadat,amely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,de sosem gondolt rá,hogy sajnálja magát!" :!:

:fight: imádunk!Az Erő van vele!-Hoppá,bocsi,ez nem idevág...Akkor:Ő nem egyszerű Vándor,hanem Aragorn,Arathorn fia!Hűséggel tartozol neki! :arwen2: ...iduaso sor Aragorn.Huor ni,a huorr nin.
(nem biztos,hogy így van,mert hallás után írtam :hein:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179822 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Voooooowwww!Ti itt mind Viggo imádók vagytok?Mert akkor végre jó helyen járok!Egy csomó fórumon,ahol eddig voltam,elkezdtünk V.Mortensenről beszélni és a vége az lett,hogy mindenki fikázta,úgyhogy ott kellett hagynom őket.


Persze ,hogy azok vagyunk! :D
Ki az az elvetemült gazember aki fikázni meri Viggót??? :evil:

És Üdv A Fórumon... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179817 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Voooooowwww!Ti itt mind Viggo imádók vagytok?Mert akkor végre jó helyen járok!Egy csomó fórumon,ahol eddig voltam,elkezdtünk V.Mortensenről beszélni és a vége az lett,hogy mindenki fikázta,úgyhogy ott kellett hagynom őket.

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179795 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Óriási Hidalgo-képek:
www.livejournal.com/community/vi ... 12812.html

Ez olyan aranyos... :lol: :
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... algo67.jpg

Sok-sok Viggo-kép, köztük egy csomó olyan, amit még nem láttam:
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... atx/Viggo/

Wow...
img14.photobucket.com/albums/v42 ... ggo159.jpg

Yeah, végre vízjel nélkül... :P
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... domvig.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179715 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igazából ez legyen a lenagyobb ,,hiba" a Fimben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179653 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ellana írta:

.Elessar király. írta: Itt az a bizonyos köpős kép:
kep.tar.hu/zsola14/index.phtml?a ... id=4589707
Kicsit várni kell, míg bejön.


Ez azért annyira nem durva...úgy is mondhatnám: előferdül. Annyira legalábbis nem feltűnő, hogy levegyen a jelenet fényéből.

Hát igen. Mozgóban más. De pl amkor csak úgy nézegetem a filmet, és mondjuk ahhoz a részhez ugrok, akkor nagyon látszik. De mondjuk amikor elejétől fogva nézem, a szemem annyi elhasználódik, hogy már semmit nem látok belőle.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179646 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

.Elessar király. írta: Itt az a bizonyos köpős kép:
kep.tar.hu/zsola14/index.phtml?a ... id=4589707
Kicsit várni kell, míg bejön.


Ez azért annyira nem durva...úgy is mondhatnám: előferdül. Annyira legalábbis nem feltűnő, hogy levegyen a jelenet fényéből.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179581 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Saint:hantale len!
Ezek alapján mindenképpen meg fogom nézni :wink:

ez szvsz egy kicsit érdekes Arag rajz..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179206 Írta: NINIEL:-)
NINIEL:-) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Artemisz!!!

Hihetetlen amit írtál, sajnos én még csak most olvastam , mert megakadt a szemem a hozzászólásokon!!! Csak így tovább. Még remélem nagyon sok ehhez hasonló " Ezüstcsillagot" kapunk tőled :D :o )

Niniel Kendra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179183 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran!

leforditok par nezoi ertekeles, egy A-t, B-t, C-t es D-t. (A a legjobb, D a legrosszabb). lehetseges spoilerek!(neha nem teljes a forditas) Atlagba B+-t kapott a nezoktol.

A:eloszor is-szkeptikus vagyok minden tortenettel szemben, amely azt allitja magarol, hogy igaz. Ezert pusztan a szorakozas kedveert mentem el ra a felesegemmel. bar ugy velem ki volt szinezve, megis remek film!A tortenet jo volt es habar az amerikaiak elmennek benne a Kozel-Keletre es meg is nyerik a versenyt, megsem talaltam a filmet betegesen pro-amerikainak. Minden nep emberinek volt abrazolva es vegul, akinek a legnagyobb szuksege volt a valtozasra, a feher ember volt (ertsd tobbesszamban persze).tetszett, hogy hitelesebbnek tunt, mint sok hollywoodi film, de nehany dolog kicsit furcsan hatott, pl, hogy minden arab tudott angolul.
A: A Hidalgo egy remek, regimodi, melegszivu western, ami ebben a modern megjelenesi formajaban azt jelenti, hogy az indian jo, a feher ember rossz( a fohos fele-fele). Az arabok is rosszak(kiveve Omar Sharif, akinek a jelenlete sokat hozzatesz a muhoz). Viggo tapasztalt lovas, igy elvezet nezni vagta kozben.De TJ, a lo, ellopja a showt.A gyerekek is elvezni fogjak, a szalak nem tul felelmetesek, az eroszak nem elenk es egyben egy kis tortenelem ora is.Sok nagyszeru resze van a sztorinak, de hagyd a cinikus enedet otthon es elvezd ezt a vad jatekot remek latvannyal. Egyetlen kifogasom, hogy nincsenek benne forro jelenetek.


B:barmikor, amikor Viggot lovon lathatjuk csak jo lehet.nem csokol meg egy not sem es ez ebren tartja a remenyeimet!Az emberek elhagytak a termet a vegso jelenet elott, pedig egy ingyenes bemutaton voltunk!Kicsit meglepett, hogy az arab karakterek milyen jol beszeltek angolul 1890-ben...

C:A Hidalgonal jo az operatori munka es az akciojelenetek egy kapkodos tortenettel es gyenge karakter fejlodessel.Ez a koztesseg egy keseredes szajizt hagyott hatra. Bar az akciojelenetek elvezetesek es a versenynek megvannak a jo pillanatai, de a film valtozekony haladasa, melyet a karakterfejlodesek hianya kovetett, nem sok szimpatiat ebresztett bennem a fohos irant. habar valos elemekre tamaszkodik, ez csak egy film marad...

D:legszivesebben 4 lefele mutato ujjat adnek ra...sosem ultem vegig egy filmet sem ilyen keves karakterfejlodessel. tele volt klisekkel.az elso 45 perc remes, olyan sietos az egesz, nincs igazi bemutatas, a jelenetek egyikrol a masikra ugralnak.A kov. dolog: V.M. Arabiaba megy. En tudom miert, de miert is?A kozepet megmentettek az akciojelenetek, szep jelenetek, dramai hatas. A vege iszonyu, klisek...azt akartak elerni, hogy egyutt erezz a karakterekkel, de hogyan is tehetned, ha nincs ra okod.Nem volt elorelepes..

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179165 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
itten van egy cikkecske magyarul is gyerekek:

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 71fd9c4b11

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179105 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Saint írta: itt olvashattok hivatalos kitikakat es nezoi velemenyeket a Hidalgorol. hat eleg vegyes a fogadtatas!
movies.yahoo.com/shop?d=hv&cf=info&id=1808404392


ezt vki lefordítja v csak tömören elmondja nekem??plíííz :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179064 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
itt egy cikk Viggo tervezett filmjerol:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=12999

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179025 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
itt olvashattok hivatalos kitikakat es nezoi velemenyeket a Hidalgorol. hat eleg vegyes a fogadtatas!
movies.yahoo.com/shop?d=hv&cf=info&id=1808404392

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #178591 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt az a bizonyos köpős kép:
kep.tar.hu/zsola14/index.phtml?a ... id=4589707
Kicsit várni kell, míg bejön.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.012 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére