Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 11 hónapja #152173 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152150 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152119 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
RotK képeslap:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... /view/9616

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #152079 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eleniel (csillaglany) írta: Különösen tetszik, hogy Arwen nem mosolyog ezerrel, inkább kicsit befelé fordul. Megmarad szelíd, méltóságteljes tünde-hölgynek még Aragorn oldalán is.

Abszolút igazad van, Eleniel! Én is így látom a legjobbnak! Livnek is kijár az elismerés!!!

Amúgy meg totál nem értem, miért pont Árpád jut róla mindenki eszébe.. már mondtam, hogy szvsz tiszta István Király.. már ahogy én képzelem, lévén, hogy én [size=9:1j8rcpgs](nyüssz... most ne csapjatok agyon, plíz!)[/size], még NEM LÁTTAM a színművet... :? :(

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152031 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tudom, Tin, hogy tudod, hogy tudom, hogy tudod... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152024 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta:

Elfprincess írta: index.hu/kultur/mozi/lordof8664/

Olvasszátok el drágaszágok! :)


Viggo eltörte 2 lábúját??Au!Mikor páncélba rugott...akkor biztos az a jelenet volt amikor odaérnek a felégetett orkhullákhoz,és azt hiszik Pippin és Trufa is meghalt...ezután belerug egy sisakba...na biztos ilyenkor tört el a lábújja és azért üvöltött olyan nagyot! :twisted:


Vagy inkább azért mert rosszul esett neki, hogy ennyit mentek és kiderült, hogy megölték azokat akikért mentek és akiket szeretett! :roll: :oops:
De ez csak az én véleményem! Egyébként az is elég gáz, hogy pofán csapta magát egy szörfdeszkával! Eléggé önveszéjes vagy
mazoista! :roll: :oops: :wink:


Az elsőt nem komolyan gondotam....
Vagy akkor még csak TANULT szörfözni...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152023 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ancalima Anarórë\n

Hát persze, hogy azért ordított, Tin!!! 8O Ez cak vicc volt, Drágaszágom... :wink: :D 8) :lol: :twisted: :roll: :wink: [/quote]Tudom! :lol:


"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152022 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát persze, hogy azért ordított, Tin!!! 8O Ez cak vicc volt, Drágaszágom... :wink: :D 8) :lol: :twisted: :roll: :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152016 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Elfprincess írta: index.hu/kultur/mozi/lordof8664/

Olvasszátok el drágaszágok! :)


Viggo eltörte 2 lábúját??Au!Mikor páncélba rugott...akkor biztos az a jelenet volt amikor odaérnek a felégetett orkhullákhoz,és azt hiszik Pippin és Trufa is meghalt...ezután belerug egy sisakba...na biztos ilyenkor tört el a lábújja és azért üvöltött olyan nagyot! :twisted:


Vagy inkább azért mert rosszul esett neki, hogy ennyit mentek és kiderült, hogy megölték azokat akikért mentek és akiket szeretett! :roll: :oops:
De ez csak az én véleményem! Egyébként az is elég gáz, hogy pofán csapta magát egy szörfdeszkával! Eléggé önveszéjes vagy
mazoista! :roll: :oops: :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152014 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen...
amúgy ha jól emléxem ez már elég régi hír... legalábbis vagy már fél éve hallottam... nem?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152009 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: index.hu/kultur/mozi/lordof8664/

Olvasszátok el drágaszágok! :)


Viggo eltörte 2 lábúját??Au!Mikor páncélba rugott...akkor biztos az a jelenet volt amikor odaérnek a felégetett orkhullákhoz,és azt hiszik Pippin és Trufa is meghalt...ezután belerug egy sisakba...na biztos ilyenkor tört el a lábújja és azért üvöltött olyan nagyot! :twisted:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151895 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
index.hu/kultur/mozi/lordof8664/

Olvasszátok el drágaszágok! :)

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151893 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rég jártam itt.
Az esküvői kép Isteni - Királyi.
A lovon ülő Király is szuper, ahogy néz.

Az, hogy kaszkadőr nélkül csinálja meg a jeleneteit, tisztelet érdemel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151845 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Biztosan eléggé megijedt! A DVD-n az extrák között nyilatkozik is arról, hogy milyen érzés volt majdnem meghalni! SZEGÉNY VIGGO! Gondoljatok bele:most nem lenne többet Viggo! *hüpp* *hüpp* :cry: :bawling: Bye Bye Voggo! :closed: De szerencsére csak majdnem! :twisted: :wink: :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151830 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elessar király... írta: Olvastátok már?
www.uno.hu/news/story/56714


Olvasni nem olvastam,de a DVd 2.lemezén rajta volt....Kissé megijedtem,mikor ezt képekben is láttam...Szegény Viggo

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151817 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Olvastátok már?
www.uno.hu/news/story/56714

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151815 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze hogy nem! Mert előtte alaposan megfürdött, hajat mosott, körmöt tisztított... :lol: Amire ugyebár a vadonban ritkán van lehetőség, úgyhogy nem csoda, hogy Vándorként senki nem nézi királyok örökösének... :wink:
De így... így már más!

(Egyébként Elrond Tanácsában is látszik a különbség a Vándor és Isildur Örököse között... kikupálták a vándorút után, meg tündés rucit adtak rá. :twisted: )

Egyébként tisztára olyan, mint honfoglaló Árpád atyánk. :lol:

No, viccet félretéve, nagyon jó kép... Különösen tetszik, hogy Arwen nem mosolyog ezerrel, inkább kicsit befelé fordul. Megmarad szelíd, méltóságteljes tünde-hölgynek még Aragorn oldalán is.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151812 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg nagyon ari! Mint egy született király ! Nem látszik rajta, hogy több évtizedig a vadont járta! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151806 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Gorni és Arwen az esküvőn (végre nem baba formájában :D ):
www.theonering.net/scrapbook/view/9598


Istenem de szép!!!Aragorn valami hihetetlen!Anyira KIRÁLYI,hogy azt elmondani nem lehet...ez már TÖKÉLY!Én most leginkább Viggo előtt esem térdre...Ahogy ránézel erre a képre..mint egy igazi király!
Hihetetlen!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151777 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen... :(
Én nem is csak a viharvert kósza- Király párhuzamot említeném, hanem pl. azt, hogy hogyan tud ez az ember egy film erejéig ezzé a harcossá változni... 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151774 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem spec végigcsordult az arcomon egy könycsepp. Hihetetlen hogy sugárzik Viggóbol az Aragorn. A Király!

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151720 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Gorni és Arwen az esküvőn

8O 8O 8O
ÚRISTEN!!
Ez TÖKÉLY!!!!!!! Csodás! Letaglózó!! Atyaég, ez SZÁZSZOR SZEBB MÉG ANNÁL IS, AMIT ELKÉPZELTEM!!
Alig várom már a filmet!! :cry: :oops: :oops:
[size=9:2ybxo1rg]A szokásos szitu... :? Egyik pillanatban átkozzuk PJ-t, a másikban már térdre esünk előtte.. én jelen esetben itt.. :roll: :oops: [/size]

Ez a hihetetlen FENSÉG, ami itt Aragornból árad! Főképp abba belegondolva, hogy lett a viharvert kószából ezzé, ami itt most !!!!Leírhatatlan!!!
Szvsz ebben senki se találhat kivetnivalót! Viggo: RÚÚLZ, RÚÚLZZ, ÉS SZÁZSZOR MÉG RÚÚLZZ!!!



lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151714 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta:

Sil írta: Gorni és Arwen az esküvőn (végre nem baba formájában :D ):
www.theonering.net/scrapbook/view/9598


De szép... :cry:


Gyönyörű! Igen...Arwen ott van Aragorn oldalán. Én tuti szét fogok bőgni magam ezen a jeleneten. :cry:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151711 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Gorni és Arwen az esküvőn (végre nem baba formájában :D ):
www.theonering.net/scrapbook/view/9598


De szép... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151703 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: Elfprincess: csak kérni kell :)

ime egy Kis Viggo musika :) lehet válogatni :) találsz itt még verseit is saját felolvasatban :)


Viggo


Melawar köszi szépen! :)

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151700 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gorni és Arwen az esküvőn (végre nem baba formájában :D ):
www.theonering.net/scrapbook/view/9598

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151697 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elfprincess: csak kérni kell :)

ime egy Kis Viggo musika :) lehet válogatni :) találsz itt még verseit is saját felolvasatban :)


Viggo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151686 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.uno.hu/news/story/94486/

Vig énekel is? De meghallgatnám!!

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151664 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Elessar király... írta: Új kép!!!
www.warofthering.net/photos/rotk ... age1.shtml


Úristen!De gyilkos tekintettel néz! 8O


De még igy is olyan gyönyörü a szeme :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #151652 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elessar király... írta: Új kép!!!
www.warofthering.net/photos/rotk ... age1.shtml


Úristen!De gyilkos tekintettel néz! 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.097 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére