Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #156748 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta:

Elfprincess írta: Viggo Indián Vér beli meztelenkedős jelentéhez fűztem hozzá v.mit. Megjegyzem egyáltalán nem volt durva és obszcén, inkább huncut. De alávetem magam a topic gazdák akaratának és ha úgy gondolták, akkor nyugodtan ki lehet törölni. Vagy az is lehet, hogy magától tűnt el. :lol:

Én nem moderáltam, maximum Kriszana :) Nem emlékszem, hogy bármi "túl" pajzán dolog lett volna a topicban (legalábbis nem az utóbbi időben :twisted: )
Viggo egyébként kopaszodik 8) :lol:

Valóban én voltam. És azért nem láttátok, mert szinte senki sem olvasta, olyan gyorsan kitöröltem.
Sajnos nem nagyon tudok mit hozzáfűzni ezekhez a témákhoz. Egyrészt már ezen a ponton régen túlléptünk - úgy érzem
Másrészt már régen kitárgyaltuk - úgy kb másfél évvel ezelőtt.
És még valami: kéretik mellőzni az olyan hozzászólásokat, hogy:
"jók a képek"
"jaj úgy imádom! A legjobb pasi a földön"
Úristen, rólaálmodommindennap...ahh..
"csöpp-csöpp-csöpp"
és hasonló nyalánkságokat, és értelmes bejegyzéseket.

S mivel a LEP-re való készülődés miatt a próbák alatt hihetetlen mód hozzászoktam az "ultragonosz kriszananéni a brév" (by Rayan) szerepéhez, itt is könyörtelen leszek. Nem úgy, mint Min, aki vajszívű... :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156733 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156730 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niphredil/Szméagol írta: Szvsz biztos, hogy az. Úgy imádom, hogy mindig kiáll az ilyen jó ügyekért!
Öhm... ezt láttátok már? Akkor készült, amikor letört a fogából egy darab. Bár ez, gongolom, látszik. :D
Ha volt már, akkor 1000 bocs, nincs időm mindig mindent végigolvasni.


Én láttam elég gáz! Már nem is azért de nagyon lehangolóan néz ki! De erről ne beszéljünk, mert elmegy a kedvem! Inkább azokat a képeket jellemezzük amiken ari! Szóval ezen az egyen kívül mindet!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156659 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szvsz biztos, hogy az. Úgy imádom, hogy mindig kiáll az ilyen jó ügyekért!
Öhm... ezt láttátok már? Akkor készült, amikor letört a fogából egy darab. Bár ez, gongolom, látszik. :D
Ha volt már, akkor 1000 bocs, nincs időm mindig mindent végigolvasni.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156633 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta:
Mi van a pólójával? 8O Én nem láttam rajta semmi különöset.


Unicef-es pólója van! Asszem...De nem biztos! Elég furi.. :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156627 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: Viggo Indián Vér beli meztelenkedős jelentéhez fűztem hozzá v.mit. Megjegyzem egyáltalán nem volt durva és obszcén, inkább huncut. De alávetem magam a topic gazdák akaratának és ha úgy gondolták, akkor nyugodtan ki lehet törölni. Vagy az is lehet, hogy magától tűnt el. :lol:

Én nem moderáltam, maximum Kriszana :) Nem emlékszem, hogy bármi "túl" pajzán dolog lett volna a topicban (legalábbis nem az utóbbi időben :twisted: )
Viggo egyébként kopaszodik 8) :lol:

Amúgy az Indián vér tényleg nem tartozik a világ legfelemelőbb filmjei közé, bár lehet, hogy jobban tetszett volna, ha értem is a szöveget :lol: (nem tudok németül, de azért köszi, Sil! :D )

Mi van a pólójával? 8O Én nem láttam rajta semmi különöset.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156618 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem az Indián vér nem túl jó film! A Tökéletes gyilkosság már annál inkább! Ott hosszú barnás haja van! Élég jó! :lol: Azon az esküvős képen szerintem az a fehér szakáll elég gáz :roll: :x ! SZVSZ ahhoz hogy királyinak tűnjön nem kell fehér szakáll! Olyan a szakálla mint Gandalfnak annó párszáz éve...Na mindegy! De Arwennek sikerült eltalálni azt a stílust ami Aragornhoz illik! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156560 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szóval mindenki megcsodálta Viggo tetkós felsőtestét? Nem rossz, igaz? :D

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156524 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Te jó ég, mit írtál le?

Egyébként láttátok a Wellingtoni ROTK premier képeit? Viggónak ismét rövid a haja. és eredeti színű. És ismét politikai témájú trikót vett fel. Nem volt valami elegáns...


Viggo Indián Vér beli meztelenkedős jelentéhez fűztem hozzá v.mit. Megjegyzem egyáltalán nem volt durva és obszcén, inkább huncut. De alávetem magam a topic gazdák akaratának és ha úgy gondolták, akkor nyugodtan ki lehet törölni. Vagy az is lehet, hogy magától tűnt el. :lol:
Sorel! Ha lentebb olvasgatsz egészen jól kitárgyaltuk Viggo rövid haját.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156518 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Te jó ég, mit írtál le?

Egyébként láttátok a Wellingtoni ROTK premier képeit? Viggónak ismét rövid a haja. és eredeti színű. És ismét politikai témájú trikót vett fel. Nem volt valami elegáns...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156493 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Őő......látom működött a moderálást. Bocs, de nem gondoltam, hogy enniyre "rázós" a szöveg...és elnézést érte tényleg, mert nem a stílusom, nem is tudom mi ütött belém. :oops:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156471 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Artemisz (Celebthil) írta: DE MOST MÁR MEGNÉZEM, HA A FENE FENÉT ESZIK, AKKOR IS!!!! :evil:

:lol: :roll:


Hát, bátor vállalkozás! Én is tudtam, hogy lesz benne Viggo hiányos öltözetben :evil: ! Amikor úgy éreztem, hogy most fog jönni, akkor befogtam a szemem és 5-10 perc mulva elengedtem! És pechemre mit mutattak éppen Viggot meztelebnül! ÁÁÁÁÁÁÁ! Rémes! Mármint niem Viggo! De azért elég sokkoló volt! :oops: :roll:

Na, azért annyira nem rossz az. (Mondjuk mellékelhettek volna egy nagyítót... 8O ;) :oops: :lol: :roll: :mrgreen: , de ne legyünk nagyigényűek :lol: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156399 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: DE MOST MÁR MEGNÉZEM, HA A FENE FENÉT ESZIK, AKKOR IS!!!! :evil:

:lol: :roll:


Hát, bátor vállalkozás! Én is tudtam, hogy lesz benne Viggo hiányos öltözetben :evil: ! Amikor úgy éreztem, hogy most fog jönni, akkor befogtam a szemem és 5-10 perc mulva elengedtem! És pechemre mit mutattak éppen Viggot meztelebnül! ÁÁÁÁÁÁÁ! Rémes! Mármint niem Viggo! De azért elég sokkoló volt! :oops: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156327 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn Éowynnel - [size=9:1ezhr9fe]sajnos nem éppen a legjobb minőségüek: [/size] ( 1 ) ( 2 ) ( 3 )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156322 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én még nem hallottam sokat az Indián Vérről! Durva? Véres vagy MÁS durva dolgok vannak benne? :oops:

Hát, lássuk csak:
- tetovált, alkoholista, meglehetősen pszichopata Viggo (rulz)
- Viggo egy szál semmiben, elölről, cenzúrázatlanul... :oops: (rulzrulzrulz)
- VÉR, bártulajdonos fejének szétverése egy székkel by Viggo (véresViggo rulz :twisted: )
- borsóköpködéses jelenet + túlzottan realista, premier plánban mutatott szülés (nem rulz :dead: )

TÉÉNYLEEG!!!! 8O 8O (13. oldal..)
Uh.... :o

Nincs meg vkinek videjón? A barátnőmnek megvan, kölcsön is adná, csak épp nem tudom hol lejátszani, ő meg közölte, hogy pucér Viggo ide vagy oda, nem hajlandó mégegyszer megnézni..
Én kezdek félni..
DE MOST MÁR MEGNÉZEM, HA A FENE FENÉT ESZIK, AKKOR IS!!!! :evil:

:lol: :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156316 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

Elfprincess írta: Egyébként szerintem akkor is sokkal jobban áll neki a hosszabb haj. Lásd: Tökéletes Gyilkosság, Indián vér

Azt mondják, az Indián Vér 1 rettentő car film, csak az teszi élvezhetővé, hogy Vig 1 szál... khm... semmiben rohangál. :oops: :oops:
Igaz ez? 8O


Annyit volt már erről szó. Olvasgass egy kicsit vissza.

Sorelé a pont Artemisz. Olvass vissza.
Egyébként meg az Indián vér egy baromi jó film. Csak sokaknak olyan, mintha kínaiul lenne, mert csak a meztelenséget és a rengeteg tetkót látják benne...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156293 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

Elfprincess írta: Egyébként szerintem akkor is sokkal jobban áll neki a hosszabb haj. Lásd: Tökéletes Gyilkosság, Indián vér

Azt mondják, az Indián Vér 1 rettentő car film, csak az teszi élvezhetővé, hogy Vig 1 szál... khm... semmiben rohangál. :oops: :oops:
Igaz ez? 8O


Annyit volt már erről szó. Olvasgass egy kicsit vissza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156259 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: Egyébként szerintem akkor is sokkal jobban áll neki a hosszabb haj. Lásd: Tökéletes Gyilkosság, Indián vér

Azt mondják, az Indián Vér 1 rettentő car film, csak az teszi élvezhetővé, hogy Vig 1 szál... khm... semmiben rohangál. :oops: :oops:
Igaz ez? 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156230 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: ..ezt most úgy értem,hogy valamivel többen ismerik Viggot Aragornként,mint művészként...amit Viggo nem biztos,hogy szeret..sőt biztos hogy nem. :? :roll:


Igen! "Valamivel többen" ismerik Aragornként. Pár millióval többen.... Talán azért van ez az éles váltás a kinézete köztöt, mert tényleg nem akarja, hogy ráragadjon ez a szerep örökre. Bár szerintem nagyon sokat köszönhet Aragorn figurájának, mert egyszer ő is megfogalmazta, hogy akik eljönnek megnézni pl. a kiállítását valóban arra kíváncsiak hogyan fest a Kósza. Aztán majd megismerik és megszeretik ezt az oldalát is.
Egyébként szerintem akkor is sokkal jobban áll neki a hosszabb haj. Lásd: Tökéletes Gyilkosság, Indián vér

Éljen Viggo, ha rövid, ha hosszú a hajacka.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156224 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: Viggo vetközni akar talán?:)


Mutogatja az UNICEF-es (?) pólóját.

Olyan jók lehetnek a premierek. Micsoda bulik.... *sóhaj* :roll:
Én nem vagyok kibékülve a király szakállával. 8O

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156149 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: Nekem meg van egy olyan érzésem , hogy Viggo szereten Viggo maradni , és nem szeretné ha Viggo egynlö lenne Aragornnal.
Hisz pl neki van ugye kiállitása meg egyébb müvészi dolgai , én se örülnék a helyében , ha most az emberek nem azért jönnének el a kiállitásra mert tetszik nekik amit alkotott , hanem mert Ö Aragorn.

Pontosan erről van szó!
Viggo művész,nem azt akarja,hogy mindenki azonosítsa Aragornnal.....Bár az biztos,hogy ezzel a szereppel nagyobb hírnevet szerzett,mint a festményeivel..ezt most úgy értem,hogy valamivel többen ismerik Viggot Aragornként,mint művészként...amit Viggo nem biztos,hogy szeret..sőt biztos hogy nem. :? :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156144 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem meg van egy olyan érzésem , hogy Viggo szereten Viggo maradni , és nem szeretné ha Viggo egynlö lenne Aragornnal.
Hisz pl neki van ugye kiállitása meg egyébb müvészi dolgai , én se örülnék a helyében , ha most az emberek nem azért jönnének el a kiállitásra mert tetszik nekik amit alkotott , hanem mert Ö Aragorn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156131 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valószínűleg azért vált meg a hosszabb hajtól, mert véletlenül sem akarta, hogy az emberek a magánéletében is Aragornhoz hasonlítsák. Persze tény, hogy közel állt hozzá ez a szerep és valóban mondhatjuk, hogy testhez álló volt neki Aragorn megformálása, de lehet, hogy ezzel is demonstrálni akarja a rajongók előtt, hogy ő azért Viggo és nem Aragorn, még akkor is, ha sokan azt szeretnénk, ha megőrizné azt a külsőt. :lol:
Erre a szerepre egyébként tényleg nem lett volna megfelelő Stuart Townsend (bár őt is nagyon kedvelem és nem sértésnek szántam neki), de Viggo a lehető legtökéletesebb személy Aragorn megtestesítőjének. Na persze ezzel most szerintem nem mondtam újat senkinek, csak gondoltam leírom, hogy mennyire örülök, hogy Peter Jacksonnak sikerült egy ilyen őszinte, Hollywood-tól még nem megfertőzött színészt találnia.

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156121 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hát szerintem se Csucs ez a kis haj neki.
mInden embernek megvan az hajviselet , ami jol áll neki.
Aragornak a tulajdonságaihoz , nagyoin is illik az a stilus , és viselet ami a filmeben van. Szoval Pl hosszu haj , borostás arc ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156066 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv mindenkinek!

Tényleg szuperek a képek Viggo-ról, de szerintem ez az enyhén Terminatoros frizura valahogy nem az ő stílusa szerintem. :wink:
Az is lehet, hogy csak azért tartom furcsának, mert a filmben már hosszú hajjal szoktam meg?!
Azért a fodrászához lenne egy-két szavam! 8)

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156049 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Néhány napig nem járok erre, és a topic tele van jobbnál-jobb képekkel :itscool: :hello:
Csak ámulok és bámulok, meg sohajtozok. :oops:
Különösen tetszik az Aragorn Király és Arwen Királynős kép.
Király!!! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156030 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: a legfrisebb képek Viggorol :)
készültek pár orája :)

friss kepecske

Viggo az ROTK parade-n

Viggo egy hölggyel:)

Viggo

Viggo vetközni akar talán?:)



Köszi a képeket Melawar!

Őőőőő...szóval azért nekem személy szerint nem tetsz Viggo ilyen rövid hajjal. Mijééééééééé vágatttya leeeeeee? :roll: :roll: :cry:
Istenem, milyen eszeméletlenül jól áll neki a hosszabb hajacka. Brühühühühühü
Nem baj, nemsokára vígasztalódhatom a szép vállig érő hajackájával a ROTK-ban.
Amúgy naon aranyos, de hát....nekem sehogy sem jön be ez a megkopasztott fejecke.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #156003 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155877 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Új kép a Khirályról és a Khirálynéról :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/view/10292

Hú! Ez tényleg Khirány :itscool: (Ja és Khirályné) :D Már alig várom a filmet. Itt Aragorn külső megjelenésre szinte teljesen más mint a Fotr/TTT-ben :lol:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155876 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez nagyon Király!!!!

És ez: img-nex.theonering.net/images/sc ... 4_orig.jpg

(jobb felső) Olyan erőt sugárzó, misztikus és sejtelmes!! Kevésszer mondok ilyet, de ez nagyon tetszik!!!!!!!!!! :D :D :D

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.028 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére