Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 10 hónapja #158698 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szintén ma du. 2-kor az MTV-n ismétlik az MTV Movie Awards 2003 díjkiosztóját, ha jól tudom a Két Tornyot sok kategóriában jelölték, köztük Viggót is mint legjobb férfiszereplőt :lol: . Ja és nyert is a film!!!Amúgy nyáron adták át a díjakat, én még nem láttam. Aki hozzám hasonlóan elmulasztotta anno, most pótolhatja!

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158682 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Majd én felveszem, és odaadom, oké? :)
December 15-én a National Geographicon lesz egy dokumentumfilm a RotK-ról.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158680 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már persze akinek van MTV-je. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158678 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ne feledjétek, hogy december 13-án szombaton, azaz holnap a Music TV-n 18:30-tól lesz egy fél órás műsor: Hogyan készült: A Gyűrűk Ura: A Király Visszatér. ;) Biztos látjuk benne kedvenc királyunkat ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158668 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Itt meg egy kép a fiával együtt:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1723024.pict

Bocsánat, de nem tudom kihagyni. Az nem Viggo fia!!! Az a kép ősszel készült, amikor Viggo Izlandon volt (asszem), és elment Henryvel (aki a helyszínen volt, csak már kisdednek egyáltalán nem mondható) lovagolni. Na, a kiskölyök a lovász fia vagy ilyesmi. De ez volt valamikor. Vagy a www.houseoftelcontar.com - on archívvban biztos megvan! :wink:

Pontosítok. Tavasszal. www.houseoftelcontar.com/news/2003/april.html Na, csajok, az Henry!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158661 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

svindler írta: Aragorn orul?



Jézus be ne tegye ezt még eccer valaki... :P :x

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158599 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eldafinde írta: Images from The Return of the King Premiere in Berlin, Wednesday December 10th, 2003.

www.theonering.net/scrapbook/group/1219/range/1


Az egyik külföldi tv-n adták a premiert. Pont kapcsolgattam tévét és nézem, nicsak ott egy Arwen... Arwen és rögvest vissza.
Nem értek rendesen angolul, de mikor Aragorn/Viggo beszélt a végén azt mondta:
"... Peace!"
Ez biztos... a többire sajnos már nem emlékszem. :(


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158598 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158597 Írta: Sil

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158583 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eldafinde írta:

Namarie írta:

Elza Eldanielle írta: Gornis háttér

Ha jól látom, épp Faramirt gyógyítja?

Igen, szerintem is.


Na most egy kicsit pirulok. :oops:
Én raktam be a hátteret, és még csak fel sem tűnt, hogy Aragorn Faramir gyógyítja a képen.
[size=9:2mbeglc7]De azért Éowyn felismertem.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158576 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Namarie írta:

Elza Eldanielle írta: Gornis háttér


Ha jól látom, épp Faramirt gyógyítja?


Igen, szerintem is.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158569 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldanielle írta: Gornis háttér


Ha jól látom, épp Faramirt gyógyítja?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158564 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/10890

Már tudom, hova fogjuk magunkat montírozni... :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158556 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158539 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
RTL Klub online:


KBRIGO (#204974)
Válasz erre | Adatok | e-mail 2003-12-12 11:25:15 (2276) | Töröl


"Rekordnagyságú tömeg A király visszatér londoni premierjén
2003/12/12

A rossz idő ellenére is rekordnagyságú, 10.000 fős tömeg gyűlt össze a londoni Leicester Square-en A Gyűrűk Ura – A király visszatér premierjére. Sokak szerint a trilógia befejező része megkapja a legjobb filmnek jár Oscart, Peter Jackson a vörös szőnyegen azonban azt mondta, hogy bár ez fantasztikus lenne, de semmit sem akar elkiabálni.

„Csodálatos ez a fogadtatás. Hallom, hogy sokan hajnali öt óra óta itt várnak, és ez igazán megható” – mondta Jackson, de nemcsak őt, hanem a film szereplőit, Liv Tylert, Ian McKellent, Sean Astint, Billy Boydot, Dominic Monaghant és Andy Serkist is lenyűgözte az ujjongó tömeg látványa. A tömeg, melynek soraiban a BBC szerint magyar Gyűrűk Ura-rajongók is voltak, Jackson mellett a legnagyobb üdvrivalgással Viggo Mortensent köszöntötte, akinek a jópasiversenyben ezúttal nem akadt konkurenciája, mivel Orlando Bloom a Haven című film forgatása miatt nem tudott részt venni a londoni premieren, amely minden idők legtöbb embert vonzó angliai filmpremierje volt.

Jackson több mint 20 percen át osztott autogramot, és arról beszélt, hogy vegyes érzésekkel van tele: „Egyrészt egyfajta büszkeség és megkönnyebbülés van bennem, de szomorú is vagyok, mert éveken át dolgoztam ezekkel a csodálatos színészekkel, és most ennek az egésznek vége. A harmadik rész látványosabb, mint az előző kettő, de érzelmesebb is, hiszen nincs több Gyűrűk Ura.”

A Gyűrűk Ura – A király visszatér iránt egyébként akkora az érdeklődés Angliában, hogy bár még napok vannak hátra a 17-i premierig, az Odeon mozihálózat szerint már több mint egymillió font értékben váltottak rá elővételben jegyet. Ezzel A király visszatér máris felülmúlja A két torony eredményeit, és az Empire Online szerint mindebből valószínűsíthető, hogy A király visszatér bevételei meghaladhatják majd az egymilliárd dollárt."

HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight:

Images from The Return of the King Premiere in Berlin, Wednesday December 10th, 2003.
www.theonering.net/scrapbook/group/1219/range/1

Images from the British premiere of 'Lord Of The Rings : The Return Of The King' at The Odeon, Leicester Square, London Thursday, Dec. 11, 2003.
theonering.net/scrapbook/group/1222/

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158498 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158488 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Szerintem ők. Kár, h. olyan kicsi... :cry:

www.bagendinn.com/group/images/e ... kla160.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla163.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla164.jpg

Hmm... Lehet, hogy ide elfelejtettem berakni múlt héten a kedvenc képeimet a Los Angeles-i premierről? :oops: :roll:
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla242.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla001.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla002.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla230.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... kla264.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158482 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem ők. Kár, h. olyan kicsi... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158480 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Találtam egy képecskét:
www.im-net.hu/rovatok/hip2_orlando4.jpg
Ugye ez Viggo Orlival!?
Lehet, hogy volt már ne haragudjatok, de most nem tudok vissazolvasni.


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158479 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én, ha egy fantasy könyvben kószát említenek, rögtön rá gondolok... :lol:

Dehogy halt meg a felesége! Amúgy valaha punk énekesnő volt, nem? Azt hiszem... :roll: :idea:
A könyv-Viggo-n gondolkozom... :idea: :idea: :idea:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #158451 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Szép nagy Gorni:
www.cinematrix.hu/fajlok/galeria ... otk-58.jpg

Tényleg szép és tényleg nagy! Köszi, Sil!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158448 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szép nagy Gorni:
www.cinematrix.hu/fajlok/galeria ... otk-58.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158380 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó kérdés! Én főleg Aragonként, tudjátok a Gyűrűk Urában! :lol: Viccet félre téve nem is tudom! :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158378 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: És egy új téma: Milyen kedvenc irodalmi alkotásookat tudnátok Viggóval a főszerepben elképzelni? Milyen szerepek,, figurák valók hozzá?


Hmm..nehéz kérdés.A Szilmarilokban el tudnám képzelni...akár noldának is...Bár azok után,hogy eljátszotta Aragornt,eléggé megzavarná az embereket....mondjuk Fingolfinként.. :?

Szóval nem tudom...majd ha eszembejut valami leírom.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158269 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszönjük a toleranciát, Minerva.

Nagyon kiváncsi vagyok erre a Hidalgóra. A poszter nagyon szép. Ha valaki megtudja, mikor mutatják be, azonnal jelezze!

És egy új téma: Milyen kedvenc irodalmi alkotásookat tudnátok Viggóval a főszerepben elképzelni? Milyen szerepek,, figurák valók hozzá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158219 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Arik ezek a képek! Iszonyt ariiii! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158189 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem, nem! Viggo exfelesége nem halt meg. 100%!!!!!!
Majd megkeresem a CINEMA-cikket. ;)

Minerva írta: Hivatalos Hidalgo poszter, nem tudom, volt-e már...:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2411315.pict
Hidalgo trailerből kép 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2401341.pict
Itt meg egy kép a fiával együtt:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1723024.pict
Holtak ösvénye... 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2401574.pict
Ez a songokus beállás 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2330592.pict
(remélem, bejönnek... Ha nem, akkor itt az oldal :) )


Látom, azért valamire használható a topikom.... :hello:
Ez ösztönzőleg hat most rám!!!!! Eddig nem maradt rá időm :oops:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158183 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hivatalos Hidalgo poszter, nem tudom, volt-e már...:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2411315.pict
Hidalgo trailerből kép 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2401341.pict
Itt meg egy kép a fiával együtt:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1723024.pict
Holtak ösvénye... 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2401574.pict
Ez a songokus beállás 8O
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2330592.pict
(remélem, bejönnek... Ha nem, akkor itt az oldal :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158176 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Egyébként én olvastam egy cikket miszerint Henry már 15 éves! De ahhoz képest elég alacsony, nem? És nagyon kövér szegény! Ebben nem az apjára hasonlít! Szerencsére! :lol:

Mármint az szerencsére,hogy nem hasonlít az apjára,vagy az szerencsére,hogy a kövérsége nem az apjáé??
[size=9:v9mqf73z](na ez is egy nagyon értelmes mondat volt... :? )[/size]


az h a kövérsége nem az apjáé... sztem leglábbis én igy értettem

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158174 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Igazad van Elfprincess!
Minerva, nem kell olyan szigorúnak lenni! Jöjjön minden, ami Viggóról az eszünkbe jut.

Jó, jó, igazatok van, csak láttam már, mi lesz abból, ha az ember nem szól időben. A stílusért meg bocsi. :oops: (a legnehezebb az embernek a saját offjait törölni :) )

Harry elég régóta 15 éves, nem? Tavaly, amikor kibeszéltük ugyanitt, akkor is 15 éves volt :lol:
Tudnánk róla, ha Viggo exfelesége meghalt volna... 8O Nem? Szerintem nem halt meg 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.117 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére