Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 10 hónapja #159482 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor ezt ma tették fel a netre! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159479 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta:

Gwaleriol írta: Szvsz nagyon jó, (nekem) új kép:

Aragorn


Nekem is új. Ez lehetséges? :lol:

És ha azt mondom, hogy ez még nekem is...? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159416 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gwaleriol írta: Szvsz nagyon jó, (nekem) új kép:

Aragorn


Nekem is új. Ez lehetséges? :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159399 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szvsz nagyon jó, (nekem) új kép:

Aragorn

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159398 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta:

Minerva írta: Ne feledjétek, hogy december 13-án szombaton, azaz holnap a Music TV-n 18:30-tól lesz egy fél órás műsor: Hogyan készült: A Gyűrűk Ura: A Király Visszatér. ;) Biztos látjuk benne kedvenc királyunkat ;)

18:44 van és én még nem láttam ebből semmit. :( Rossz adót nézek :oops: , vagy elmaradt? :cry:



Nemtom, hogy a Mordorba nem volt az MTV-n a mozimagazin!!!! Helyette az a „making the soundtrack” volt, ami egy hete is. Most nem kapták meg a jogokat, vagy mi van??????????
Pedig még aznap is megnéztem a neten, és az volt a műsorban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(MTV Europe, és nekünk az van!) A Love Actually betétdalaiból meg most lett elegem... :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159384 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Megható az a kézcsókos kép! :cry: Úgy értem... Értitek! :roll: :oops:
Aki nem lenne tisztában Viggo életrajzával...
Nem akarok hülyeséget mondani, de van némi hasonlóság Tolkien-nal, nem? :oops:

és aki hiteles és pontos életrajzot akar olvasni Viggoról az inkább ide látogasson el:
www.tar.hu/viggom

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159365 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szegény Viggo meg akarta nézni a londoni LotR-kiállítást, de felismerték, és eléggé letámadták a rajongók, úgyhogy nem tudta végignézni... :roll:

És még pár interjú:
katt ide
meg ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159346 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megható az a kézcsókos kép! :cry: Úgy értem... Értitek! :roll: :oops:
Aki nem lenne tisztában Viggo életrajzával...
Nem akarok hülyeséget mondani, de van némi hasonlóság Tolkien-nal, nem? :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159281 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bizony, bizony! Borzasztó miket kellett kiállnunk, csak azért, hogy utána szembesüljünk azzal a fájdalmas ténnyel, hogy nem is lesz Viggo... :bawling: :aragorn1: :arrow: Mi csak őt akartuk és semmi mást... :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159274 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Most már mindegy! Én szombaton másfél órát ültem at MTV music Awardsot néztem és vártam, hogy jöjjön Viggo + Billy de nem jött! elég mérges voltam, mert kb. 6× végignéztem Beyoncé-től a Crazy in love-ot amit igazán tudok gyűlölni! :evil:

Detto...talán mert együtt néztük...a végén már igazán nagyon elegem volt a 50 cent-ből,és egyéb szinvonalas társaik előadásából... :evil: :evil: Hogy én miket ki nem bírok a GYU-ért... :shake: (ami nem is volt..)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159234 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most már mindegy! Én szombaton másfél órát ültem at MTV music Awardsot néztem és vártam, hogy jöjjön Viggo + Billy de nem jött! elég mérges voltam, mert kb. 6× végignéztem Beyoncé-től a Crazy in love-ot amit igazán tudok gyűlölni! :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159195 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezen a héten szombaton lesz ROTK werkfilm az MTV-n!
A Nat. Geogr. filmjét meg fogják sokszor ismételni, aki ma elmulasztja, ne bánkódjon! 8)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159194 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lizett1 írta: Van egy jó kép Viggoról az index.hu "Frodó, Sam, Gandalf és a többiek..." fórumán, de nem tudom belinkelni.
Éppen kezetcsókol rajta a dán királynőnek :D
Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan kell képet beszúrni?
Köszi


Csak kérni kell !

Aragornkézcsók Klikk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159191 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
1: Egy tévedést korrigálnék, nem szombat du., hanem vas. du volt MTV Movie Awards. :oops:
2: Ugyanezen a csatornán tényleg nem volt a werkfilm szombat este, szerintem ezen a héten szombaton lesz!
3: a Young Guns-os filmről tényleg szólhatott volna valaki! :(
4: Ne feldjétek, ma viszont Nat. Geographic-en lesz film ROTK-ről, 9-kor (a weboldalukon hibásan van feltüntetve az időpont, de most mindjárt megnézem újból!)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159166 Írta: Lizett1
Lizett1 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Van egy jó kép Viggoról az index.hu "Frodó, Sam, Gandalf és a többiek..." fórumán, de nem tudom belinkelni.
Éppen kezetcsókol rajta a dán királynőnek :D
Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan kell képet beszúrni?
Köszi

Aragorn: Félsz?
Frodó: Igen.
Aragorn: Közel sem félsz eléggé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159154 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Volt a Young Guns 2? 8O Nem néztem... :cry:
Legközelebb a film előtt (vagy egye fene, közben...) kéretik szólni... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159152 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nézte valaki szombat délután az mtv-t (magyar tv)? Kb. 4-kor kezdődött egy film (a címe azt hiszem: A Vadnyugat fiai 2), amiben szerepelt Viggo!

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159072 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lassan meg kéne tanulnom angolul... 8) Jó képek. Az a madárijesztő... :twisted: Batman? Viggo-val még az is Khir... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #159028 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo mesél a lovakkal való kapcsolatáról (angolul):
horsecity.com/stories/120903/lif ... s_HB.shtml

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158998 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A képek nagyon jók Sil! Reméljük viggo nem fog játszani abban a Batmanes izében! Az nagyon nem lenne vicces... :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158954 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta:

Undómiel írta:

Gwaleriol írta: Cinematrix cikk:
Viggo Mortensen a Batman 5.-ben?

Hát izé. Cillian Murphy (micsoda név, jó a Viggo sem semmi, de azért mégis! :wink: ) 29 éves. Jóakarattal 30. Na vajon kit játszik majd Viggo?...

Reméljük, nem a nagyfülű pasit :P

Hát teroristát ez a pacifista tuti, hogy nem. A madárijesztőkkel pedig az Óz óta fentartásaim vannak... :wink: Úgyhogy szerintem kell legyen harmadik alternatíva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158927 Írta: Jocii

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158920 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158915 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

Gwaleriol írta: Cinematrix cikk:
Viggo Mortensen a Batman 5.-ben?

Hát izé. Cillian Murphy (micsoda név, jó a Viggo sem semmi, de azért mégis! :wink: ) 29 éves. Jóakarattal 30. Na vajon kit játszik majd Viggo?...


Reméljük, nem a nagyfülű pasit :P

Az MTV velem is kics*szett, ez szemétség... :rmad2: Pedig itthon elvileg MTV Europe van... De szerintem előbb-utóbb a másikon is lesz az a műsor. Úgyhogy van még remény :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158825 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Én sem láttam..pedig ott ültem 18:30-tól 19:00-ig... :? Lehet,hogy előbb volt??

Az MTV Europe-on volt, most néztem meg. Nem az MTV-n... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158819 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én sem láttam..pedig ott ültem 18:30-tól 19:00-ig... :? Lehet,hogy előbb volt??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158784 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
en sem ertem 8O megneztem az MTV honlapjat is, hatha 1 oraval kesobb lesz (ugye az angol ido 1 oraval korabban van?)de valahogy ugy sem stimmel.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158782 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Ne feledjétek, hogy december 13-án szombaton, azaz holnap a Music TV-n 18:30-tól lesz egy fél órás műsor: Hogyan készült: A Gyűrűk Ura: A Király Visszatér. ;) Biztos látjuk benne kedvenc királyunkat ;)

18:44 van és én még nem láttam ebből semmit. :( Rossz adót nézek :oops: , vagy elmaradt? :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158724 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gwaleriol írta: Cinematrix cikk:
Viggo Mortensen a Batman 5.-ben?

Hát izé. Cillian Murphy (micsoda név, jó a Viggo sem semmi, de azért mégis! :wink: ) 29 éves. Jóakarattal 30. Na vajon kit játszik majd Viggo?...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #158713 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.246 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére