Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 4 hónapja #118286 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta:

Lili írta:

Ragoran írta: Lili:de szuper!
Lesz vmi cikk/interjú egyéb Róla eme alkalomból?Ha egen hol? :oops:

Hát nem hinném,hogy emiatt nagyon írnának róla,hiszen ez egy magyar díj és sztem nincs túl nagy viszhangja... :roll:
De mivel közönségszavazaton alapul látszik kit szeretnek a magyar csajok... :lol: :lol:


Jó,de attól vmi magyar újságba bekerülhetne..mint az IM netes szavazásnál..


még jó, hogy az benne volt-az Im-ben.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118278 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lili írta:

Ragoran írta: Lili:de szuper!
Lesz vmi cikk/interjú egyéb Róla eme alkalomból?Ha egen hol? :oops:

Hát nem hinném,hogy emiatt nagyon írnának róla,hiszen ez egy magyar díj és sztem nincs túl nagy viszhangja... :roll:
De mivel közönségszavazaton alapul látszik kit szeretnek a magyar csajok... :lol: :lol:


Jó,de attól vmi magyar újságba bekerülhetne..mint az IM netes szavazásnál..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118264 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Lili:de szuper!
Lesz vmi cikk/interjú egyéb Róla eme alkalomból?Ha egen hol? :oops:

Hát nem hinném,hogy emiatt nagyon írnának róla,hiszen ez egy magyar díj és sztem nincs túl nagy viszhangja... :roll:
De mivel közönségszavazaton alapul látszik kit szeretnek a magyar csajok... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118252 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lili:de szuper!
Lesz vmi cikk/interjú egyéb Róla eme alkalomból?Ha egen hol? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118205 Írta: Arana
Arana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:oops: Köszi a tippeket, egészen oda vagyok tőlük. Szuper! :!: :!: :!:

Én

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118197 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Ma derült ki,hogy kik lettek a Cinematrix-díj nyertesei és találjátok ki,hogy a szavazatok alapján ki lett a legjobb pasi?Hát persze,hogy Vig... :wink:
Nem hiába szavaztunk... :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118172 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118147 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet, hogy már láttátok:
www.barrowdowns.com/Pictures.asp ... =edelfeldt

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118135 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117941 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117909 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Véletlenül kitöröltem az előző hozzászolásomból a képeket :oops: :oops:
De most találtam újabbat :) és megpróbálom ugyanazokat is betenni.

www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5558
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7453
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7459
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7431
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7426
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7349
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7319
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7314
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7272
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7226
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7225
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7223
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7189
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5565

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117835 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Sziasztok!

Naon rég nem voltam itt és nem tok visszaolvasni annyit írtatok!Bocs,hogy megint offolok télleg,eskü törölni fogom.
ui:mindenkinek boldog Húsvétot!

ez a kép honnan jön?


Az Indian Runner-ből.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117666 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Naon rég nem voltam itt és nem tok visszaolvasni annyit írtatok!Bocs,hogy megint offolok télleg,eskü törölni fogom.
ui:mindenkinek boldog Húsvétot!

ez a kép honnan jön?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #117606 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sil,az emoticon khirály 8) :lol:
Arden,én még nem ismertem és szvsz elég jó :D

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117594 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Sorel írta: Kriszana, nem tudom, miért mondod, hogy egy negyvennégy éves férfi öreg. Egyáltalán nem az, és nem is szabad annak kinéznie. /legfeljebb középkorú/


Sorel, sztem megint meg akarod védeni Viggot. Pedig elhiheted, mi is szeretjük, tőlünk nem kell :lol: De tényleg, Krisz nem azt mondta h "Viggo öreg" hanem hogy "öregszik". És ez igaz! Minden ember öregszik, ahogy múlik az idő, ez természetes! Viggo is! De persze mi továbbra is szeretjük! Csak aragornként sokan jobban szeretik. Én is egyébként de nekem mindig is egy kicsit jobban tetszett Aryként. De télleg furi lenne hogyha a forgatás után is ary maradt volna, borostásan, hosszú hajjal, stb. és úgy járna-kelne! :lol: pedig az áll neki jól de az csak egy szerep. És Ary Középföldére való :wink:


Hogy a fenébe ne a akaranám megvédeni Viggót? Azért vagyok itt! Megvédem, az életem árán is! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117593 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha az, akor az Andúril még nincs nála.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117592 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Barahir gyűrűje (bár ez már volt régebben):
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5913

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117586 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
valszeg az....bár kitudja:)

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117584 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=6980 - RotK kép??? :eek2: :itscool:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #117580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még két fanart:
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7431
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7453

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117558 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ezt ismeritek(bocs ha igen de oly nehéz már olyan képet találni mit még nem láttatok!)
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... py?id=2668

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117499 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Figyeljétek, milyen Khirály emoticont találtam:
Aragorn, nem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117462 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!!
Köszi Adelard az infót,ha nem szólsz tuti,hogy lecsúszok róla!
Elfprincess,a képek meseszépek :D
Én is hozta 2-t,dehát..

www.uniquerenditions.com/LOTR/ar ... terbkg.jpg
www.uniquerenditions.com/LOTR/Lifetime.jpg

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117425 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kellemes Húsvétot mindenkinek!

Ha nem baj, én is megmutatom nagyon kedvenceimet? (jó-jó, lehet, hogy már láttátok, sőt bizots, de nem árt többször is gyönyörködni benne :oops: )

ez a háttérképem a munkahelyi gépemen:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... bree_6.jpg

erről beszéltem (Boromir...Give the ring to Frodo!) Itt annyira, de annyira...
www.ninecompanions.net/gallery_p ... hras_1.JPG

mmm...ez sem rossz :wink: :
www.ninecompanions.net/gallery_p ... top_14.JPG

kell ehhez valamit hozzáfüzni?
www.ninecompanions.net/gallery_p ... orn_18.jpg

Erről is irtam már (It cannot be! You fell..) Annyira szép.
www.ninecompanions.net/gallery_p ... orn_41.jpg

Na...mára ennyit. Üdv

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117336 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Figyelem:április 27-én vasárnap a Duna TV-n Egy hölgy arcképe 19:45-től!
Ago:jók a képek!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117312 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Találtam pár képet(sajna a legtöbbet már ismerjük)
drazan.info/LOTR-Gallery/view_al ... orn&page=1
drazan.info/LOTR-Gallery/view_al ... orn&page=2
drazan.info/LOTR-Gallery/view_al ... orn&page=3
( drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... orn&id=abk :arrow: amely jelenet megfogott minket
drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... orn&id=aba :arrow: uaz nagyban
drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... orn&id=abg :arrow: ezt a képet nem látom át :roll:
drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... mir&id=aak :arrow: ez naggyon jó :D
drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... eep&id=aas :arrow: ezt a részt nagyon szeretem :D )

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117143 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117064 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: (Emlékeztek, a Séta a Holdonban, amikor a nő elmegy hozzá, és ő hívja, hogy menjen vele világot látni? Én annak a nézésnek bizony nem tudtam volna ellenállni... :oops: )

De a woodstocki jelenetnek sem nagyon...aaaahhh! Pedig össze-vissza voltak festve hippisen, de az a tökéletes elengedettség állapota, ahogy forgatja a nőt a karjában, nekem az tetszik a legjobban. A szabadság állapota. (Amúgy is mindig woodstock-nosztalgiám volt, pedig még meg sem születtem akkor!)Viggo mondja is valahol, hogy akkor ők is arra utaztak az anyjával, volt vagy 11 éves, fura mi? :wink:

Vándor: Amúgy könyvben is ő a kedvencem a legelső olvasás óta ([size=9:2ymr7mdm]lassan 13 éve lesz...)[/size], azonnal (ahogy megjelenik Bríben) felfigyeltem rá. :wink:


Ugyanígy voltam vele, ez fantasztikus! A vicc, hogy tizenéves koromból amikor elöször olvastam, alig maradtak meg a szereplők benyomásai, de Aragorn alakja tizenvalahány év után is élénken élt bennem! Wow! :o :D

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117050 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Kriszana, nem tudom, miért mondod, hogy egy negyvennégy éves férfi öreg. Egyáltalán nem az, és nem is szabad annak kinéznie. /legfeljebb középkorú/


Sorel, sztem megint meg akarod védeni Viggot. Pedig elhiheted, mi is szeretjük, tőlünk nem kell :lol: De tényleg, Krisz nem azt mondta h "Viggo öreg" hanem hogy "öregszik". És ez igaz! Minden ember öregszik, ahogy múlik az idő, ez természetes! Viggo is! De persze mi továbbra is szeretjük! Csak aragornként sokan jobban szeretik. Én is egyébként de nekem mindig is egy kicsit jobban tetszett Aryként. De télleg furi lenne hogyha a forgatás után is ary maradt volna, borostásan, hosszú hajjal, stb. és úgy járna-kelne! :lol: pedig az áll neki jól de az csak egy szerep. És Ary Középföldére való :wink:

Sorel írta: Ja, és még a filmről annyit, hogy számomra nagyon jól érzékelhetó, ahogy Aragorn Vándorból átalakult trónörökössé, szerintem egyre "fenségesebb".


Igen, jól látszik de nekem akkor is jobban tetszik Vándorként.. :) persze ez csak egy magánvélemény de akármilyen király lesz is nekem Aragorn igazából mindig Vándor marad, ahogy megjelent Bríben... :heu: ahogy Sil, én is rögtön felfigyeltem rá és ezt azóta se felejtem el :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117029 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kriszana, nem tudom, miért mondod, hogy egy negyvennégy éves férfi öreg. Egyáltalán nem az, és nem is szabad annak kinéznie. /legfeljebb középkorú/

Tény, hogy Viggo soha nem nézett ki olyan ócskán mint mostanában, de azért ez nagyrészt a förtelmesre festett hajának és az immáron számomra is "szélsőséges" öltözködési stílusának köszönhető (a futballmez cowboykalappal nekem valóban sok egy kicsit).

De gondoljunk akár a 28 napra, vagy a Séta a Holdonra (ez utóbbiban főleg a testére - aki látta, tudja miől beszélek, aki nem, nézze meg).

Hány éves filmek azok?? Olyan szörnyen "öreg" bennük? Vagy az elmúlt 2-3 évben annyira lerobbant? Őszül, ráncosodik, puhányodik? Na ne.

Már többször írtam, hogy Aragornként számomra leginkább Krisztusra emlékeztet Viggo. Az Indián Vérben, a Tökéletes Gy.-ban, vagy a Séta a H.-ban sokkal érzékibb. Én örülök, hogy nem "maradt" Aragorn.

Ja, és még a filmről annyit, hogy számomra nagyon jól érzékelhetó, ahogy Aragorn Vándorból átalakult trónörökössé, szerintem egyre "fenségesebb".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.038 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére