Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 6 hónapja #99775 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran:Köszi a felvilágosítást :D
Lehet,hogy hülyének fogtok tartani,de fogalmam sincs,hogy mi az a topik :hein: (hát igencsak el vagyok maradva :? )

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99766 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na egy-két újdonság!
Itt lehet szavazni: többek között Viggo-ra.
www.moviefone.com/features/stand ... 003_phase2

Nézelődnivaló. Na milyen??

www.houseoftelcontar.com/video/v ... apan_1.mov
www.houseoftelcontar.com/video/v ... apan_2.mov
www.houseoftelcontar.com/video/v ... apan_3.mov
www.houseoftelcontar.com/video/v ... apan_4.mov

Már csak egy hetet kell aludni és megtudjuk az idei Oscar jelöléseket!

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99755 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Reinatha:ezt már láttam több helyen és szörnyű!!! :evil: :cry: :oops:
Borzalom én sztem személy szerint Vig 1000000x jobb! :wink:
(bocs a más rajongóktól)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99745 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99707 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF És itt szavazz a RoTK-ra!
www.hardwired.hu ON
asszem ennyi volt.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99703 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
8O Wow, nem csalódtam benne! We Love You, Vig baby! :D :itscool: :hello: :dance: :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99700 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min:Jelölték Viget a legjobb férfi föszereplő kategóriában,benne volt az IMben,mint a hónap pasija! Tömören ennyi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99694 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú, gyerekek, 10000000 éve nem voltam...
Valami újdonság a mi hősünkről? Most nem tudok visszaolvasni, még 50 topicom van hátra... 8O :dead: :shake: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99683 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Cassie írta: OK.Én is láttam,de én végig a szavazás állását figyeltem és ott Orli vezetett...Amúgy az egyik osztálytársam szerint,azt olvasta az im-neten,hogy csak azért lett ViGGo a hónap pasija,mert Orli már volt(ha nem is hónappasija,de többször) és nem akarták betenni mégegyszer...így lett Viggo,bár kevesebb szavazata volt...
Én nem tudom,ti mit szóltok hozzá?
Amúgy van egy kis felhívásom:
"Hahó!!!Figyel itt rám valaki?Tényleg kéne szavazni és már csak 1 %-kal vagyunk lemaradva a Matrix mögött...Ne Hagyjátok már a ROTK-t cserben( www.hardwired.hu )


Orli volt a hónap-sráca,de nem tom meik ujságban.. :oops:
szavazás:Mi vezetünk!! (mármint a RoTK,de csak 1%-kal...)
Agoura:Igen,Kriszanánaknak igaza van! :wink: Mondjuk,ha mind1iket a saját topikjába raknád... :roll:
OFF1ébként idézés:amelyik hozzászólást idéznéd,ott a jobb felső sarok-idézet! :idea: Aláírást pedig a profilnál állíthatsz be magadnak!ON
Prisca:
Lefordítanád??léccciii!! :oops:
Telka:Lábujjtörés?!?! Ez yó! Vagyis sajnálom szegényt,de azért tudhatná,hogy nem plüssből van 1ork sisak! :wink: !
OFFNarië:Te szegény! Én is felvételizek,de attól leszek csak kevesebbet!ON

Agoura írta:
Ian McKellen:Eredetileg zongoristának készült.Sir :D Kapaszkodjatok
meg:Ian meleg :o


OFF:Na ezt neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :cry: :evil: Hagyjuk nagyon gyorsan,mert ettől mindenki balhézik!! Magánügy! Semmi közünk hozzá! Csá! :evil:
[size=9:tugmbu5f]bocs a kirohanásért.. [/size]


erwianne írta: Megvettem a kérdéses IM-et..............Ilyen hülye kérdéseket! Ilyen valószerűtlen válaszokkal...! Csodálkoznék, ha valóban ők válaszoltak így!


A válaszok még egészen elmentek... :roll: De konkrétan meiket kifogásolod? :roll: Télleg hülyék voltak (a kérdések),de az IM-tőlLmegy!

hódica írta: Ugye hallottátok már, hogy a TTT 7 Empire Awardsra jelölték, köztük Viggot a legjobb ffi. fsz. kategóriában :wink:


Hajrá Vig!!!!! Mi szurkolunk!! ugye?! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99629 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát igen még elég új vagyok,nem is olvastam el az összes fórum-oldalt,ezért biztos fogok olyan dolgokat leírni amiket Ti tudtok,de nekem újdonságok!Amiket írok nem hasból szülöm,hanem olvasom újságokból,és mivel nincs aki felvilágosítson,el is hiszem!Tehát köszönöm a helyreigazítást :D A szerkesztést pedig még nem fedeztem fel-köszi a tájékoztatást :wink: -,de majd használom :itscool:
Lenne néhány kérdésem:Hogyan lehet idézetet és aláírást beszúrni? :hein: Mások írásait hogyan lehet előzményként berakni? :hein:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99582 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Telumehtar írta: Egyébként én meg azt olvastam hogy amikor Viggo "focizott" azzal az ork sisakkal (mmint belerugott) akkor a forgatáson eltörte a lábujját...és a többi felvételt sántítva csinálta meg ;)

akkor legalább tudjuk,mi volt az az ordítás és földrezuhanás :wink: :wink:
megvettem az IMet.Már amikor a bevezetôt olvastam,akkor is eldobtam magam a röhögéstôl.
"Íme az új szépségideál Aragorn módra... "
Hogy írhatnak ekkora baromságot,könyörgöm... :roll: :roll:

különben van 1 jó hírem is:kb egy hónapig hanyagolnotok kell kellemes társaságomat a fórumon(a felvételi miatt...)
Szóval (ne) legyetek jók meg minden :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99543 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Amiket írtál azok közül van ami nem igaz... Dom ugyanuis szereplet már s GYU elött is filmben csak éppenséggel nem volt valami hűdenagy szerepe :) najó OFF end...

Egyébként én meg azt olvastam hogy amikor Viggo "focizott" azzal az ork sisakkal (mmint belerugott) akkor a forgatáson eltörte a lábujját...és a többi felvételt sántítva csinálta meg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #99542 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: Dominic M.:1977-ben született.Még egyetlen filmben sem szerepelt

Dom 1976. december 8-án született Berlinben. Van egy bátyja.

Filmography
Movies:
--An Insomniac’s Nightmare (No release date as of yet).... Indie Short as Jack
--Lord of the Rings Trilogy
----Lord of the Rings: The Return of the King (2003)....Merry (Meriadoc Brandybuck)
----Lord of the Rings: The Two Towers (2002)....Merry (Meriadoc Brandybuck )
----Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)....Merry (Meriadoc Brandybuck)

Television
--This is Personal: The Hunt for the Yorkshire Ripper (2000)....Jimmy Furey
--Monsignor Renard (1999)....Etienne Rollinger
--Hostile Waters (1997)....Sasha
--Hetty Wainthropp Investigates (1996)....Geoffrey Shawcross

Radio
--Stockport....So Good They Named it Once (1999)....Jason

Theatre
--Annie & Fanny from Bolton to Rome....Chuck (Bolton Octagon)
--The Resurrectionists....Harry (Bolton Octagon/Croydon Warehouse)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: Van egy verseskötete is :D A címe:Ten Last Night :up:

Bizony, és Minerva jó pár versét le is fordította pár hónapja. :wink: Pénteken meg is próbáltam rávenni Mint, hogy javítsuk ki a versek hibáit, meg keressük meg újra a fontosabb régi cuccokat, az újak kedvéért. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 5 hónapja #99537 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kedves Agoura, nagyon kedves tőled,hogy így tájékoztatsz minket a történésekről, de,
1. nem szerencsés egymás után több hozzászólást beilleszteni,mikor létezik egy "Szerkesztés" nevezetü funkció (a hozzászólásod jobb felső sarkában) és annak segítségével kiegészítheted a mondanivalódat.
2. A témák, melyekről írtál - ha végigolvastad volna a fórumot, tudnád - mindegyikéről volt már szó, s részemről a Miranda Otto házasságát leszámítva, egyik sem számított újdonságnak.
A jó pap is holtig tanul. Ne búsúlj, mi is elkövettük ugyanezt a hibát, mikor újak voltunk itt. :) Tehát Isten hozott közöttünk, remélem, jól fogod itt érezni magad.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99517 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
MA DÉLUTÁN MEGNÉZEM BARÁTNŐIMMEL MÁSODJÁRA A KÉT TORNYOT :hello: :hello: :hello: :hello:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99509 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Miranda O.:Sziveszterkor Sydney egyik hatalmas katedrálisában férjhez ment :eowyn1:

Marton Csokas:Celeborn megszemélyesítője,magyar vér is csörgedezik az ereiben :wink:

Hugo Weaving:Nigériában született.A Mátrixban is szerepelt :D

Liv Tyler:Portlandben született 1977.július 1.-én.Apja Steven Tyler,az Aerosmith együttes énekese.Anyja,Bebe Buell manöken. Royston Langdon zenésszel készülnek az esküvőjükre!! :arwen2:
Egyszer azt nyilatkozta,hogy rossz volt Viggoval csókolózni,mert Aragornnak dús borostája volt :arwen1:

E.Wood:Franka Potentét el akart jegyezni,de a lány visszautasította.Pedig a Gyűrű lett volna a jegygyűrű!!Nem tudta milyen lehetőséget szalaszt el!(nem is olyan szép a lány)

Orli:A forgatáson ledobta egy ló :cry: Kisebb zúzódásokat szenvedett,egyik bodája pedig eltört :bawling:

Ian McKellen:Eredetileg zongoristának készült.Sir :D Kapaszkodjatok
meg:Ian meleg :o

Sean A.:felesége,Christine a forgatások alatt várta Elizabeth Louise nevű kislányukat :D Sean a film kedvéért hízott :)

Dominic M.:1977-ben született.Még egyetlen filmben sem szerepelt :|

Billy B.:skót származású,szeretne továbbra is filmezni(szerintem rossz kisgyerek feje van :dance: )

John R-Davies:Ő adja Sziszakáll hangját,mesefilmekben is szinkronizál :D

Viggo: fia,Henry 14 éves :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99503 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A TVr újság(narancssárga)7.heti számában Viggo a hét kedvence :hello:
Majdem egy oldalas cikk :D

Dzsesszmuzsikusként túl van 3 CD-n,és 3 éve fotókiállítása volt a New York-i Robert Mann galériában :hello: :hello: :hello: Tehetséges és keresett festő is :D Hát nem egy sokoldalú ember :?: :wink:

Van egy verseskötete is :D A címe:Ten Last Night :up:

Az egyik csatajelenetben kiverték a fogát :bawling: .Viggo pillanatragasztóval visszaragasztotta,és szó nélkül folytatta a munkát :? Micsoda tűrőképessége van :!:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99493 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elmondaná valaki,hogy mi történt még a mi istencsászárunkkal? :P
Nagyon nem vagyok még képben... :cry: [/quote]

Azt olvastam az egyik újságban, hogy a forgatások alatt sok szereplonek tönkre ment a magánélete. :cry:

Többek között Viggo-t elhagyta a szerelme, Elijah el akarta jegyezni a barátnojét a filmbeli gyuruvel (ez olyan eredeti és romantikus), de az is szakított vele, aztán vagy Pippin vagy Trufa ( már nem emlékszem pontosan melyik) is szakított a barátnojével.

Én nem értem ezeket a noket. :hein: Tudom, hogy sok ido ez a 15 hónap távollét, de ennyi áldozatot nem bírtak hozni a szerelmükért? Valószínüleg nem is szerették oket annyira.
Állítólag Samunak éppen terhes volt a felesége, amikor elkezdték a forgatást, de ott nincs baj köztük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99374 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Váááááááá!!!!!Rohanok az újságárushoz!!!!!
Különben hogy teccik az új aláírásom? 8)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99370 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Story-ban és a Best-ben is van szó a GYU-ról :wink: Van egy kép Viggoról és a fiáról 8)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99346 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hódica írta: Ugye hallottátok már, hogy a TTT 7 Empire Awardsra jelölték, köztük Viggot a legjobb ffi. fsz. kategóriában :wink:


Go Viggo! :D :D :D :D

Mik nem történnek,amíg sieltem... :lol:
Viggot díjra jelölik,Viggo a hónappasija...Mi jöhet még? :) :) :)
Elmondaná valaki,hogy mi történt még a mi istencsászárunkkal? :P
Nagyon nem vagyok még képben... :cry:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99330 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugye hallottátok már, hogy a TTT 7 Empire Awardsra jelölték, köztük Viggot a legjobb ffi. fsz. kategóriában :wink:


Go Viggo! :D :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99268 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

erwianne írta: Megvettem a kérdéses IM-et (bevallom,Orliért és nem Viggoért eredetileg, de ezért ne vegyétek fejemet, számomra Viggo is igen becses! :aragorn1: ) és elolvastam kedvenceinkkel készült interjúkat és egyik szemem sírt, a másik is... a röhögéstől. Ilyen hülye kérdéseket! Ilyen valószerűtlen válaszokkal...! Csodálkoznék, ha valóban ők válaszoltak így!


Biztos vagyok benne, hogy nem interjúvolták meg Orlandot, hanem összeválogatták a meglévő válaszokhoz a rajongók kérdéseit. Gondolom, sokan feltettek tucatnyit is (a hülyék, ahelyett, hogy a neten néznének utána ;) )

Nekem már 2 példányom van az IM-ből (egyszer megvettem én, és ma meglepett vele a barátnőm :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99251 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvettem a kérdéses IM-et (bevallom,Orliért és nem Viggoért eredetileg, de ezért ne vegyétek fejemet, számomra Viggo is igen becses! :aragorn1: ) és elolvastam kedvenceinkkel készült interjúkat és egyik szemem sírt, a másik is... a röhögéstől. Ilyen hülye kérdéseket! Ilyen valószerűtlen válaszokkal...! Csodálkoznék, ha valóban ők válaszoltak így!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99244 Írta: Mezsgyés Ifosz
Mezsgyés Ifosz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Tudtok olyan helyet mondani,ahonnan le lehet
menteni azt a képet,ahol Arwen gyászolja
Aragornt?Ha igen feltétlemül írjátok meg nekem
privibe,ha lehet...
Köszike! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #99214 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OK.Én is láttam,de én végig a szavazás állását figyeltem és ott Orli vezetett...Amúgy az egyik osztálytársam szerint,azt olvasta az im-neten,hogy csak azért lett ViGGo a hónap pasija,mert Orli már volt(ha nem is hónappasija,de többször) és nem akarták betenni mégegyszer...így lett Viggo,bár kevesebb szavazata volt...
Én nem tudom,ti mit szóltok hozzá?
Amúgy van egy kis felhívásom:
"Hahó!!!Figyel itt rám valaki?Tényleg kéne szavazni és már csak 1 %-kal vagyunk lemaradva a Matrix mögött...Ne Hagyjátok már a ROTK-t cserben( www.hardwired.hu )!Amúgy van egy másik is: www.starwars.hu
Itt Liv Tyler és Natalia Portman száll ringbe a rajongók kegyeiért..."
Csak azért van idézőjelben,mert nincs kedvem ezt mindenhova leírni...Ja,az eléjét felejtsétek el...

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98965 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jók a képek :D
Képzeljétek az im-neten ki van írva hogy a hónap pasija Vigo Mortensen(nem én írtam félre ők írták 1 g-vel) 8O :evil:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98773 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Im:Ez aztán a diplomatikus +oldás! :wink: megyek ujságot venni!
Láttam a metróban kirakva TTT-s plakátot! Megint Frod-ot rakták be kilóméter nagyságban :? (bocs Elwood rajongók) Azért kicsiben ott van Arag is...
Van aragornos zoknim! :tongue: nagyon gáz! :lol:


megint szupi előnyös képek:(legtöbbet ismerjük!)
www.theargonath.cc/pictures/misc ... wers43.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers110.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... wers46.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers126.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers131.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98740 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
cassie: tuti, hogy Viggo nyerte, láttam az újságban.
Végre normálisan megoldották, mindenkiről írtak valamit.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.178 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére