Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 5 hónapja #254403 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem a heteroszexualitás azt jelenti ebben az esetben , hogy buzi.Nem tudom pontosan, hogy ez az e, de szerintem igen. A Dom, és Viggo kép durva!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254373 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jujjjjjj Hugi, nagyon köszi a képeket! Végre láttam, és nagyon nagyon köszi......
Ez kész............. Nem is úgy néz ki, mintha Viggo smárolná le Billy-t, hanem mint ha Aragorn smárolná le Pippint........ :D :D
Egyébként Nelia én álmodtam arról a bizonyos "átjárórol", bár metrón, matchboxos autókon, és Megasztár koncerten át vezetett az út.......... :roll: Elég vicces álom volt.... Bocsi az OFF-ért.........

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254306 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt, a portálomon baloldalt megtaláljátok a képeket, amiket a dvd-ről fényképeztem. Bár nem értem, miért olyan fura, végülis ezek színészek... :roll: És játszanak. Eza felvétel is valamennyire film volt...
gportal.hu/portal/ancalima-anarore/


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254294 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: OFF

Nelia: Azért az nem bűn, nem kell jézusomozni... ;)

ON

Hát, ha ennyire ragaszkodtok a témához...
img143.exs.cx/img143/8850/domvigtongues8zz.jpg



Neeeeeee, könyörgöm neeeeeee!!!! :cry:

fúúj 8O

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254242 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Komolyan tök hetero a pasas? Nem tudnám elképzelni róla, de hát Ian McKellenről sem tudtam elképzelni, amíg el nem olvastam azt a cikket, amiben bevallja. Nagyon durva! Egyre többen kezdenek vonzódni a saját nemükhöz, és ez probléma! :evil: Meg kéne akadályozni, de nem lehet.
Hát igen, én ilyen világmegváltó dolgokról fantáziálok. Ti nem álmodtatok még arról, hogy megtaláljátok az átjárót abba a másik világba? Középföldére? Most ne röhögjetek, mert én erről is szoktam ábrándozni...
:oops: Lehet hogy elárultam magam, de ez így van, és elmondom, a Tolkien Fórumon vagyoka legőszintébb.


Csak egy megjegyzés: szerinted mit jelent a hetero(szexualitás)?
Amit írtál, nekem abból úgy tűnik,hogy összekeverted a fogalmakat...

1ébként én már álmodtam Viggoval, valahol (pár lappal előbb) talán már le is írtam :) )
Az őszinteség dicséretes dolog! ;)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254212 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Hát, ha ennyire ragaszkodtok a témához...
img143.exs.cx/img143/8850/domvigtongues8zz.jpg


JaaaJ! :biggrin2: jézusom! :crap: A két álat! :dead: :dead: :dead:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254210 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF

Nelia: Azért az nem bűn, nem kell jézusomozni... ;)

ON

Hát, ha ennyire ragaszkodtok a témához...
img143.exs.cx/img143/8850/domvigtongues8zz.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254112 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Isilcala írta: Sziasztok!
Üdvözlünk megint itt Elfprincess! :) És egyetértek, bár én nem láttam a smárolós részeket, de én is el tudom képzelni Viggoról ;)
És örülök, hogy nincs harag köztetek... :)


Ha ez nekem szól, nem is volt.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254100 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Komolyan tök hetero a pasas? Nem tudnám elképzelni róla, de hát Ian McKellenről sem tudtam elképzelni, amíg el nem olvastam azt a cikket, amiben bevallja. Nagyon durva! Egyre többen kezdenek vonzódni a saját nemükhöz, és ez probléma! :evil: Meg kéne akadályozni, de nem lehet.
Hát igen, én ilyen világmegváltó dolgokról fantáziálok. Ti nem álmodtatok még arról, hogy megtaláljátok az átjárót abba a másik világba? Középföldére? Most ne röhögjetek, mert én erről is szoktam ábrándozni...
:oops: Lehet hogy elárultam magam, de ez így van, és elmondom, a Tolkien Fórumon vagyoka legőszintébb.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254034 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Üdvözlünk megint itt Elfprincess! :) És egyetértek, bár én nem láttam a smárolós részeket, de én is el tudom képzelni Viggoról ;)
És örülök, hogy nincs harag köztetek... :)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253972 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok! Jaj, de rég írtam már ide. Szerintem 1 éve legalább nem. De jó, hogy él és virul a topik. :)
Ez a smárolós történet nagyon jó, amit lentebb olvastam. Viggoról el is tudom képzelni (amellett, hogy totál hetero), hogy lekapja a fiúkat poénból.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253918 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Félreértés ne essék, ismerjük egymást Raia Aiwarttal, és akármilyen különös, barátnők vagyunk, meg osztálytársak, meg egyebek. Eszt csak azér írom, mer a múltkor kitöröltek. Amúgy Peace van.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253834 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Láttuk ám, láttuk az extendedben... ;) : ))


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253792 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha visszatérek arra a témára, hogy Viggo lesmárolta Billi Boydot, és a nyilatkozáskor azt mondta, hogy régóta meg akarta tenni, komolyan félregondol az ember. (tünde) :lol: Elmeséljem a törit? De ha meg akarjátok nézni, Dominic és Bill fórumán itt a Tolkienon leírtam.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253778 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kedveseim,

kicsit takarítottam a topikban.
Kéretik az OFF-okat mellőzni ezek után.

Amúgy Viggo tényleg király ;-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253109 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tény hogy durva, de Viggo akkoris állatkirály. Nekem a Hidalgóban olyan jellegzetes volt, hogy 1000 közül is felismerném.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253101 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A bajuszos Vigohoz csak annyit, hogy a kép láttán jó nagy szemeket meresztettem 8O először, utána meg nem tudtam eldönteni, hogy füstölögjek, :rmad2: vagy sírjak. :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253059 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Neeeeeeeeee, csak ezt neeeee...... :D
Nekem egy részeg csöves ugrott be...... :roll: Inkább ezt a filmet kihagyom... :)
Attól függetlenül, lehet, hogy jól játszik :)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253016 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom,nekem valamiért a tatárok ugrottak be... :D
Egy biztos: egy mínusz pont a filmnek...

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252899 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A valákra mondom, Viggot nem akarom mégegyszer így látni! Igaza van
olorin.papának! Egri csillagokból egy végvári vitéz! Amroth! Nagyon durva! Persze az én honlapomon nincs ilyen kép. De nem akarok senkit így halálra ijeszteni. Komolyan mondom majdnem felsíkítottam! Nagyon nem áll jól neki! De a szőke haj sem. A Hidalgóban nagyon jól nézett ki vöröses barna hajjal, kicsit borostásan.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252654 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta:

margo27 írta: viggo.allstarz.org/gallery/categories.php?cat_id=65

A film címe:Alatriste


:lol: :lol: :lol: Jaaaj! Viggó bajusszal! :biggrin2: Kár egy végvári vitéz az Egri csillagokból... :tongue:


Mikor először betettem, én is sikítoztam... Nem akarom, hogy Viggóból.. Béla bá' legyen... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252630 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

margo27 írta: viggo.allstarz.org/gallery/categories.php?cat_id=65

A film címe:Alatriste


:lol: :lol: :lol: Jaaaj! Viggó bajusszal! :biggrin2: Kár egy végvári vitéz az Egri csillagokból... :tongue:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252617 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vagy:Alastriste ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252608 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
viggo.allstarz.org/gallery/categ ... ?cat_id=65

A film címe:Alatriste

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252173 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Andoron írta: Amúgy Viggo nagyon zárkózott magának való ember...


Igen... Az az igazság, hogy néha nem is tudom, szimpatikus-e nekem, vagy csak tisztelem...? :lol: :oops: De persze attól, hogy zárkózott, még lehet kedves ember... Valahogy úgy képzelem el, hogy nehéz vele összebarátkozni (illetve biztos nem goromba, de... Nyilván nehéz elérni, hogy a bizalmába fogadjon), de ha már a barátja vagy, akkor tűzbe menne érted. :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252042 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragond írta: Különben meg kit érdekel, hogy hogy néz ki, ha eccer jó színész?


Hát ebben van valami :)
Amúgy Viggo nagyon zárkózott magának való ember, nincsenek allűrjei, pedig sok jó filmben mutatott egészen eltérő arcokat, karaktereket, tehát igazán tehetséges. És akkor ott van némelyik énekes (neveket nem mondok, nehogy valaki megsértődjön), orrhangon kornyikál, és mi mindent megenged magának...

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251920 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem is sokkal jobban néz ki az Aragorn-frizurával, de úgy tudom, eredetileg szőke haja van, és ahogy ismerem, nem tenné tönkre azzal, hogy állandóan festi. Különben meg kit érdekel, hogy hogy néz ki, ha eccer jó színész?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251869 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Micike írta: Arra gondoltam, hogyha minden férfi ilyen átalakuláson menne keresztül. lásd Viggoból (borosta nélkül, csupaszon, rövid hajjal ==> mint egy német úrifiú) Aragorn lesz, szóval akkor minden pasi tök jól nézne ki!
Már aki most nem néz ki úgy :P


Nem mindenkinek áll ez jól;) speciel Viggonak igen, de van aki pl rövid hajjal néz ki jobban :)


Szerintem is sokkal jobban néz ki Viggo hosszú fekete hajjal meg borostával. Kár, hogy az életben nem így hordja.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251445 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta:

Elza Eldaniella írta: Aragorn hosszú fekete hajáról és borostájáról csak annyit, hogy a sogórnőm mikor meglátta a filmen, azt mondta, hogy tök jó pasi, "nagyon Király!". Utána, mikor látta egy másik filmben Vigot borosta nélkül, rövid szőke hajjal, nem akarta elhinni, hogy az ugyanaz a pasi, mint aki hátszott a GYU-ban, annyira nem tetszett neki úgy.


Úgy nem is néz ki jól. Az egyik ismerősöm azt mondta mikor először látta a filmet hogy ha megmosná a haját és megborotválkozna még jó pasi is lehetne belőle. Persze neki Legolas tetszett.


Ízlések és pofonok. Nemde?

Meghát az is számít, hogy hogy látja az ember először a színészt. Pl az ember megszokja, hogy hosszú barnahajú, szakállal, aztán meg csak áll és néz, mikor meglátja szőkén és borosta nélkül. (mint én :) ) De azért meg lehet szokni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251417 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldaniella írta: Aragorn hosszú fekete hajáról és borostájáról csak annyit, hogy a sogórnőm mikor meglátta a filmen, azt mondta, hogy tök jó pasi, "nagyon Király!". Utána, mikor látta egy másik filmben Vigot borosta nélkül, rövid szőke hajjal, nem akarta elhinni, hogy az ugyanaz a pasi, mint aki hátszott a GYU-ban, annyira nem tetszett neki úgy.


Úgy nem is néz ki jól. Az egyik ismerősöm azt mondta mikor először látta a filmet hogy ha megmosná a haját és megborotválkozna még jó pasi is lehetne belőle. Persze neki Legolas tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.097 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére