Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 6 napja #273610 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A múlt héten láttam Amerikában a History of Violence-t. Minden Viggo rajongónak kötelező: egész érdekes, izgi sztori, Viggo nagyon csini, Aragornt megszégyenítően verekszik, van két nagyon hatásos szex jelenet, sőt láthatjátok a meztelen felsőtestét (amit e filmben nincs leborotválva) valamint a csupasz popsiját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #272885 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Már nagyon régen nem jártam erre. (2003-ban nagyon sokat)

Itt van egy kis aji, hátha valakinek még ismeretlen:

mesapollons.free.fr/Images/mnop/ ... n/vm29.jpg

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #272764 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272143 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Ha ez hozzánk elkerül Alina, akkor sokba fog nekem az kerülni ....

Igen, de ha nem hozzák be, akkor még többe :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272090 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem a Középfölde életrekel jobb..... :roll:
Bár ez nem az a topic, ahol ezt meg lehetne vitatni...........

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #271844 Írta: Dún-Adhan
Dún-Adhan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mit szóltok A Gyűrűk Ura filozófiájához?:) Kicsit elvont,de nagggyon jó dolgokat írnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271642 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha ez hozzánk elkerül Alina, akkor sokba fog nekem az kerülni ....

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271454 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nagyon egyszerű, minden amerikai filmbe kell megmentendő nő.


Oké, meggyőztél :) Ha előírás az amerikai filmekben, akkor oké :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271025 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Újabb hírmorzsa:
A Ringers-Lord of the Fans c dokumentumfilm nemsokára elérhető lesz a nagyközönség számára DVDn (Angliában pl 2(!) régiókóddal, nem tudom, hozzánk eljut-e?). Bővebb infót mindenki talál a www.theonering.net/ringers/ oldalon.
A film azt hivatott bemutatni, hogy a történetnek milyen hatása volt a nyugati kultúrára az elmúlt 50 évben. A filmben többek között feltűnik Viggo, Dom (aki egyben a narrátor is) és még sokan mások (bár gondolom ezek nem új hírek senkinek)
Ha valaki esetleg tud valamit az itthoni megjelenésről, beírná? Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270877 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

És ha fiú vagy, akkor minek neked egy filmbe bajbajutott hölgy? :)


Nagyon egyszerű, minden amerikai filmbe kell megmentendő nő.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270850 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta:

Aragond írta:

FireHair írta: Szerintem elég lenne Viggo, kaland és a lovak, a bajbajutott hölgy feleleges :)


Persze csak ha lány vagy) gondolj arra, hogy te vagy a bajba jutott hölgy!


És ha fiú vagy, akkor minek neked egy filmbe bajbajutott hölgy? :)


Ha fiú, akkor mindegy, de ha lány, az jó! Vagy szerinted nem?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #270628 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A History of Violence

2005. szeptemberben kerül az amerikai mozikba ez a szuper stábot felvonultató mozi. Bár a sztori sablonjai már nem túl frissek, de vegyünk egy 3000 lakosú kisvárost. Vegyünk egy családos lakost (Viggo Mortensen, mint Tom Stall), aki a kisváros kávézójában dolgozik. A kávézóba küldjünk be néhány fegyveres banditát, akit Tom, kikelve önmagából, meg tud ölni, ezzel leleplezve önmagát... Ugyanis ő sem tudja, de nem az, akinek látszik... - ezt Carl Fogaty (Ed Harris) mondja meg neki, amikor besétál fekete öltönyben, fekete napszemüvegben a kisváros kávézójába...

A film meglepő módon grafikus novellából készült, amit John Wagner és Vince Locke készített (tehát a látványt is kaphatunk, hiszen alapvetően arra épült a dolog). Josh Olson ebből készített forgatókönyvet, a nagynevű rendező David Cronenberg számára. Az 1943-ban Kanadában született Cronenberg már a hetvenes évektől készíti szupermozijait (és TV filmjeit). A főszereplő, Viggo Mortensen mellett még Maria Bello (mint feleség) -Coyote Ugly, Payback, Vészhelyzet...-, A fantasztikus William Hurt, és Ed Harris alakítja a történetet. A filmet bemutatták Cannes-ban, és nagy sikere volt, így remélhetőleg mi is jól fogunk szórakozni...

Film bemutató: apple.com/trailers
Film honlapja: www.historyofviolence.com

/Forrás: passzio.wplanet.hu /

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270607 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragond írta:

FireHair írta: Szerintem elég lenne Viggo, kaland és a lovak, a bajbajutott hölgy feleleges :)


Persze csak ha lány vagy) gondolj arra, hogy te vagy a bajba jutott hölgy!


És ha fiú vagy, akkor minek neked egy filmbe bajbajutott hölgy? :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270573 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta: Szerintem elég lenne Viggo, kaland és a lovak, a bajbajutott hölgy feleleges :)


Persze csak ha lány vagy) gondolj arra, hogy te vagy a bajba jutott hölgy!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270535 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
nagyon jó filmnek ígérkezik...valahol láttam a bemutatóját és nagyon teccet:)))))persze Viggo forever:))))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270477 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát nekem sem az életveszélyben leledző hölgy a lényeg, hanem Viggo és T.J hősies (és látványos) mentőakciója :D
Egyszer engem is megszöktethetne :wink: (na jó, vissza a földre!)

Jó hír mindenkinek: A Vox mozimagazin szerint A History of Violence még idén ősszel bemutatásra kerül nálunk is (remélem igazuk van!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270038 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem elég lenne Viggo, kaland és a lovak, a bajbajutott hölgy feleleges :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270016 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát igen... a Hidalgo :D Kaland,Viggo, bajbajutott hölgy, Viggo, lovak, Viggo... mi kell még?

Nemrég írtam a Killshot c. filmről... Nos, a legújabb hírek szerint mégsem Viggo játssza majd Wayne Colson szerepét, hanem Thomas Jane (Háborgó mélység, Eredendő bűn). C'est la vie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269915 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Peched van. Emberek, én nagyon leszoktam a Tolien.hu-ról, most próbálok újra rászokni, tehát írjatok sokat!

A Hidalgóval kapcsolatban, nekem irtózatosan tetszett. Nem tudom, lehet azért, mert lómániás vagyok, és *************



[size=9:arfdb3ix]*A politikai véleménnyilvánítások e fórumon való közlése szigorúan tilos, és heves homlokráncolódást vált ki a moderátorokból. by Alyr*[/size]

A Hidalgo nekem is bejött. Szép volt a zenéje, meg a paci is tetszett.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #269893 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szintén most próbálok újra bekapcsolódni a fórumos témákba, de sajnos nem láttam a Hidalgót (még).

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269851 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Peched van. Emberek, én nagyon leszoktam a Tolien.hu-ról, most próbálok újra rászokni, tehát írjatok sokat!

A Hidalgóval kapcsolatban, nekem irtózatosan tetszett. Nem tudom, lehet azért, mert lómániás vagyok, és *************



[size=9:rpfx63ux]*A politikai véleménnyilvánítások e fórumon való közlése szigorúan tilos, és heves homlokráncolódást vált ki a moderátorokból. by Alyr*[/size]

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #268915 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Thereon: már elég rég nem ad levélben autogrammot, csakis személyesen... :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268844 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Papi reverendában, mint Neo? Király :D

Hm.. Endóriel, a számát beírhatnád, rég beszéltem már vele...
De vazeg annyira akarok már találkozni vele. Legalább autogramcímet nem tudtok :?: Az lesz a vége hogy illegálisan meghívom valami film kedvéért.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268753 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
na sziasztok...azért írok,mert én vállaltam,hogy megírom aViggo/Aragorn cikket a tolkien.hu-ra és szívesen fognám az ötleteket,szal nyugodtan írjatok privit,ha van valami,amit szívesen viszont látnátok a cikkben :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267480 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem a History of Violance azért elég komoly szerep, + az Alatriste-ben is főszerepet kapott... tény, hogy ezek nem "hálivúdi szuperprodukciók", de én pl kifejezetten örülök neki, hogy őt nem kapta el a gépszíj, hanem továbbra is a saját ízlése szerint válogatja a szerepeket.

Az IMDBn olvastam, hogy a History of Violence című filmet Kanadában a szeptemberi Toronto Filmfesztiválon fogják bemutatni, ezenkívül még az Egyesült Államokban és az Egyesült Királyságban lesz szeptemberi premier. Európa többi országában okt-nov között lesznek a premierek, remélem hozzánk is elér még idén...

Állítólag a filmet és Viggo alakítását is Oscar-esélyesnek tartják :D


Viggo ismét együtt fog játszani Diane Lane-nel a Killshot c filmben. A film alapjául szolgáló könyv Elmore Leonard műve. A főbb szerepekben Viggo és Diane mellett Mickey Rourke és Justin Timberlake lesz látható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267477 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vagy egy cuki kis kipában. :lol: Egyébként a LotR óta nem kapott komoly szerepeket szegény. Kivétel a Hidalgo, de az nem lett valami nagy áttörés. Mindenesetre nekem tetszett. De lehet ez annak az oka, hogy rendkívül visszahúzódó színész.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267420 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

.Elessar király. írta: Papot? Lehet, hogy megtért? :lol:


Mindenesetre majd megnézem magamnak reverendában :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267414 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Papot? Lehet, hogy megtért? :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267396 Írta: Alina
Alina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az IMDBn láttam a hírt, és ott a neve a főbb szereplők között másodikként vagy harmadikként van megemlítve, ebből gondolom, hogy igen. És más cikkekben is őt és Paz Vegat emelik ki főbb szereplőkként. Egyébként ezúttal papot fog játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #267370 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Alina írta: Viggo az Alatriste után ismét spanyol nyelvű drámában fog játszani, a film címe: Teresa. A film a spanyol Szent Teréz életét mutatja be. A címszereplő hölgyet Paz Vega spanyol színésznő fogja játszani.

És főszerepet kap?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.024 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére