Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
16 éve 10 hónapja #329119 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt van Bp-n???Ez nem éééér!!Szervezzünk egy Viggo-kutató akciót:)))

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328564 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmmmm...
Hát nekem meg nem. :D

EDIT: áháá áhá áhááá. Lementettem és megnyitottam képnézegetővel, így télleg kép :D Firefoxomnak nem tetszett valahogy.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328543 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem. Határozottan kép. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328506 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta:
+ egy kép:

vagy inkább soksok futra karakter meg szimbólum?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #328471 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nóli i linantea írta: Rajongólányok figyelem! Viggo a mostani Bp-i forgatás alatt a Bp. Sofitel szállodában lakik.

szállodaszakos barátném írta: és félmeztelenül rohangálnak a szobában és nem rakják ki a ne zavarj táblát tehát a szoblányok rendeszeresen benyitnak :P


És ezeket a cikket találtam: www.hotdog.hu/magazin/magazin_ar ... &h_id=9287
www.hqparadise.hu/index.php?showtopic=38619
www.ma.hu/page/cikk/ae/0/169258/1

+ egy kép:

forum.netbulvar.hu/pictures/foru ... 73.picture

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #327537 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rajongólányok figyelem! Viggo a mostani Bp-i forgatás alatt a Bp. Sofitel szállodában lakik.

szállodaszakos barátném írta: és félmeztelenül rohangálnak a szobában és nem rakják ki a ne zavarj táblát tehát a szoblányok rendeszeresen benyitnak :P


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326018 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: A következő cikket találtam eddig neten, mi magyarul szól: index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/good0509/

Van itt is, a vége felé:
www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1007721

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326012 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A következő cikket találtam eddig neten, mi magyarul szól: index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/good0509/

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325009 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Nem tudod véletlen, hogy MO-n belül hol forgatnak? Mellesleg ez a hír pont jókor jött Sil, köszönöm neked.

Annál pontosabban, hogy Budapesten, passz.
katt ide
Illetve egy kis részlet a cannes-i reklámjából, eszerint 14-én kezdik a forgatást:
www.viggo-works.com/showimage.ph ... 001olg.jpg
Nézz be a HP topicba, van egy statisztánk, hátha ő többet tud.
Kár, hogy én tuti nem leszek még a forgatás közelében sem (hanem 200 km-re tőle), tök jó lenne Viggo-val dedikáltatni a könyvemet, a Coincidence of Memory-t.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325002 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudod véletlen, hogy MO-n belül hol forgatnak? Mellesleg ez a hír pont jókor jött Sil, köszönöm neked.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324974 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyébként azt tudtátok, hogy ebben a hónapban Viggo Magyarországon lesz, mert itt forgatják a Good c. filmet? Állítólag jövő héten kezdik. A másik főszereplő egyébként Jason Isaacs (alias Lucius Malfoy) lesz, és a film Hitler felemelkedése idején játszódik. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 órája #323956 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem szeretnék reklámozni, de egy rövid életrajzot mindig fejlesztek róla magamnál. Hamarosan utánanézek, van e azóta vmi pletyka róla.. (de utálom ezt a szót).

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #323894 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nóli i linantea írta: Miből gondoljátok hogy _mellette_ volt a forgatáson? Nem hiszem hogy vele utazgatott volna, max meglátogathatta...
Namarie: :mrgreen: de azért nem hiszem hogy ilysemit felrótt volna neki... Nagy valószínűséggel hálásabb volt neki mint amennyire dühös rá...

Persze, hogy nem volt mellette végig (hisz a forgatás évekig tartott), de töltött vele valamennyi időt. Hisz Henry kapott kisebb szerepeket mindhárom filmben (amiből a legnagyobb - felismerhető - ugye a Két toronyban volt), és az ebből az időből származó fotóin is elég gyakran szerepel Henry.

Ja, és volt szó a másik topicban arról, hogy a volt feleségével nincsenek jóban. Ehhez tudnátok adni forrást? Hisz a legutolsó infóim szerint közös felügyelet alatt volt Henry (amikor Exene turnézott, akkor Viggonál, amikor Viggo forgatott, akkor fordítva), és állítólag barátok maradtak és rendszeresen nyaraltak is együtt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #323885 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Phaedra/Namarie írta:

Sil írta:

Prisca írta:

Sil írta: 19, két éve volt 17. 1988-as születésű.

Nem volt rossz kiskamaszkora... ottlenni az apja mellett a Gyűrűk Ura forgatásán! Mekkora élmény lehetett neki... :itscool:

Főleg, hogy ő beszélte rá Viggo-t a szereplésre, merthogy rajongó. És benne lehetett persze a filmben is. De ez itt nagyon OFF...

Itt viszont nem.. örülhetet szegény Vigo Mortensen, amikor eltörte a lábujját, megvágták, kiverték a fogát, stb: "Na, gyerek, te is jól elkülted apádat forgatni"

Miből gondoljátok hogy _mellette_ volt a forgatáson? Nem hiszem hogy vele utazgatott volna, max meglátogathatta...
Namarie: :mrgreen: de azért nem hiszem hogy ilysemit felrótt volna neki... Nagy valószínűséggel hálásabb volt neki mint amennyire dühös rá...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #323875 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Prisca írta:
Sil írta:
19, két éve volt 17. 1988-as születésű.

Nem volt rossz kiskamaszkora... ottlenni az apja mellett a Gyűrűk Ura forgatásán! Mekkora élmény lehetett neki...

Főleg, hogy ő beszélte rá Viggo-t a szereplésre, merthogy rajongó. És benne lehetett persze a filmben is. De ez itt nagyon OFF...

Itt viszont nem.. örülhetet szegény Vigo Mortensen, amikor eltörte a lábujját, megvágták, kiverték a fogát, stb: "Na, gyerek, te is jól elkülted apádat forgatni"

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #322025 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó a sztori, lévén igaz történet és egy ÉLET-nek nevezett dolog írta:D
És mint tudjuk, az ír a legjobban 8)

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321994 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szerintem a történet nagyon jó.. kár hogy az elejéről lemaradtam így végét nem nagyon értettem, de ha egyszer lesz rá lehetőségem akkor majd egybe megnézem... :cry: megható volt a vége még így is!! :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321982 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem az tetszet, hogy ez is egy olyan, elmondatlan, mégis bámulatos igaz történet, amit jó volt, hogy megfilmesítettek.
Kicsit talán túl macsós lett a figura.
Olyan Clint Eastwood-os.

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321936 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Kisvakond írta: Azt olvastam, hogy öt ló játszotta Hidalgo szerepét (a trükköknél, az ugrásoknál) , de T. J.-t (a főszereplőt) Viggo Mortensen annyira megszerette, hogy forgatás után megvette és hazavitte!

A Gy.U-ban Brego-t játszó Uraust is megvette.


DE JÓ.. én is csak a Hidalgo-sról tudtam :d de jó ezt hallani.. bizonyára jó sorsuk lett..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321915 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmm...egész jó film volt ez A Tűz óceánja. Ha nem játszott volna benne Viggo, akkor nem néztem volna meg, de kár lett volna kihagyni...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321911 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kisvakond írta: Azt olvastam, hogy öt ló játszotta Hidalgo szerepét (a trükköknél, az ugrásoknál) , de T. J.-t (a főszereplőt) Viggo Mortensen annyira megszerette, hogy forgatás után megvette és hazavitte!

A Gy.U-ban Brego-t játszó Uraust is megvette.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321904 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt olvastam, hogy öt ló játszotta Hidalgo szerepét (a trükköknél, az ugrásoknál) , de T. J.-t (a főszereplőt) Viggo Mortensen annyira megszerette, hogy forgatás után megvette és hazavitte!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321629 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Galadriel14 írta:

Kisvakond írta: off nem tudom érdekel-e valakit de most (asszem) vasárnap lesz egy film amiben Ő szerepel (a címét elfelejtettem :oops: ) on


off olvass egy kiscsit vissza.. :D tőlem :D majd látni fogod :D on


:oops: :oops: upsz, bocsika :oops: :oops:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321454 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kisvakond írta: off nem tudom érdekel-e valakit de most (asszem) vasárnap lesz egy film amiben Ő szerepel (a címét elfelejtettem :oops: ) on


off olvass egy kiscsit vissza.. :D tőlem :D majd látni fogod :D on

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321438 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
off nem tudom érdekel-e valakit de most (asszem) vasárnap lesz egy film amiben Ő szerepel (a címét elfelejtettem :oops: ) on

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321415 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
udom hogy Viggo zenél. Honnan tudok szerezni tőle anyagot? (értsd. letölteni :wink: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321406 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Ilweran írta: Nem tudom, eddig is tudott-e spanyolul, vagy a film kedvéért tanult meg, de a hangját felismerni.

Persze, hogy tud spanyolul, kb 11 éves koráig Argentínában élt a családjával.


OK, ezt nem tudtam... :oops:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321405 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ilweran írta: Nem tudom, eddig is tudott-e spanyolul, vagy a film kedvéért tanult meg, de a hangját felismerni.

Persze, hogy tud spanyolul, kb 11 éves koráig Argentínában élt a családjával.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321402 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nah, pont témánál vagyunk... Most értem haza az Alatriste kapitány premier előtti vetítéséről. A film Arturo Perez Reverte könyvsorozata alapján készült, amelynek első kötete szintén ma jelent meg az Ulpius kiadó gondozásában. A film egyébként az egész sorozatot felöleli.

Maga a film...hmmm... Számomra elég fura volt. Ez alapvetően egy középkori történet, egy katonáról szól, aki "békeidőben" bérgyilkosként keresi kenyerét, ennek megfelelően eléggé véres. Ami pozitívum az alkotás szempontjából, de nehezíti a befogadást, az, hogy nincs benne semmi szépítés, semmi cukormáz, itt ömlik a vér, az emberek a saját hányadékukba fulladnak a csatatéren, mocsokban, sárban élnek. Van benne sok-sok intrika a király udvarából, néha nehéz is követni, hogy ki kavar, és mit, ki kinek állít csapdát. Stílusában abszolút a westernre hajaz, magányos, rektélyes, macsó párbajhősökről szól. elég lassú szövetű film, több, mint két óra hosszú, szerintem a vége már kicsit uncsi.

Ami Viggot illeti... Gyakorlatilag a film első percétől az utolsóig tökéletes! Mintha ráöntötték volna ezt a figurát. abszolút neki való ez a magányos westernhős szerepkör. Slusszpoén: spanyolul játszik. Nem tudom, eddig is tudott-e spanyolul, vagy a film kedvéért tanult meg, de a hangját felismerni. És igen, nagyon béna bajsza van. Összességéban megér egy estét, de nagyon kilóg a mai tömegfilmek közül, nyitottnak kell lenni hozzá.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #321387 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Galadriel14 írta:

nicorell írta: Nem nagyon hallok Vigo felől,de ez sztem a lustaságomnak tudható be...


most nemsokára leadják a Tűz óceánját. én még nem láttam, de majd most :D ha emlékeim nem csalnak a tv2-n vagy az rtl klubbon lesz..

Az RTL Klubon, vasárnap este 8-kor. Egyébként a héten mutatják be nálunk az Alatriste kapitány c. új filmjét is, amiben a főszerepet játssza.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.340 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére