Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
16 éve 7 hónapja #342376 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Chyrdan írta: Egy kérdés: a játékot ami a történetből készült láttátok már? Hogy tetszett? Tapasztalatok?



Ez itt erősen OFF ezzel mennyünk át a LOTR számítógépes játékokba ott mesélek róla... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342360 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Encsi:ne búsulj, sokkal jobban jártál így, mintha a rajzfilmet láttad volna elösször! :lol: Na, az... az... :down: Legalábbis nekem nagyon.
Á, igen a forgatókönyvíró és a rendező is nagyot alakított, de ne feledjük a grafikusokat és díszlet tervezőket sem, gyönyörű lett a film! S úgy echte a stábot...! :lol: :up: Nagy volt!
Egy kérdés: a játékot ami a történetből készült láttátok már? Hogy tetszett? Tapasztalatok?

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342297 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Chyrdan írta: Üdv! :legolas3:
Nekem is Aragorn a kedvenc szereplőm, és tudjátok mi tetszett nagyon a filmben? Az, hogy sikerült modhatni egy az egybe úgy visszaadni, ahogy én elképzeltem!


Bárcsak én is úgy lennék mint te :( Nekem csak az a bajom, h mindenkit eleve úgy képzeltem el, ahogy a filmben volt, pedig csak egy kis részletet láttam a filmből a könyv elolvasása alőtt :'(

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342256 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Serrana/Taurin írta: ... (mint megtudtam) közölte otthon, hogy neki nem kell és kidobta a kukába... :cry:
Azt hittem lefordulok a székről, mikor meghallottam...

neee... één isss.... neeem lehet igaz... ááá... ;(...

Ardenis írta: Ebben a titokzatosságában hasonlít Gandalfra, és ez az, ami teljesen hiányzik a filmből...


igen, én is hiányolom.. {meg nekem nagy szívsérelem, ahogyan szinkronizáltak egy jelenetet [bár már magán a jeleneten kiakadtam, hogy miért kell bele...](Éowyn: ...because I love you... Magyar hang: mert.. szeretnek téged... khm... na mindegy.. hatszor visszapörgettem, hátha én hallok rosszul... de nem...)}

Chyrdan: örülök hogy ennyire tetszett a film:):):):)!!!

tegyük hozzá azért jó színészt találtak Aragornhoz. a forgatókönyv nem rajta múllott... :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342233 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv! :legolas3:
Nekem is Aragorn a kedvenc szereplőm, és tudjátok mi tetszett nagyon a filmben? Az, hogy sikerült modhatni egy az egybe úgy visszaadni, ahogy én elképzeltem! Ez az első ilyen film... És szerintem a többi szereplőt is ugyanilyen jól eltalálták!
Nekem nagyon tetszett! :D

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342232 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy barátunk fia szerepelt is a filmben, amit itt forgattak Bp.-n (a nagy hajlenyírós rész...) és kapott aláírást Viggotótl, de (mint megtudtam) közölte otthon, hogy neki nem kell és kidobta a kukába... :cry:
Azt hittem lefordulok a székről, mikor meghallottam...

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 7 hónapja #342161 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A remény hal meg utoljára: A nővérem találkozott a Váci utcában Viggoval. De KOMOLYAN!! Van is tőle autogrammja...Pedig neki Faramir a kedvence(a könyvbeli!), és nekem a kedvencem Aragorn(bár szintén a könyvbeli, azért Viggo is nagyon jól játszik).Hol itt az igazság? :)

Más:Azt szeretem nagyon Aragornban(ami a filmből tényleg nem jön le), hogy sokat átélt, és a feléről fogalmunk sincs.(lehet miről fan fictiont írni :D :D )De komolyra fordítva a szót: Ebben a titokzatosságában hasonlít Gandalfra, és ez az, ami teljesen hiányzik a filmből...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342143 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet szeretni meg nem kedvelni, de nekem az a véleményem, hogy azért nem kevés szenvedés árán jutott ahhoz a tudáshoz, ami végül ilyen aránylag tökéletessé tette. (gondolok itt Gilraenre meg Arwenre...)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342115 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem nem volt a filmben mindig tökéletes és erős... Őt i smegkísértette a Gyűrű még az első részben, ott volt (az amúgy borzasztó) ragus jelenet a második részben, béna volt és lezuhant a szikláról...
Mellesleg ugyanez a "szinte" tökéletesség megtalálható a könyvben is.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342110 Írta: Nahna
Nahna válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sajna bármennyire is akartam, valahogy nem sikerült a filmben megkedvelnem Aragornt. Szerintem Boromit sokkal emberibb érzésekket volt megáldva mint ő. A mindig tökéletes és erős Aragorn. Valahogy nekem ez nem jött be. Még, ha a királyok leszármazottja. Akkor sem:(
Sajnálom.

A női harcosok legjobbja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341691 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tegnap néztem a Séta a Holdon című filmet a Dunán Viggoval, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334833 Írta: Gonnis
Gonnis válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

dorwinion írta:

Nessa írta: Öhh valaki tudja esetleg hogy mi annak a filmnek a címe, amiben Viggo játszik és szombaton adják?


Angyalok háborúja, Viasat3, szombat, 22.05.

Kicsivel bővebben itt .


Kb. 1 éve adták az egyik német csatornán, el is kezdtem nézni, de mivel késő éjszaka volt, elaludtam rajta :oops: Azóta megszereztem dvd-n, de még mindig nem tudtam megnézni, pedig már ideje lenne :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334824 Írta: Gúthwine
Gúthwine válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
[/img]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334823 Írta: Gúthwine
Gúthwine válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A remény hal meg utoljára :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334656 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Július 1. 01:00 kor lefotóztam a Sofitel Hotel Dunára néző egyetlen világító ablakát. Kezdem magam győzködni, hogy az övé volt :)

:D :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334655 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Július 1. 01:00 kor lefotóztam a Sofitel Hotel Dunára néző egyetlen világító ablakát. Kezdem magam győzködni, hogy az övé volt :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334507 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát én nem álltam őrt hogy elkapjam egy aláírásért... :roll:
Azt meg hogy meddig marad, azt leginkább a médiából tudhatod meg...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334500 Írta: Gúthwine
Gúthwine válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De egyébként most meddig marad Viggo mert ha csak holnapig akkor felakasztom magam, mondjátok hogy mégis marad szeptemberig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334499 Írta: Gúthwine
Gúthwine válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy csaj tudja hol van vagy volt a forgatás, mert neki sikerült elkapnia Jason Isaac-et ott.De nem írta meg a címet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334496 Írta: Gúthwine
Gúthwine válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hello!
Na tudott valaki szerezni aláírást Viggotól?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334463 Írta: Ninde Tinehtele
Ninde Tinehtele válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ma asszem jó napom van. Egész nap Tolkien döntő most meg egy Viggo-s film. :D :D

üzenet Haradból

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334379 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát én nem vagyok oda az ilyen filmekért, de hmmm... túl kiváncsi vagyok ahhoz, hogy kihagyjam :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334289 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

dorwinion írta:

Nessa írta: Öhh valaki tudja esetleg hogy mi annak a filmnek a címe, amiben Viggo játszik és szombaton adják?


Angyalok háborúja, Viasat3, szombat, 22.05.

Kicsivel bővebben itt .

Wow, lesz megint az Angyalok háborúja? Az egyik kedvenc Viggo-s filmem. Lucifer rúlz, főleg a rózsaevős rész. :P (Meg is volt videón, csak 4-5 éve valaki nem adta vissza, úgyhogy most csak eredetiben, letöltve van meg.) Viggo nagyon keveset szerepel benne, de lejátszik mindenkit a képernyőről. (Viszont vannak benne elég horrorisztikus, de gagyin kivitelezett részek is benne, vigyázat, ha valaki nem bírja az ilyesmit.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334269 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú köszi szépen! :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334268 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nessa írta: Öhh valaki tudja esetleg hogy mi annak a filmnek a címe, amiben Viggo játszik és szombaton adják?


Angyalok háborúja, Viasat3, szombat, 22.05.

Kicsivel bővebben itt .

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334265 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Öhh valaki tudja esetleg hogy mi annak a filmnek a címe, amiben Viggo játszik és szombaton adják?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331261 Írta: eper
eper válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv.NAgyon szépek a klippek!majdnem :cry: -am

MAKE LOVE NOT WAR!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330793 Írta: Ninde Tinehtele
Ninde Tinehtele válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igaz hogy nekem a szereplők közül nem ő a favoritom de azért ha pesti lennék 1000 hogy rögtön sátort vernék a hotelja előtt :)


itt van pár szép klip. nekem nagyon teccenek :Đ

www.theargonath.cc/videos/mv/aloneagain-uruviel.wmv
www.theargonath.cc/videos/mv/letmego-uruviel.wmv
www.theargonath.cc/videos/mv/aragornarwen2.wmv

üzenet Haradból

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329130 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nóli i linantea írta: Nem kell kutatni. Lentebb írtam a hoteljét, tudjuk hogy milyen néven jelentkezett be... Tudjuk hogy kávéházakba szok járni. Talán szállodás barátnőőmtől megtudhatjuk a szobaszámot is. :mrgreen: Szóval csak strázsálni kell a hotelnél, egyszer egy nap tuti be illetve ki kell mennie.


Mekkora poén lenne...lesátorozunk a szálloda előtt,aztán megjelenik,mi meg rávetjük magunk :twisted:
Na jó,nem gonoszkodom...sajna nem vagyok pesti,úgyhogy ebből a buliból is kimaradok...de ha esetleg valaki látná és kér tőle aláírást,megköszönném,ha nekem is kérne...(mivel én itt rohadok és érettségire készülök :cry: )

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329126 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem kell kutatni. Lentebb írtam a hoteljét, tudjuk hogy milyen néven jelentkezett be... Tudjuk hogy kávéházakba szok járni. Talán szállodás barátnőőmtől megtudhatjuk a szobaszámot is. :mrgreen: Szóval csak strázsálni kell a hotelnél, egyszer egy nap tuti be illetve ki kell mennie.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.011 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére