Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
18 éve 7 hónapja #283228 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Annedun írta: hogy lehet a fantom jóképű???


A profilja gyönyörű, és minthogy csak egy icipicit csúfították el az egyik profilját a másikban még rendesen lehet gyönyörködni. Egyébként a Drakula 2000-ben is játszott és ott is jóképű volt (bár csak egy képet láttam onnan)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283091 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta: Egyszerűen: "A férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég!" /népi bölcselet/
:D :D


Mármint kinek? Én biztosan nem érném be egy épphogycsak-nemördög arcú férfival! :tongue: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282948 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Annedun írta: nem láttam a filmet, mert valahogy a képek alapján nem érdekelt, de nem is ezt akarom mondani.
hogy lehet a fantom jóképű???


Egyszerűen: "A férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég!" /népi bölcselet/
:D :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282946 Írta: Daeron
Daeron válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Annedun írta: hogy lehet a fantom jóképű???


Őőőő...Sehogy? :D

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282924 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Serrana/Taurin írta: Gerard Butler játszott "Az Operaház Fantomja" film változatában (ő volt az eddigi legjobbképűbb fantom sztem) Egyébként tövényes bunda lehet... nem olyan nehéz jó képet keresni ilyen ismert színészekről, mégis láttátok mi történt. De vigasztaljon mindenkit az a tudat, hogy Iglesias az utolsó jesssz!


nem láttam a filmet, mert valahogy a képek alapján nem érdekelt, de nem is ezt akarom mondani.
hogy lehet a fantom jóképű???

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282591 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Serrana/Taurin írta: Gerard Butler játszott "Az Operaház Fantomja" film változatában (ő volt az eddigi legjobbképűbb fantom sztem)


Köszi a felvilágosítást! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282455 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niphredil Eleanor írta: MICSODA?! 8O Mi az, hogy Viggo csak a 6.-ik?! Ez így nem igazságos!!! :?
Biztosan bunda volt...ilyen nincs!!

És ráadásul Orli is csak az 5.-ik helyen áll...Különben is, ki a bánat ez a Gerard Hogyishíjják?! És honnan vesz bátorságot leelőzni a mi Drága Viggónkat? :wink: :cry:


Gerard Butler játszott "Az Operaház Fantomja" film változatában (ő volt az eddigi legjobbképűbb fantom sztem) Egyébként tövényes bunda lehet... nem olyan nehéz jó képet keresni ilyen ismert színészekről, mégis láttátok mi történt. De vigasztaljon mindenkit az a tudat, hogy Iglesias az utolsó jesssz!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282431 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
igen, nagyon jó film.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282427 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Látta valaki Viggo új filmjét? Érdemes megnézni?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282418 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niphredil Eleanor írta: MICSODA?! 8O Mi az, hogy Viggo csak a 6.-ik?! Ez így nem igazságos!!! :?
Biztosan bunda volt...ilyen nincs!!

És ráadásul Orli is csak az 5.-ik helyen áll...Különben is, ki a bánat ez a Gerard Hogyishíjják?! És honnan vesz bátorságot leelőzni a mi Drága Viggónkat? :wink: :cry:

Egészséges fanatizmus :mrgreen:
Egyébként az érzelmeim hasonlóak, és egyébként is elég meglepő volt az utolsó nap változása... De amúgy sem hiszem, hogy ez az elismerés minden színész vágya...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282339 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
MICSODA?! 8O Mi az, hogy Viggo csak a 6.-ik?! Ez így nem igazságos!!! :?
Biztosan bunda volt...ilyen nincs!!

És ráadásul Orli is csak az 5.-ik helyen áll...Különben is, ki a bánat ez a Gerard Hogyishíjják?! És honnan vesz bátorságot leelőzni a mi Drága Viggónkat? :wink: :cry:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282304 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
bleee!!!
egész jó színész, de paróka nélkül valahogy nem tetszik igazán...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282256 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Coralie írta:

Coralie írta: De akkor jövök a szokásossal :oops:
Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote

6. lett!
Eredmények

(Ki lehet utálni, hogy állandóan ezzel foglalkozom... :oops: )


Engem szórakoztat, különben az életben nem hallanék ezekről a szavazásokról. :) ))
Alan Rickman? Hmm, nem rossz. :D De Johnny Depp hogy mert nyolcadik lenni?! Ez a Gerard izé meg egyenesen szörnyű.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282241 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Coralie írta: De akkor jövök a szokásossal :oops:
Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote

6. lett!
Eredmények

(Ki lehet utálni, hogy állandóan ezzel foglalkozom... :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282131 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez a más jelleg nekem nem tetszett volna. Akkor Gandalf után a kedvencek közé Theot sorolnám, de hál isten ő most így harmadik helyen áll.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282109 Írta: Daeron
Daeron válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta:

Daeron írta:
Azt tudtátok, hogy ha nem vállja akkor Daniel Day-Lewis (Az utolsó mohikán stb.) lett volna Aragorn?


Naneee... :D Tényleg? Jesszus. Az se lett volna rossz választás... :P


Hát, nem akarom pont ebben a topicban, de sztem bizonyos tekintetben jobb lett volna. Aki látta az utolsó mohikánt ,az egyetérthet velem: mikor pl. Aragorn vhol a könyvben azt mondja, h. nem szép inkább zord a külseje, v. ahol leírja Tolkien a kinézetét, ott nekem inkább egy Daniel kinézetű figura jön át,mint egy Viggos. De Viggo Mortensen is kiváló, szó se róla.
Inkűább úgy mindanám akkor, hogy másmilyen lett volna, más jelleget adott volna a karakternek.

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282059 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Daeron írta:
Azt tudtátok, hogy ha nem vállja akkor Daniel Day-Lewis (Az utolsó mohikán stb.) lett volna Aragorn?


Naneee... :D Tényleg? Jesszus. Az se lett volna rossz választás... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281938 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elendin Nimnáró írta: vajon Arwen királyasszonyt hogy csillapította? :wink: )


:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281823 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Daeron írta: Mikor beszél inkául?


Ööööhm... ezt én is nagyon szeretném tunni. Mert a nyelv amit használ...hát... nem hinném hogy az inka. Vmi őslakos észak amerikai indián nyelv lehet. Egyébként én is imádom azt a filmet! kedvenc jelenetem mikor a végén elengedi a lovakat. A moziban sírás kerülgetett annál a résznél.

Vajon Arwen kisasszonyt hogy csillapította?


A másik módszerével: sztem jófajta whiskeyvel :) :D :) :D Legalábbis ez egy jó módszer lehet. :) :D :) :D

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281810 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát megrendítő film tényleg.És drága Mortensen mindig ősi nyelvet használ a lovak lenyugtatására...(vajon Arwen királyasszonyt hogy csillapította? :wink: )

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281791 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát a vonaton fordít az öreg indiánnak, persze nem azt amit mondanak neki,d e szándékosan. És amikor a sátrában beszél az öreggel, a whisky mellett. Jó lenne megint megnézni csak már nemtom hova tettem.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281775 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
az tényleg jó film. Én moziban láttam. Én is csak Viggo Mortensen miatt néztem meg. De megérte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #281712 Írta: Daeron
Daeron válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Tényleg kalssz film, de csak Viggo miatt :) Mert ha más játsza meg sem nézem, sőt lehet nem is tudnék a film létezéséről :D

Hiányoltam a szakállát, de így is egy Return of Aragorn alakítás. Főleg amikor tünde helyett inkául beszél.


Mikor beszél inkául?

Azt tudtátok, hogy ha nem vállja akkor Daniel Day-Lewis (Az utolsó mohikán stb.) lett volna Aragorn?

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281638 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Főleg amikor tünde helyett inkául beszél.


Hehehe! Egyszer össze kéne számolni, hogy Viggo hány nyelvet beszél! :D :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281635 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg kalssz film, de csak Viggo miatt :) Mert ha más játsza meg sem nézem, sőt lehet nem is tudnék a film létezéséről :D

Hiányoltam a szakállát, de így is egy Return of Aragorn alakítás. Főleg amikor tünde helyett inkául beszél.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281621 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is nagyon szerettem volna, ha Karácsonyra megkapom Arwen nyakláncát, de úgy látszik, mégse voltam annyira jó kislány... :cry: :bawling:

Na nem baj, születésnapomra azért remélhetőleg csak megkapom! :wink: Elvégre nem minden nap lesz 15 éves az ember lánya! :D :wink:

De legalább a Tűz Óceánja megvan végre!!! :D És Viggo ISTENI abban a filmben!!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281587 Írta: Kileg
Kileg válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ur Isten micsoda gondok,de tényleg,kár ,hogy nem kaptad meg,mert akkor Nazgul lehettél volna 8) :wink:

I'm Kileg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281556 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jó neked! Én nem kaptam meg a kért Nazgul gyűrűt. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281517 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Karácsonyra megkaptam Arwen nyakékét én is. :) )
Tudom, hogy már sokaknak van, de nekem ez volt a legszebb ajándék.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281149 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvette már valaki a Ringers-t (azaz magyarul: A Gyűrűk Ura fura rajongói)? Érdemes?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.774 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére