Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
16 éve 11 hónapja #321379 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Galadriel14 írta:

nicorell írta: Nem nagyon hallok Vigo felől,de ez sztem a lustaságomnak tudható be...


most nemsokára leadják a Tűz óceánját. én még nem láttam, de majd most :D ha emlékeim nem csalnak a tv2-n vagy az rtl klubbon lesz..

tényleg a kis cowboy kalapos.... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321374 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nicorell írta: Nem nagyon hallok Vigo felől,de ez sztem a lustaságomnak tudható be...


most nemsokára leadják a Tűz óceánját. én még nem láttam, de majd most :D ha emlékeim nem csalnak a tv2-n vagy az rtl klubbon lesz..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321373 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem nagyon hallok Vigo felől,de ez sztem a lustaságomnak tudható be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #306721 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha az Alatriste spanyol film, akkor asszem láttam egy képet Viggóról egy spanyol magazin hátulján (hogyismondjamcsak) nem valami megnyerő bajusszal, és valami kupát tartott a kezáben. Az Ő lenne? Kicsit kiábrándító az a bajusz.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305748 Írta: álomvilág
álomvilág válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tök jó ,nagyon tetszik ez a kisfilm!honnan szedted le??

Szia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304686 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Zene nélkül nem rossz. Mármint a szöveg jó helyekre van énekelve, de a dallam nem odavaló.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304656 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nah, itt egy másik videó Aragornnal is, szintén az argonath.cc-ről, szerintem ez se rossz :wink: :

www.theargonath.cc/videos/mv/aragorn.wmv

Hogyha esetleg volt már, akkor mindenkitől elnézést! :oops: :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301392 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Niphredil Eleanor írta: Szóval akkor januárban kitör a nagy Alatriste-őrület? :D Vagy ez a dátum még nem hivatalos?

Nem hivatalos, csak következtettem. Spanyol nyelvterületen (mivel spanyol film) novemberben mutatják be, Amerikában dec.22-én, a cseheknél meg jan.12-én, ebből gondoltam, hogy HA vetítik nálunk is, akkor azt valamikor januárban kezdik.


HA feliratosra csinálják akkor igen. ha nem, leszinkronizálják akkor mire eljut hozzánk vidékre lesz március is...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301386 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niphredil Eleanor írta: Szóval akkor januárban kitör a nagy Alatriste-őrület? :D Vagy ez a dátum még nem hivatalos?

Nem hivatalos, csak következtettem. Spanyol nyelvterületen (mivel spanyol film) novemberben mutatják be, Amerikában dec.22-én, a cseheknél meg jan.12-én, ebből gondoltam, hogy HA vetítik nálunk is, akkor azt valamikor januárban kezdik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301371 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, persze, de ez is annyira jellemző... :roll:
Mindegy, ez itt eléggé OFF, úgyhogy inkább keressünk egy erre alkalmas fórumot, ha szidni akarjuk a magyar mozikat! :wink:

Szóval akkor januárban kitör a nagy Alatriste-őrület? :D Vagy ez a dátum még nem hivatalos?

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301315 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
még mindig jobb, mintha el se hoznák ide. pontosabban meg se vennék...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301304 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Mostanában mutatják be az Alatriste c. filmjét különböző filmfesztiválokon. Az amerikai bemutatója decemberben lesz, úgyhogy felénk január környékén várható.


Remek! Akkor ezek szerint szegény magyar Viggo-rajongóknak megint várniuk kell 4-5 hónapot a hazai premierig.... :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301293 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Mostanában mutatják be az Alatriste c. filmjét különböző filmfesztiválokon. Az amerikai bemutatója decemberben lesz, úgyhogy felénk január környékén várható.


Éljen!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301282 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gil-Celeb írta: Fura,hogy mostanában sehol semmit nem hallani Viggoról...Bár lehet,hogy csak rossz helyen keresgélek....(Hát igen,aki egy éve nem járt itt az a magára vessen,ha tudatlan... :oops: )

Mostanában mutatják be az Alatriste c. filmjét különböző filmfesztiválokon. Az amerikai bemutatója decemberben lesz, úgyhogy felénk január környékén várható.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301281 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gil-Celeb írta: Fura,hogy mostanában sehol semmit nem hallani Viggoról...Bár lehet,hogy csak rossz helyen keresgélek....(Hát igen,aki egy éve nem járt itt az a magára vessen,ha tudatlan... :oops: )



Ezzel nem vagy egyedül...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297557 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fura,hogy mostanában sehol semmit nem hallani Viggoról...Bár lehet,hogy csak rossz helyen keresgélek....(Hát igen,aki egy éve nem járt itt az a magára vessen,ha tudatlan... :oops: )

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295494 Írta: Tirien Tindomiel
Tirien Tindomiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta:

Sil írta: Tényleg, azt még nem is meséltem, hogy végre megvan nekem Viggo egyik könyve... :wink: (Konkrétan a Coincidence of Memory, festmények, fotók és versek is vannak benne.)


És milyen???

Aztaaaa,én láttam pár képet,amit ő készített,és marha jók!!! :D De jó neked.... :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295493 Írta: Tirien Tindomiel
Tirien Tindomiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta:

Sil írta: Tényleg, azt még nem is meséltem, hogy végre megvan nekem Viggo egyik könyve... :wink: (Konkrétan a Coincidence of Memory, festmények, fotók és versek is vannak benne.)


És milyen???

Aztaaaa,én láttam pár képet,amit ő készített,és marha jók!!! :D De jó neked.... :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295325 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta: [size=9:2rpip4il]

Ethuil írta: Megvan, ma kikaptuk a dolgozatokat, tanárnő nagyon gyors volt :P ééééés ötös lett :D (mmint magyarországi ötös, félreértés ne essék). Én voltam a legjobban meglepődve. A négy és negyed oldalas fogalmazásomban hat hibát ejtettem - vesszőhiba és egybe/külön írás.
Tanerő szerint nagyon jól fogalmaztam, nem túl szoros, laza kompozícióban, választékosan, látszik, hogy szeretek olvasni. Csak kicsit több jellemvonást kellett volna írnom, és kevesebbet a történetből. Mondottam neki, hogy hát nézőpont kérdése, de nem értett egyett. ( Pedig a piszkozatból még egész fejezeteket húztam ki, minthogy lerövidítve a cuccost.)
Hálával tartozom Tolkien profnak és drága Aragornunknak 8) :fejhajtás:

[/size]
Gratulálok! :-)



Én is. Ha lesz lehetőségem, mostmár GYU-s szereplőkről fogok írni. :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294526 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Tényleg, azt még nem is meséltem, hogy végre megvan nekem Viggo egyik könyve... :wink: (Konkrétan a Coincidence of Memory, festmények, fotók és versek is vannak benne.)


És milyen???

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294524 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
[size=9:fvxnqbht]

Ethuil írta: Megvan, ma kikaptuk a dolgozatokat, tanárnő nagyon gyors volt :P ééééés ötös lett :D (mmint magyarországi ötös, félreértés ne essék). Én voltam a legjobban meglepődve. A négy és negyed oldalas fogalmazásomban hat hibát ejtettem - vesszőhiba és egybe/külön írás.
Tanerő szerint nagyon jól fogalmaztam, nem túl szoros, laza kompozícióban, választékosan, látszik, hogy szeretek olvasni. Csak kicsit több jellemvonást kellett volna írnom, és kevesebbet a történetből. Mondottam neki, hogy hát nézőpont kérdése, de nem értett egyett. ( Pedig a piszkozatból még egész fejezeteket húztam ki, minthogy lerövidítve a cuccost.)
Hálával tartozom Tolkien profnak és drága Aragornunknak 8) :fejhajtás:

[/size]
Gratulálok! :-)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293702 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg, azt még nem is meséltem, hogy végre megvan nekem Viggo egyik könyve... :wink: (Konkrétan a Coincidence of Memory, festmények, fotók és versek is vannak benne.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293651 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvan, ma kikaptuk a dolgozatokat, tanárnő nagyon gyors volt :P ééééés ötös lett :D (mmint magyarországi ötös, félreértés ne essék). Én voltam a legjobban meglepődve. A négy és negyed oldalas fogalmazásomban hat hibát ejtettem - vesszőhiba és egybe/külön írás.
Tanerő szerint nagyon jól fogalmaztam, nem túl szoros, laza kompozícióban, választékosan, látszik, hogy szeretek olvasni. Csak kicsit több jellemvonást kellett volna írnom, és kevesebbet a történetből. Mondottam neki, hogy hát nézőpont kérdése, de nem értett egyett. ( Pedig a piszkozatból még egész fejezeteket húztam ki, minthogy lerövidítve a cuccost.)
Hálával tartozom Tolkien profnak és drága Aragornunknak 8) :fejhajtás:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293628 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na kb ezt nekem is lenyomták csak én meg visszakérdeztem hogy ez mennyire lenne etikus, erre mondta hogy vigyem ki az ellenörzőmet. Én megkérdeztem hogy ugyan mire írna be, arra hogy betartom a házirendet? Erre nagyon nem mondott semmit de valamiért nem akarta felfelé kerekíteni a félévimet :) :D :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293555 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elviekben.... gyakorlatiakban... nagyon nagy különbség... Lásssátok Gondolatok topicot... Elméletben nálunk is ez volt. Amikor merészeltem felemlíteni, tanárnő közölte velem, hogy OK, ne fogadjam el a jegyet (3), írat velem olyat ami tuti 1 lesz...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293552 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Feanor Faelivrin írta: Nálunk két hét után dönthetünk hogy kérjük e a jegyet

Elvileg ez mindenhol így van...nálunk is.

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293533 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nálunk két hét után dönthetünk hogy kérjük e a jegyet

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293527 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Grion írta:

Ethuil írta: Ma magyaron iskolai dogát írtunk. Jellemezni kellett egy irodlami/filmbeli hőst. Én meg Aragornt írtam, négy oldalt a hősiességről, kitartásról stb. Csak nem lesz egyes :D



Légyszi, feltétlenül tájékoztass, hogy hanyast kaptál!!! :D


Okés, de az még pár nap :P Tanerő nem sieti el...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293463 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ethuil írta: Ma magyaron iskolai dogát írtunk. Jellemezni kellett egy irodlami/filmbeli hőst. Én meg Aragornt írtam, négy oldalt a hősiességről, kitartásról stb. Csak nem lesz egyes :D



Légyszi, feltétlenül tájékoztass, hogy hanyast kaptál!!! :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293013 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem is elég jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.046 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére