Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
16 éve 5 hónapja #355629 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF
a neve helyesen való leírására próbálta Ulmo felhívni a figyelmed.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355610 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ulmo írta:

Attila írta:

cortez71 írta: Én szurkolok, de idén kizárt, hogy ő kapja meg, hacsak nem valami összeesküvést szőnek Daniel Day Lewis ellen.



Nos igen ez igaz, bár az az érzésem, hogy néha a Kodak színház is elfogult. Reméljük Viggo felé.


Hát igen, a Kodak színház biztos nagyon elfogult, amikor odaítéli a díjakat. Az ünnepséget meg az Amerikai Filmakadémián tartják, ugye?

Attila írta: Johny Deep


Ő még mindig Johnny Depp.


Igen ő még mindig ugyanaz.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355581 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Attila írta:

cortez71 írta: Én szurkolok, de idén kizárt, hogy ő kapja meg, hacsak nem valami összeesküvést szőnek Daniel Day Lewis ellen.



Nos igen ez igaz, bár az az érzésem, hogy néha a Kodak színház is elfogult. Reméljük Viggo felé.


Hát igen, a Kodak színház biztos nagyon elfogult, amikor odaítéli a díjakat. Az ünnepséget meg az Amerikai Filmakadémián tartják, ugye?

Attila írta: Johny Deep


Ő még mindig Johnny Depp.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355569 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Attila írta: Nos, ez azért szörnyű, bár Daniel Day Lewis, is...nagyon erős volt a mezőny, lásd George Clooney, Johny Deep, Tommy Lee Jones. Hát nem baj, majd talán jövőre, sikeresebb lesz. :wink:

Viggonak csak DDL volt ellenfél, ha ő nincs, akkor simán Viggóé az Oscar. De való igaz, kemény volt az idei mezőny, és cseppet sem kell szégyenkeznie ^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #355566 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos, ez azért szörnyű, bár Daniel Day Lewis, is...nagyon erős volt a mezőny, lásd George Clooney, Johnny Deep, Tommy Lee Jones. Hát nem baj, majd talán jövőre, sikeresebb lesz. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355494 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

cortez71 írta:

Attila írta: Ma lesz (illetve az már holnap, na mindegy) szóval holnap 02:00-kor lesz a 80. Oscar-díj átadás az RTL-en. Ne felejtsük el megnézni, és szurkoljunk Viggoért!!!!! :!: :!: :idea:

Én szurkolok, de idén kizárt, hogy ő kapja meg, hacsak nem valami összeesküvést szőnek Daniel Day Lewis ellen.



Nos igen ez igaz, bár az az érzésem, hogy néha a Kodak színház is elfogult. Reméljük Viggo felé.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355493 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Attila írta: Ma lesz (illetve az már holnap, na mindegy) szóval holnap 02:00-kor lesz a 80. Oscar-díj átadás az RTL-en. Ne felejtsük el megnézni, és szurkoljunk Viggoért!!!!! :!: :!: :idea:

Én szurkolok, de idén kizárt, hogy ő kapja meg, hacsak nem valami összeesküvést szőnek Daniel Day Lewis ellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355491 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ma lesz (illetve az már holnap, na mindegy) szóval holnap 02:00-kor lesz a 80. Oscar-díj átadás az RTL-en. Ne felejtsük el megnézni, és szurkoljunk Viggoért!!!!! :!: :!: :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #353952 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most olvastam el az ottani hozzászólásokat, mert valahogy nem jutott eszembe eddig ott keresni.
Nekem is annyira tetszett a hangja, nagyon jól szinkronizált... :cry:

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #353950 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta: Hallottátok a szomorú hírt, hogy meghalt Selmeczi Roland, Aragorn magyarhangja?

igen, tudunk róla, tegnap én írtam be a beszélgetős topicba... :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #353944 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hallottátok a szomorú hírt, hogy meghalt Selmeczi Roland, Aragorn magyarhangja?

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353575 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gandalf írta: De optimista itt mindenki! :lol: Honnan tudjátok, hogy egyáltalán lesz egy díjkiosztó gálaműsor? Lehet, hogy a Golden Globe-hoz hasonlóan csak egy rövid, de ünnepélyes sajtótájékoztató lesz... :roll:

Gála és tévéadás mindenképpen lesz (két forgatókönyv készül, az írósztrájk alakulásától függően), más kérdés, hogy színészek és szöveg nélkül hogy is fog ez kinézni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353570 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De optimista itt mindenki! :lol: Honnan tudjátok, hogy egyáltalán lesz egy díjkiosztó gálaműsor? Lehet, hogy a Golden Globe-hoz hasonlóan csak egy rövid, de ünnepélyes sajtótájékoztató lesz... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353568 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

cortez71 írta: De az én tippem DDL ;)


OFF

:boldog, elégedett vigyor:
No igen, én is őt szeretném, de más kérdés, hogy az Akadémia milyen szempontok szerint fogja a díjat kiosztani. Pl. az elmúlt néhány év munkáit is mérlegelik a megítélésnél - ami nem lenne egészen korrekt - vagy csak ezt az egy filmet; marketing, stb...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353566 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

cortez71 írta:

Attila írta: Egyébként ha kell valakinek, (csak puszta kiváncsiságból) nekem meg van a 2007-es és a 2006-os Oscar-díj átadás felvétele... :roll:

OFF
Én mindig élőben nézem a Tv előtt izgulva ^^


Nálam az a baj, hogy 2-kor kezdődik, és egyszerűen miután ez tv műsor szerint még vasárnaphoz tartozik, de már hétfő...nem tudom végignézni, mert akkor hullafáradt leszek és olyan leszek egész nap mint a...ne részletezzük...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353565 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Attila írta: Egyébként ha kell valakinek, (csak puszta kiváncsiságból) nekem meg van a 2007-es és a 2006-os Oscar-díj átadás felvétele... :roll:

OFF
Én mindig élőben nézem a Tv előtt izgulva ^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353562 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
El is mondták több helyen, hogy az idei Oscar-díj férfi főszereplő kategóriában nagyon-nagyoin nehéz lesz a döntés.

Egyetlen egy dolgot sajnálok ami kicsitt OFF, hogy tavaly és tavaly előtt is Meryl Streepet jelölték Oscarra idén pedig nem :bawling: bocsika ON.

Egyébként ha kell valakinek, (csak puszta kiváncsiságból) nekem meg van a 2007-es és a 2006-os Oscar-díj átadás felvétele... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353554 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
És Denzelt nem jelölték az Amerikai gengszterért, holott neki is kijárt volna azért az alakításért a kvalifikáció. Nem beszélve James McAvoyról...

Végülis bárki kaphatja, csak ne Clooney. De az én tippem DDL ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353544 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

margo27 írta: Viggo Mortensen (Eastern Promises): Már az előző Cronenberg - Mortensen együttműködésért (Erőszakos múlt) kijárt volna (mindkét érintettnek) a jelölés. Ez a szerep némileg komolytalanabb, de Oscar szereti az akcentusokat és az érző szívű keményfiúkat. Egy biztos: erről a bátor alakításról (és különösen egy jelenetről) rengeteget beszéltek tavaly.
:D :dance:


Nem mondom, jól ki van "varrva" a filmben... :wink: De jót játszik megint, lassan értékelni kellene. Csak az a gond, hogy J. Depp-et is. D.Day-Lewis meg egyszerűen egy zseni. Akárki kapja a díjat, nem lesz igazságos... szerintem... :roll:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353506 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az Oscar-díj átadás február 24-én lesz. Előreláthatólag az RTL Klub fogja közvetíteni. 2 órakor fog kezdődni, természetesen éjszaka. Ami ha már úgy vesszük hétfő.

Nehéz lesz a döntés, hiszen mind az 5-en fantasztikus színészek. Azért szorítsunk hátha nyer. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353486 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Oscar 2008 jelölés:
Legjobb férfi főszereplő:

Daniel Day-Lewis (Vérző olaj): 18 évvel ezelőtt már első jelölését (A bal lábam) díjra váltotta a ritkán aktivizálódó színész-kaméleon, amit két másik jelölés (Apám nevében, New York bandái) követett. Utóbbi majdnem újabb győzelmet eredményezett, de Scorsese filmjének agresszív kampánya visszafelé sült el. Idén ez nem történhet meg, és előre várjuk milyen bohókás hacukában veszi majd át a szobrot.

Johnny Depp (Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya): Az egykori tinibálvány jó úton halad afelé, hogy Day-Lewis-hoz hasonló sokoldalú színészikonná váljon (nem csak öltözködési stílusában) és lassan a jelölések számában is beéri. Négy éven belül ez a harmadik (A Karib-tenger kalózai és az Én, Pán Péter után), de a győzelemre úgy tűnik, még várnia kell.

George Clooney (Michael Clayton): Két éve a mellékszereplői, a rendezői és a forgatókönyvírói kategóriában is jelölték (végül a Sziriana-beli alakításáért nyert), idén újabb kategóriát hódít meg Hollywood egyik legnagyobb sztárja. A Michael Clayton megoldóembere valószínűleg dobogós helyig jutna, ha lenne ilyen. Mindegy, az Oscar-show producerei így is örülnek, ha eljön és emeli a nézettséget.


Viggo Mortensen (Eastern Promises): Már az előző Cronenberg - Mortensen együttműködésért (Erőszakos múlt) kijárt volna (mindkét érintettnek) a jelölés. Ez a szerep némileg komolytalanabb, de Oscar szereti az akcentusokat és az érző szívű keményfiúkat. Egy biztos: erről a bátor alakításról (és különösen egy jelenetről) rengeteget beszéltek tavaly.
:D :dance:
Tommy Lee Jones (In the Valley of Elah): Két évvel ezelőtt a fél világot sokkolta, hogy Paul Haggis Ütközések című filmje elhappolta a legjobb film díját a Brokeback Mountain-tól. Új filmjét is az Akadémia ízléséhez igazította, de a pénztáraknál elszenvedett óriási hasas végül ezt az egy (némiképp meglepetésnek számító) jelentős jelölést hozta a filmnek. Jones-nak mindenképp jól jöhetett a Nem vénnek való vidék-beli szereplése is harmadik (és első főszereplői) jelöléséhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346841 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Happy birthday:)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344609 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Attila írta: Nem tudom...nekem az a véleményem ezekről a halotti torokról, hogy nem azokról szólnak amiről kellene szólniuk. Szerintem ha valaki eltávozott a barátok ismerőseink közül azt magunknak kell(ene) feldolgozni és mindenki úgy ahogy tudja, de ...na mindegy én nem vagyok híve a halotti toroknak. :roll:


kicsit off, de még a halotti torokhoz: Szilvási Lajos: egyszer-volt szerelem, van benne egy szép jelenet: amikor megemlékeznek egy halott társukról. egy étteremben. na abban minden benne van. a közösségi gyász és a magány gyásza is. Nekem eddig az tetszett a legjobban az ilyen szomorú jelenetek közül.... end

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344599 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nóli i linantea írta: Aragorn nem tökéletes... Épp emiatt olyna szép.



Bocs, tényleg igazad van, inkább úgy mondom, etikus. Fura lenne részegen elképzelni.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344431 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nóli: Igen, Aragorn nem tökéletes, de nem csak ezért szép, hanem jócskán beleszámít, hogy ezt tudja is magáról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344171 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom...nekem az a véleményem ezekről a halotti torokról, hogy nem azokról szólnak amiről kellene szólniuk. Szerintem ha valaki eltávozott a barátok ismerőseink közül azt magunknak kell(ene) feldolgozni és mindenki úgy ahogy tudja, de ...na mindegy én nem vagyok híve a halotti toroknak. :roll:

Legolas is viccesen nézett ki...dehogy még Aragorn HAHA

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344158 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn nem tökéletes... Épp emiatt olyna szép.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344145 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valahogy nem illik bele a "tökéletes-Aragorn" képbe... :d Mindenesetre érdekes lenne :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #344132 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn részegen :D :lol: :lol: ...
Bár, nem is egészen elképzelhetetlen.Mondjuk, mielőtt találkozott volna Arwennel.Simán.Pl.: egy jó buli a kószákkal.Vagy ez már túl extrém? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344116 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Acho írta:

Nesi írta: ... hősi halált haltakat ...

OFF milyen szép hármas alliteráció! :D ON
Az tény, hogy mókás a kicsit illuminált társaság :) ...

OFF Gondolj bele, mi lenne ha még hülyék is lettek volna! A hősi halált halt hülye holtak... :P Vagy inkább a Holtlápban: a hősi halált halt hülye holtak hullái a hínárok hálójában lebegnek a vízben... :D ON

Azért pl. egy hobbitot könnyebb részegnek elképzelni, mint egy tündét, vagy egy Aragorn-típusú embert... :P (Hehehe... Aragorn részegen... Arwennel... :D ) Szóval beleillett a történetbe, és jó is, hogy bekerült, mégha kicsit szokatlan is... ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.051 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére