Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 1 hónapja #213744 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Hmm...le kellett volna szólítani... :) 'Hello, véletlenül nem Te vagy Viggo Mortensen?' :)

Hihihi! :lol: :lol: Az tényleg jó lett volna!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213709 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Erenya) írta: Hát ez... elég ÉRDEKES.... nem?


Hmm...le kellett volna szólítani... :) 'Hello, véletlenül nem Te vagy Viggo Mortensen?' :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213576 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ide süssetek, mit osztott meg velünk Eruntale a Thingol népe-topicon! :eek2:

Eruntale írta: hazaértem. fenemód hiányoztatok ám, és most elmondom, hogy a Louvre folyosóin szembejött velem egy vöröses hajú, markáns arcú férfiember, aki oly megtévesztően hasonlított Viggóra, hogy az sem kizárt, hogy ő volt.



Hát ez... elég ÉRDEKES.... nem?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213531 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Drága Krisz! Illik másik fórumot ajánlani? Mert akkor itt van és innét is elérhetsz képeket!
FireHair! Nagyon szívesen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213201 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Végre! Tegnap megnéztem én is a Hidalgót... Viggo hihetetlen jól játszik(mint mindig)...a történet szuper. A filmzene is..egyszóval minden nagyon jól sikerült benne, de kiváltkép Viggo! :D :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213171 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem igazsáááááááág! Mi az, hogy már nem adják, de a Trója előtt még megy az ajánlója???!!??? :evil: :(
Brühühűűűűűűűű! :cry:
Megőrülök! :x
Most akkor hol fogom megnézni???? :(

Hüpp-hüpp! :(
De azért neked is köszönöm a felvilágosítást Undómiel!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213159 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

FireHair írta: Viszont hétvégén elmentem Győrbe moziba, mondván, hogy majd ott kitaláljuk, mit nézünk. Annyi szépet hallottam már a Hidalgo-ról, hogy tudtam, én arra szavazok, de sajnos még nem ért el ide. (Most picit dühöngök, milyen piszokság már, hogy azért mert valaki nem bp-i, vagy nem jár oda, jóval később láthat minden filmet. Nagyon bosszantó! Végül is mennyiben vagyok én kevesebb attól, hogy "csak" egy megyeszékhelyre tudok elmenni moziba, és nem a fővárosba???!!! :evil: )

Drága! Az a helyzet, hogy nem MÉG nem játszák, hanem MÁr nem, most csütörtökön vették le. Tehát pont lecsúsztál. A Trója az bezzeg még fut! A 9/11 Fh-t pedig be sem mutatják a plázában... Pedig az egyik kiemelt vetítésen (nem premi volt, mert az ugye Cannes), szóval ott volt Vig is. Azokat a képeket láttátok?

Én nem láttam, de nagyon kíváncsi lennék rájuk!
És a 9/11-re is nagggyon kíváncsi vagyok...
tudtátok, hogy évekkel ezelőtt megjelent egy ilyen könyv is? Még jóval szeptember 11 előtt...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213106 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta: Viszont hétvégén elmentem Győrbe moziba, mondván, hogy majd ott kitaláljuk, mit nézünk. Annyi szépet hallottam már a Hidalgo-ról, hogy tudtam, én arra szavazok, de sajnos még nem ért el ide. (Most picit dühöngök, milyen piszokság már, hogy azért mert valaki nem bp-i, vagy nem jár oda, jóval később láthat minden filmet. Nagyon bosszantó! Végül is mennyiben vagyok én kevesebb attól, hogy "csak" egy megyeszékhelyre tudok elmenni moziba, és nem a fővárosba???!!! :evil: )

Drága! Az a helyzet, hogy nem MÉG nem játszák, hanem MÁr nem, most csütörtökön vették le. Tehát pont lecsúsztál. A Trója az bezzeg még fut! A 9/11 Fh-t pedig be sem mutatják a plázában... Pedig az egyik kiemelt vetítésen (nem premi volt, mert az ugye Cannes), szóval ott volt Vig is. Azokat a képeket láttátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213005 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

FireHair írta: Hektor (???)

Eric Bana


Köszönöm a felvilágosítást kriszana!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213003 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta: Hektor (???)

Eric Bana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #213001 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elenath-hoz csatlakoznék :D Én se mondok semmit ;)

Viszont hétvégén elmentem Győrbe moziba, mondván, hogy majd ott kitaláljuk, mit nézünk. Annyi szépet hallottam már a Hidalgo-ról, hogy tudtam, én arra szavazok, de sajnos még nem ért el ide. (Most picit dühöngök, milyen piszokság már, hogy azért mert valaki nem bp-i, vagy nem jár oda, jóval később láthat minden filmet. Nagyon bosszantó! Végül is mennyiben vagyok én kevesebb attól, hogy "csak" egy megyeszékhelyre tudok elmenni moziba, és nem a fővárosba???!!! :evil: )
Fenti okok miatt a Tróját néztük meg. Ennek az élménybeszámolója inkább a Legolas, vagy a Boromir topicba illene, de mivel vannak átfedések a fórumlátogatók között, röviden leírom a véleményem :) :
Orlando nagyor aranyos a csigás fürtjeivel, de szegénykém nem túl szimpatikus szerepet kapott, viszont Sean nagyon jó mint Odüsszeusz, és Achilleus (Brad Pitt), meg Hektor (???) sem volt sámli :D . Az tetszett leginkább a filmben, hogy pörgős, és hogy mindkét csatázó fél eléggé szimpatikus. Szóval jó volt.

De azért is megnézem a Hidalgót!! Nagyon kíváncsi vagyok.

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212941 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
meg van akik nem :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212895 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmm... nem mondok semmit.... :mrgreen:

Szvsz vagyunk jópáran, akik elfogadnánk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212875 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hm.m..nem vagyo knagy Viggo-rajongó de hoztam tőle egy idézetet ami a legfrissebb tvr-hétben van benne:

"a legnagyobb dolog az életben: otthon, egy jó állás, egy feleség aki elfogad olyannak, amilyen vagy! Rejtély számmora azonban, hogy mások hol találnak ilyen nőt"

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212866 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok,

nos, bár a meghírdetett mozinézésre az sem jött, aki ígértre, azért mi Rayannal remekül éreztük magunkat.
Tetszett a film. És nem azért, mert Vig a főszereplője.
Végre egy film, ahol nincs giccsparádé, ahol nincsenek nyálas csókjelenetek, tökéletesen hiányzik belőle a szerelmi szál, és mégis hihetetlenül, jó, izgalmas, korhű, gyönyörű tájakkal, vidékekkel. Külön jó volt, hogy a végén nem volt "abátoshőselnyerijutalmát, a sejknekiadjaalányátfeleségülésegészvagyonát, felekirályságát..." Jó, hogy ennek a gondolata fel sem merült. Elrontotta volna az egészet.
Szóval tetszett :-)
Az jutott eszembe róla, hogy Viggo már többször játszott olyan filmekben, ahol nem volt semmiféle romantika, vagy giccs. Csak maga a történet kanyarog medrében, és folyásában nem zavarja semmi sem.
Ilyen volt pl. a Száguldás a semmibe (jó, tudom, ott az elején ott a feleség, meg a még meg sem született bébi, de a történet szempontjából az csak a keret). Ha még nem láttátok ezt a filmet nézzétek meg, érdemes!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212855 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hmm...mostmár látom akkor miért huzott igy el Aragorn... :roll: :roll: én nemmel szavaztam és vállalom a kövezést :oops: *kihuzza magát*

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212753 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jajj... :oops:

Én amúgy is Pécsett lettem volna pénteken... holnap...

Gyógyulj meg, Undómiel... majd máskor talizunk..

[size=9:14b33bgg]Pedig már tavaly óta úgy szeretnélek megismerni, nyüff.. :cry: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212735 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Und beteg. Megy holnap Pestre, de csak Ferihegyig, ott leszek a rokonokkal, és be sem megyek a városba, Anya ott vesz fel. Ez az én formám. Anácska, Artemisz, ne hari!

Hogy Viggózzunk is!
Video
Da Vinci Code című új film
Az új CD borítója

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212684 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fire: tényleg... fizess nekem, hogy felraktam a honlapomra a szavazást! :mrgreen:

amúgy permí is igennel szavazott... :roll:

Szvsz már beszélhetnénk Viggoról vagy Aragornról, mert elléggé alkanyarodtunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212677 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Örülök :D

Köszönöm mindenkinek, aki szavazott (bármivel, de főleg az "igeneseknek"), és annak is, aki ezután fog!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212672 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jelentem szavaztam és büszkén mondom,hogy IGEN-nel! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212636 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

FireHair írta:

Elenath Edainme írta: Na lányok... (és esetleg fiúk)

FireHair kérésére megcsináltam a szavazást, úgyhogy lehet szavazni itt

Kösz Elenath! Egy tünci vagy! :D
Kérek mindenkit, hogy szavazzon!
(Jobb oldalon alul van a szavazás)

Jelentem, hogy permí szavazott - és nem titok, hogy igennel :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212605 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elenath Edainme írta: Na lányok... (és esetleg fiúk)

FireHair kérésére megcsináltam a szavazást, úgyhogy lehet szavazni itt



Kösz Elenath! Egy tünci vagy! :D

Kérek mindenkit, hogy szavazzon!
(Jobb oldalon alul van a szavazás)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212598 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jo, akkor Artemisz, Undomiel pénteken (alternatívák)
:arrow: Kossuth mozi 11:00 - 590 pénz
:arrow: Duna Plaza 10:45, 13:45 - 950 pénz
:arrow: Mammut mozi 11:15, 15:15 - 1050 pénz

Nos, költségkímélő okokból javaslom a Kossuth mozit. Undi, te mikor érsz fel Bp-re? Jó neked a 11 órás vetítés?
Ha jó nektek lányok, akkor írjatok mielőbb, és találkozzunk 10:40kor a Kossuth mozinál.

És Undi, igen, ideje lenne már megejteni azt a még tavaly őszön elmaradt beszélgetést :wink: Film után? És a fordításokat is nagyon lelkesen várom.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212562 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pénteken Und pont Pesten lesz, mert verik szét a lakását, és végre lesz hova kitenni a LOTR posztereket!!! És Krisz számára, akivel több hónapja elkerülik egymást, mert képtelenek időpontot egyeztetni, még mindig van pár új interjú-fordítása! Nem tudom, pontosan mikor megyek, de jó lenne nekem egy kb. 4órási, vagy korábbi, azzal a vidékiek is emberi időben haza tudank érni! Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212545 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ranácskám, a Pécs Plázában játsszák! ;) :D


Ana, én benne vagyok! Három a magyar igazság! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212535 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos kriszana,én sajnos pont azért nem láttam a Hidalgót,mert nem mehetek fel Pestre. :cry: De nektek jó szórakozást! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #212509 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok :-)

Látom többen járunk hasonló cipőben, ugyanis én sem néztem még meg a Hidalgot. Mit szólnátok egy közös filmnézéshez mondjuk pénteken itt Bpen? Ki ér rá, ki tud eljönni? Priviket várok, akit érdekel.

Az oldaunkról annyit, hogy eredetileg a tar.hu-n szerepelt, de letörölték, pedig folyamatosan karban tartottuk. Ezért most az, ami az atv.n van, eléggé hiányos, mert majdnem mindent újonnan kell beszereznünk, hogy feltöltsük...sajnálom.
De ha éreztek kéztetést, hogy segítesetek, szívesen fogadunk midnen ilyesmit.

a viggomortensen.lap.hu pedig sajnos már több, mint másfél éve nem frissült...a gazdája nem ér rá foglalkozni vele... :(

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212488 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na lányok... (és esetleg fiúk)

FireHair kérésére megcsináltam a szavazást, úgyhogy lehet szavazni itt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212329 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Milyen magyar Viggo oldalakat ismerünk?

viggo.atw.hu/ - Ezt kriszanáék készítették és szvsz ennél bővebb magyar Viggo honlapot nem találsz. Emellett van még egy gyűjtőoldal, a viggomortensen.lap.hu/ ahol sok-sok magyar és külföldi oldalhoz, információhoz van link.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.023 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére