Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 9 hónapja #208749 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Khmm... igen, azóta olvastam már a sztorit - méghozzá asszem a Sztoriban (ami már eleve gyanús, szvsz... anyám egyik barátnője hozott egy csomó újságot, és átlapozgattam)... Viszont érdekes módon a Sztoriban ezt Orli szájába adják, mintha egy interjú lenne - viszont én ilyen interjút eddig nem láttam külföldi lapokban. És amikor először felütötte a fejét ez a pletyka, akkor mintha arról lett volna szó, hogy Orli egy meg nem nevezett "barátja" (ez kb az a kategória szvsz, mint a szomszédasszony ismerősének az anyósa) kotyogta ki a sajtónak Orli terveit a lánykérésre vonatkozóan... szóval nem mondanám, hogy meg vagyok győzve... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208746 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na itt a sztori!!!
Kate arróll álmodozott hogy valami egzotikus helyen kérik meg a kezét!
Erre Orli Marókkóban forgatott. Egyik nap sétálnak a piacon Orli fogja és egy bazár kellős közepén letérdel és megkéri Kate kezét. Jajj a csajszi el volt ájulva!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Jajj de rossz hír Orli filmje a Karib Tenger Kalózai -odik része csak 2006 nyarán kerül a mozikba!! :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208524 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem ide tartozik, és bocsánat, hogy OFF lesz, de lesz Egy Gyűrűm!! Ezüstből, és hűdeszép!!! Drágaszáááág! :D :dance:
Talán gyerekes, dehát mégiscsak az Egy Gyűrűről beszélek!! :D
Azért ide írtam, mert máshol túl komoly a téma, mégsem rakhatom be az élménybeszámolókhoz! :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208479 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nehogy már ne tegyem be ezt a képet!! 8O :wink:
www.warofthering.net/photoforum/showphot...ort=1&cat=502&page=3

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207894 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma reggel találkoztam a VH1-on egy '100 hottest hottie' című műsorral és Orlando-t mindössze a 76. helyre rakták be, ami szerintem méltatlan hozzá, de a bejátszás nagyon jó volt! Sok volt benne a GYU részlet.
Egyébként a listán Kate is szerepel, de jóval előrébb mint leendő férje. Már nem emlékszem, de valahol az első 30-ban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207721 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mem lehet tudni, h mi lesz a vége. Még talán boldogok is lehetnek! Én már kezdem megsajnálni Katet, annyit bántják őt a rajongók, csak azért, mert ő szerencsés...

Maxim: hogy tetted be a végére a képet az aláíráshoz?

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207289 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta:

Namarie/Alatariel írta: Én telejes szívemből kívánok nekik hosszú, boldog, szeretteljes, békés házasságot, sok- sok örömben.



Na persze, hiszi a pisz ! Meddig fog tartani ??
Orli amilyen macsónak néz ki úgy is félre lépvagy nem én nem ismerem!!!


Én sem jósolok ennek hosszú életet, de nem hinném, hogy hűtlenség miatt fognak szétmenni... inkább a szokásos a 'karrier szedi szét őket' dologra tippelek, de távolálljon tőlem, hogy ezt várjam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207264 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi, nem nagyon vág témába, de nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a Trója filmzenéjét?

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207186 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie/Alatariel írta: Én telejes szívemből kívánok nekik hosszú, boldog, szeretteljes, békés házasságot, sok- sok örömben.



Na persze, hiszi a pisz ! Meddig fog tartani ??
Orli amilyen macsónak néz ki úgy is félre lépvagy nem én nem ismerem!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206921 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Oké, hirtelen pánik volt. Azt hiszem, ismét rend van a fejemben. Kicsit labilis lelkiállapotban voltam, azért érintett ilyen mélyen, bocsi. Talán nem ártana, ha néha valaki fejbevágna, amikor ilyen hisztis vagyok...

www.theobfiles.com/pictures/maga ... 04july.jpg Hát ez most jól jön... :wink:
www.theobfiles.com/amusement/fireworks.html Hülyeség, de jópofa! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206851 Írta: Numenesse
Numenesse válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tulajdonképp igazatok van,bár én valahogy Nimrodel "pártján állok".
Nimrodel!Teljesen megértem,amit írtál,én pont így éreztem,mikor olvastam ezt a "házasodás" dolgot.
Viszont azt is aláírom,hogy nem kell mindent elhinni,amit a "felettébb okos és jólinformált" lapok leközölnek.(Csak az a baj, hogy roppant hiszékeny vagyok.... :D )
Ami pedig Legolast illeti....nos Ő valóban megmarad nekünk,kinek-kinek sajátjaként,olyannak,amilyennek álmainkban elképzeljük!!!! :oops: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206784 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Teljesen igazatok van. És Lego attól még épp az a tökéletes (vagy nem), tündeszép lény marad, akiért oda lehet lenni, elvégre Legolas nem házasodik (vagy igen, egynémely emberke szerint, de ugye én nem tartozom közéjük, én csak regényt írtam róla :D ).

És lehet, hogy az újság hazudik! És valóban, kit érdekel, ha nős?! Ott van Johnny Depp, zavar, hogy gyerekei vannak, meg élettársa? Nem. Vagy Eric Bana? Vagy...senki más nem jut az eszembe :lol: :D
De! Jude Law? Ryan Philippe? Ők is házasok, legalábbis voltak, mármint Jude...
Semmi jelentősége, na! Ez a lényeg! Meg Lego... :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206774 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bizony, bizony, igaza van Silnek, semmi sem történik ha megházasodik. Mi ugyanolyan Rajongók maradunk mint voltunk, és csak 0,999% az esélye annak, hogy valaha is találkozhatnánk vene. :cry:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206687 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nimrodel és a többiek: szeretnék emlékeztetni mindenkit, hogy ez továbbra is csak egy pletyka, nem hír. Ezúttal sincs nagyobb valóságtartalma, mint eddig. Sőt, én speciel magát az eredeti pletykát sem láttam már hetek óta a neten, tehát nem tudom, ezt most honnan szedtétek elő. Szóval: nyugi. :wink:

(Egyébként mi van akkor, ha megházasodik? Talán vége a világnak? Nem lehet érte többet rajongani? Népek, Hugo pl kétgyerekes apa, sőt, nekem is apám lehetne, mégse jelent akadályt... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206684 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
10 napja nem látogattam a fórumot. 10 napja még úgy mentem el innen, hogy ez az egész eljegyzés dolog egy pletyka. 10 napja még volt remény.
Jó, tudom, az én helyzetemen semmit sem változtat, hogy most összeházasodnak, vagy nem, és persze az lenne a szép, ha most sok boldogságot kívánnék nekik. Jajj, de akkor is! Nem tudom, hogyan fogalmazzam meg... talán vannak itt még páran, akik ezt megértik. Összeomlik egy álomvilág... [size=9:1yj7jfsx](Én rettentöen álmodozó vagyok, mert nagyon nem érzem jól magam ebben a világban, ezért hát kreálok magamnak másikat. Dölt már össze ilyen világ, és nem túl jó... és most megint ez lesz... De legalább Legolas-t nem lehet elvenni...)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206288 Írta: Alfonsine
Alfonsine válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Novemberben??? Na errol en sem tudtam :roll:
Addig en nem tudok varni :cry: ... (de ha muszaj... :roll: )

En valahogy mar reg fel voltam keszulve, hogy osszehazasodik a "draga" baratnojevel! es hat mit mondjak...? Nekunk ebbe nincs beleszolasunk, es szerintem semmi kozunk :lol:

Ha csak arra gondolok, hogy Orly mennyire titkolta a nyilvanossag elol a maganeletet, az jut eszembe, hogy mit szolna ezekhez a hozzaszolasokhoz a menyasszonyarol, meg kettojukrol stb... :wink: szerintem tisztara fel lenne haborodva :P Na de en inkabb ne szoljak semmit, hisz az "Orli-rajongok klubjaban" mindig kibeszeljuk az edest... :P

Az élet egyetlen jó oldala, hogy egyszer véget ér...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206237 Írta: Numenesse
Numenesse válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tulajdonképpen nem azzal van bajom,hogy megnősül,hanem a "feleség-jelöltel".Valahogy nem ilyen nőt képzeltem el neki....(Csak rá kell nézni.Más típusú lány való hozzá.Tényleg nem akarom bántani,mert nem ismerem,csak nekem valahogy nem stimmelnek.Szerintem nem illenek össze.De ha szereti,legyenek boldogok! :) )
Eneira,köszi az infót!
Fúúú,november az még nagyon sokára lesz!!!Rettenetesen nehéz lesz kivárni!!! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205700 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha jól tévedek a bővített novemberben jön.

Én nem vagyok ilyen elnéző!!! Igenis vérlázító, hogy Orlando nősül! Nem mintha valóban nem lenne teljesen mindegy...Hahhhhh. :cry: :evil:
Rendben, legyen, sok boldogságot kívánok nekik. :?

Nekünk még mindig itt van Legolas, aki elvégre mégis tündeherceg! :D

Édes ez az integetős képecske, már én is leszedtem valamikor. Meg kell zabálni!

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205592 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt egy érdekes "montázs". Elég (hogy szépen fejezzem ki magam) rossz.
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=3831
Orlimir névvel :roll:

Még egy aranyos kép: www.warofthering.net/photoforum/ ... 517&page=1

Ha tényleg összeházasodnak, sok boldogságot nekik! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205376 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én telejes szívemből kívánok nekik hosszú, boldog, szeretteljes, békés házasságot, sok- sok örömben.

Más: van két kisméretű Orly- képem, ha kell valakinek, írjon nekem egy privit a nevével és címével.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205215 Írta: Numenesse
Numenesse válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Mindenki!
Bocs, hogy csak ilyen ritkán jelentkezem,de nem mindig van erőm írni.Azért mindig elolvasom az új infókat.Teljesen el vagyok kenődve a hírek hallatán! :cry: Végül mégis sikerült a leányzónak magához láncolni?Hát ez felháborító!! :x
A GyU-val kapcsolatban azt szeretném kérdezni,hogy mikor jelenik meg a harmadik rész bővített változata?Sajna, kicsit le vagyok maradva az efféle információkkal,és már rettenetesen érdekelnének a "kihagyott" jelenetek...(Főleg, ha Legolas is felbukkan bennük... :wink: )
Pár napja néztem meg épp a filmet és még mindig Ő a legjobb!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205029 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: (És egy tipp: ha a nagy képeket lementitek lemezre, és beviszitek egy fényképészhez, ezekből lehet csináltatni igazi fényképet, mintha ti fényképeztétek volna digitális géppel... Tuti 100 Ft alatt van egy ilyen 10x15-ös kép, és szvsz nagyon megéri, mert a hatás tényleg lenyűgöző...)

Na, ezt vajjon kitől tanultad? :lol: :lol: :twisted:

Az a ládás kép kééész! Hihihi! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nemcsak Gimlinek volt szüksége ládára... :lol: :
katt ide
Wow, ez nagyon tecc (háttérkép):
jobb egérgomb, cél mentése...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204980 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: Istennő vagy!!!!! Megyek a Fotexbe! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204975 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legsie pár dublőrrel:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 526&page=5
24 nagyfelbontású kép Orliról (katt a kis képekre):
elflady.com/orlandolove/showthread.php?t=1427
(És egy tipp: ha a nagy képeket lementitek lemezre, és beviszitek egy fényképészhez, ezekből lehet csináltatni igazi fényképet, mintha ti fényképeztétek volna digitális géppel... Tuti 100 Ft alatt van egy ilyen 10x15-ös kép, és szvsz nagyon megéri, mert a hatás tényleg lenyűgöző...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204915 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem Orli ne kérje meg a kezem....csak Legsi :D
Tünci képző nincs vhol :hein: Ha van,megyeeek! :dance: CSak a fülhegyezéstől féleKeresek sulit! :D Majd még gyüvök!
puszi/pacsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204278 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Krezike!
Sokan akarunk tüncik lenni, ha valakinek sikerül, feltétlenül szólni fog! :D Amúgy meg jelöltem is lenne néhány, aki megérdemelné.

Én nem akarnék éttermet, pezsgőt, poharat, semmit, ha Orlando kérné meg a kezem... :D Felőlem akárhol, akármikor. Csak rajta!

Remény...igen, mindenki reménykedik benne, hogy csoda történik, és minimum Manwe fogja kézen Orlandot és hozza elé, hogy
"itt e hölgy, nála szebbet-jobbat-tündébbet nem találsz, vedd párodul, s éljetek együtt, míg világ a világ." Vagy legalább halálotokig. :D :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204173 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pont úgy csinálunk (ÉN IS!!!!),mintha.....ha nem lene csaja/menyasszonya/felesége :bawling: ,akkor se lenne sokkal jobb a szitu!na jó,nem leszek illúzió romboló!ha eddig vki arról álmodozott,h Orli csak Őt szereti,az most is elhitetheti magával,h az övé lesz!Csak el kell csábítani! :D :D :D :D
Bár nekem Orlando Bloom annyira nem is jön be!Ő csak Legsiként céééééééééééééép! TÜNDE AKAFROK LENNI!!!
PUSZI/PACSI

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204061 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: abban meg lehet fulladni... :roll:



Ööö, erre nem gondoltam. De nem is rossz ötlet! :twisted:

Eldafinde írta: ha elviszi egy puccos helyre, vagy akár egy olyan étterembe, aminek meghitt hangulata van, akkor csak a hülye nem tudja, hogy mi fog történni...


Nekem nem hívják Orrlando Bloomnak a férjemet, -nincs is annyi pénzünk- de azért járunk étterembe. Ha minden héten elviszi legalább egyszer étterenbe a barátnőjét, akkor miért lenne gyanús?

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203998 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

nydrian írta: a pezsgőspohárba rejtett eljegyzési gyűrű??? :roll:


abban meg lehet fulladni... :roll:
Mindenesetre (ha igaz a hír persze), akkor ölég váratlanul érhette a csajt...mert mondjuk, ha elviszi egy puccos helyre, vagy akár egy olyan étterembe, aminek meghitt hangulata van, akkor csak a hülye nem tudja, hogy mi fog történni...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.519 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére