Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 4 hónapja #118176 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ellana írta: Kíváncsi lennék a véleményetekre erről:
Szerintem a filmben nem mutatták be elég jól a tündéket, a csodálatos képességeiket. A könyv sokkal jobban leírja, hogy milyen fenségesek, mégis szomorúak. Szóval a sejtelmes fény, meg az akrobatikus ugrások nem minden. Szerintem (főleg az első részben) többet szerepelhettek volna.


Szia!
Igazad van, de ennek a témának a topic-ja a "Film-könyv különbségek".

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118146 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kíváncsi lennék a véleményetekre erről:
Szerintem a filmben nem mutatták be elég jól a tündéket, a csodálatos képességeiket. A könyv sokkal jobban leírja, hogy milyen fenségesek, mégis szomorúak. Szóval a sejtelmes fény, meg az akrobatikus ugrások nem minden. Szerintem (főleg az első részben) többet szerepelhettek volna.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118141 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Minerva: KIRÁLYAK A KÉPEK! :twisted: :roll: 8) :lol: :o

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118128 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118111 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Hát, röhögjetek nyugodtan, de nekem is beletörött a bicskám a saját témafelvetésembe... :lol: :lol: 8)
Egyszerűen azért, mert én sem tudtam rendesen választani, vonyítottam összemegvissza. :wink:
Végül arra jutottam, hogy kénytelen leszek két képet berakni Legolasról, mind a kettőn nagyon, de nagyon haragos a lelkem. 8) Nekem pont azért tetszenek, mert dühösnek mutatják, és nagyon husi, ahogy ráncolja a homlokát.
www.full-bloom.net/images/legolas/99.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttt130.jpg
Sajna a másodikat csak lementve tudjátok megnézni, sorry.

Kedvenc Orli-képeim nekem is az olasz Vogue magazinban megjelent elefántos képek, de én ezt imádom közülük a legjobban:
www.full-bloom.net/images/mags/luomovogue/08.jpg

Kedvenc Legsie fanart:
www.thatdamncat.com/legolas/images/legolas.jpg
Nagyon-nagyon sok kedvenc fanartom van, de itt nagyon coool a lelkem. :wink: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118110 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Utahu Shiree írta: Hello!

Orlando brad pittel a trójában fog játszani!Azt hiszem.Ha mindenigaz Parist fogja alakítani!De nem biztos! :(

Utahu



Dehogynem biztos!!! Olvass lejjebb! :wink:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117996 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csumesz!

Lehet hogy ezeket már mind tudjátok, de olvastam egy-két dolgot Orlando-ról egy japán riportban. A teljesség igénye nélkül: egyetlenünk újra cigizik, mivel inkább ezt csinálja mint rágja a körmeit. Los Angeles-ben főleg sushi bárokba jár és ez a japán csaj aki a cikket írta (?) már többször találkozott vele (a mákfejű!). Orlando első kérdése mindig: „Hogy ismertél fel?” Ált. addig beszélget a rajongóival míg a kocsija megérkezik (csak nem limóval szállíttatja magát? 8) ). N. kedves a mosolya, kifinomult és jól nevelt benyomást kelt. Gyors észjárású. (egyszóval tökéletes-a szerk.)
Figyu, nem kell begurulni attól az összerakott képtől! /amin Kate-tel van/
/egyébként barátnőm specialitása a képragasztgatás, olyanokat tud csinálni!/
Kedvenc Legolas képemet azonnal tudtam, első látásra beleszerettem ebbe a képbe. Megfogott a szomorú tekintete és egyáltalán, gyönyörű! /Megjegyzés: nekem ez a kép jobb minőségben és nagyobban van meg, de a lényeg rajta van. :D /
www.full-bloom.net/images/legolas/34.jpg
A kedvenc Orlisat nemtom, annyi van mint huzat! De majd keresek.

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117992 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah, nem kell annyira sajnálni. Abban a pillanatban a világ legszerencsésebb állatkája volt. :D
Naoon szépek
/montam én, hogy állatbarát!! Nézzétek meg a pónival!!/
:P tök ari

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117979 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szegény elefánt. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117965 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, akkor lássuk.
Jajj, Vic, ez nagyon nehéz kérdés! :(
Én Orlit mindenhogy szeretem, ezért még nem is gondolokoztam kedvenc képen. Max hogy ezt+azt a képet nagyon szeretem, de ilyenből naon sok van!
Nya. Hosszas keresgélés (és nyüszítés, hogy teszenteru, de szííp) után erre sikerült jutnom:
ryana.fw.hu/orli_139.jpg :arrow: jobb felső sarokban levő kiskép (De hogy ezt milyen nehéz volt kiválasztani a sok Orliwithlonghair közül, azt ne tudjátok meg.)
Többnyire azért is, mert erre tudok miértet mondani. ;) Az pedig az, hogy elefánt is van rajta. :) Nagyon ceretem az elefántokat. És mert olyan szívesen lennék a helyében, egy eliffel ilyen közeli ismeretséget kötni, hogy így fekhessek a hátán. ;) [size=9:gxgpe94e]Vagy az elif helyében is szívesen lennék. ;) [/size]
És mindketten olyan helyesek rajta! :D
[size=9:gxgpe94e](És végülis ez lenne a kedvencem, ha nem tudnám, hogy sajnos csak preparált.: ryana.fw.hu/orlivelem.jpg ;) )[/size]
Legolas pedig.
Hú, csak ilyenkor veszem észre, hogy milyen sok Legsie-képem van. Nem ér, Legolasból nem lehetne úgy, hogy mind2 filmből 1-1? ;)
Kedvenc jelenetem az, mikor mondja Haldírnak Lórienben, hogy "govannas wín gwennen le, Haldir o Lorien", tehát ennek akár bármelyik képkockája lehetne, de mivel csak ezt találtam, akkor ez:
ryana.fw.hu/legolasfotr.jpg
Hogy miért? Mert ebben a jelenetben annyira. nem akarom azt mondani, hogy szép, mert az túl elcsépelt, tehát mondjuk. komoly és tünde. És ráadásul rettenetesen teccik a kékes háttér és gyér fény.
Fanartom nincs sajnos kedvenc, mert azok attól függően, hogy ki csinálta, mind más és más (és mind nagyon jó), és nem tudok igazságosan kedvencet választani közülük. :(

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117946 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Oh, már megint de rég vetődtem erre!
Amúgy most én vagyok a hüle, vagy tényleg nem járszák még itthon a Ned Kelly-t? (Vagy csak kedves lakhelyem ilyen retek?) S ha télleg nem, akkor mikor fogják? 8O
Más: Greenleaf parfüm engem is érdekelne! :P
Ja! Undómiel! Anyukám szerint a handofbudhás giz-gaz valami mediterrán cucc, de pontosabb semmi szakirodalomban nincs róla. :?
Legközelebb én is hozom a kedvenc képimet! :legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117939 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legsis háttérkép a TTT DVD-ről. Itt is olyan szép :oops: , ráadásul én még nem is láttam ezt a képet... :roll: Legalábbis ekkorában biztos nem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117930 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedvenceim /nehéz volt választani/:
A kis állatbarát :D :
kep.tar.hu/neona/images/pic2237328.jpg
Éééés ez a mosoly!!:
kep.tar.hu/neona/images/pic2237377.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117911 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem kedvenc Legsie képem nincs, mert mindenhol uolyan gyönyörű!! A kedvenc Orlis képem most nem rakom be, de az, amelyiken 1 szál farmerban, oldalt áll, és balra néz a kamerába! :D 8O
Undómiel Arwen: olyan parfümöt hol a jó életben lehet kapni??!!

8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117901 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy Legsi kép:
www.tolkienonline.com/gallery/gallery_item.cfm?ID=6109

[size=9:1pou9h0o]Ez nem a kedvenc képem, ezt most csak találtam és gondoltam beteszem.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117897 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dace: a www. theorlandobloomfiles.com-os képek többégét jobbklikk :arrow: mentés másként-módszerrel lehet csak megnézni :wink: ha jól tudom :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117891 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF
Nem mintha nagyon érdekelne Legolas, :D de: sorry for hotlinking is not allowed. Vagy valami ilyesmi.
OFF vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117884 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ne tessék megkövezni ezért, de én máshol nem találtam meg ezt a képet: :oops: www.theorlandobloomfiles.com/amusement/scrapbook/fotrlr21.jpg
Azért ez, mert szerintem nagyon dögös ezen a képen, és az a sanda mosoly a szája szegletében...Ha csak ránézek végigfut a hátamon a hideg. :legolas5:
A másik ez: www.theargonath.cc/cast/bloom/pictures/bloomteenpeople6702.jpg
Nem tudom megmondani miért, de ez az egyik kedvencem.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117862 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!
Őszintén bevallom, már elég régen akadt olyan téma, ami ennyire felkeltette az érdeklődésemet! De komolyan! Csak ültem órák hosszat a net előtt, és szemezgettem a sok kép közül, de persze tudtam előre, hogy melyik a kedvencem, mégis végignéztem vagy több ezer képet :roll: És akkor lássuk azokat, amelyek a legközelebb állnak a szívemhez:

A kedvenc Legolasos képem talán azért ez , mert a szeme olyan, de olyan kifejező!!! :oops:

Orliról pedig sztem a legjobb kép talán ez , mert ... nem t'om, de tényleg nem t'om miért.
És, ne haragudj Vic, de fél óráig néztem ezt a két képet és nem tudtam dönteni,mert mind a kettőn olyan jól néz ki, szóval itt van még egy
[size=9:1hhkfub5](Bocsika, de csak lementéssel lehet megnézni az utsó kettőt, mert máshogy nem találtam meg)[/size] :|

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 4 hónapja #117765 Írta: Zora
Zora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hello evribádí!
most akadtam rá erre a topic-ra, de elég volt egy pillantás hogy megszeressem :D feltehetőleg még gyakran ellátogat ide
tehát amit mondani akartam csak annyi h amíg a könyvben olvastam legolasról addig nem voltam oda érte, nade a filmben :lol: :o h: ...nem is tudom h mit mondhatnék....orli úgy formálta meg legsie-t h én teljesen oda lettem érte
csak ennyit akartam, remélem nem untattam nagyon senkit :oops:

... időtlen fények közt repültem a fényporszemtenger porszemszigetén szigetporszemek fényporszeme, én.
(Szabó Lőrinc)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117715 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ívó szerintem jók a képek csak az a baj, hogy ezek mind a filmből valók így mindenki látta már szerntem! Bár jó, hogy kimenteték e-me buzgó közösség javára is! Köcönjük! Nekem legjobban a 2. tetszik! Azon olyan magabiztos elszánt mondhtanám azt királyi képet vág! Köci a képeket!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117713 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117699 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazságtalanság, hogy csak egy-egy képet lehet jelölni :oops:

Az egyik Legolas kedvencem:
az összes lórieni ezüstös kép a kedvencem :oops:


Orlando kedvenc: hát itt örökbe tudnám fogadni, azonnal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117695 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedvenc Orlando kép:
Vic, nem tudok választani e kettő közül... :
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/fotr/014.jpg
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/magazin/652.jpg

(a titkos kedvenc:)
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/magazin/550.jpg

Hogy miért? Hmm.. felébreszti bennem az anyai ösztönöket. :oops: :roll: 8)

Kedvenc Legsi kép:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/fotr/262.jpg

Hogy miért? Mert imádom ha mosolyog. :P

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117661 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha már nagyon a Greenleaf névnél tartunk, hoztam egy meglepit! remélem nem ismeritek :? 8)
www.greenleaf.com
képek, minden van rajta, angol honlap. remélem bejön a link!
BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117647 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok! Ma reggel dobtam egy hátast, amikor megláttam, milyen parfümöt "tojt a nyuszi"az unokatesómnak.A neve:GreenLeaf.Azt hiszem a név magáért beszél. :lol:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #117639 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A kedvenc Legolas fanartom: www.libraryofmoria.com/fanart/elflover.jpg
Ahogy néz... :oops:

Izé, összesen mennyi képet is kell keresni? Külön Legolas fanart, Legolas kép, és Orli kép? Mert akkor megyek keresni. (Bár nagyjából tudom, melyik a kedvencem, csak a neten is meg kell keresni...)

Most jöttem rá, hogy nincs is igazán kedvenc Legolas képem a filmből. Egy kép ugyanis nem tudja visszaadni azt, ami a filmes Legolasban megfogott: főleg a mozgása, jól mondta Orli a filmkönyvben, hogy Legolas olyan, mint egy macska. Mindig éber, mindig koncentrál... És hogy olyan... tündés, pont ahogy elképzeltem Legolast. Olyan tökéletes. :oops: De ha mindenképpen kell képet választani, akkor legyen ez:
www.full-bloom.net/images/screen ... tr/205.jpg
Ez az egyik kedvenc Legsis jelenetem a filmben, de ez se jó így kockákra szétszedve, hanem folyamatában, a zenével és a hanggal együtt...

Orliról pedig ez a kedvencem:
www.orlandobloom.co.nz/images/ob90.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117632 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Viszont egy kis témafeldobás sosem árt. 8)
Nagyon egyszerű kis "témát" dobnék fel, úgyhogy minél több hozzászólást szeretnék látni. :wink:

Melyik a kedvenc Orlando és Legolas KÉPED, FANARTOD stb. és miért?

Mivel a saját gépetekről ezen a fórumon nem lehet beilleszteni képet, megadok néhány Legsie-s és Orlis képgaléria címet, hogy könnyebben tudjatok keresni.
Örülnék, ha azt is megindokolnátok, hogy miért ez a kép a kedvenc.
FONTOS: CSAK EGYETLEN EGY KÉPET PRÓBÁLJATOK KIVÁLASZTANI ORLIRÓL ÉS EGYETLEN EGY KÉPET LEGSIE-RŐL, MERT EZ LENNE A LÉNYEG. (Persze ha van kedvenc fanartotok is, abból is kérnék egyet-egyet. 8))

Linkek, ahol lehet KEDVENC képet keresni:
www.theorlandobloomfiles.com/images.html
orlandomultimedia.net/images/images.html
www.elflady.com/legolasgreenleaf/
www.full-bloom.net/images.html
www.thatdamncat.com/legolas/beauty.html
www.anycities.com/user1/obc/photos.html
www.orlandobloom.co.nz/gallery.html
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/obh ... aindex.htm

A fullbloom.netet azért javaslom, mert nincsenek levédve a képei, tehát mindenki rá fog tudni rendesen klikkelni a kiválaszott képre.

(Ha sikerül nekem is döntenem végre, én is berakok két képet. Egy Legsie-t és egy Orlit... :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117627 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Sil írta: Újabb fanart:
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=7432


Huh, Sil, ez nagyon szép! 8O Főleg a szeme tetszik, mert olyan, mintha élne.

Iras: a tündék szexuális életéről egy igencsak kimerítő tanulmányt fordítottak le angolról magyarra a Rejtélyek Középföldéről topicban.
Pontos dátum, hogy hol találod:
Minerva: A tündék nemi élete
Első rész P Okt 04, 2002 6:15 pm, nálam a 25. lap a topicban
Több részletben lett leközölve a cikk - Minerva fordította le -, és igen sok hozzászólás volt a témában. Én nem indítanék itt még egyszer dumcsit róla, ha nem haragszol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.610 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére