Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #95681 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Attól tartok, hogy tökéletesen igazad van az álmoddal kapcsolatban. Így beletrafálni :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95675 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Szeretném veletek megosztani a rémálmom! Én még nem láttam a TTT-t :bawling: és álmomban azt néztem. Repülő busz volt benne és Legolas farmer térdnadrágban! Nyugtassatok meg, hogy ilyesmiről szó sincs! :wink:
Egyébként nem tudom azt írta-e már valaki, de a köv. Bravo girl-ben is lesz Orlando-ról vmi. (A Bravos cikken lefáradtam...) Biztos egy 100 éves képpel...

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95492 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, ez főleg neked :lol:

kep.tar.hu/giovanna/images/pic1729264.jpg
kep.tar.hu/giovanna/images/pic1729990.jpg

Ugye, milyen szép, amikor mérges? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95491 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gandalf írta: Hol lehet ilyen szmájlikat szerezni még?

Itt az egyik oldal:
www.members.shaw.ca/korinchan/adoptee/lotr.html

Itt meg egy másik:
www.thep.lu.se/~fredrikp/tolkienquot.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95442 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
No, kedveszkéim, rég jártam erre...

Találtam egy szép dolgot, lehet, hogy már ismeritek:

www.tolkientown.com/shop/product ... cts_id=968

Nem is annyira vészes... És érdekes körülnézni!

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95431 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dae-elena írta: Pont erről a hierarchikus témáról jut eszembe, témafeldobásnak...

Szerintetek miért nem kezeli senki Legolast tényleg úgy, ami: Bakacsinerdő hercegeként?

Az se kóser, hogy Tolkien papa is úgy ír róla, mint egy közrendű tündéről (értsd pl ezt a mondatát: "...ha tünde-uraim megengedik, ideköltözünk..."), de hogy a filmen is így el lett hanyagolva... Aragornnak megvan, hogy "KHIRÁLY LESZEK", Gimli is "Son of Glóin" mindnekinek, csak Legolas szimplán "wood-elf"????? Miért van ez?


Én igazából arra gondolok, lehet hogy nincs igazam, hogy mivel a tündék örökéletűek ugyebár, és Thranduil se rohangál napra nap csatába, Legolas egyáltalán nem biztos hogy a közeljövőben király lesz. már miért lenne, ha apuci ugyis örökké él? a tisztelettel kapcs, meg hogy Tolkien miért ír róla úgy, mint egy közönséges tündéről...hááát...nem volt neki esetleg bátyaja vagy ilyesmi(ciki hogy fogalmam sincsen..)? mert akkor lehet, hogy még csak nem is trónörökös. Boromir se állandóan úgy jelenik meg, mint a helytartó fia, hanem mint egy gondori ember, a "nagyágát" max az teszi, hogy kapitány Minas Tirithben, de nem tudom, pl. nektek hányszor jutott eszetekbe a filmben(amikor épp nem emlegetik ezt), hogy ő voltaképpen a gondori "uralkodó" fia?(s mint olyan a helytartói szék örököse) Legolasnál meg még csak az sincs, hogy emlegetnék, hogy ki a papája. talán nem fontos.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95420 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95378 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hiszem, ez már régen volt itt:

:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95344 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van egy viszonylag új topik az Index fórumán, sok szép képpel:

forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086159&uq=281

Enjoy! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95326 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na, ez most jó nagy kegyetlenség lesz, amit írok. Sztem azért nem foglalkoznak vele annyira, mert még"csak" herceg, és nem biztos, hogy király lesz, mivel a tündék ideje lejár, elmennek Nyugatra. Az egész történetben nincs se irányító, se közvetítő szerepe. Segítségnek segítség ugyan, és rengeteget tud,de ha jobban belegondolunk, sokkal erősebb tünde-karakterek is vannak nála. Ő maga se tekint önmagára úgy, mint potenciális királyra, és nemcsak azért, mert tudja, hogy a háborúban akár meg is halhat. A háború után inkább úgy fogja fel a sdaját helyzetét, mint egy tündecsoport vezetője, aki segítséget ad az emberkirály barátjának az újjáépítéshez.

De: nagyon is tisztában van vele, mi és mi volt a tündék szerepe és jelntősége a világban.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95323 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jó kérdés. Talán azért, mert Thranduil "csak" egy helyi király, és nem tartozik a nemestündék közé. De a könyv sem nevezi őt hercegnek, hanem "Bakacsinerdő királyának fia". De az a jelenet tényleg fura, ahogy Aragorn bemutatja magukat Éomernek :roll: Most nézem a könyvben: Aragorn Vándorként mutatkozik be, Legolas magát mutatja be, de csak annyit mond, hogy Bakacsinerdőböl jött...

Nem :!: , találtam egy újabb fordítási hibát! Aragorn mutatja be Legolast. :wink: (Furcsállottam, hogy Éomer így szól Gimlihez és Legolashoz: "Hát ti miért nem szóltok, megnémultatok?", ha egyszer Legolas bemutatkozott :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95320 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én kétlem, hogy akár egyik, akár másik állítás helyes lenne.
A tündék egyszerűen csak Théoden (és talán Aragorn) felé fordultak, tehát gyakorlatikag a vezér felé, aki így 'mustrálhatja' a katonáit.
Nem láttatok még katonai felvonulást?
Egyébként nekem nem is tetszett, hogy ennyire élettelenek voltak. Persze ez igaz az összes többi, mellékszereplő tündére is. Akinek nincs konkrét szerepe, csak 'tömeg', tökéletesen élettelen. Csak merednek valamerre, többnyire ki a fejükből, semmi karakterük. Pedig ez a többi népnél nincs így, és valljuk be, emelkedettebbek sem lesznek általa.

Dae: Igazad van. Én sem értem. De talán jobb is így. Aki olvasta, tudja Róla, a többinek meg csak a tükör és fésű mellé az jönne le, hogy 'né, má', mekkora arca van, csak azér' mer' herceg...'
Ennek pedig nagyon nem örülnék...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95309 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pont erről a hierarchikus témáról jut eszembe, témafeldobásnak...

Szerintetek miért nem kezeli senki Legolast tényleg úgy, ami: Bakacsinerdő hercegeként?

Az se kóser, hogy Tolkien papa is úgy ír róla, mint egy közrendű tündéről (értsd pl ezt a mondatát: "...ha tünde-uraim megengedik, ideköltözünk..."), de hogy a filmen is így el lett hanyagolva... Aragornnak megvan, hogy "KHIRÁLY LESZEK", Gimli is "Son of Glóin" mindnekinek, csak Legolas szimplán "wood-elf"????? Miért van ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95209 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én se hiszem, hogy Legolasnak szólt volna... Nekem úgy tűnt, hogy azt nézik, amikor Aragorn megöleli Haldírt. De gyönyörű volt, az tény.

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95205 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95152 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Várjunk x ezer tünde, akire UGYANABBAN a pillanatban, pózban jön rá a tisztelet :?: Sztem kizárt dolog! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95148 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Ó, igen. Beugrott még valami. Mikor a Helm-szurdokban Haldír megérkezik a tündékkel, és üdvözli ?t Legolas, jól láttam, hogy az egész tünde-sereg a meglepetést?l/a láthatás örömét?l fordul Legolas felé? És tényleg Legolas felé fordulnak? Vagy csak úgy poénból gyakorolják az egyszerre mozgást? :) Kíváncsi lennék a véleményetekre.


Sztem Legolas felé fordulnak, az üdvözlés/tisztelet jeléül. ezzel csak egy probléma van: a tündék soha nem csináltak ilyet... 8O Mindenesetre a filmben nagyon jól mutat :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95078 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annyira szomorú vagyok, az elflady.com nem műxik :bawling:
pedig alig töltöttem le még pár megácskányi képet :bawling:
most büntibe vagyunk, mert sokan léptünk fel az oldalra, és sokat linkeltük be fórumokba

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95075 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan, a tündék egyszerre fordulása szerintem (sajnos) nem Legolasnak szól, hanem demonstrálja a "sereg" jelleget (ld. előtte, ugye az emberek 65 felett, és 15 alatt fognak fegyvert, koszosak, fáradtak...) az a terminátoros hasonlat tetszett :)

Undómiel: én így is bevállalnám :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95018 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo2.jpg - kitárt kar 2. (teljes alakos)

Ezt a képet nem tettem volna közzé,bár ez lehet, hogy csak magánvélemény,de...a feneke picit nagyobb, és a lábai vaskosabbak. :roll: Lehet, hogy csak a ruha miatt, de akkor is.Beöltözve már nem látszik,de...

Amúgy a De Beer's egy gyémántokkal kereskedő multicég.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94947 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt volt egyszer egy Legolas emotikon. El tudnátok nekem küldeni???

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94938 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94932 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem meg egyik haverom (asszem ezt már mondtam is) tök Aragorn volt, csak már levágatta a haját, mer naon tört neki :) Pedig ugyanaz a zsíros, gubancos, fésűtnemlátott tipusú volt :lol: (bocsbocsbocsobocs tom ez nem ide zartozik :oops: )
Dodiee:az h meg lehet?A szülei is rajongók voltak v mi?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94920 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ki ez a szabdalt pofi?Mer azt tom h az előző képek a final fantasy 7-ből vannak (meg volt nekünk :) )De ez ki?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94916 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy ismerősömnek van egy csoporttársa kung-fun, akit Legolasnak hívnak. és ez halál komoly.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94910 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF topic kép, de LÁNYOK, EZT LÁTNOTOK KELL!!!
Már csak a hegyes fülek hiányoznak 8O

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94878 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ó, igen. Beugrott még valami. Mikor a Helm-szurdokban Haldír megérkezik a tündékkel, és üdvözli őt Legolas, jól láttam, hogy az egész tünde-sereg a meglepetéstől/a láthatás örömétől fordul Legolas felé? És tényleg Legolas felé fordulnak? Vagy csak úgy poénból gyakorolják az egyszerre mozgást? :) Kíváncsi lennék a véleményetekre.

ÉSzAH, sirályak az idézetek, nagyon köszönjük. Leginkább a "Natha daged dhaer" van nálam topon, eszméletlenül hangzik Orlando szájából, komolyan, ITT futkározott a hátamon a hideg. Tényleg nagyon jól áll neki, hogy szembefordul Aragornnal, és vállalja a véleményét.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94857 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt már szeretem. Tökre beindult az intellektuális élet itt a topikban és nem csak itt, de az egész fórumon. Záporoznak a versek, a tapétának valók, a winamp-skinek, az érdekes gondolatok, a spontán felvetődött vitatémák ... Yeah!!!

Mellesleg, nem tudom észrevettétek-e, hogy megnyitottuk újra a kártyás topikot. A Vegyesben találjátok, gyertek, ha vannak kérdéseitek Decipher ügyben vagy ha Lay's kártyákat csereberélnétek. Én már meg is tettem ott az aktuális ajánlatomat, szóval, ha bárkit érdekel, ott találjátok.
Egyébként tegnap (vagy tegnapelőtt) Vic két Legolas-t bontott egymás után. Én meg ma egy Arwen-t. :-) Na de erről bővebben ott.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94810 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Na, ennél a résznél betegre röhögtem magam! Bevonul az esküvői pár :roll: :
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/ttt/ttt61.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/t ... ttt110.jpg

Ez inkább esküvői trió... :roll: :lol: :mrgreen:
Amúgy jók a képek, Orli (is) rulz... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94798 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sissyke, ez csodaszép!!! Ezennel kinevezlek 'The Great Bard of The Peredhils'-nek :sungl:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.598 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére