Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 4 hónapja #256463 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ille / Lórien írta:

Ilweran írta: Egyébként a Karib-tenger kalózairól már a kezdet kezdetén rebesgették hogy trilógia lesz, ezért is került rá alcím. Szerintem nem gáz, meglepően szellemes és szórakoztató film volt, én bízom benne hogy tudják jól folytatni..... :oops: (vagy naiv vagyok?)


Szerintem is egy jópofa , humoros és izgalmas film. Remélem jó lesz a folytatás is és a készítők nem esnek abba a hibába, hogy a 2. és 3. rész csak gyenge utánzata lesz az elsőnek, ami semmi újat, eredetit nem tud majd felmutatni.
[size=9:me0s1f2t]Ja, aki nem látta, mindenképpen eredeti nyelven nézze meg felirattal, mert a szinkronizált változat eléggé kiábrándító. Johnny Depp játéka (mozgása, mimikája, hanghordozása stb.) egyszerűen lélegzetelállító, de a nem túl jó szinkron miatt magyarul kevésbé élvezhető. Szerintem.[/size]

KoH: sztem nem olyan túl jó film, én többet vártam tőle, de azért egyszer meg lehet nézni.



Valóban, a PotC szinkronját eléggé elnézték, a fordítást és a hangokat is. Szvsz a LotR-filmek közti szünetben ez volt az egyik legnagyobb siker, és helyes, hogy a moziban feliratosan adták, de ha már Johnny Depp-nek és Orlando Bloom-nak is van egy megszokott magyarhangja, akkor nem tudom, mit keres Csőre Gábor itt, már nem mintha amúgy megkérdőjelezném a tehetségét.
KoH-t még mindig nem láttam ( :evil: ), viszont ma végre megvettem DVD-n a Calcium Kid-et!!! :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256225 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: CNN-t nem nézünk. Szőtt! Tévéckét szem nézünk. De eszek szerint igaszunk van. Mááá' megint.
Orlando isz korekt...ugye Drágaszág?

Nem kell nézegetni, Drágaszáom, cak olvaszgatni kell. Pici kék gombockára kattintgatni... :wink:

Ille: Johnny Depp-pel kapcsolatban abszolút egyetértek! És veled együtt reménykedem. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256220 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Egyébként a Karib-tenger kalózairól már a kezdet kezdetén rebesgették hogy trilógia lesz, ezért is került rá alcím. Szerintem nem gáz, meglepően szellemes és szórakoztató film volt, én bízom benne hogy tudják jól folytatni..... :oops: (vagy naiv vagyok?)


Szerintem is egy jópofa , humoros és izgalmas film. Remélem jó lesz a folytatás is és a készítők nem esnek abba a hibába, hogy a 2. és 3. rész csak gyenge utánzata lesz az elsőnek, ami semmi újat, eredetit nem tud majd felmutatni.
[size=9:22sl4bzi]Ja, aki nem látta, mindenképpen eredeti nyelven nézze meg felirattal, mert a szinkronizált változat eléggé kiábrándító. Johnny Depp játéka (mozgása, mimikája, hanghordozása stb.) egyszerűen lélegzetelállító, de a nem túl jó szinkron miatt magyarul kevésbé élvezhető. Szerintem.[/size]

KoH: sztem nem olyan túl jó film, én többet vártam tőle, de azért egyszer meg lehet nézni.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256183 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
CNN-t nem nézünk. Szőtt! Tévéckét szem nézünk. De eszek szerint igaszunk van. Mááá' megint.
Orlando isz korekt...ugye Drágaszág?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256176 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Egy biztos: kockázatos témát talált Scott, mert az amerikai keresztes háború idején nehéz eltalálni, hogy egy film mérlege sem ide sem oda ne billenjen. Jó politikus módjára készítették el a Mennyei királyságot.

Nem nagyon tudok angolul, de az, hogy "politically correct" talán azt jelenti, sikerült eltalálnia. És ezt a CNN mondja, nem én :wink:

Mellesleg: A Találkozások című T-Mobile magazin címlapján Orlando díszeleg + benne egy interjú!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256122 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Egy biztos: kockázatos témát talált Scott, mert az amerikai keresztes háború idején nehéz eltalálni, hogy egy film mérlege sem ide sem oda ne billenjen. Jó politikus módjára készítették el a Mennyei királyságot.

:itscool: Sajna a kifejezés helytálló...... de ebbe itt tényleg ne menjünk bele, mert ki leszünk csapva.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256114 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off
Bocs! nem Cortez. Echtelion!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256113 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cortez! Ezt a kifejezést nem én használtam először...
De ne másszunk szerintem bele. Ha kell, van privát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256111 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Abban mi volt tiszteletlen, hogy azt írtam, hogy az Oscart azért ne adjátok neki? :D
Ez is egy vélemény volt...


Abban semmi, ez is egy vélemény, és egyébként én se akartalak megbántani/csesztetni ;) Szóval off vége részemről :D

Máb írta: Egy biztos: kockázatos témát talált Scott, mert az amerikai keresztes háború idején nehéz eltalálni, hogy egy film mérlege sem ide sem oda ne billenjen. Jó politikus módjára készítették el a Mennyei királyságot.


Amerikai keresztes háború? :?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256109 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy biztos: kockázatos témát talált Scott, mert az amerikai keresztes háború idején nehéz eltalálni, hogy egy film mérlege sem ide sem oda ne billenjen. Jó politikus módjára készítették el a Mennyei királyságot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256106 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Abban mi volt tiszteletlen, hogy azt írtam, hogy az Oscart azért ne adjátok neki? :D
Ez is egy vélemény volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256101 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
cortez: a fórum azért van, hogy elmond a vélemyedet, viszont másét is tiszteletben kell tarani! Attól, mert neked nem tetszett, másnak még lehet, hogy tetszik, és attól mert neked nem tetszik, nem feltétlenül rossz film. Nem mondnom, hogy nincs igazad, de azt se, hogy az van, mert én még nem láttam. Itt van p a Trója. Nekem nem tetszett, de attól, mert nekem nem tetszett, attól még nem biztos, hogy nem jó film, vagy nem hű az eredeti story-hoz stb. Oscar díj témáról meg annnyit, hogy nem attól jó egy film, mert Oscart kapott :P A RotK sem azért jó, mert 11 oscarral jutalmazták :? Szóval ha még Oscart is kapna, az sem bizonyítaná azt, hogy jó film...
A Karib Tenger kalózai nekem tetszett, és eredetileg is trilogiának volt kitalálva ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256092 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De, arra van. :D
A fene se akart téged cseszegetni, csak én is elmondtam a véleményem.... :roll:

Egyébként a Karib-tenger kalózairól már a kezdet kezdetén rebesgették hogy trilógia lesz, ezért is került rá alcím. Szerintem nem gáz, meglepően szellemes és szórakoztató film volt, én bízom benne hogy tudják jól folytatni..... :oops: (vagy naiv vagyok?)

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256086 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta:

cortez71 írta: Azért ne adjatok már Oscart a KoH-nak :D :lol: :lol:
Annyira nem jó :D

Eddig senki nem mondta, hogy Oscart neki..... :? Lehet hogy számodra felfoghatatlan, de a szar és a zseniális filmek közt azért vannak fokozatok....Én nem mondtam, hogy a Mennyei királyság a legjobb film a világon, csak azt, hogy nekem tetszett.....
Mellesleg annyi rossz film kapott ilyen-olyan díjakat, nem mindegy.....?
Egyébként én is úgy tudom, hogy a keresztes háborúkról elég kevés film készült eddig, épp a rizikós téma miatt, és ebből a szempontból tényleg csak elismerés illeti Ridley Scottot, hogy hozzá mert nyúlni és nem csinált egyik oldalnak sem propagandafilmet.

És ki mondta, hogy neked szólt? Csak mindenki úgy el van ájulva a KoH-tól, pedig még csak nem is jó film :?
És mint már többször kifejtettem, elég baj, hogy nem tudnak egy normális történelmi témájú filmet csinálni...
Mindig mindenki engem cseszeget... hát nah, nem tetszett, ennek hangot adok, a fórum nem ezért van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256076 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Azért ne adjatok már Oscart a KoH-nak :D :lol: :lol:
Annyira nem jó :D

Eddig senki nem mondta, hogy Oscart neki..... :? Lehet hogy számodra felfoghatatlan, de a szar és a zseniális filmek közt azért vannak fokozatok....Én nem mondtam, hogy a Mennyei királyság a legjobb film a világon, csak azt, hogy nekem tetszett.....
Mellesleg annyi rossz film kapott ilyen-olyan díjakat, nem mindegy.....?
Egyébként én is úgy tudom, hogy a keresztes háborúkról elég kevés film készült eddig, épp a rizikós téma miatt, és ebből a szempontból tényleg csak elismerés illeti Ridley Scottot, hogy hozzá mert nyúlni és nem csinált egyik oldalnak sem propagandafilmet.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256070 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Off
Alyr! Nem kell folyton kiegészítened, -javítgatnod a megjegyzéseket. Elképzelhető, hogy valaki járatosabb a témákban, mint Te, csak úgy gondolja, hogy feleslegesen nem fűzi tovább a gondolatot, illetve létezik a sorok között olvasás is.


Én pedig úgy gondolom, hogy továbbfűzöm. Baj?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256068 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off
Alyr! Nem kell folyton kiegészítened, -javítgatnod a megjegyzéseket. Elképzelhető, hogy valaki járatosabb a témákban, mint Te, csak úgy gondolja, hogy feleslegesen nem fűzi tovább a gondolatot, illetve létezik a sorok között olvasás is.

on
A következő, nagy történelmi eposz pedig a Hannibál lesz ...és Orlando átkel az Alpokon és találkozik... Na, jó -ez már csak vicc.
Vagy mi lesz a következő nagy történelmi esemény, amit megfilmesítenek?
Nekem egyébként furcsán hatott a Trójában is Orlando. Kissé nyeszlett volt a többi szereplőhöz képest-még ha a szerep engedte is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256060 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért ne adjatok már Oscart a KoH-nak :D :lol: :lol:
Annyira nem jó :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256059 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Méééé? A Robin Hood filmek is ebben az időszakban játszódnak.
Richard király, jó király...

Hát egy eszmei, "szebb" fejezetét dolgozták fel a keresztes hadjáratokból a Mennyei királyságban.
Azt biztos nem fogják filmre vinni, amikor többezer ártatlan gyermeket küldtek a Szentföldre, hogy győzedelmeskedjenek a muszlimok felett. Nem lehet büszke senki, hogy ezt is megtették a Szentföld visszaszerzésének reményében...


A Robin Hood meg Ivanhoe filmek korszakban stimmelnek, de néhány ködös említésen meg esetleg minimális jeleneteken kívül nincs szó a keresztes háborúkról. (sajnos)
A gyermekek KH-a már későbbi dolog, és azoknak a felét már útközben eladták rabszolgának.
Nyilván a szervezőknek bejött a vállalkozás.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256051 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Méééé? A Robin Hood filmek is ebben az időszakban játszódnak.
Richard király, jó király...

Hát egy eszmei, "szebb" fejezetét dolgozták fel a keresztes hadjáratokból a Mennyei királyságban.
Azt biztos nem fogják filmre vinni, amikor többezer ártatlan gyermeket küldtek a Szentföldre, hogy győzedelmeskedjenek a muszlimok felett. Nem lehet büszke senki, hogy ezt is megtették a Szentföld visszaszerzésének reményében...


Jól van na!!!! Odaírtam hogy nem minden filmet láttam ami erről az időszakról szól!!!!!
A lényeg hogy a film tetszett, és kész!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256037 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Méééé? A Robin Hood filmek is ebben az időszakban játszódnak.
Richard király, jó király...

Hát egy eszmei, "szebb" fejezetét dolgozták fel a keresztes hadjáratokból a Mennyei királyságban.
Azt biztos nem fogják filmre vinni, amikor többezer ártatlan gyermeket küldtek a Szentföldre, hogy győzedelmeskedjenek a muszlimok felett. Nem lehet büszke senki, hogy ezt is megtették a Szentföld visszaszerzésének reményében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256017 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Hát már megint utálni fogtok, de azért vállalom a véleményemet, szerintem jó volt a Mennyei királyság. Szerintem az utóbbi évek legjobb történelmi filmje, messze veri a Tróját, Arthur királyt, Nagy Sándort, nálam a Gladiátort is. Nem vagyok történész, nem tudom mennyire volt hiteles, de mivel kitalált sztoriról van szó, szvsz nem ez a legfontosabb. Számomra hihető és fogyasztható volt a történet, bár az elején kicsit döcögött a "szegény kovácslegényből hirtelen nagy harcossá válás". Kellőképpen nagyszabású és epikus a sztori, de nincs túlspilázva, nem lép át a giccstartományba. Gyönyörű a látvány, a csaták pont elég véresek, de túlzásoktól mentes.
A színészi alakítások szerintem nagyon jók. Orlinak ezzel tényleg van esélye a kiugrásra, szerintem ez az eddigi legjobb alakítása. A mellékszereplők mind egydimenziós figurák, kevés szereppel, de azt hibátlanul oldják meg. Ami nekem igazi meglepetés volt az Marton Csokas Guido szerepében, én a GYU-n kívül másban nem láttam, az ottani három perces szerepéből nehéz lett volna megítélni milyen színész, de ebben a filmben szerintem ő a legjobb!
A romantika meg hál'Istennek, nincs túlfuttatva. Kiéhezett nő+vonzó harcos, hirtelen egymásra találnak, aztán másról szól a film. Szerintem így jó.
Ami a legjobban tetszett (szakmai ártalom) az, hogy mindkét oldalt bemutatta, nem ítélkezett, a keresztények és az arabok közt is voltak vérengző patkányok és békére vágyók, jók és rosszak. Felteszi az örök kérdéseket "Kié Jeruzsálem?" "Melyik vallás szent helyei a legyszentebbek?" "Mit ér a hit" de nem akar rá válaszokat adni.
Szerintem egy nagyon jó film, jó történettel, jó színészi alakításokkal, elgondolkodtató mondanivalóval, szájbarágás nélkül. Nekem tetszett. Ennyi.
[size=9:9g3d74jp]Persze tiszteletben tartom más véleményét is. Ízlések és pofonok.[/size]


Valamit ehhez fűznék hozzá és persze egyetértek! Azt hogy a keresztes hadjáratok időszakáról kevés film szól(vagy csak én láttam keveset),de ez egy eléggé kényes téma és Ridley Scott igenis hozzá mert nyúlni ehhez a témához! Minden tekintetben elismerés!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255949 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Máb írta: Nekem semmi kifogásom a Karibtenger kalózainak folytatása iránt.
Jó a történetvezetés, a színészi alakítások, a dialógusok. Vérbeli kalandfilm. Az amit vártam-vagy jobb.
Ellenben remélhetőleg a Clive Owen játszotta legutóbbi Artur királyt nem folytatják...
Vagy a Mennyei királyságot...
Vagy a Titanicot...
Elsüllyedek...

:D :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez fájt... mint mikor anno adták a pearl harbort az rtlklubon, mejek másnap a buszon, aszondja a kisgyerek: megyünk majd megnézni a pearl harbor 2-t? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255941 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, láttam...
*hatásszünet*
Végül is, nem volt rossz film, habár nagyon maradandó nyomot nem hagyna bennem, ha nem épp Orlando szerepelne benne. Egyébként szerintem jól is játszott. (Meg Marton Csokas is. Nagyon.)
Eléggé Gyűrűk Ura feelingem volt (ostromnál főleg) - bár persze mikor nincs nekem olyanom... :oops:
Zenéje nagyon rulz! :D
Kicsit az élvezhetőséget csökkentette, hogy úgy fájt a szemem, hogy a film harmadát nem láttam, csak halottam. Jut eszembe: rettegtem tőle, hogy elcseszik a magyarhangot (lásd: PotC), de nem tették! :)
Meg kellett néznem. Nem bírtam volna ki, hogy ne nézzem meg.
Azért azzal a "Rég nem láttam már nőt enni" mondattal nagyon fejbevágtak. Mellesleg az a liba (nem vagyok féltékeny...!) miért vágta le a haját? :o h:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255856 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta:

olorin.papa írta:

Artanis Rodwen írta: Szóval lesz folytatása a Karibtenger kalózainak. Lehúzzák róla azokat a bőröket szépen... :) Rögtön kettőt is :)


:oops: Bocsánat, de úgy tudom, hogy már az elején trilógiának készült...
Vagyis ez nem az "szokványos" holiwoodi trilógia


Utólag mindig azt mondják...

Pl a Star Warsnál is... (legalábbis próbálkoztak vele...)


:evil: A Karib tenger kalózai DVD-jének extráin beszél róla a forgatókönyv író/rendező, :oops: ezt nemtudom/ hogy a sztori olyan jó, és annyi ötlete van, ami nem fér bele egy filmbe, legalább kettő lessz még, de inkább három! :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255852 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta:

Artanis Rodwen írta: Szóval lesz folytatása a Karibtenger kalózainak. Lehúzzák róla azokat a bőröket szépen... :) Rögtön kettőt is :)


:oops: Bocsánat, de úgy tudom, hogy már az elején trilógiának készült...
Vagyis ez nem az "szokványos" holiwoodi trilógia


Utólag mindig azt mondják...

Pl a Star Warsnál is... (legalábbis próbálkoztak vele...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255851 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem semmi kifogásom a Karibtenger kalózainak folytatása iránt.
Jó a történetvezetés, a színészi alakítások, a dialógusok. Vérbeli kalandfilm. Az amit vártam-vagy jobb.
Ellenben remélhetőleg a Clive Owen játszotta legutóbbi Artur királyt nem folytatják...
Vagy a Mennyei királyságot...
Vagy a Titanicot...
Elsüllyedek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255840 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artanis Rodwen írta: Szóval lesz folytatása a Karibtenger kalózainak. Lehúzzák róla azokat a bőröket szépen... :) Rögtön kettőt is :)


:oops: Bocsánat, de úgy tudom, hogy már az elején trilógiának készült...
Vagyis ez nem az "szokványos" holiwoodi trilógia

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255839 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artanis Rodwen írta: Sziasztok!

Jártam az imdb.com-on, és mit láttam Orlando Bloom oldalán? :)
Ezt: :)

Pirates of the Caribbean 3 (2007) (filming) .... Will Turner
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) (filming) .... Will Turner
Paris, je t'aime (2005) (filming) .... Eli (segment "4th arrondissement")
Elizabethtown (2005) (completed) .... Drew Baylor

Szóval lesz folytatása a Karibtenger kalózainak. Lehúzzák róla azokat a bőröket szépen... :) Rögtön kettőt is :)

nem tudtad, h lesz folytatás? :D
Hisz csomó helyen fenn volt, hogy Johnny meg Orli aláírták a szerződést... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255838 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Jártam az imdb.com-on, és mit láttam Orlando Bloom oldalán? :)
Ezt: :)

Pirates of the Caribbean 3 (2007) (filming) .... Will Turner
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) (filming) .... Will Turner
Paris, je t'aime (2005) (filming) .... Eli (segment "4th arrondissement")
Elizabethtown (2005) (completed) .... Drew Baylor

Szóval lesz folytatása a Karibtenger kalózainak. Lehúzzák róla azokat a bőröket szépen... :) Rögtön kettőt is :)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére