Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 4 hónapja #254198 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando ma szerepelt a tv-ben. [size=9:ly37vzgt]A 77th ANNUAL ACADEMY AWARD nevű rendezvényen volt látható néhány pillanatig (fashion tv).[/size]

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254194 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát addig üsd a vasat amíg forró, meg hamuba sült pogácsa.
Orlandot meg hazavinnénk, ha kovács ha pék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254188 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát aha, kicsit érrrrdekes, hogy mindenhol kovácsból lesz a főhős... miért nem inkább pék?
Aki látta a hosszabb változatú előzetest:
a város (Jeruzsálem?) nem rendelkezik egy kis Minas Tirith-es beütéssel? Nekem tiszta deja vu-élményem volt :D
Amúgy meg ha a csatajeleneteket nem szúrták el, meg a szerelmi szálat nem csinálták túl PotC-osra, akkor szvsz minden OK lesz :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254139 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta:

Fyra Ithilwen írta: Hahó, 5-én lesz a Kingdom of heaven premierje!!! :D


Megnéztem a hosszabb előzetesét...
Lehetséges, hogy ez a film a 3. keresztes hadjárat idején/közvetlen előtte játszódik?


Utána olvastam kissé a történetnek.

Orli egy Balian nevezetű kovácsmestertr játszik, aki megelégelve a keresztes hadjárat hódítóinak elnyomását egy "felkelés élére áll".
Közben pedig szerelmes és megakarja hósítani szíve hercegnőjét.

Hááááááááááááááátt.......én láttam képeket de eléggé nyálasnak tűntek............. :twisted: :twisted:


Nem lehet, hogy te a Karib tenger kalózai sztoriját olvastad el? :D :D :D

Én a keresztes háború miatt fogom megnézni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254001 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ecthelion írta: Szerintem pedig előbb nézzük meg a filmet, aztán mondjunk róla véleményt ;)


Ez csak egy előzetes vélemény, de lehet, hogy megváltozik a véleményem...


Niph/Elentári!
:D akkor te szenvedni jársz erre az olgalra... :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253999 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem pedig előbb nézzük meg a filmet, aztán mondjunk róla véleményt ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253930 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta: Szokványos holliwoodi történet, egy általunk kedvelt színészel... :tongue:


Már aki kedveli..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253926 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta: Utána olvastam kissé a történetnek.

Orli egy Balian nevezetű kovácsmestertr játszik, aki megelégelve a keresztes hadjárat hódítóinak elnyomását egy "felkelés élére áll".
Közben pedig szerelmes és megakarja hósítani szíve hercegnőjét.

Hááááááááááááááátt.......én láttam képeket de eléggé nyálasnak tűntek............. :twisted: :twisted:


Nem csak annak tűnik, így olvasva az is :dead:
Szokványos holliwoodi történet, egy általunk kedvelt színészel... :tongue:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253925 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Fyra Ithilwen írta: Hahó, 5-én lesz a Kingdom of heaven premierje!!! :D


Megnéztem a hosszabb előzetesét...
Lehetséges, hogy ez a film a 3. keresztes hadjárat idején/közvetlen előtte játszódik?


Utána olvastam kissé a történetnek.

Orli egy Balian nevezetű kovácsmestertr játszik, aki megelégelve a keresztes hadjárat hódítóinak elnyomását egy "felkelés élére áll".
Közben pedig szerelmes és megakarja hósítani szíve hercegnőjét.

Hááááááááááááááátt.......én láttam képeket de eléggé nyálasnak tűntek............. :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253712 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta: Hahó, 5-én lesz a Kingdom of heaven premierje!!! :D


Megnéztem a hosszabb előzetesét...
Lehetséges, hogy ez a film a 3. keresztes hadjárat idején/közvetlen előtte játszódik?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253698 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hahó, 5-én lesz a Kingdom of heaven premierje!!! :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252529 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

+Earendil+ írta: Nem tudom vehetem e a bátorságot arra,hogy a szives figyelmetekbe ajánljak egy remek filmet amelyben mellesleg szerepel Orlando Bloom is.
A címe: A Sólyom Végveszélyben.Szerintem ez Ridley Scott legjobb
filmje.Szinte dokumentarista hűséggel vitte filmre egy balsikerű
katonai akció történetét.Én még emlékszem a híradó felvételekre is...
Szomália ,1993.Aki egy kicsit is kíváncsi arra milyen lehet egy amerikai
katona helyzete Irakban,vagy Afganisztánban ne hagyja ki.Csodálatos!!
Ez nem a Pearl Harbor,ez a valóság!!


Maga a film nagyon szívhez szóló! Könnyeket fakaszt. /me én sírtam a végén. Na
Orli-nak annyi a szerepe hogy bejelentkezik, atán leesik és kész. Szóval semmi!
De maga a film nagyon jó!!!

Karib-tenger kalózaira visszaérve. Johnny apját Keith Richards fogja játszani. Johnny róla mintázta az első részben a részeges figurát.

Orli marad kovács.
Utánanéztem és tényleg lesz KTK3. 2007-re várható a film.

Orlihoz:még annyit hogy most kerül a mozikba a Mennyei Királyság cimű filmje.
Lényege:keresztes hadjárat, hodítok. Egyik gyarmaton kovácsmester (minő meglepi) és felkelés élére áll, közbe szerelmes a helyi főúr hercegnőjébe. Tipikus sztori!!!!!! :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252261 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli HIVATALOS oldala Végre! :wink:
Orli saját beköszöntőjével az elején! :dance:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252181 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

+Earendil+ írta: Nem tudom vehetem e a bátorságot arra,hogy a szives figyelmetekbe ajánljak egy remek filmet amelyben mellesleg szerepel Orlando Bloom is.
A címe: A Sólyom Végveszélyben.Szerintem ez Ridley Scott legjobb
filmje.Szinte dokumentarista hűséggel vitte filmre egy balsikerű
katonai akció történetét.Én még emlékszem a híradó felvételekre is...
Szomália ,1993.Aki egy kicsit is kíváncsi arra milyen lehet egy amerikai
katona helyzete Irakban,vagy Afganisztánban ne hagyja ki.Csodálatos!!
Ez nem a Pearl Harbor,ez a valóság!!



Valóban jó film, de akik Orlie-ért néznék, azok ne tegyék, mert azért olyan sokat szegény nem szerepel benne :)

Amúgy pedig tényleg nézzétek meg, mert nagyon jó film, és tényleg történet-hű, valamint azért vannak benne más nagy színészek is...

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252162 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Háttérképek:
lotr.fan-arts.net/images/wallpap ... enleaf.jpg
lotr.fan-arts.net/images/wallpap ... 24x768.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252146 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom vehetem e a bátorságot arra,hogy a szives figyelmetekbe ajánljak egy remek filmet amelyben mellesleg szerepel Orlando Bloom is.
A címe: A Sólyom Végveszélyben.Szerintem ez Ridley Scott legjobb
filmje.Szinte dokumentarista hűséggel vitte filmre egy balsikerű
katonai akció történetét.Én még emlékszem a híradó felvételekre is...
Szomália ,1993.Aki egy kicsit is kíváncsi arra milyen lehet egy amerikai
katona helyzete Irakban,vagy Afganisztánban ne hagyja ki.Csodálatos!!
Ez nem a Pearl Harbor,ez a valóság!!

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252130 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Andoron írta: Amúgy annyiszor elgondolkoztam, vajon mivel tudnak előjönni a következő részekben? az vili, hogy eleve több részre terveztek, mert alcímet adtak a filmenk (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl), node a film megoldódott, akkor most jön a nagy kalózkodás? :)
Remélem, mert azt szeretem :lol:

Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest Review
THE STORY:
This time around, Johnny returns as Captain Jack Sparrow and is caught in yet another tangled web of supernatural intrigue. It turns out, Captain Jack owes a blood debt to the legendary Davey Jones, ruler of the ocean depths and captain of the ghostly Flying Dutchman. If Jack can't figure a crafty way out of this one, he'll be cursed to an afterlife of eternal servitude and damnation. And as if that weren't enough, Captain Jack's problems throw a huge wrench into the wedding plans of the blissful Will Turner and Elizabeth Swann, who quickly find themselves thrust into Jack's misadventures.


:oops: Bocsánat. :oops:
Kaphatnék némi nyers fordítást... esetleg... szerintem...
:oops: Nem vagyok angolos... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252090 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A zene Klaus Badelt volt, ha jól emlékezem, és tényleg fantasztikusra sikeredett.

És Johnny alakítása ezúttal hátha ér majd egy Oscart is, jelölték akkor, de nem kapta meg... Hátha ezúttal :)
Amúgy nekem nagyon tetszett a karaktere, nem hinném, hogy semmilyen lenne... Még a többiben volt azért némi kis gond, az övé hibátlan volt, akárcsak Geoffrey Rush-é :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252081 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Andoron írta: a miről szól rendben van... csak...szóval hogy lesz-e olyan jó...

Nem. 8)

...Na jó, legyünk kicsit bizakodóbbak... Szerintem Johnny ismét tud majd akkorát alkotni, mint az elsőben, és azóta a többiek is fejlődhettek... Bár hiába, ha a szerepük szerint ismét olyan semmilyense karakterek lesznek...

Egyébként tetszett a film, és a következőket is biztosan megnézem majd.

A 2. rész zenéjére viszont nagyon kíváncsi vagyok. Imádtam a filmzenét, már a moziban is feltűnt, milyen jóra sikerült. Remélem, tudják majd tartani a színvonalat.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252072 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Andoron írta: Amúgy annyiszor elgondolkoztam, vajon mivel tudnak előjönni a következő részekben? az vili, hogy eleve több részre terveztek, mert alcímet adtak a filmenk (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl), node a film megoldódott, akkor most jön a nagy kalózkodás? :)
Remélem, mert azt szeretem :lol:

Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest Review
THE STORY:
This time around, Johnny returns as Captain Jack Sparrow and is caught in yet another tangled web of supernatural intrigue. It turns out, Captain Jack owes a blood debt to the legendary Davey Jones, ruler of the ocean depths and captain of the ghostly Flying Dutchman. If Jack can't figure a crafty way out of this one, he'll be cursed to an afterlife of eternal servitude and damnation. And as if that weren't enough, Captain Jack's problems throw a huge wrench into the wedding plans of the blissful Will Turner and Elizabeth Swann, who quickly find themselves thrust into Jack's misadventures.



a miről szól rendben van... csak...szóval hogy lesz-e olyan jó...

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252071 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Andoron írta: Amúgy annyiszor elgondolkoztam, vajon mivel tudnak előjönni a következő részekben? az vili, hogy eleve több részre terveztek, mert alcímet adtak a filmenk (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl), node a film megoldódott, akkor most jön a nagy kalózkodás? :)
Remélem, mert azt szeretem :lol:

Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest Review
THE STORY:
This time around, Johnny returns as Captain Jack Sparrow and is caught in yet another tangled web of supernatural intrigue. It turns out, Captain Jack owes a blood debt to the legendary Davey Jones, ruler of the ocean depths and captain of the ghostly Flying Dutchman. If Jack can't figure a crafty way out of this one, he'll be cursed to an afterlife of eternal servitude and damnation. And as if that weren't enough, Captain Jack's problems throw a huge wrench into the wedding plans of the blissful Will Turner and Elizabeth Swann, who quickly find themselves thrust into Jack's misadventures.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252039 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Brit gyarmatosítás. Ergo 16. századtól a 19-ig :lol:

A ruhákól ítélve 17-18. század. Meg a hajókból is :9 persze lehet hogy tévedek :)

Amúgy annyiszor elgondolkoztam, vajon mivel tudnak előjönni a következő részekben? az vili, hogy eleve több részre terveztek, mert alcímet adtak a filmenk (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl), node a film megoldódott, akkor most jön a nagy kalózkodás? :)
Remélem, mert azt szeretem :lol:

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251981 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szvsz a XVIII. század környékén, esetleg a XIX. elején.

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251966 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyébként a PotC mikor játszódik?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251740 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Niph/Elentári írta: Talán KTK 3 rész?????

Igen, én már több helyen is olvastam róla, hogy készül majd 3. rész is.


:roll: :D Igen! Igen! Igen! :up:
Három részesre tervezték a sorozatot...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251734 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta: Talán KTK 3 rész?????

Igen, én már több helyen is olvastam róla, hogy készül majd 3. rész is.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251730 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli szerepel naná a Karib-tenger Kalózai második részében!!!!!!!!!!

Nagyon jó lesz!!!!!

forum.index.hu oldalon keresgélve.A válasszon menűnél kikerve Cinematrix-hozza be a KTK topicot. nagyon jó képek vannak és ráadásul mintha még lenne vmi 2007 es produkció is. Talán KTK 3 rész?????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251624 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Lemaradtam: ezek szerint Orlado Blomm szerepelni fog a PoTC 2-ben is?


Persze hogy játszik! Továbra is kell ugyebár egy Will Turner. Majd megy és Johny Deppel közösen megmentik egymás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251619 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lemaradtam: ezek szerint Orlado Blomm szerepelni fog a PoTC 2-ben is?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251444 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Ha vissza lehet térni Legolashoz, nekem volna egy kérdésem: szerintetek miért növelték meg a könyvbelihez a képest a filmbeli szerepét, és ah már megnövelték, miért nem mondatták el vele azt a szöveget, ami a Búcsú Lórientől című fejezet végén található, és a mai az időre vonatkozik?

Szerintem hamar rájöttek, Orlika csinos pofikája alaposan megnöveli majd a nézők számát... :twisted: :wink:
Csak az a baj, én úgy vettem észre, csak ott álldogált, meg vitte magával a tömeg, és habár többet szerepelt, nem adta igazán vissza a könyvbeli karaktert. Többek között az olyan részek kihagyásával, mint amit említettél. Szerintem mindez a forgatókönyvírók meg a rendező hibája, akik nem éltek a lehetőséggel. Lehet, csak azért, mert így is "túl hosszú" lett. De akkor is, egy-két plusz perccel még árnyaltabbá tehették volna Legolas és a tündék szerepét, meg az egész történetet.

Egyébként találtam képeket a PotC2 forgatásáról:
www.isifa.com/?page=search&searc ... num_page=4

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.515 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére