Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 5 hónapja #250075 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Sólyom végveszélyben című filmet úgy néztem meg, hogy mindenhol hangoztatták, micsoda "jelentős" szerepe van benne... egy két és fél órás filmben kb negyed órát játszik... :D
Amúgy jó film, nekem tetszett, bár ha nem szereted a háborús filmeket, akkor nem ajánlanám. Viszont Eric Bana egész jó benne :)

Kate-tel a múltkor együtt töltöttek egy éjszakát egy 6000 dolláros hotelszobában, azóta semmi újat nem tudok.

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250053 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta:

Gil-Celeb írta: Tipikus férfi lelkivilág... :P
A Mennyei királyságot akkor is megnézném ha kopasz lenne benne!(Asszem beszélhetnék többesszámba is :D )
Egyébként a göndör haj igenis jól áll neki!!! :P


Kopasz=>lásd: A Sólyom végveszélyben! :D


Jó,ez enyhe túlzás volt...bár valszeg úgy is megnézném! :D
Tényleg az jó film?Mert csak részletet láttam belőle...
Ja,most végül is szakítottak Kate-el?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 5 hónapja #250035 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Szemet szerencsére nem tud változtatni.


:twisted: Dehonnem! Kontaktlencsével ;) ;) (bocsiii, nem kötekedés!! ;) ) Igaz a formáját már talán télleg nem... bár ki tudja egyes sminkesek mire képesek... :roll: 8) :wink:

de sztem is olyan szerencsés egy külseje van, h jószerivel mindenféle frizura és hajtípus jól áll neki. De egyéni ízlések szerint lehet h X-nek tetszik, ami Y-nak nem.
És mivel nem vok (már) különösöbben "Orlibolond" :P ;) , merem mondani, h - sztem - tehetséges is, és ezért szívesen nézik a játékát olyanok is, akiknek végképp nem az esete. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250005 Írta: bzzz
bzzz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta: Tipikus férfi lelkivilág... :P
A Mennyei királyságot akkor is megnézném ha kopasz lenne benne!(Asszem beszélhetnék többesszámba is :D )
Egyébként a göndör haj igenis jól áll neki!!! :P


Kopasz=>lásd: A Sólyom végveszélyben! :D

Nai hiruvalyë Valimar. Nai elyë hiruva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249992 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Gil-Celeb írta: Detto...
Nekem a göndör jobban bejön,bár szvsz nem ez a fontos... :D

Jáááj, ne már, tipikus női lelkivilág :) :P . Azt ne mondjátok, h mert egyenes a haja, nem nézitek meg a Mennyei királyságot :) .. Ez lol :D .
Sztem meg nem állt jól neki a göndör haj :P ... de ennek ellenére megnéztem a Tróját!!! :P


Tipikus férfi lelkivilág... :P
A Mennyei királyságot akkor is megnézném ha kopasz lenne benne!(Asszem beszélhetnék többesszámba is :D )
Egyébként a göndör haj igenis jól áll neki!!! :P

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249987 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Freedom véleményén vagyok.

Mondjuk mi lesz, ha a Karib-tenger kalózaiból még egy film készül? Mert elég furán nézne ki, hogy az első két részben olyan hullámos-göndör szerű a haja Will-nek, a harmadikban meg egyenes. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249985 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szeintem az egyenes jobban áll neki, bár göndör hajjal is NAGYON helyes volt.Szemet szerencsére nem tud változtatni.
És szerintem se a haja miatt ülünk be a moziba, vagy a TV elé és nézzük a filmjeit.

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249968 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bzzz... annyit mondtam, jobb a göndör haj, ez még nem jelenti automatikusan azt, hogy az egyenessel nem néz ki jól, meg amúgy sem csak azért kedvelem, mert helyes!
A Ned Kelly-ben meg a Midsomer Murders-ben sem festett úgy, akár egy Adonisz (persze ott sem volt csúnya), mégis végigültem azokat is :P :roll:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249963 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta: Detto...
Nekem a göndör jobban bejön,bár szvsz nem ez a fontos... :D

Jáááj, ne már, tipikus női lelkivilág :) :P . Azt ne mondjátok, h mert egyenes a haja, nem nézitek meg a Mennyei királyságot :) .. Ez lol :D .
Sztem meg nem állt jól neki a göndör haj :P ... de ennek ellenére megnéztem a Tróját!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249955 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Detto...
Nekem a göndör jobban bejön,bár szvsz nem ez a fontos... :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249799 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kissé idősebbnek néz ki így, mint a Párisz-féle göndör tincsekkel... bár ott szerintem aranyosabb :agree:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249793 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

pem írta: Új képek. (Meleg barna szemek rajongói óvakodjatok elengedni a karfát.)
www.ka-bloom.org/forum/index.php ... 12&t=10376



Húha,de megváltozott...egyenes haj??? :roll: :?:
De azért így sem rossz,sőt.... :oops: :D :wink:
Bár nem ezt a stílust szoktam meg tőle...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249611 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

pem írta: Igen, az. Világpremier 43 nap múlva...remélem, nálunk sem késik sokat.


Reméljük, bár szerintem még azt úgyis megnyújtják.. egy kicsit, egy nagyon picit :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249591 Írta: pem
pem válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Új képek. (Meleg barna szemek rajongói óvakodjatok elengedni a karfát.)
www.ka-bloom.org/forum/index.php ... 12&t=10376

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249509 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta: Semmi, egy kicsit pihentagyú vagyok. :)

Azt lehet :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249508 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Semmi, egy kicsit pihentagyú vagyok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249484 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gandalf írta: mozinet.hu/hirek.php#hir3204

:eek4: Most nem úgy volt, hogy mégsem ő lesz?

Nelossel: :cyclops: Mi előtt? Után? KÖZBEN??? 8O Bocsi, szőke vagyok kicsit és nem aludtam múlt éjszaka... Ezt most asszem nem értem... :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249462 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Nem tudom, nézitek-e a Megasztár című műsort a csigakettesen..... az egyik énekes srác kiköpött úgy néz ki mint Orlando. De tényleg!!!!! Palcsó Tamásnak hívják, 18 éves és gyönyörű angyali hangja van. És iszonyatosan hasonlít Orlira..... 8O 8O 8O

Szerintem a Palcsó nem hasonlít Orlira, de azért be kell valljam aranyos kis jószág.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249447 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta: Köszi! Ez egész pontos... Fort Ricasoli erőd... mennyi lehet az esélye, hogy ide akárkit beengednek...? :roll:


Előtte, utána, vagy közben? :) Az első kettőre nagy, dehogy közben... hát az már nagyon húzós lenne. Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 5 hónapja #248950 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta: Mindenhol csak annyit írnak, hogy a filmet Londonban, Máltán és Mexikóban forgatták. A legtöbb a helyszínekkel kapcsolatban ezen az oldalon találhatsz, a lap közepe, vége felé.

Köszi! Ez egész pontos... Fort Ricasoli erőd... mennyi lehet az esélye, hogy ide akárkit beengednek...? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248943 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Raia, Leggy-nek valóban vannak kissé idétlen beszólásai...
A FotR-ben két jelentben is elmondja, hogy sietni kellene, szintén két jelenetben jelenti, hogy orkok vannak a közelben, a FotR-ben és a TTT-ben egyszer-egyszer meg a kürtökkel van el... de azért szeretjük! :legolas1: :legolas6: :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248937 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindenhol csak annyit írnak, hogy a filmet Londonban, Máltán és Mexikóban forgatták. A legtöbb a helyszínekkel kapcsolatban ezen az oldalon találhatsz, a lap közepe, vége felé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248931 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy a Tróját pontosan hol forgatták? Vagy hogy tudnék ennek utánajárni?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248808 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
A bemutatót én még sajnos nem láttam... csak a plakátját, meg promóciós képeket, de nagyon kíváncsi vagyok már rá!!! :wink:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248799 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is remélem...
Láttam a bemutatóját a moziban, igen jónak (és szépnek) ígérkezik! :D

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248583 Írta: pem
pem válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, az. Világpremier 43 nap múlva...remélem, nálunk sem késik sokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248540 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet hogy hülyeség lecc, amit kérdezek, de ez a Kingdom.. stb az a film ami 12. században játszódik, Orli meg valami kereszteslovag? *tudatlantekintet*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248163 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elflady oldalán Elflady rakta ki a hírt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248147 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem DIREKT írták oda, hogy elflady. Viszont Orlando vonzó színész (ne tessék hurrogni, tényleg az!) De azok a keresetlen bölcseességek..(pl.:10ezres ork sereg a vár előtt, mi mond: az ellenség mozgolódik.Tényleg? Nem mondja!) Mondjuk a szövegezésről nem ő tehet. :lol:

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.528 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére