Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 8 hónapja #238761 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy kis érdekesség Olriról!!

-Elvileg tervbe van véve hogy megfilmesítik a Prince Of Persia 2-öt és hát szóba jöttek bizonyos emberek így Orlando is!!!
A közvélemény asszem nincs jó szemmel róla ugyanis e terv ellen már megmozdulások indultak ellenezve hogy Orli legyen netán a főhős. És van ilyen honlap is csak most nem tudom fejből a címet!! :twisted: :twisted:

-Másik hír azt hiszem kissé beképzelt lett a hírnévtől! Kedvese Kate Bosworth-s új filmjének bemutatóján minnél jobban a kamerák elé állt hogy őt fotozzák...... és nem igen zavartatta magát. :evil: :evil: :evil: :o

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238722 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Érdemes végigböngészni ezt a sok oldalt.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238719 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Háát, már bocs, de kevés Párisznál antipatikusabb személy rohangált a Trójában!
Gyáva. Önző. Ösztönlény. Nincsenek elvei. És ez még ki is van hangsúlyozva a hős bátyja nagyszerű ábrázolásával.
És még túl is éli. Tudjátok, a bátrak meghalnak, a gyávák mindent túlélnek.
De!
Ezzel nem Orlandot akarom szapulni, mert egyszerűen isteni az a fickó! És nagyszerűen játszott el egy ilyen negatív szerepet is, ez csak javít az ázsióján.
(Nem mintha szüksége volna még javulásra egy született zseninek :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238442 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eneira:sztem az ILIÁSZBAN Párisz sem volt azért ennyire looser!Bár igaz,hogy Orly csak azt játszotta(méghozzá milyen jól!!!)amit mondtak neki.
Egyébként nekem is kevésnek tűnt Legolas szerepe a filmben!!!De azérta bővitett sokmindent helyre hoz!!! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238333 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem mindegy, hogy valaki a haláltól nem fél, vagy a holtak árnyaitól, bár a kettő összefügghet. Azért nem mindegy, mert a holtak esetleg ártó szándékkal is közeledhetnek az élőkhöz, arról nem is szólva, hogy az ő birodalmukba mennek élők.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238313 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gil-Celeb: Nem, nem rád céloztam! :D

A filmben az valami hihetetlen volt, hogy Aragorn közli:én nem félem a halált! Hát, igaz, hogy ez Legolas szájába illene, elvégre a könyvben is úgy említik, hogy a tündék nem félik a holtakat, dehát ugyi...Aragorn a király! Méltatlanul mellőzve van Lego, na! szerintem :oops:

A Trójában szerintem azt hozta, amit elvártak tőle Pariszként. Sőt, néhol még fel-felcsillant az a felelőtlenség is, amit tudnia kéne a nézőnek, hogy ilyen volt Parisz. Szerintem így is sokkal jobb embert faragtak belőle, mint az illene. Ráadásul az, hogy meg sem hal...na mindegy, ez persze nem Orlando hibája, Eru tartsa kegyeiben még sok évig, hanem a rendezőé. Aki most nem jut eszembe, hála Ilúvatarnak.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238267 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Isten éltessen sokáig Orly erőben,egészségben!!!!!!!!!!!!!Nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238206 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta: Á, nem is volt olyan sok baki. Csak egy... kettő... tíz... inkább össze sem számolom... :)

Sophia: asszem május 6.

Ja, és így nap vége fele: Boldog születésnapot, Orlando!


:oops: Úgy tudom, hogy a bakivadászok olimpiáján érmes lett, csak nem emlékszem, hogy első vagy második... :lol:
Azért megmutatkozott itt is, hogy Orlandó másodikszámú fegyvere az ijj! (történelmi filmekben természetesen)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238174 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Á, nem is volt olyan sok baki. Csak egy... kettő... tíz... inkább össze sem számolom... :)

Sophia: asszem május 6.

Ja, és így nap vége fele: Boldog születésnapot, Orlando!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238170 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Diamond/Samu írta: A januári Cinemában vagy egy szép kép Orlandoról a Kingdom of Heaven-ből. Azt írják,h a film igazi nagyszabású mozinak igérkezik.

Mint a Trója? :lol:
Remélem ez jobb lesz. Töri szakos vok,és naon szúrja a szememet a történelmi bakik hegye!!!! :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238135 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valin nostare, Orlando!!

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238097 Írta: Sophia
Sophia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Lehet, hogy írtátok (,s akkor bocsi), de mikor mutatják be a magyarországi mozikban a Kingdom of the Heaven-t?

And, Happy Birthday Orlando! :D

Csak a tudatlan gerjed haragra. A bölcs megértő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238087 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A januári Cinemában vagy egy szép kép Orlandoról a Kingdom of Heaven-ből. Azt írják,h a film igazi nagyszabású mozinak igérkezik.

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238043 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta: Namarie: Én pont ezeket hiányoltam a Filmből. Legolas háttérbe szorul mint a Szövetség tagja, és mint tünde. Aki nem ismeri a Könyvet, nem kapott igazi képet sem Legolasról, sem a tündékről rajta keresztül. Az emberi és az emberekkel együttérző oldalát megmutatták, de éppen ezek az árnyalt dolgok maradtak ki, amiket a Könyvből ki lehet érezni, és amik mind adtak valamit hozzá Legolas jelleméhez. És ezekkel együtt egész másként tekinthetünk Aragorn iránti hűségére és barátságára Gimlivel.


A tündékről, összegészében, nem kaphattunk olyan árnyalt képet, mint amit a könyv mutat. Tegyük hozzá, hogy minden regényadaptációnál elvész valami a könyvből, ha nem épp agyoncsapja az egészet. (Gondolok itt pl. az Audry Hepburn -féle Háború és békére..)

A filmben a tünde szokásokból felvillant pár dolgot- Legolason keresztül. Számomra ebből lejön a tündék élet iránti tisztelete, a holtak iránti kegyelet, a bátorságuk is, bár a Holtak ösvényénél hiányoltam, hogy nincs kihangsúlyozva, hogy legolas nem fél az árnyaktól, és hogy segíti Gimlit.
Viszont szép, amikor a hobbitok felgyógyulnak, és ő szerényen megjelenik az ajtóban. És elég jól észelelhető a regényben is hangsúlyozott ébersége.

Más:

Nagyon- nagyon sok boldog születésnapot, erőben, egészségben, minden égi- földi jóban, Orlando Bloom!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237849 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előre is nagyon boldog szülinapot! :D

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237786 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Namarie: Én pont ezeket hiányoltam a Filmből. Legolas háttérbe szorul mint a Szövetség tagja, és mint tünde. Aki nem ismeri a Könyvet, nem kapott igazi képet sem Legolasról, sem a tündékről rajta keresztül. Az emberi és az emberekkel együttérző oldalát megmutatták, de éppen ezek az árnyalt dolgok maradtak ki, amiket a Könyvből ki lehet érezni, és amik mind adtak valamit hozzá Legolas jelleméhez. És ezekkel együtt egész másként tekinthetünk Aragorn iránti hűségére és barátságára Gimlivel.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #237693 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eneira:ugye én nem mondtam semmi ilyesmit????Legalábbis nem akartam,hogy ez jöjjön ki abból amit írtam!Nagyon is szimpatikus Orlyban,hogy nem olyan mint pl.Colin Farrel,hogy olyan tiszta,egyáltalán NEM GONDOLOM NYÁLASNAK,sőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Különbenis ő a kedvencem!!!! :wink: Egyáltalán nem baj,hogy olyan amilyen,nekem így szimpatikus és haragudtam volna,ha nagy macsónak állítják be(én a könyvben is kb.így képzeltem el)!A legjobban az tetszik a jellemében,hogy annyira tiszta(mint már leírtuk egy jópárszor)!!!!Mindent komolyan vesz,de azért van humorérzéke,mindig a helyzet magaslatán áll és egyáltalán nem naiv(mint Páriszkánt a Trójában :twisted: )!!!!! :wink: :D
Namarie:Egyetértek!Nem a könyvvel akartam összehasonlítani,csak egy olyan ember szemszögéből néztem a dolgokat,aki csak a filmet látta!!!!
Egyébként nekem (is)ezek is a kedvenc,és a legkedvesebb(legtöbbet jelentő)mondatok között vannak a könyvbe!!! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237687 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta: Szerintem az ivóverseny azért jó,mert enyhíti a feszült hangulatot és Legolas komoly karakterét.Míg a könyvben vannak hülyéskedések,viccelődések Legolassal kapcsolatban,addig a filmben állandóan rossz az előérzete,komoly,gondterhelt...és ez egy kicsit "emberibbé",megfoghatóbbáteszi őt,nem? :wink:


Szerintem a könyvben is elég szomorú, gondoljunk csak arra a jelenetre, amikor Lórienből mennek kifelé. Számomra ott a tündék azon bölcsességét képviseli, mait rengeteg szomorúság és hosszú-hosszú évek tapasztalata által lehet megszerezni.
A másik ilyen jelenet, amikor a kalózhajón megtet utat, és a Holtak ösvényét meséli el. Számomra döbbenetes volt, amilyen nyugalommal mondta, hogy ő nem fél az emberek árnyaitól, és kimondatlanul ott van, hogy szavak nélkül is biztatta a halálra rémült Gimlit.

A könyveben vannak helyek, ahol Legolason keresztül jut kifejezésre, hogy a tündék világa is múlandó: Magyalföldre, Eregionra gondolok. "Hallom már csak a kövek siratják őket.[..]Innen elmúltak.. réges-rég a Révbe jutottak. " Itt ha belegondoltok, arról a helyről van szó, ahol annak idején Galadriel is tartózkodott, és ahol a Három Gyűrűt kovácsolták.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237663 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaja, bizsereg az ujjam hegye, azt hiszem, kicsit becsíptem..., mi?
Olyan édes az a jelenet! Jól kifejezi, hogy Legolas milyen tiszta személyiség, sztem még az életben nem kóstolt piát! És talán nem is vesztett sokat.
Nekem a kedvenc Legolasos jelenetem egyértelműen a Holtak Ösvénye. Olyan a hangja, mint Izajás prófétáé lehetett... (Ez bók!!!)
Fura, hogy Legolasként milyen jó szinkron Rékasi Károly, a Trójában meg milyen szokatlanul áll neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236818 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem az ivóverseny nagyon tetszett, mert egyáltalán nem erre a végkifejletre számítottam! :D Aranyos volt, és tényleg oldotta a hangulatot, legalább láttuk, hogy ő is tud emberi lenni...egy kicsit...bár ezt is olyan komolyan vette, ahogy minden mást is...a filmben.
Amúgy meg visszatérve egy-két előző hozzászólásra, miért is baj tulajdonképpen, hogy Lego ilyen, amilyen? Hogy nyálas? Jobb lenne, ha inkább úgy festene, mint Haldír? (persze a filmben) Mégse lehet egy macsó Vin Diesel! Ráadásul Orlando hiteles. És nekem a könyv alapján még sokkal légiesebbek, lányosabbak voltak a tündefiúk kinézetre, szóval...szvsz, persze, nem kell állandóan Legot, vagy Orlandot szapulni. :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235999 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom...
Az emberibbet arra értettem,hogy a filmben Legolas mindig szép,elgáns,rendezett és 'Jókisfiús',soha nem csinál semmi rosszat!
De a könyvben tényleg más...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235884 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta: Szerintem az ivóverseny azért jó,mert enyhíti a feszült hangulatot és Legolas komoly karakterét.Míg a könyvben vannak hülyéskedések,viccelődések Legolassal kapcsolatban,addig a filmben állandóan rossz az előérzete,komoly,gondterhelt...és ez egy kicsit "emberibbé",megfoghatóbbáteszi őt,nem? :wink:

Furcsa.. Engem a Filmben végig az zavart, hogy a sok kis emberi vonása miatt nem lett elég "tündés". Valahogy nem sikerült a könyvbeli karakert visszaadni, szvsz.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235878 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem az ivóverseny azért jó,mert enyhíti a feszült hangulatot és Legolas komoly karakterét.Míg a könyvben vannak hülyéskedések,viccelődések Legolassal kapcsolatban,addig a filmben állandóan rossz az előérzete,komoly,gondterhelt...és ez egy kicsit "emberibbé",megfoghatóbbáteszi őt,nem? :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235791 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: ... De valahogy nem fér össze Legolas és a részegség...

Hát ezzel teljesen egyetértek! Ezért is féltem annyira az ivóversenytől. (Bár végül is egész aranyos lett, de továbbra is jobban örülnék, ha kihagyták volna...)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235706 Írta: admete
admete válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
senki sincs itt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235659 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Phaedra/Namarie írta:

Ery írta: lehet, hogy Legsie bírja a sört, de bort bizonyosan nem. Lásd: a Hobbit megfelelő része.


Ott név szerint meg van említve? nem emlékszem.. mondjuk érdekes, hogy a tündék mintha jobban kultiválnák a sört a bornál. Lásd: amikor a Szövetség távozik Lórienből, méhsört isznak búcsúpohárként.

Nem volt Legolas említve, meg az erősebb bort bizony a szolgálók itták,meg a főpohárnok, szvsz Legolas pedig királyi sarj. Meg asszem hosszabb leírás is van a borról. Hogy nagyon erős,vagy vmi ilyesmi.
Üdv:
Krisztián

U.i: Myra,te kártyáztál,ugye?


ha az erősebb bor a nemesebb bor, akkor nem hinném. De valahogy nem fér össze Legolas és a részegség.... lehet hogy a kedves szolgák és a porkoláb a király borát vedelték??? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235536 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A 3.rész bővitett extráiban,Billy Boyd azt nyilatkozza róla:"Legolas valamivel jobban bírja az italt,mint Orlando...
...ha ránézek egy telivér vagy egy sportkocsi jut az eszembe,amivel nem lehet csak úgy bánni..."És Dom:" Orlando valahogy olyan tiszta...Elég csak alkohol közelébe engedni és kész.Még Elijah is az asztalalá issza..."mire Orly szégyenlősen,lehajtott fejjel elpirulva megjegyzi:"Tényleg!Tök zölfülű vagyok!*olvademotikon*

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235398 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta:

Ery írta: lehet, hogy Legsie bírja a sört, de bort bizonyosan nem. Lásd: a Hobbit megfelelő része.


Ott név szerint meg van említve? nem emlékszem.. mondjuk érdekes, hogy a tündék mintha jobban kultiválnák a sört a bornál. Lásd: amikor a Szövetség távozik Lórienből, méhsört isznak búcsúpohárként.

Nem volt Legolas említve, meg az erősebb bort bizony a szolgálók itták,meg a főpohárnok, szvsz Legolas pedig királyi sarj. Meg asszem hosszabb leírás is van a borról. Hogy nagyon erős,vagy vmi ilyesmi.
Üdv:
Krisztián

U.i: Myra,te kártyáztál,ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235385 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gwaleriol írta: :!: KINGDOM OF HEAVEN TRAILER

www.themoviebox.net/movies/2005/ ... railer.php

Ebben a filmben mennyire fogja megkedvelni kedves partnernőjét?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235289 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
KINGDOM OF HEAVEN OFFICIAL SITE

www.kingdomofheavenmovie.com/

Aki érdekel, elolvashatja az első kritikát (teszt vetítés) is a filmről, de SPOILER-ES :!: Gyakorlatilag a teljes film történetét elmesélik benne (már ha nem kamu a cikk, de nem tűnik annak).

www.aintitcool.com/display.cgi?id=18988

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.528 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére