Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 7 hónapja #242484 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niphredil Eleanor írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Haj-haj :P :D

itt mért van sebtapasz az ujján? :D
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg

[size=9:irf2p60d](na jó, lehet hogy vaksi vagyok ;) :oops: ez esetben bocsiiiii)[/size]


:lol: Biztos megvágta magát! De ooooolyan aranyos vele... :lol: (Nem hiszem, hogy vaksi vagy, mert én is látom...legfeljebb mehetünk együtt a szemészetre! :wink: 8) )


nem lehet, hogy csak összemontírozták a képet?

Szőkeség: engem mint mondtam már párszor, a film befolyásolt, de ha megpróbálok elvonatkozatni, akkor is szőkének képzelem el. Fene tudja miért.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #242446 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megvan a címe a POTC 2 nek és a három főszereplő mellett újabb sztárok tűnnek fel!! :) és némi célzások h kb miről fog szólni.. ;)
www.origo.hu/filmklub/20050207ujra2.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242122 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem ez akkor sem fekszik, hogy épp egy fotón lássuk Orlandót Legolas jelmezében egy SEBTAPASSZAL!!!! :D szerintem igenis arról van szó, hogy a lórieni íjhoz nem kapott Galadrieltől frankó kétujjas ÍJÁSZKESZTYŰT! :D :D És azt helyettesítette ezzel a ...izével. Persze, nem muszáj egyetérteni, de ez sokkal lelkesítőbb magyarázat, mint amiket eddig hallottam. :wink: Hogy véletlenül rajta maradt, mielőtt Legoként fotóztatni engedte magát. :? :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241732 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nelossel írta: Vagy csak megvágta az ujját szegénykém...


Lehet, hogy az íj idege készítette ki az ujját... már volt, hogy nekem is véresre vágta a kezem... :? Szegényke... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241730 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vagy csak megvágta az ujját szegénykém...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241728 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem van egy tippem a sebtapaszra. Az nem sebtapasz. Ezt a páncélt csak Helms Deepben viseli Legolas, ott nem volt lehetősége olyan ujjvédőt szerezni, amilyet használtak a tündék, tehát be kellett érni egy ilyen sebtapasz-utánzattal, ami nyilván nem az, de annak tűnik.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241704 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Visszatérve egy előbbi témához nekem szőkén is tetszett a LOTR.-ban, meg feketén is a Trójában :lol: :lol: , amúgy meg eredetileg én is szőkén képzeltem el, de láttam a Nagy Sándort és pont az ugrott be hogy ,,jjajj de jó hogy Páriszt nem szőkén ábrázolták mer bizti elhányom magam"

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241483 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gilgolwen Nimrandir írta: Haj-haj :P :D

itt mért van sebtapasz az ujján? :D
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg

[size=9:1s82cmjh](na jó, lehet hogy vaksi vagyok ;) :oops: ez esetben bocsiiiii)[/size]


:lol: Biztos megvágta magát! De ooooolyan aranyos vele... :lol: (Nem hiszem, hogy vaksi vagy, mert én is látom...legfeljebb mehetünk együtt a szemészetre! :wink: 8) )

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241375 Írta: SÓLYOMSZEM
SÓLYOMSZEM válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok remélem ti tudtok segíteni a calcium kid végén lévő zene címe v előadója kellene fontos lenne előre is köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241198 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Haj-haj :P :D

itt mért van sebtapasz az ujján? :D
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg

[size=9:3gtlaii2](na jó, lehet hogy vaksi vagyok ;) :oops: ez esetben bocsiiiii)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241196 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

tzita írta: Egy sima Legolas-kép linkjét, amit berakhatok a Windowsba háttérnek, légyszi küldjetek.

Ilyesmikre gondolsz:
galadhrim.bravepages.com/legolas.htm
shipofdreams.net/lotr/legolas.htm
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg
www.theobfiles.com/pictures/desktop.html

[size=9:1xqw9ynk](Basszus!!! Megszegtem a fogadalmam, és vagy fél év hősies önmegtartóztatás után véletlenül megnyitottam a TheOBFiles-t...)[/size]


Jaj de aranyos!!! :oops: :oops: :oops:
Pont ilyesmikre volt szükségem, KÖSZI !!!

És ne tegyél ilyen fogadalmakat!

"Új szószegés: még szörnyűbb förtelem.
Esküt szegünk, ha akarunk, ha nem."
(Shakespeare)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241175 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.usatoday.com/life/people/200 ... loom_x.htm
Itt most szakításról írnak? :hein:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241041 Írta: tzita
tzita válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aha kösz

Totenket Zita

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241016 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

tzita írta: Egy sima Legolas-kép linkjét, amit berakhatok a Windowsba háttérnek, légyszi küldjetek.

Ilyesmikre gondolsz:
galadhrim.bravepages.com/legolas.htm
shipofdreams.net/lotr/legolas.htm
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg
www.theobfiles.com/pictures/desktop.html

[size=9:2nn36pt9](Basszus!!! Megszegtem a fogadalmam, és vagy fél év hősies önmegtartóztatás után véletlenül megnyitottam a TheOBFiles-t...)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #240973 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Semmi!Mondtunk ilyet? :wink:
Egyébként nekem is sötétszőke hajam van... 8)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240818 Írta: tzita
tzita válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A szőke hajjal pedig mi a problémátok? Szerintem az a legszebb.

Totenket Zita

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240816 Írta: tzita
tzita válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy sima Legolas-kép linkjét, amit berakhatok a Windowsba háttérnek, légyszi küldjetek.

Totenket Zita

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240660 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Colin Farrel elég rémes a lenőtt szőke hajával... :twisted:
Viszont lehet ,hogy Párisz jó harcos volt de az biztos,hogy elég gyáva is...Na meg Aphrodité kiskedvence....Egyébként nekem Párisz mindig is nagyon antipatikus volt(már ha a belső"értékeket"nézzük :lol: )
Patroklosz pedig az Iliászban nekem szipmatikus volt és felelősségteljesnek tűnt,de a filmben inkább forrófejűnek állították be,de azért nagyon édes volt,néha(pl.amikor meghalt :cry: ).... :wink:
Lehet,hogy már felmerült a kérdés,de legolasnak volt testvére,vagy nem lehet tudni?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239905 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért mielőtt itt halálra szapuljátok Parist a film alapján, nem ilyen az eredeti regében, a legkevésbé sem, felelőtlen meg nőbolond ugyan, de azért remek harcos, az egyik legjobb Trójában!! És megnéztem, Aphrodité menti ki a Menelaosszal való párharcból, nehogy egyetlen kedvencének :D baja essék!!! So lehet az ostoba rendezőt szapulni (nem mintha Parisunk tökéletes lenne, de ki az?)
Hectort én is értékeltem :wink: , de Odüsszeusz valahogy nem lopta be magát a szívembe a faló ötletével, mivel így aztán jó sok ártatlan ember, meg egy szépséges város lett semmivé.... :x
És Patroklosz? :wink: :) a kis cuki muki....
Jut eszembe Paris valóban nem nézett volna ki férfinek szőkén, gondoljunk csak Colin Farrellre Nagy Sándorként :twisted:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239688 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ancalima Anarórë írta:

Phaedra/Namarie írta: ...tudok vörös hajú ábrázolást is.
Például:
elfwood.lysator.liu.se/fanq/w/i/ ... s.jpg.html

Hát, Namarie, szvsz ez szőke... :lol: Bennem meg eddig föl sem merült, hogy az oridzsinál nem biztos hogy szőke!!! 8O :lol:

Mármint, hogy Tolkien nem szőkének képzelte?
(Nekem úgy rémlik, a szürke tündék szőkék, többnyire... Persze, nem biztos... :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239573 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: ...tudok vörös hajú ábrázolást is.
Például:
elfwood.lysator.liu.se/fanq/w/i/ ... s.jpg.html


Hát, Namarie, szvsz ez szőke... :lol: Bennem meg eddig föl sem merült, hogy az oridzsinál nem biztos hogy szőke!!! 8O :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239571 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én előbb olvastam a könyvet,mint hogy láttam volna a filmet és már ott is szőke hajjal képzeltem el Legolast!Szerintem nem lett volna (ennyire)jó más hajszínnel.Csak nekem jobban tetszik CIVILBEN a fekete haj.Persze Páriszt(ha már megint itt vagyunk)szőke hajjal mindenki b*zinak nézte volna,nem?
Egyébként tőlem a vörös hajú ábrázolás nagyon távol áll...
Fekete hajjal túl macsós lett volna,vörös hajjal no comment,a barna haj pedig kicsit átlagos egy tünde herceghez,úgyhogy kizárásos alapon marad a szőke! :wink: (kivéve ha a festett hajszíneket(pl.kék)is beleszámítjuk,Mint ahogy jópár paródában olvastam :roll: )

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239456 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is a szőke hajra szavazok. Ha jól emléxek Thranduilt szőke hajjal ábrázolták a Hobbitban, akkor már gondolom a fia is szőke.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239382 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát.. akárhonna is nézzük, Párisz bizony csak a hálószobában vitéz.

Legolas haja: engem a film befolyásolt, mivel az első rész után olvastam el a könyvet, de ha ezt leveszem, szerintem is a szőke Legolas az igazi, bár tudok vörös hajú ábrázolást is.
Például:
elfwood.lysator.liu.se/fanq/w/i/ ... s.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/p/x/p ... s.jpg.html

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239369 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ízlések és pofonok....Nekem jobban jön be a fekete,göndör haj...De persze azért Legolasként látva, is nyeltem nagyokat!!! :wink: Ártatlan kék(néha barna)szempár,bababőr,tökéletes frizura,büszke tartás,STB....Arwen helyébe én őt választottam volna Aragorn helyett( azzal együt,hogy ő az egyik kedvencem!),és nem csak a kinézete miatt.Azért is mert PL.örökké él,tiszta,büszke,okos,lovagias,humoros,kell ennél több???? :wink: Ja,és remélhetőleg hűséges is!!! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239354 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez a haj-téma ragályos :mrgreen:
(Egyébként én is a szőke tünchajra szavazok :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239346 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem nem!Páriszként (TALÁN)jobban néz ki( a haja mindenképp jobb)de Legolas személyisége/lénye sokkal megfogóbb,van bene valami elérhetetlen,mégis közeli,megnyugtató...(nem voltam túl költői? :oops: Épp Vangelist hallgatok!!! :D )

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238950 Írta: kit
kit válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért a tünde haj jobban állt neki :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238822 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta:
Én már az Iliászban is utáltam Páriszt,sőt nevetségesnek tartottam,de azért így vizuálisan ha lehet még jobban idegesített!!!!A jellemzés egyszerűen tökéletes,hozzátéve a hihetetlen naívságot,ami a legszörnyűbb benne,de Orlando valóban nagyon jól játszott!(Nekem a kedvencem az Iliászban Hektór és Odüsszeusz! ):wink:


Igen, nekem is ők a kedvenceim, de azért lehet gyönyörködni Orlando borzas fejecskéjében is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238770 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: Háát, már bocs, de kevés Párisznál antipatikusabb személy rohangált a Trójában!
Gyáva. Önző. Ösztönlény. Nincsenek elvei. És ez még ki is van hangsúlyozva a hős bátyja nagyszerű ábrázolásával.
És még túl is éli. Tudjátok, a bátrak meghalnak, a gyávák mindent túlélnek.
De!
Ezzel nem Orlandot akarom szapulni, mert egyszerűen isteni az a fickó! És nagyszerűen játszott el egy ilyen negatív szerepet is, ez csak javít az ázsióján.
(Nem mintha szüksége volna még javulásra egy született zseninek :oops: )



Én már az Iliászban is utáltam Páriszt,sőt nevetségesnek tartottam,de azért így vizuálisan ha lehet még jobban idegesített!!!!A jellemzés egyszerűen tökéletes,hozzátéve a hihetetlen naívságot,ami a legszörnyűbb benne,de Orlando valóban nagyon jól játszott!(Nekem a kedvencem az Iliászban Hektór és Odüsszeusz! ):wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.541 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére