Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 3 hónapja #125611 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igenis :mrgreen:
Ma vagy holnap kesz ;)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125605 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Új cikk a CP.neten:

www.craig-parker.net/index.php4? ... selotrtour

Craignek hihetetlen humorérzéke van, és tud bánni az őrült rajongókkal :lol:

Beleg, fordítás? ;)

Ízelítő:
"Another asked why he Haldir reacted the way he did at Helm's Deep when Aragorn hugged him. Craig said partly because Elves were not very huggy people [at least, I think that's what he said] and also because 'you have to remember, Aragorn hasn't changed his clothes in the entire film. Pheww!'"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125545 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmm......... Haldír feléled és lósz snell Szürkerévbe? Mégy az egész bagázs? Hmm......

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125533 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sztem nagyon jó lenne! :D Habár kicsit érdekes.... HA benne lenne a filmben, akkor szereintem csak azért, hogy PJ bemutassa az "egyszerű" nézőknek (nem Gy.U. fanoknak), hogy egy tünde visszatérhet a halálból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, igen, akarjuk, akarjuk, de azért nem akármilyen áron... :roll: :? De nem úgy néz ki, mintha bármi valóságalapja is lenne ennek a hírnek... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125516 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy másik fórumon olvastam, megpróbálom kideríteni a forrását - meg is van: www.theonering.net/perl/newsview/2/1054463081 :

"Here's a VERY unsubstantiated rumour courtesy of Zidane: "I'd like to let you know that Haldir from the Hall of Mandos and the love story of Beren and Luthien have already made it into the ROUGH cut. I repeat: into the ROUGH cut. It's not at all confirmed that these two scenes will be included into the theatrical cut or even into the dvd cut, but PJ has already shot them.
This friend of mine told me that Haldir, *IF* he's going to appear, will appear at the end of ROTK saying farewell to all the viewers... But as this scene will only appeal to the readers of Silmarillion and will not have such a big emotional effect as the Aragorn's and Arwen's death will have, [deaths implied and foreseen, not as part of the plot, I take it - Tehanu] - it will propably not be included. But I also think that Beren and Luthien will not make it to the final cut, because of the sufficient Aragorn-Arwen love story... But if they will, there will be a comparison between these two couples."

Vagyis hogy állítólag leforgattak olyan jeleneteket, amelyben Haldír Mandos csarnokaiból illetve Beren és Lúthien szerelmi története szerepel. Semmi nem biztos, de HA Haldír megjelenik a filmben, akkor a ROTK végén fog megjenenni és búcsút venni a nézőktől... 8O 8O 8O

Igen, igen, Haldírt akarjuk, igeeeen!!!!!!!!!!!!! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125506 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaaaj, Joci, már kezdtem megijedni :lol: :lol: :lol: WOW, ez a Haldír tényleg tündi-bündi, simogatni- és ölelgetnivaló :D (Bár ez utóbbi tulajdonság részemről az "igazi" Haldírra is vonatkozik :oops: 8) ) És szép, erős lesz, ha megnő. Kösz, hogy belinkelted!!!! 8)

Jav.: Most látom, a születési dátuma alapján, hogy ez már biza felnőtt már... kár, hogy nincs róla frissebb kép :wink: Kíváncsi lennék. Bár biztosan gyönyörű!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125476 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Mindenki !

mostanában miközben a GYU szereploinek fotoit nézegettem , megtaláltam azt a szereplöt aki álmaim szereloje , akit minden ellenkezés nélkul megsimogatnék :)

ime egy kép rola:

www.skogkatt.co.uk/maelstrom/haldir/index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125353 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kicsit off, de ha valakit erdekel:

www.lotrplaza.com/forum/display_topic_th...56696&PagePosition=7

Rumil (Jorn) valaszol a kerdesekre :D

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125350 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
aaye, melloneamin, lehet ellenallni iiiiiilyen Galadhrimeknek??
Baby Rumil ruleZ... :lol:

www.wozupdoc.net/kissbrothers.html
www.wozupdoc.net/kisshaldir.html
www.wozupdoc.net/kissorophin.html


[size=9:341f0akr]Megj: Sajnos ez nem Reinatha személyesen, szegénykém még mindig nem tud bejutni a fórumra :cry: Pennie[/size]

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125344 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
*lefolyt a székről és egyszerűen nem tudják felvakarni!!! Pedig már egy órája próbálják!*

Nagyon jók a képek!!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125336 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOW, Janet új képeket rakott fel:

Scared Scriptless:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/var ... areds.html

Shortland Street Life:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/var ... slife.html

TWIST IN THE TALE- A CRACK IN TIME
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/var ... ctime.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125219 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OK, nem gaz :)
majd lassankent atrakjuk az uj site-ra es akkor nem lesz vele gond.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125190 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg, köszi a képeket!!!! :D Utólagos engedelmeddel publikáltam a linkeket a CPF-en ;) De ha gond, leszedem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125142 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: Ez a legjobb!!!:
www.personal.ceu.hu/departs/comp ... cius11.jpg
:D


Jújjj!!! Ez nagyon durva! Még nézni is kegyetlenség volt!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125075 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez a legjobb!!!:
www.personal.ceu.hu/departs/comp ... cius11.jpg
:D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125068 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kicsit rendszereztem a kepeket amiket csinaltam, meg csinaltam meg egy sorozatot.

Ime az "Engem szeret az apánk" kepei.
Itt pedig a "Mamák kedvencei" kepei.

Jo bogaraszast, es szedjetek le mert hetfon letorlom az egeszet.
Ja, az oldalak igenyesseget ne nezzetek, volt ra 15 percem hogy osszerakjam oket.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125017 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg!

Az imádott még gonosszágoszan isz gyönyörűszégesz! :hello:

köszi a képeket!

Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124867 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg köszi a képeket, nagyon jók :D

Ja és itt van egy háttér:

www.craigparker.de/wallpaper/NepalWP.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124862 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsi Pennie, nem birtam megallni, csinaltam parat en is szepszegesz-gonoszszagosz kedvencunkrol :D
Nem tul nagy a meretuk, de megis valami.
Megtalalhatoak itt .
Penteken letorlom ugyhogy mentsetek le oket.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg, előszöris köszönöm a "valamit", meg fogom hálálni szépszégesz-gonosszágosz Luciusssz screencapture-ökkel, azt hiszem :lol:
Szombat jónak tűnik, hogy oldjuk meg? Na mindegy, ezt majd megbeszéljük, a munkahelyi emilcímemen napközben is tudunk kommunikálni. HTML-lel én ismerkedő viszonyban vagyok, de azt hiszem, ha a kerete meglesz a dolognak, nem fog gondot okozni 8)

Egyébként arra gondoltam, hogy megkérem Kimet, aki a Craig Parker Directoryt üzemelteti, hogy készítsen nekünk valami szép montázst - biztosan emlékeztek a korábbi dizájnjára, szerintem nagyon klassz volt.

Supersonica, arra megkérnélek, hogy kérdezd meg, pontosan hogy kellene adnunk a tervet: egy darab képbe összemontírozva minden, ahogy az oldal kinéz, ugye? Csak hogy biztosan jól csináljuk ;)

Az jutott még eszembe, hogy valami frappáns címet kellene találni az oldalnak. Ebben az is tud segíteni, aki a weblapépítéshez nem ért, szóval akinek van ötlete, ne tartsa magában! 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124310 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OK, akkor Penni-vel ketten osszejovunk szombaton ha jo neki.
Annyira szoke nosnek nem kell lennie :) programozni nemtudok ugyan de van gyakorlatom html-ben :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124309 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

A szombat nekem sajnos nem jó, esküvőre megyek, és az már délután 3-tól reggelig lefoglal. (De ha gondoljátok, Pennievel találkozzatok, és beszéljétek meg, én úgyis értesülni fogok róla ;) )

Segítség mértéke úgy fog fennállni, hogy mi kitaláljuk, hogy nézzen ki (ebben Pennie fog tudni sokat segíteni, mert a jpg-s elődesign tökéletes lesz erre), ő megcsinálja a keretet, a programozás részét és utána mi fogjuk feltölteni amit kell (majd szőke nőset csináltatok ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124307 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, Pennie, a lenyeg:
Na mi van nalam, na mi??? :D :D :D
Nem a legprofibb a minosege, de majd megnezed es eldontod.
Egy baratom csinalta a hetvegen es eleg gyenge votl a gepe hozza, de azert nem annyira gazos az ugy :D
Szombaton oda is tudnam adni.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124306 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Beleg, rám számíthatsz (egyedül nem vágnék bele), és Supersonica ismer valakit, aki segítene nekünk a dolog keretének a megalkotásában. Össze kellene ülnünk és megtervezni a dizájnt és a struktúrát :D Meg akkor, ha tényleg komoly az elhatározás, le lehetne stipistopizni a www.craig-parker.hu domaint :P

Bearnek semmi kifogása a fordítások ellen, és a Winamp skinjeimre is áldását adta (amiket az ő képeiből csináltam).


Ez tok jo :)
Akkor le kene eloszor is stipistopizni a domain-t.
Viszont csak fizukor lesz pizem, ugyhogy akkor lehet szo rola.
Szombaton esetleg ossze tudnank ulni a tervek vegett?
Elegge elfoglalt vagyok mostansag, de szombaton nincs itthon a csalad es szabadabban tudok mozogni.
Olyan 5 korul lenne jo.
Supersonica, neked jo lenne? Az ismerosod pontosan miben tudna segedkezni?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124221 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, köszi a logót! :D Nagyon állat! :D
Ja és Beleg nagyon köszi a fordítást, mert én tuti, hogy el nem tudtam volna olvasni angolul vagy németül. :roll:
Egyébként én nagyon támogatom a magyar Craig honlapot!!! Csak sajna nem értek hozzá. :oops: :(

Ja és egy kérdés:
Nektek melyik a kedvenc Haldír képetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124219 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezt a képet már láttátok? :twisted:
www.freeweb.hu/funtastic/gyu/hum ... arodi5.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124191 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bár én ezekben nem vagyok túl járatos, de azt hiszem, ez talán a leghasználhatóbb enciklopédia a neten:
www.glyphweb.com/arda/default.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124188 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ok köszi nem tod hogy tolkien enciklopédiát honnan lehet letölteni?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124185 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Tolkien enciklopédiát ütöttem fel, mivel sajnos a Szilmarilok egyelőre nincs meg. Ebből kiderül, hogy az ebben szereplő Haldír ember, bár tündebarát, az Első Korban élt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.672 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére