Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 2 hónapja #132576 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hu ez nagyon brutal!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De tok jo! az ezeracru Craig :mrgreen: igazi szinesz :mrgreen:

Jo hirrel szolgalhatok holgyeim es uraim:

Es IGEN!!!!!!!!!!!!!! Vegre el a www.craig-parker.hu domain!!! :up:
A reklamcsikot le fogjuk majd vetetni, nem kell aggodni.

Keszulget a vegleges design is, Pennie, ha minden jol megy ma meg is tudom mutatni a weben at az egyik tervet (ami kicist mas mint amit megbeszeltunk de nekem nagyon teccik), majd irok emilt.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132573 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezeket nézzétek meg! Eszméletlen! Ez a szemüveg! Ez a haj!! Meg a ruha.... :eek2: :mrgreen: :mrgreen: :eek2:

www.craigparker.de/media/galerien/citylife/galerie.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132428 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Janet frissitett:

Cikk a Rocky Horror Show-rol, egy kepecske van Craigrol:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... yopen.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132367 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az elso spanyol fansite:

www.gratisweb.com/craig_parker/C ... index.html

Meg erosen epites alatt, de igeretes :) Ismerem a leanyzot :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132299 Írta: Doryna
Doryna válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem Haldír nagyon jóképű kár hogy meghal, mert szerintem élhetne még sokáig a film e szempontból nem tetszik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132281 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penngaladiel: Nem tudom, én nem olvastam az angol eredetit, valahogy úgy vettem ki a könyvből, hogy nővérek. Négyszer olvastam(külön figyelve a Lórieni részt), de egyértelműen nem tudtam kideríteni. Na mindegy. :wink:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132252 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Undómiel Arwen, meglehetosen sajatos a felfogasod a temaban :lol: Mibol gondoltad, hogy nok?

Tolkiennel a nok nem kapnanak ekkora szerepet, ha meg igen,akkor teljesen nyilvanvalova tenne, hogy nokrol van szo. De nem igy van, es Eowyn is abszolut noies, es Faramirral kotott hazassaga utan szelid, otthonulo asszonykava valik... Ha jol remlik, az angol eredetiben ki is derul, hogy fiverekrol van szo. Miert lettek volna nonemuek? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132215 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos lehet, hogy most hülyének néztek majd, de én a könyvből úgy vettem ki, hogy Haldír, Rumíl és Orophin nőneműek :oops: . Ha Haldír nem is, de szerintem a testvérei nőneműek kellett volna hogy legyenek, nem?Persze maximálisan jól jártunk, hogy a készítőknek erről más volt a véleménye. :wink:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132209 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132067 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én már nagyon unom ezeket a bábukat. Egyik rosszabb, mint a másik.
A múltkor láttam a Gollam és a Szilszakál babákat. :dead: :crap: Három hétig rémálmaim voltak!
Ha már megcsinálják ezeket a figurákat, mi lenne, ha úgy csinálnák, hogy hasonlítson is? :hein:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131948 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez a baba elég gázos! Tényleg olyan, mintha öngyilkos akarna lenni. :lol:
Lehet, hogy azért ilyen semmien színű, mert aki készítette ráképzelte Frodó gyűrűjét* és azzal akarta érzékeltetni, hogy eltünt. :wink: :lol:



[size=9:1pqpzenh]*Pontosabban Szauron gyűrűje, csak Frodónál van.[/size] :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131843 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kérem, hogy mindenki tartsa tiszteletben Craig magánéletét. Ha feltétlenül beszélgetni akartok erről a témáról, a chaten lehet, itt a fórumon nem. Pláne, hogy semmi biztosat nem tudunk róla, mivel elég keveset tár belőle a nyilvánosság elé. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131792 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Haldír baba (ezüstből, vagy alumíniumból.... :lol: ): Most magát akarja leszúrni? vagy mi? :roll:

Ez a mosoly :D

És ez az orr :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131790 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír baba (ezüstből, vagy alumíniumból.... :lol: ): Most magát akarja leszúrni? vagy mi? :roll:

Ez a mosoly :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131780 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Vilya írta: Üdv!

Hoztam egy háttérképet!
Ezen a képen nem csak Haldír szerepel, vagy tévedek? :arrow: Klikk!


Jól látod ;)
Ők a lórien bro's :D
Orophin, Rúmil és Haldír, a három testvér

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131766 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv!

Hoztam egy háttérképet!
Ezen a képen nem csak Haldír szerepel, vagy tévedek? :arrow: Klikk!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131650 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jahaaj, a gránátvetős Haldír :lol: Legalább hasonlítana... némelyik Legolas figura egész jó például...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131645 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Utálom ezeket a figurákat :dead:
Falra mászom tőlük! Ha GYUból is ilyen reklámszerűséget akarnak csinálni, mint a HPből.... :roll: akkor inkább jobb ha nem mondok semmit khmmm... :roll: :?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131634 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír sem kerülhette el sorsát: akciófigurát csináltak belőle... 8O
(Bár ez alapján én meg nem mondanám, hogy ez az izé éppen Haldír akar lenni... :? )
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131527 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Atyagatya!!!!

Most akkor megy Bonnba vagy nem??? 8O 8O 8O
En ugy tudtam hogy 2004-ben megy. :?:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131520 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOW, Sonica, már fel is raktad???? 8O Millió puszi érte!!!! :D

Én meg egy olyan képet találtam, amit még eddig nem láttam:
www.sailorjamboree.com/rivendell ... arty34.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131512 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi Sonica, hogy lefordítottad!!! :D Örök hála! :hello: Mégegyszer Hantale! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131510 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Németül tudóknak pedig egy cikk:
www.craigparker.de/info/presse/presse36.htm


Németül nem tudóknak: (az azonnali gyors (nyers) fordítás ;) ) :arrow:

A Gyűrűk Urai

Hosszan éljen a szellem! – legalábbis ezidőtájt az európaiak és amerikaiak által legkedveltebb új-zélandi színészek!
A kis szigetországot a világ másik végén nem sok időbe telt megismerni, pedig a lakosság mindössze 3,5 millió embert foglal magában, és az új-zélandiak 25%-a 15 év alatti, és előszeretettel néznek különféle fantasy sorozatokat.

Két hónappal ezelőtti németországi villámlátogatása óta az aucklandi Craig Parker az egyik legtöbbet keresőklikkelt karakter az interneten. Az első, ami a Suvai (Fidzsi-szigetek) színészen feltűnt, azok karizmatikus tintakék szemek és kisfiús mosoly, ahogy a kolléga és barát Mark Fergusonnal Bonnba a Fedcon GmbH által szervezett Maritim Hotel béli Ringconra megérkeztek. Kettetjüket azonnal hatalmas embertömeg vette körül.

Peter Jackson filmeposzában, a Gyűrűk Urában történt két filmes fellépése óta, - mint Haldír, a szőke tünde – nemcsak hihetetlen nemzetközi ismerettséget, hanem hatalmas és növekvő érdeklődést támasztott Craig iránt. „Következő évig teljesen tele vagyok forgatási időszakokkal, színházi fellépésekkel és tour-okkal” mondja Parker.
Emelett Craig egyike a legismertebb arcoknak az új-zélandi tévében. Guy Warner szerepében a „Shortland Street”-ben, a Németországban jól ismert „Xéna” és „Hercules” sorozatokban vagy számtalan színházi, komédia fellépésén a közönség szívébe „játszotta” magát.

„Új-Zélandon sokan ismerik egymást a színészek, és mindig újra együtt játszanak a különféle sorozatokban. Mint egy nagy család! Amikor Peter Jackson kiválasztott minket a Gyűrűk Ura szerepeire, egy egész kupac „Kiwi” szereplő is összejött, mint Hugo Weaving, Márton Csókás vagy Mark Ferguson. Barátokkal játszani egy egész más, biztonságos és összetartozó érzés a jelenetekben, ami az egész filmre kihat.
Jelenleg a Rocky Horror Picture Show című musicalben játszom a wellingtoni színházban, ami egy egész más sci-fi jelleg. A musicalben vagy a komédia brancsban dolgozni nagy kihívás” meséli Craig Parker.

Az ifjú művészetkedvelőnek, aki a Chardonnay borokat részesíti előnyben, és szívesen heverészik otthon a díványon, szenvedélyes e-mail író, könyvhabzsoló és a hobbijai közé tartozik a hitelkártyával kiegyenlített vásárlás is, csak kevés szabadidővel rendelkezik a magánéletben.

Az egyik legjobb barátja a szintén Aucklandból származó Mark Ferguson, aki szintén tündét játszik, mint Craig Parker Jackson filmjében. „Több mint 13 éve ismerjük egymást” így Ferguson. Aki a két színészt élőben szeretné a német színpadon egy panelelőadáson látni, megismerné az ausztrál humort, megteheti az ezévi „Ringcon 2003” rendezvényen, Bonnban, november 14 és 16 között. Információ és belépő: www.ringcon.de a FedCon GmbH-nál.

********************************
Eddig a cikk.
A tavalyi ringcon ugye tavaly ősszel volt, úgyhogy abszolút friss infók ;)

Sajnos a ringcon.de-n nincs rajta még mindig, hogy jönne fellépni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 2 hónapja #131431 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Lehet egy kérdésem? A magyar oldalon, majd lesz olyan, hogy "újdonságok/news"?

A véglegesen igen, az ideiglenesen (ami most fent van) nem. Ez utóbbira sokkal több minden nem is fog felkerülni, inkább csak csiszolgatok rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131383 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Megújult a CraigParker.de , érdemes megnézni! Nagyon szép a dizájn és áttekinthetőbb a tartalom.


Sztem is jobb lett, habár elsőre kicsit furcsa volt. :)

Lehet egy kérdésem? A magyar oldalon, majd lesz olyan, hogy "újdonságok/news"? Mert így elsőre nem nagyon látom meg, hogy mi újat töltöttetek fel....persze ha majd lesz jó sok mindent feltölteni...na majd megpróbálok rajzolni vmit, de nem lesz egy "húú, de nagy rajz" :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131079 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Greg, ez nekem nem tiszta... mit is akartál mondani? 8O Milyen ív? :hein:

Egyébként meg nem vágták ketté a fejét... a hátát érte a végzetes csapás ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131077 Írta: gregpotter
gregpotter válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Júj Hát Haldír kapta az ívet a 2. részben. kettévágták a fejét. :twisted:

Kószák eggyesüljetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130998 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megújult a CraigParker.de , érdemes megnézni! Nagyon szép a dizájn és áttekinthetőbb a tartalom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130732 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is részt vehettem a főpróbán tegnap nézőként (pénteken sajnos nem tudok lemennei, ezért Beleg meghívott :D ), és a műsor tényleg nagyon jó, aki tud, menjen és nézze meg! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére