Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 3 hete #138473 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Annyi képet készítünk majd a RC-n, amennyit csak tudunk, ne félj, és ha minden jól megy, digitálisan is, szóval lesznek képek majd dögivel ;)


Nagyon szépen köszi! Köszi! Köszi! [size=9:1xqnwwkk]/Kicsit elmaradva, mert nem voltam itthon 2 hétig :wink: /[/size]
A képek szuperek pláne a szemüveges! :lol:
Megkérdezhetem, hogy ki az a Mercy Peak? :oops: :oops:
Gyémánt Hajnal nekem van olyan Movie Maker-em /vagy mi a szösszentyüm/, esetleg valahogy én megtudnám tekinteni? [size=9:1xqnwwkk]/Kicsit nagyon kíváncsi vagyok rá. :oops: :wink: /[/size]
Tényleg nagyon érdekes lenne, ha a végén kiderülne, hogy nem halt meg. /[size=9:1xqnwwkk]Nem lenne az olyan nagy baj. :wink: /[/size] Biztosan sokan nagyot néznének. 8) :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138464 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos, egy brit és egy amerikai állította, hogy meg lett vágva kissé Haldír halála, mások szerint semmi különbség nincs a moziverzióhoz képest... Én nem tudom, mi a helyzet, mert ezt a kiadást nem szándékozom megvenni :P , bár egyszer megnézném kíváncsiságból... no meg az extrák miatt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138453 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát én nem tudom..... kérdés, milyen nemzetiségü az, aki úgy látta, hogy nincs benne Haldír? Vagy nem tűnt fel neki?

Őszintén, én voltam úgy a moziban, mikor TTT-t néztem, mintha ki lenne vágva az a rész, mikor Théoden a verset mondja.,........ lehet, hogy megesik az ilyen (szalag miatt), vagy én bambultam el, mert vártam Haldírt...... van ilyen.......

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138409 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luinefaciel: Maximálisan igazat adok neked.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138382 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: A CPF fórumra épp most írta valaki, aki már hozzájutott a TTT DVD-hez, hogy a "moziverzió" valójában nem is az, amit a moziban láttunk... Azt írta ez a valaki, hogy kivágták Haldír csatajeleneteit, és a haláljelenetén is változtattak... :evil: Nagyon remélem, hogy a bővített verzióba nemcsak visszakerülnek ezek a jelenetek, de talán többet is láthatjuk Haldírt... ez a hír most nagyon szíven ütött. Majd várom a beszámolókat azoktól, akik megveszik ezt a verziót! Köszi...


Na én tegnap megnéztem a DVD-t (uncsitesóm egyből megvette,habár előtte még nem látta, de így legalább egész este Haldírt néztem :lol: ) és nem vettem észre, hogy kivágtak volna belőle jeleneteket, vagy változtattak volna.... :roll: Habár örültem volna egy olyan változtatásnak, hogy nem hal meg 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138256 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap éjjel álmatlan óráimban találtam ezeket az új háttereket, csak éppen nem működött a fórum... De most megkapjátok:

www.craigparker.de/media/wallpaper_mercy.htm

Ez a kedvencem:
www.craigparker.de/media/wallpap ... p2_800.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138179 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Annyira jó lenne, ha nem halt volna meg Haldír! Én napokig durcás voltam, miután megnéztem a filmet. Ha találkozom PJ-vel, kap majd rendesen :wink:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138104 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Na, szerintem kacsa......

Vagy megbánták, hogy Haldír kipurcunta vala?


Ühümm, amekkora népszerűséget szerzett Új-Zélandnak, most majd felbukkan :D Vagy Mandos csarnokaiból fogja irányítani a csatát személyesen :D


Visszatér, mint Fehér Gandalf :lol: :twisted :D :D
Return of Haldír :D :D
Úgyis mondottam tesómnak, hogy a Helm-szurdoki csapatképből a végén Haldír hiányzik de naon :lol:

Mindenesetre hiányolnám a haláljelenetét, édesen hal meg a drága, de ha nem teszi az se baj :mrgreen:
:twisted:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138102 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sztem tényleg a hírnév, és PJ megbánta, Craig meg ugrál, hogy "Na megmondtam!" :D :D :D

És kiderül, hogy aki a szurdokban volt, az valójában Haldír ikertestvére, vagy

:arrow: Haldír valójában nem halt meg, csak súlyosan megsérült, és mikor a csata után szedik össze a halottakat, a szanitéc észreveszi a már feleszmélő sebesült Haldírt, és ő is az ispotályban köt ki. Tehát Haldír megmenekül és felépül, és Aragorn örül, de Haldír mikor már járni tud, behúz egyet Aragornnak, hogy hogy a jó életbe volt képes a fejét elengedni, mert ahogy gorni elengedte, Haldír a sérülései mellé agyrázkódást is kapott.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138082 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Na, szerintem kacsa......

Vagy megbánták, hogy Haldír kipurcunta vala?


Ühümm, amekkora népszerűséget szerzett Új-Zélandnak, most majd felbukkan :D Vagy Mandos csarnokaiból fogja irányítani a csatát személyesen :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138068 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, szerintem kacsa......

Vagy megbánták, hogy Haldír kipurcunta vala?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137902 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ne vicceljetek, a végén a videón mégsem hal meg :o ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137900 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lehet ám, hogy vaklárma, szóval ne vegyétek nagyon komolyan, amit az előbb írtam. Most chatelek éppen valaki mással, akinek szintén megvan már, és szerinte nincsenek kivágva a jelenetek... Szóval reménykedjünk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137896 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én vlszg megveszem, de ha nem, akkor is meglesz. Szerencsére megvana mozi változat nagyon cool minőségben :)
Engem is szíven ütőtt, kész rémálom! De figyeljetek,a DVD és VHS változat is más, mert széles és nem szélesvásznú!!!!!!!!!!!!
Ha a DVD nem, megvan rá az esély, hogy a VHS a mozi változat!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137889 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A CPF fórumra épp most írta valaki, aki már hozzájutott a TTT DVD-hez, hogy a "moziverzió" valójában nem is az, amit a moziban láttunk... Azt írta ez a valaki, hogy kivágták Haldír csatajeleneteit, és a haláljelenetén is változtattak... :evil: Nagyon remélem, hogy a bővített verzióba nemcsak visszakerülnek ezek a jelenetek, de talán többet is láthatjuk Haldírt... ez a hír most nagyon szíven ütött. Majd várom a beszámolókat azoktól, akik megveszik ezt a verziót! Köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137838 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sirály álom! Én már nem is emlékszem, mikor álmodtam Craiggel...... ja, amikor a LOTR forgatására mentem, Haldír cuccban fára mászott, én meg asszem nála laktam, vagy mi. De csak a fürdőszobára emlékszem...
hmmmm.........

Képzeljétek el Craiget, amint fára mászik, Haldír kosztümben! :lol:

A sztorit olvastátok? Majd véleményeket plízzz!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137763 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huhhh, éjjel Craigről álmodtam, hogy a RingConon vagyunk, de nyár van, és nem is a Maritimban van, hanem egy hatalmas mezőn, ilyen félsátrak alatt, és elkezd szakadni az eső, és pont mellé menekülök be, megismerkedtünk (nagyon helyes volt), és Penn és Rein volt még az álmomban, és Penn, bemutattalak neki, és nagyon tetszettek neki a magyar női nevek, főleg az Ildikó (de ki a manó itt Ildikó, a köreinkben :o ?), de az Ágnes is :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137735 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, a pápaszem sokkolt...... húha, mint Woody Allen.... de nekem azok a képek tetszenek nagyon, mikor a "NO RAIN" pulcsiban van és farmerben, a Mercy-s képeken :) sirály :D :D :D
Én meg itt gyártom a Craig-Nepalvideókat :) :) : )Majd talán egyszer sikerül, hogy feltegyem őket, és megnézhessétek. :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137734 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az Oh Mercy! cikk fordítása már elolvasható a CP.hu-n, a Cikkek rovatban. Jó szórakozást! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137626 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Újabb cikk az Actor Behind Haldir site-on:

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... dea98.html

Már csak a képek miatt is érdemes megnézni :wink: Az egyik :lol: a másik meg :eek2: :cool2:


Huhhh, az a szemüveg :mrgreen: Komolyan röhögő görcsöt kaptam mikor megláttam :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137625 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Újabb cikk az Actor Behind Haldir site-on:

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... dea98.html

Már csak a képek miatt is érdemes megnézni :wink: Az egyik :lol: a másik meg :eek2: :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137550 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Két új háttérkép a Mercy Peak fansite-ról:

members.lycos.co.uk/mercypeak/op ... e2_800.jpg - 800*600
members.lycos.co.uk/mercypeak/op ... 2_1024.jpg - 1024*768

members.lycos.co.uk/mercypeak/op ... ue_800.jpg - 800*600
members.lycos.co.uk/mercypeak/op ... e_1024.jpg - 1024*768

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ugyan nem sok rációt látok az ilyen fanlisting dolgokban, de ha valakit érdekel, íme egy új:

www.craigparker.de/bellerophon

Bellerophon rajongóinak! :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137411 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Janet felrakta az oldalára az új, Mercy Peakkel kapcsolatos cikket, és a KÉPEK is megtekinthetők immár nagy méretben :D

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... pni03.html

OH MERCY!

Mmmmm.... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137405 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír rajongóknak figyelem! A Haldíros sztorim fent van a tolkien.hu-n, a Kreatív Szekcióban, Ainagil cím alatt!!! Minden más tünde rajongónak ajánlom :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137400 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOW, találtam nagyon jó Haldír fanartokat:

www.amberskys-world.de/artwork/pics/Haldir1.jpg
www.amberskys-world.de/artwork/pics/Haldir2.jpg

Ha esetleg nem jönnének be, itt a link az oldalhoz:
www.livejournal.com/users/enedno ... tml#cutid1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137361 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137336 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát az a ruha nem semmi! Amúgy csináltam egy kis klipet, benne Nepál meg a ruha, de csak Movie Maker játsza le, arra mág nem jöttem rá, hogy tegyem át Windows Media Playerre......... első próbálkozásom, de egész ari :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137229 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem az tetszett, ahogy próbált megszabadulni a sapkától :lol: Nem tudom, figyeltétek-e, de úgy kommentálta, hogy amit nagyon utál az bármiféle kalap, és a megalázó táncok... hát megkapta :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137208 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Láttuk a Nepált! Sirály! Sirály! YES! Craig csúcs! Csúcsabb, mint a nepáli hegyek!
A borotválás! A masszázs! A tehénfejés! A ruhája!

Meg mikor WCre ment, és ilyet szól: Go away! (Menj el!) - Na azon kihaltam! :D

Meg mikor beállt táncolni! :D Imádnivaló!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére