Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 1 hónapja #135469 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szijasztok!!

igaz nem Haldír, nem is Craig, hanem a másik nagy kedvenc Gil-galad képe...
Hajnal: Beszkenneltem a rajzodat, s most itt van....

kep.tar.hu/thaurwath/images/pic2978047.jpg -Gil-galad (by Hajni(Craig))

remélem bejön :)

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135383 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Oda költözik???? Jesszusatyaúristenszentjohannamáriajézuskrisztus!!!!!!!

Na tudod, én is szívesen élnék ott, márcsak a természet és a látvány kedvéért is...... ott nagyon jók a pasik is.....

gyerekek, én eldöntöttem, hogy oda megyek férjhez :D

Ja, múlt éjjel Haldírral+Craiggel álmodtam, valami LOTR forgatáson voltam újzéluson :D YES! :twisted: De naon aran volt!!!!!!!! Valami erdős jelenet volt, nem nézett ki épp Lothlóriennek, de ahogy Craig felmászókázta magát a fák közé...... vagy valami ilyesmi :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135277 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Woww, erre a Citylife-ra kiváncsi vagyok, német fordítást vállalok ;)

Képzeljétek, szeptember közepén fog költözni egy volt kolléganőm, barátnőm Új-Zélandra 8O, szegénykém meg fogja nyerni a lehetőséget, hogy a Craiggel foglalkozó új-zélandi lapokat megveheti ;)

(mellesleg HOGY IRIGYLEM!!!! ráadásul nem is GyU rajongó :bawling:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135159 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134598 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Dehogynem, azon ájuldoztunk kb. másfél hete :lol:
www.craigparker.de/media/galerien/citylife/galerie.htm

Jaj, hát hova tettem a szemeimet? 8O Persze, ezeket láttam... (Úgy látszik, kicsit megártott a RotK előzetes... :lol: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134596 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sil írta: Pennie: 8O :eek4: Elég durvának hangzik... Képek nincsenek belőle? :roll:

Dehogynem, azon ájuldoztunk kb. másfél hete :lol:
www.craigparker.de/media/galerien/citylife/galerie.htm

Ez egyébként egy sorozat, amiben Craig összesen két epizódban vendégszerepelt. Itt van róla infó, ha valakit érdekel (Craigről egy kukk sem :roll: ):
www.spp.co.nz/default,65.spp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134595 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: 8O :eek4: Elég durvának hangzik... Képek nincsenek belőle? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134594 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni, lehetne kérni, hogy magyarul elmond a tartalmát? :roll: [size=9:3gzvb8kv]mert az én angol tudásom elég gyatra :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134593 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmm... Ha szeretnétek többet tudni a City Life c. sorozat azon részeiről, amikben Craig kék hajjal, SZTK-szemüveggel és piercinggel látható, íme egy kis betekintés (SPOILER!)

DarkTPara a CPF fórumon írta: he's some ... "artist" and it's an exhibition about the 7 capital sins and there is an R18-area about "lust", so Craig's char and that freaky female sit in a box and there are holes so one can watch what is in the box and holes where you can reach into the box 'you like to watch' & 'touch what you like' signs are on the box and Zeff ("naughty, pierced Craig") and Zoe ("weird female") are sitting in there naked

a long story short ... someone watches in there and says something like "of all possible piercings that one must hurt most"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134313 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jajj, én is irigyellek titeket! 8) :roll:
A képek egybként tényeg nagyon édik 8) :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134308 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na visszatértem boldogítani titeket :)

Penni: A képek csúcs szupik :D nagyon cukik :D

A Ring*Con-ra Craig is megy? De jó annak aki megy oda 8) [size=9:1sfeb55s]na ezt jól megmondtam....[/size] Hajjj, de szivesen mennék én is.... :(

Na és egy pár háttér: 8)

www.craigparker.de/media/wallpaper/800/wall30_800.jpg
www.craigparker.de/media/wallpaper/800/wall31_800.jpg
www.craigparker.de/media/wallpaper/800/wall32_800.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134192 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Új képek a Craig-Parker.net Mercy Peak galériájában (nem hotlinkelek, az oldal alján vannak az új képek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134101 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gil- Galad! - ról egy háttérkép!
És Haldírról! is egy!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134060 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: De miért baj, hogy az MME-n elnevezzük a tünciket, hogy mégiscsak hogy tudjuk őket megnevezni?

Nem baj, hogy elnevezitek, de szvsz akkor már adjátok meg a módját! :wink: Ne ilyen névgenerátorral összedobált, sefüle-sefarka neveik legyenek szegényeknek (a Steve-ről nem is beszélve... :roll: ), hanem rendes nevek. Off befejezve.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134058 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
[size=9:26vl8ouy]

Supersonica írta: Nem, vannak tényleg kitaláltak, egyéb Tolkien művekből vett nevek, névgenerátorral csinált nevek, sőt vagy egy Steve-nek keresztelt tüncink is ;)

De miért baj, hogy az MME-n elnevezzük a tünciket, hogy mégiscsak hogy tudjuk őket megnevezni?

[/size]

[size=9:26vl8ouy]Igen, sok tundenek van valos neve, well, a nevgeneratorosokrol nem nyilatkozom, de egyetertek Sonicaval...
Decipher-elfekrol meg elvbol nem szolok :oops: ...Hehe...
Pen: es most ne torold ki offolas miatt, nem irok tobbe no-name tundekrol itt :lol: ...
[/size]

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134046 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: ugyi milyen jó? ugyi? :D :D :D Nyugi, én sem fogtam fel :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134041 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok, visszajöttem a nyaralásból, de örülök, hogy az élet nélkülem is folyt a topikban és moderálnom sem kell :D Csak így tovább!
Azért noname tüncikről ne sokat, a tesók beleférnek (Orophin és Rúmil) [size=9:l0l6fbs3]no meg Gil-Galad, mert ő az én szívem csücske 8) csak viccelek ám :P [/size], de nagyon ne távolodjunk el Haldírtól, jó? Köszi :)

Elanor, kérdésedre: én megyek Bonnba, már akkor le volt fixálva a helyem, amikor még abszolút nem volt bizti, hogy megy Craig vagy sem... Még mindig nem tudom elhinni... Huh...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133986 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem, vannak tényleg kitaláltak, egyéb Tolkien művekből vett nevek, névgenerátorral csinált nevek, sőt vagy egy Steve-nek keresztelt tüncink is ;)

De miért baj, hogy az MME-n elnevezzük a tünciket, hogy mégiscsak hogy tudjuk őket megnevezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133985 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Nemnem, nem kizárólag kitaláltak, sokat PJ-ék adtak meg, és a Decipher kártyák is az általuk megadott nevek vannak :)

Jó, a Decipheres nevek elfogadottak, de abból nincs túl sok. (És a legtöbb közülük a Helm-szurdokból van. Emlékszem, egyszer belinkelgettem a Tanácsból meg Lórienből ismert tündéket.) De a maradék nonametüncik nevei nekem nagyon hasraütésszerűnek tűnnek. Talduré is. (Vagy lemaradtam valamiről?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133983 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nemnem, nem kizárólag kitaláltak, sokat PJ-ék adtak meg, és a Decipher kártyák is az általuk megadott nevek vannak :)

ÉS ez alapján már több tünde színésszel tartjuk a kapcsolatot.
Való igaz, hogy ŐK maguk nem tudták, hogy mi a nevük a LOTR-ban és a TTT-ben

Sil írta: Reinatha, azon az oldalon kizárólag kitalált nevek vannak, amik minden alapot nélkülöznek. :roll: Ez olyan, mintha mi nekiállnánk elnevezgetni a nonametünciket, mert azon az oldalon pontosan ezt csinálják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133930 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Craig!!!!! Hát mégis megy!! Vííí.... (khm, bocsi a kitörésért... :oops: )

És innen, a fórumról megy vki??? (A Ring*Conos topicban is válaszolhattok, v priviben, tök mind1, de kíváncsi vagyok).

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133928 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vilya: A Közösségek-en belül találsz egy RingCon 2003 nevű topicot... :wink: Egyébként ez egy nagy találkozó lesz Németországban, november 14-16-ig.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133926 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsánat a tudatlanságomért, de nem tudom, hogy mi az a RingCon. :| Valaki elmondaná nekem, előre is köszönöm.


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133903 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megy a Craig!!! Megy a Craig!!! Megy a Craig!!!

Juppi! Juppi! Juppi! :hello: :dance: :up:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133887 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Reinatha, azon az oldalon kizárólag kitalált nevek vannak, amik minden alapot nélkülöznek. :roll: Ez olyan, mintha mi nekiállnánk elnevezgetni a nonametünciket, mert azon az oldalon pontosan ezt csinálják.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133885 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: Ööö.... csajok! tudom, h ez a Haldír topic, de mivel sajna nincs "Nonametünci"-topic, ezért ideírom, ha nem nagy baj: Ki ez a tünde Legsie mögött???:
www.orlandomultimedia.net/images ... ival24.jpg
(mentsétek le!)


Taldur :lol:
Hatarozottan nem Figwit :wink: ...(Lemaradtam par fenyevvel...no-name tundek topikja :lol: ??)


groups.msn.com/MrMysteriousElf/theelfharem1.msnw?Page=5

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133884 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
:D :D Sonica, remelem, ez azt jelenti, hogy TE is jossz!!
Es Ugluk is ott lesz es Hama is...woohoo!! :lol: :lol:
Igaz, my precioussssss nem lesz ott, de majd kepviselem!!
Remelem, nem offolok nagyon, de hat a lelkesedes :lol: :lol: ...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133882 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sil írta: Craig is megy a RingCon-ra, most jelentették be! :wink:
katt ide


Köszi Sil, Tőled tudtam meg elsőnek (bár a RingCon hírlevélben megjött éjjel, de ebből látszik, hogy napi elsőként a tolkient nézem végig ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133875 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Craig is megy a RingCon-ra, most jelentették be! :wink:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133826 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

elf írta:

Luinefaciel írta: Jaj, megint extra szörnyű Haldír baba: :?
www.theonering.net/scrapbook/group/869


Áááááááááááá! Ez szörnyű! 8O 8O Ezekbe egy csepp jóízlés sem szorult?!?! Ha már arra vetemednek, hogy babát csináljanak, legalább normálisan! :x Ezzel a filmet is leégetik, de főleg Craig-et. Fúj. (Bocs, de ezt nem hagyhattam szó nélkül.)

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.695 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére