Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 7 hónapja #99383 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Arnyelf: nem tom nekem nem tűnt fel, h Orli anorexiás lenne :) s az sem, h "melegen" nézne egyesekre (van itt egy Legolas (Orlando Bloom) topic ott tessék szidni Legolast, ha már muszáj :P )

Hoztam 1 képet: (FOTR-ból biztos ismeritek, de naon szeretem ezt a képet)
free.hostdepartment.com/h/haldir ... ir010.html

Meg 1 linket :) : members.tripod.com/elbereth_star ... arker.html

Hm, találtam még egy Lament for Haldírt.
Megpróbálom minél hamarabb lefordítani (hál'istennek jó rövid :) )

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99382 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldir... vegre egy normalis elf,aki nem olyan anorexias,mint Orlando Bloom es nem nez altalaban olyan "melegen" Aragornra es a tobbi tundere :)

Van benne valami.....elfes :) )

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99357 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem Haldír minden képen fantasztikusan néz ki :oops:
Spontán elsírta magát 22 ember/t&#337;lünk bele értve engem is/mikor megölték a TTT ben :cry:
Hódica:tök jók ezek a képek amiket betettél :lol:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99329 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99279 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Legolas topicba tette be Vic ezt az oldalt, de mivel van rajta sok Haldír ide is berakom :)

www.elvesrule.com/

Jah drágaszágaim, lenne néhány kérdésem, mi a Great Comedy Debate?
+ nem tudjátok a magyar c.-t a No One Can Hear You c. filmnek?

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99197 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Felfedeztem egy bakit a DVD-n :) Amikor Haldír üdvözli Aragornt, jó egy fejjel magasabb nála, aztan kicsit kes&#337;bb, amikor Aragorn gy&#337;zködi &#337;t, már Haldír az alacsonyabb :) Es itt a kép a módosított csizmárol, sajnos ilyen homályos, nem sikerült jobban lementeni:
rtlmail.hu/pozo/haldirboots.JPG


Igen, írták is valahol, hogy próbálkoztak több dologgal is hogy magasabbnak látszon,többek kzött ezzel a talpra ragasztott vacakkal, de saját bevallása szerint nagyon billegett rajta, ugyhogy végül elvetették az ötletet :wink: :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99153 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Reinatha írta:
www.elveanna.net/elwall.htm hatterkepek, Haldir is termeszetesen!!

Na, megnéztem ezt a spenótszín&#369; képet :P Én csak egy dolgot nem értek. Übtre csinálják ezek az emberkék a mindenféle, dizájnosabbnál dizájnosabb háttérképeket, és annyit nem tudnak megcsinálni, hogy a torz képeket kijavítsák? Vagy direkt torzítják el a képarányokat? 8O Van olyan, ami egész jó összeállítás lenne, de szegény Haldírnak uborkafeje van rajta, mert a kép összement széltében :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99148 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Reinatha írta:
www.subreality.com/skins/skins/haldir1.jpg

Az illet&#337;nek vannak jó skinjei, de spec ennél szerintem az enyém is szebb :)
rtlmail.hu/pozo/wskins/wskins.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99146 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Le is szedem, szerintem is eleg bbbrrrr (de vegre talaltam vmi ujat :lol: )

Na, akkor a rozsak helyett:
www.xenaville.com/cast/parker.jpg
...bocs, ha volt...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99143 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99142 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hehe... Én már egy hete alig alszom :P

Még egy aranyos duma a RingCon-ról:
"Szereted a törpöket?" volt, hiszitek vagy sem, egy az intelligensebb kérdések közül [...] A törpök témájában Parker villámgyorsan válaszolt: "Mint undok, büdös, csúnya népség, akik barlangokban laknak, úgy gondolom, nagyszer&#369;ek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99138 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
...hogy miert csak ilyen rozsaszin izeket talalok...ami esetleg ujdonsagszamba is megy... :roll:

www.ninecompanions.net/wallpaper ... er_800.JPG

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99129 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Annyira helyes, amikor nevet :D
jmsstyxnyes.tripod.com/cpod/cp16.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99124 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, a Craig-imádat most kezd fellendülni, úgyhogy szerintem id&#337;vel el&#337;kerülnek a videók is :) Ennek a konferenciának az anyagára én is pályázom.

A másik téma: inkább hagyjuk. Biztosat úgysem tud senki rajta, meg a legközelebbi barátain, családján kívül, akkor meg minek csámcsogni rajta? Az biztos, hogy Craig olyan srác, akit sok n&#337; szeretne megkaparintani magának, és nem csak egy éjszakára - és ez a lényeg :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99101 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Felfedeztem egy bakit a DVD-n :) Amikor Haldír üdvözli Aragornt, jó egy fejjel magasabb nála, aztan kicsit kes&#337;bb, amikor Aragorn gy&#337;zködi &#337;t, már Haldír az alacsonyabb :) Es itt a kép a módosított csizmárol, sajnos ilyen homályos, nem sikerült jobban lementeni:
rtlmail.hu/pozo/haldirboots.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99099 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedveseim 8)

KIHALTAM!! Ket nap forumon -kivul -iteltetesem utan vegre bejutok, es akkor...
Eloszor: 8O 8O 8O (thx, Pennie, szuperek a kepek, ez a pasi tunemenyes, fele kiralysagomat adnam erte :!: na jo, az egeszet... :lol: )
Aztan: :up: :hello: (Beleg es 'hozomanya')...

Es akkor a Haldir-naplot meg csak varhatjuk :D

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99093 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg: jól átgondoltad az utolsó szövegét?

Azt hogy Legolas nem öli meg egybol azt az orkot, megbocsájtjuk...
De hogy ennyi tünde...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99091 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A humor topicba beraktam nehany haldiros preparalt kepet :) Ide is berakom :)

Love

www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug1.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug2.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug3.jpg

Tundek bosszuja

www.personal.ceu.hu/departs/comp ... rdohog.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp ... ldirlo.jpg

:) Jo hetveget,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99089 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99068 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most archivalgatok a humor topicbol, es az egyik oldalon ezt talatam.
Ugyan a humorba tartozik, de mivel Haldirrol van szo benne, gondoltam nem lesz OFF.
Akkor nevessunk egyet :) :

" .....
-- Ugyan barátaim, ne civakodjunk! Itt jön Haldír! Inkább figyeljétek, mennyire király vagyok a sinda szövegekben!
Ezzel a fák közül kibukkanó erődtündék elé sietett és beszélgetni kezdett velük. (mArmint Aragorn)

Lehet, hogy a sindában király vagy, de Gondorban még nem, gondolta Boromir.
Torkig volt az eddigi úttal, és még mindig füstölgött magában, hogy lehurrogták az ő útvonaltervét. Gandalf meghülyítette őket, mérgelődött. A vén marhája! A francnak állt le a Hídon bámészkodni meg a balroggal vitatkozni, ahelyett, hogy velünk együtt átfutott volna! Most meg itt bolyongunk, ez a hülye kerek pajzs meg töri a hátamat...

Haldír társai ezalatt mindegyikükre felajzott íjakat szegeztek.
Legolas szintén megfeszítette az íját, és büszkén az erdőtündék felé fordította.
Amazok sötét arcot vágtak, és az egyikük halkan így szólt:
-- Tedd le azt a vacakot, kölyök, még kárt teszel magadban.

Legolas a halántékfürtjeiig elsápadt. Gimli harsogva felnevetett:
-- Ezt se nekem mondták, ecsém! -- És barátian hátbavágta a tündét, akinek elakadt a lélegzete.
A törp hüvelykujjával megvetőleg Haldír embereire bökött: -- Ezek a lennének a tesók? Te, láttak ezek már nőt?

A tündéknek szikrát szórt a szeme, de Aragorn és Haldír végre befejezték a diskurzust és a csapathoz léptek.
Haldír a Közös Nyelven így szólt:
-- Az Úrnő már vár bennünket, ne tartsuk fel. Jöhet a köpcös vájárgyerek is -- intett Gimli felé.
..."

Hat ennyi :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99060 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Akinek megvan a b&#337;vített DVD feltétlenül nézze meg!!!
A második extrás lemez Kamerák Középföldén c. részében a 33.percben látható Craig a magasított talpú cip&#337;ben, amit azért adtak rá h magasabb legyen. Érdemes megnézni nagyon durva!! :biggrin2: :mrgreen: :evil3: :haldir1:

Penngaladiel írta: www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen9.jpg


Ez a kép meg nagyon teccik!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99051 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Háttérképként már volt, de aaannyira széééép 8)

jmsstyxnyes.tripod.com/rng/cp1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99032 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:
Who was it who said:

"Peter Jackson has enough blooper material to blackmail the whole cast"


8O :lol: 8) Na, *ezekre* lennék én nagyon kíváncsi! 8O Jajj, remélem a ROTK DVD-jén rajta lesznek... :mrgreen:

Ez a RingCon kicsit úgy néz ki, mint a mi szülinapos bulink - csak egy fokkal nagyobb szabású. Egyébként hívták ide az MTT-t is, mondjuk már elég kés&#337;n szóltak, de ha jöv&#337;re valamikor lesz egy ilyen buli, nem ártana megnézni. N.o. annyira nincs is messze. 8)

Nornore: igen, a Haldír halála alatti zene = Isengard Unleashed eleje.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99012 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha jól emlékszem, a www.craig-parker.net -r&#337;l töltöttem le egy kis videót, amiben össze van vágva Craig összes jelenete. Mármint a Rémkoppantókból. Nagyon helyes 8)

Itt is van:
www.brandisdream.com/craig-parke ... y_hifi.wmv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99008 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thaur: még régebben írtam(vagy nem? csak mondtam valakinek?), hogy a magyar címe Rémkoppantók, és egy Stephen King könyvb&#337;l készült. elég szar mind a könyv(f&#337;leg King mértékkel mérve) mind a film. Én nem emlékszem rá bel&#337;le, de be kell vallanom, nem is néztem végig, olyan uncsi volt.. akkor már a könyv jobb, de nem egy nagy szám...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99000 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha valaki lusta volt végignézni az oldalakat, kigy&#369;jtöttem néhány képecskét 8)

Craig és Mark Ferguson (Gil-Galad):
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark1.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark5.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark6.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark7.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark8.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark9.jpg

Craig és Mark el&#337;adja Aragorn és Arwen szerelmi jelenetét :P Craig játssza Aragornt, Mark pedig Arwent:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen1.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen3.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen5.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen6.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen7.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen9.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rwen10.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rwen11.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98998 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezek naon aranyosak :D :D
Van humorérzéke ennek a pasinak, és ráadásul még jókép&#369; is :)
Egyre jobban szeretem.
Pennie: kösz, h lefordítottad &#337;ket :)
Vmeik interjújában olvastam, ez is naon aranyos, még a TTT el&#337;tt készült a cikk, megkérdezték t&#337;le, h fog-e szerepelni a ROTK-ban
Válasz: Nem, mert vmi elég valószín&#369;tlenné teszi a szereplést, ez a TTT-ben fog történni
Kérdés: Megtudhatnánk h mi lesz az?
Válasz: Nem, mert titok, de annyit elárulhatok, h egy uruk-hai és egy fejsze szerepel benne.
:D :D :haldir1:
Imádom :oops:

Nem tudja vki, h a Tommyknockers c. filmnek, mi a magyar címe?
Abban szerepel ugyanis Craig :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98988 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos nincs id&#337;m lefordítani az egészet, épp csak elolvastam, de egy-két aranyköpés Craigt&#337;l. A konferencián kérdéseket tettek fel a megjelent színészeknek:

- Mi volt az els&#337; gondolata, amikor meglátta Haldírt? - kérdezte egy rajongó.
- Zzzzzzzzzzzz - jött a válasz. - Nos, - folytatta magyarázatként - hajnali 3 volt!
Amikor megkérdezték, hogyan készült fel a szerepre, a színész elmagyarázta: - Kiköltöztem az erd&#337;be fél évre, és lembast ettem... de annyira nehéz megfelel&#337; lisztet szerezni!
Valaki más megkérdezte: - Tudnak úszni a tündék?
- Mint a hal - válaszolt határozottan Craig, majd hozzátette - De nem szeretnek, mert utána órákig tart megszárítani és befonni a hajukat.
Megkérdezték Craigt&#337;l, miért néz ki olyan borotválatlannak tünde létére, elmagyarázta, hogy a tesztoszteron miatt, majd beismerte, hogy a hajnali hármas sminkelés és a gyakran nap közepére tolódott felvétel között nem volt könny&#369; frissen borotváltnak maradni.

Annyira jó fej, hogy nincs is rá szó!!! :P :P :P Imádom! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98986 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Oh my goodness... Aki nem tud angolul, az is nézze meg ezeket az oldalakat, már csak a képek miatt is - fantasztikusak!!!! Hogy ott mekkora buli lehetett!!!!! :bounce: :hello:


Tényleg jó lehetett :D 8) Láttátok, egy csajnak Boromiros pólója volt :lol: :lol:

Képek rulznak :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98849 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na sziveim! Volt itt sok érdekes dolog,de úgy elég nehezen érthet&#337;,hogy angol... :roll: Lécci vki!!!
Teszten Haldír lettem pedig nem is értettem a kérdéseket/válaszokat :wink:
Penni:Yó az oldal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.318 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére