Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 3 hónapja #97514 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tundebaratnok,

Epp most keszitek egy naptarat, melyben csak peldakepemrol es platoi szerelmemrol :oops: :cry: ( Haldir :twisted: ) lesznek kepek.
Tart-e igenyt ra masvalaki is?
Mert ha igen, akkor olyan formatumban mentem el.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97462 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
""Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Bellerophon" in episode: "To Helicon And Back" (episode # 6.15) 19 February 2001
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Bellerophon" in episode: "To Helicom and back" (episode # 6.15) 19 February 2001
""Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Mommy Dearests" (episode # 1.32) 12 November 1998
"Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Dad Always Liked Me Best" (episode # 1.30) 6 November 1998

Bellerophon??? Úgy látszik Craig barátunknak nagyon bejönnek a kimérákkal való harcok. Elvégre az Uruk-hai is kiméra. :-)

A tünde-szakállal kapcsolatban pedig ki van emelve, hogy Círdan a kivétel, aki erősíti a szabályt. :-)

(off: Vic, mit gondolsz, a Young Hercules-ben alakított szerepéről? Szerinted ez üldöz minket??? /off)[/quote]

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97434 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

ÉSzAH írta: Tudomásom szerint a tündéknek a hajukon és szemöldökükön kívül semmilyen szor nem no a testükön. De azt hiszem erre nincs autentikus forrás. Az biztos, hogy náluk a Gillette nem férfiasan tökéletes.

A Király visszatér utolsó fejezetében azt írja Tolkien, hogy Círdannak szakálla van! Akkor most hogy van ez?
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ldir_1.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rien_1.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ien_12.JPG

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97409 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
MOst olvastam az Átjáró magazin első számát (2002, feb). és van benne egy tüneményes tünde novella. SZabó Péter: Tündértánc. Persze ezzel ki is merült a hasonlóság Tolkien világával , de egy olvasást mindenképp megér. Fel vet egy jó kérdést: Mi lesz azokkal, akik nem hajóznak el?

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97408 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem ez a meghal-feltámad dolog túl van magyarázva. Persze, ezt maga Tolkien írta meg, tudom, de akkor is. A halálról csak azt tudjuk biztosan, hogy megtöreténik. Hogy mi van utána....a tündék még ezt is tudják, meg visszanyerhetik emlékeiket, ezzel személyiségüket, meg minden. Így ténylegesen nem vesztenek semmit, nem úgy mint az emberek. Pont a misztikum, a mese hal meg.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97407 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

A tündéknek különben tök misztikus a halál, olyan ritkán esik meg náluk az ilyesmi


Amikor Haldír haldoklik, akkor az ő arcán is észrevehető egy kis megdöbbenés, nem?

Ezt PJ tényleg fantasztikusan oldotta meg a filmben. Hogy a tündéknek ilyen idegen a halál, és mégis ott van közöttük is, ők is meghalnak. Ez a filmben naon jól átjön. :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97405 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az IMDb-n keresgéltem, de hasznos infó szinte csak a filmográfia van, de hátha valakit érdekel:

Actor - filmography

Rocky Horror Picture Show, The (2003) (TV) .... Narrator
Lord of the Rings: The Two Towers, The (2002) .... Haldir
... aka Two Towers, The (2002) (USA: short title)
"Mercy Peak" (2001) TV Series .... Alistar Kingsley
No One Can Hear You (2001) .... Henley
Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The (2001) .... Haldir
... aka Fellowship of the Ring, The (2001) (USA: short title)
... aka Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring: The Motion Picture, The (2001) (USA: promotional title)

"2 People" (1997) TV Series .... Host
"Shortland Street" (1992) TV Series .... Guy Warner (1993-1997)
Tommyknockers, The (1993) (TV) .... Student Bartender
... aka Stephen King's The Tommyknockers (1993) (TV)
"Gloss" (1987) TV Series

Notable TV Guest Appearances

"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Bellerophon" in episode: "To Helicon And Back" (episode # 6.15) 19 February 2001
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Bellerophon" in episode: "To Helicom and back" (episode # 6.15) 19 February 2001
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "King Cleades" in episode: "Key to the Kingdom" (episode # 4.10) 11 January 1999
"Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Mommy Dearests" (episode # 1.32) 12 November 1998
"Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Dad Always Liked Me Best" (episode # 1.30) 6 November 1998
"Twist in the Tale, A" (1998) playing "Larry Sharpe" in episode: "A Crack in Time" (episode # 1.2)
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Prince Sarpordon" in episode: "For Him the Bell Tolls" (episode # 2.16) 24 February 1997

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97368 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
El kell ismerni, nagyon jól sikerült éreztetni a különbséget pl. Boromir és Haldír hősi halála között is...
Elég könnyű átérezni az eltérést...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97363 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Legolas-fele tekintetre magam is felfigyeltem, szerintem ott is jol erzekelheto, amirol itt mar annyit irtunk (halal & tundek). Legolas akkor egeszen kozelrol 'pillanthat be' valami olyasmibe, ami naluk nem megszokott dolog, illetve ha megtortenik is, nem ugyanolyan kovetkezmenyeket von maga utan.
:legolas1:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97272 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem eccer sikerült úgy befonni... De általában az egyszerűsített verziójában hordom a hajam :D (az a Qui-gon Jinn-fazon :wink: :D )

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97268 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Antares írta: PL. emlékeztek a FOTR-ban arra a jelenetre, amikor Aragorn térdel a haldokló Boromir mellett, és hátulról megjelenik Legolas? Azt a gyermeteg kíváncsiságú arckifejezést, amit Legolas bemutat!


Nem is értettem, hogy miért vág olyan furi arcot :roll: :roll: :? erre a lehetőségre nem is gondoltam :( :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97222 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát ott az idő rövidsége miatt nem tudott jó benyomást tenni. Csak a bővített verzióban.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97219 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Különös, nekem a FOTR-ban sem volt ellenszenves Haldír. Csupán igazi tünde.

A tündéknek különben tök misztikus a halál, olyan ritkán esik meg náluk az ilyesmi. PL. emlékeztek a FOTR-ban arra a jelenetre, amikor Aragorn térdel a haldokló Boromir mellett, és hátulról megjelenik Legolas? Azt a gyermeteg kíváncsiságú arckifejezést, amit Legolas bemutat!

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97202 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez szomoru :( Mely' masik topikban jot szoba a kerdes? Bar ha nehez elmagyarazni, akkor tkp. mindegy...vagy megsem?

Haldiros kepeken mar megfigyeltem, sot Elrond frizkojat is folyamatasoan figyelem a filmben, de ott mintha kis trukk is tartozna a fonathoz. Az is lehet, hogy tevedek. Probalkozni probalkoztam, de nem sok jo sult ki belole, ha ez igy megy tovabb, nyomtatok egy 'Haldir hatulrol' kepet es megmutatom szakertonek 8O

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97190 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Reinatha írta: Fonas: nagyon bonyolult lenne elmagyarazni? Mert engem kivaltkeppen erdekel, de a talalkozo helyszine(i)tol tobb ezer km valaszt el
:bawling:

Egy másik topikban Beleg már írta, hogy nehéz lenne elmagyarázni. Viszont Haldírról sok olyan kép van, ahol meg lehet figyelni a frizuráját. Szerintem próbálkozz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97186 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg: hasonlo kerdesek engem is foglalkoztatnak, gyors, helyi keresessel hirtelenjeben ennyit talaltam :arrow:

"Halála után minden tünde Mandos csarnokaiban várakozik. Bizonyos idő után vágyakozás ébred benne és újra születhet. Általában azon a területen, azok között a tündék között születik újjá, ahol eredetileg élt. Az újjászületett tündék eleinte nem emlékeznek előző életükre, de mire felnőnek, lassan visszatérnek az emlékeik. A tolkieni leírás szerint az újjászületett tündék, erősebbek, bölcsebbek nagyobb hatalmuak, mint az először született társaik.

A történetekben két ok miatt nem találkozunk gyakran újjászületett tündékkel: a legtöbb ismert tünde szereplő az első korban, Beleriandban hal meg. Márpedig Beleriand elpusztult, ezért az ott élt tündék nem eredeti lakóhelyükön, hanem Valinorban születnek újjá. Másrészt a lázadó Noldáktól, Fëanor követőitől Mandos átka alapján megtagadták az újjászületést. Ők az egyetlen tündék, akiktől ez a jog megtagadtatott, bármennyire is vágyakozzanak a testi élet után, csak az idők végeztével, a világ újjászületésekor ébredhetnek újra testi valójukban. "

Ancalimon reszesitendo erte dicseretben.

Ezek alapjan Haldir nemcsak visszaterhet egyszer majd (tunde testben), de meg szebb/erosebb/bolcsebb is lesz... Vagy az eroszakos halal kivetel?? Itt Ancalimon azt irja: MINDEN tunde... Viszont a Holt Lap...azok a tundek meg nem kivankoznak vissza? vagy MAS testben ternek vissza...vagy...uhm... :?:

Fonas: nagyon bonyolult lenne elmagyarazni? Mert engem kivaltkeppen erdekel, de a talalkozo helyszine(i)tol tobb ezer km valaszt el
:bawling:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97136 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én arra gondoltam, hogy fizikailag ugyanúgy halnak meg, mint az emberek. (Gondoljatok a Holtlápra!) De hogy a halál a tündék számára mit jelenthet, azt Beleg nagyon szépen megfogalmazta 8)

Más: először én is nőknek néztem azokat a tündéket, de aztán másodszorra már látszott, hogy nem azok :D Fiatal srácoknak tűnnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97123 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Estel írta: Amúgy nekem úgy kellett hogy szóljanak, hogy akik Lothlorienben Haldir mögött állnak, azok nem férfiak, hanem nők. Kész NDK úszócsapat.



Azok, férfiak, nem????Én már milliószor kielemeztem, őket, de arra jutottam, hogy nem nők :? :?
amúgy az az NDK-s hasonlat tetszik :lol: :lol: :lol:

Amúgy tényleg kellett az az ölelés Aragornnal, mert ugye a FotR(mármint a film) alapján elég unszimpi Haldír, s ugye egy "gonosz" hőst senki sem sirat meg :( :? De ezzel az öleléssel már elég sok mindenkivel megkedveltették, ezért má meg lehet ölni :evil: :cry: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97122 Írta: Lerawen
Lerawen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Salve mindenkinek!

ÉSzAH: Teljesen egyet értek abban, hogy a ROTK-ba szerepelhetne egy Lórines Haldír temetés.
De a halálában Beleggel értek egyet. Nem egyszerű emberi halál volt. Sokkal mélyebben hatott, mert valaki teljesen más halt meg. Egy olyan lélek, aki már többezer éve járja Középfölde tájait. Valaki, aki most nem csak az életét vesztette el, ahogy egy ember, hanem MINDENt.

Most mennem kell, de majd folytatom.

Namarie

"Közel a Föld, oly végtelen a nyugalom
Álomtalan a leghosszabb álom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #97113 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Udv,

Szerintem egy tunde temetes nagyon bensoseges lehet (bar melyik nem az :) ). Mar ha van ra mod hogy rendesen levezessek a szertartast.

Pl. mikor engem megolt Turin akkor holt egyszeruen megoldottak, astak egy sekely godrot es abba fektettek, szinte majdnem a foldfelszinen.

Amugy szerintem ugyanolyan lehet mint az embereknel. Temetes, eneklo imaval Mandoshoz es Iluvatarhoz. Talan annyi kulonbseggel, hogy nincs hangos siras rivas, hanem inkabb mely gyasz es vegtelen fajdalom, mert nehez teher a vegtelen elet ha mar nincs kivel megosztani, vagy ha mar nincs ott az a barat akivel oly sok boldog evszazadot-evezredet toltott egyutt az illeto.

Szerintem nagyon jo hogy PJ ilyen egyszeruen csinalta meg Haldir es a tobbi tunde halalat. Igy sokkal valosaghubbek lettek.
Tulajdonkeppen ugyanugy fajhat a halaltusa fizikailag, mint az embernek, azzal a kulonbseggel, hogy a tunde ekkor tudja hogy valami iszonyu ertekeset veszit el mindjart, es soha tobbe nem lathatja a tarsait, pedig lehetne maskent is. Az embernel mas mert az ember tudja hogy ugyis meg kell halni. De egy tundenel ez a leheto legnagyobb veszteseg ami megtortenhet. Igy szerintem a haldoklas erzelmi megelese sokkal melyebb egy tunde eseteben. Ezt szerintem nem lehetett maskent mmegmutatni csak ahogy volt a filmben. Csak ereztetni lehetett.

Meg annyit tennek hozza, hogy az hogy utana olyan gyorsan atvaltott a cselekmeny a zene es a kepek arra hogy megy tovabb a harc, az en szememben zsenialis huzas volt PJ-tol.
Szerintem emiatt is ereztuk meg fajdalmasabbnak a halalat. Mert az elet megy tovabb konyortelenul, akarki hal meg. Haldir mindent elvesztett amit tunde elveszthet, es az elet tombol tovabb. Ennel nincs szivet szaggatobb!!! PJ egy ZSENI!

Amugy en arra vagyok kivancsi, hogy miutan Mandos csarnokaiba kerul a halott tunde lelke, allitolag Mandos dontesetol fuggoen visszaterhet. Ha igen, akkor hogy nez ki ez a visszateres? Van errol valami anyag?
Uj testet kap? Ha igen, tunde testet?
Vagy a hulla fog feltamadni? :D

Beleg
Ja, tundebaratnok, akit erdekel: asszem rajottem a tunde-fonas titkara :) Ha valakinek kell a kovetkezo talin megcsinalom :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97112 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÉSzAH, érdekes kérdést vetettél fel. Szerintem - ha már PJ mindenképp be akarta mutatni, hogy a tündék is meghalhatnak - , akkor nagyon jól megragadta azt, hogy a halál nem válogat, hogy minden lényt ugyanúgy ér: hidegen, váratlanul... A tündék is hús-vér lények, ezért a halálban egyek a többi hús-vér lénnyel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97098 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A FOTR-ban Haldír mögött álló tündék nem nők! Ezt már többször megvitattuk több topikban is. Tudom, hogy kissé androgin vonásaik vannak, de azok bizony akkor is férfiak. A neveik: Orophin, Rúmil, Calaglin és Dínendahl.
Tudomásom szerint a tündéknek a hajukon és szemöldökükön kívül semmilyen szőr nem nő a testükön. De azt hiszem erre nincs autentikus forrás. Az biztos, hogy náluk a Gillette nem férfiasan tökéletes. :-)

Egyetértek Estellel, a FOTR elején az a fél perces csatajelenet nálam lemossa az egész Helm-szurdokot. Ez van. Bár az a jelenet, amikor Haldír áll a várfalon és mellette végig a tünde íjász-sor ... Hát annak láttán még mindig végigfut a hideg borzongás a gerincemen.

Ha már felmerült, szerintetek miként néz ki egy tünde temetési szertartás? Mert biztos, hogy van és akkor elég sok dolguk lesz az életben maradtaknak Helm-szurdokban. (Majd a rohírok, a többieknek dolga van. :-) ) Egyébként ha a tünde halhatatlanság megmutatása volt a cél, akkor lett volna pár ötletem. Haldír halála így, ahogy meg volt csinálva nem volt több egy szép emberi halálnál. Nagyon szép volt az tény, de semmi kifejezetten tünde. Kérdés persze, hogy van-e egyátalán különbség a tündék és az emberek halála között (azon kívül, hogy utána nem ugyanoda jut a lelkük), annak vonatkozásában, hogy hogyan mennek el.
Én is örülnék, ha a ROTK-ban mutatnák a temetését. Ha másképp nem úgy, hogy a tündék viszik díszmenetben a testét vissza Lórienbe, vagy valami. (Ha már eltért PJ a könyvtől, akkor ez már nem oszt nem szoroz.)

ui.: Szia Sesy, jó, hogy itt is látni téged. :-)

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97082 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír halála tényleg nagy jelenet! :legolas3:
Mondjuk azt én se tudtam, hogy ffiak vagy nők az íjászok, de nekem is gyanús volt.
Még hogy a törp nők keverhetők a ffiakkal, és mit szólunk akkor az elfekhez.

Tényleg a tündéknek, abszolút nem nő arc szőrzetük?
A törp nőknek van-e, és mennyi? Tényleg szakálvokálok?

Nekem a csata jelenetben a FotR-ben az tetszik mikor a főnök füle mellett reppen a vessző és nem zavarja. :)

De ez a jelenet, hogy mi történik a tünde íjászokkal közel harcban ez nagyon el van találva. Főleg ahogy együtt fekszenek a többi hullával.

Amúgy egy filmben mindig kell ilyen tiszti áldozat, ha jó filmről van szó.
Múltkoriban ott volt Boromír, itt Haldír. Következőben úgy gondolom még több áldozat lesz. Csak hogy érezzük a fontosságát a dolgoknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97072 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most nekem sem jon be az oldal. Kesobb probaljatok, lehet hogy szerverkarbantartas van vagy timeout.

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97065 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

Lehet, hogy ezek mar voltak itt (remelem, nem...), bizom benne, hogy megjelenithetok ...

www.deviantart.com/view/1203306
wladcapierscieni.dva.pl/wp_z/jenn-haldir_8x6.jpg
jmsstyxnyes.tripod.com/lotr/haldir/halpos.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... ldir03.jpg

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97059 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hamár tündék és harcosok, nekem a legjobban a Fotr Prológjábol a csatasor tetszik, ahogy a kardot felfelé pörgetve hárítanak, ráadásol ponbt véletlenül teljes összhangban, tökéletes látványt produkálva. Elrond esete a nyílvesszővel már csak hab a tortán.

Amúgy nekem úgy kellett hogy szóljanak, hogy akik Lothlorienben Haldir mögött állnak, azok nem férfiak, hanem nők. Kész NDK úszócsapat.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97025 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír nem igazán volt szimpi a FotR-ban, de a TTT-ben naon (erre megölik :evil: ) (Mint pasi, nem igazán jön be, de a karakter naon tetszik). Nagyon sajnáltam, hogy meghalt, de fantasztikus egy jelenet volt, mint ahogy Antares is irta, a nagyközönségnek szólt, hogy ne higyjék a tündéket halhatatlan csodalényeknek, akikről lepattognak az íjak. Amikor végignéz a halott embereken és tündéken, az gyönyörű jelenet! :crying:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97023 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: Tök fura, hogy már 32 éves! Olyan 28-29-nek nézetm volna max.! :wink:

Szerintem meg inkább idősebbnek néz ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97021 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg! Nem jön be a kép!! :( :( :(
Szerintem lesz "megemlékezés" Haldírról, legalábbis NAGYON remélem (Hámának azért nem volt, mert nem annyira fontos szereplő, és főképp nem olyan jó pasi!! :roll: )!! Főleg, ha még mutatnák is... 8O :D
Tök fura, hogy már 32 éves! Olyan 28-29-nek nézetm volna max.! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97016 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem Haldír halála a nagyközönségnek szól. Hogy megértsék a tündék halhatatlanságát.

Ezt az offot nem tudom kihagyni: :hello: :cheers: jupijájé, ez a 100. hozzászólásom!!! :bounce: :cheers:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.658 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére