Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 1 hete #145163 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jaj, jaj, jaaaj!!!!! :shake:

Képzeljétek, Faramirral álmodtam. Hogy ezért miért kell jajgatni? Mert nem vmi szépet ám!!!!
Azt álmodtam, hogy szobalány vagyok a Fellegvárban, és kilestem-kihallgattam Faramir és Denethor beszélgetését a trónteremben azután, hogy elengedte Frodóékat (az álmom különösmód a filmes sémát követte, na, mindegy..).
Csak ők ketten voltak ott. Faramir beszámolt mindenről, mert mért is ne, őneki nincs titka az apja előtt, úgy érzi, helyesen cselekedett. És Denethor tudjátok, mit csinált? :eek2: MEGPOFOZTA Faramirt!!!!!!!!! :evil: :evil: :crying:
Gondolhatjátok, mit éreztem! Mintha kést szúrtak volna a szívembe!!!! És aztán mikor felemelte a fejét és ránézett az apjára... A SZEME!!! El tudjátok képzelni a tekintetét?!!!!! Azt hittem, elpusztulok! Rettenetes volt!!!! :bawling: Istenem, Istenem.....

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145131 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
valóban mondtad,én vezettem félre mindenkit...sorry

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145108 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
haha én mondtam.... :-)

A hajszín kylönbség csak megvilágítás kérdése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144853 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ez a kép olyan, hogy ha nem mondjátok, nem jövök rá, hogy kit ábrázol. Azért jó érzés tudni, és én is örülök neki, hogy Faramir is benne van az előzetesben! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144532 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igen az Faramir, biztos, hogy ő az

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144495 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Persze,hogy lehetett volna több. :D Faramirból sosem elég... :D
Vagy lehetett volna egy előnyöebb rész..elég sokáig tartott kiderítenem ,hogy ő az-e egáltalán...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144480 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
100%, hogy Faramir!!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144473 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintemis Faramir az :wink: , de lehetett volna több is belőle...najó, végülis több mint a semmi :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144466 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tényleg mindjárt leállok,de megnéztem és ő az! :)
Tényleg balról jön,de nem fekete a haja...Ugyanaz a kép amit beszúrtam,csak fordítva. :D
www.extra.hu/ads//faramir.jpg

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144460 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Rájöttem,hogy a trailrtben mégsincs benne,mert az előzetesben balról-jobbra megy a lovassereg,és az a valaki fekete hajú... :? (Faramir meg szőke)
Kár :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144429 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ejnye-bejnye emberek! :evil: Ne kelljen öbbet törölgetnem! :roll: :? :!:
Sil: köszi, hogy rájuk szóltál :wink: , azért azt is kitöröltem, mert értelmét vesztette.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144418 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Ezen a képen tényleg Faramir látható??
www.warofthering.net/photos/rotkfaramir/imagepages/image5.shtml

mert akkor mégiscsak benne van a trailerben!!! :D :D :dance:

Ez a kép szvsz kicsit meg van nyújtva, de szerintem Faramír :wink:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144385 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ezen a képen tényleg Faramir látható??
www.warofthering.net/photos/rotkfaramir/imagepages/image5.shtml

mert akkor mégiscsak benne van a trailerben!!! :D :D :dance:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144299 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David a 78. a top100 mai színészek között, mondjuk elég gagyi lista:
www.angelfire.com/film/top_100_actors/index.html

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144277 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Jóval előbbről (1 oldal): én nem tudom, de én nem annyira vágyok különféle Éowyn-Faramir jelenetekre, ha leszámítom azt, amikor állnak a várfalon a szélben... Apropó, arról nincs képetek?? Mert valahol láttam már meg magam is próbálkoztam, de az előbbit nem találom, utóbbit pedig inkább hagyjuk... :?


Itt a kép:
http://www.shipofdreams.btinternet.co.u ... 00x600.jpg
:wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144248 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jóval előbbről (1 oldal): én nem tudom, de én nem annyira vágyok különféle Éowyn-Faramir jelenetekre, ha leszámítom azt, amikor állnak a várfalon a szélben... Apropó, arról nincs képetek?? Mert valahol láttam már meg magam is próbálkoztam, de az előbbit nem találom, utóbbit pedig inkább hagyjuk... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144104 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Biztos mert mindannyiunkban mély nyomokat hagyott ez a változtatás... :wink:

[size=9:1ml72zdb]off:nov.16,vagy 26 a bővített megjelenése?[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144094 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Vajon miért jön újra és újra elő ez a téma... :wink:
Végüli is, vmikor novemberben megjelenik a bővített, már csak valamivel több, mint egy hónap múlva... :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143753 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Thaurral értek egyet, hogy remélhetőleg kibontakozik a bővítetben Faramir valódi jelleme...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143656 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lalaith Scarlett írta: Mivel nincs DVD-lejátszóm, ez nemnagyon vigasztal, én a ROTK-ban bízok.


Egyrészt a bővített változat kapható videokazettán is (a FoTR nekünk meg is van), csak az extrák (interjúk, "így készült", stb.) nincsenek rajta.
Másrészt tavaly volt egy tali, ahol nem sokkal a megjelenése után megnéztük a FoTR bővítettet, remélem idén lesz hasonló a TTT-vel.

Én is azt hallottam - hasonló forrásból, mint Nilraen - hogy lesz olyan jelenet, ami elég jól kihozza, hogy "miért viselkedik olyan furcsán", és sokkal jobb lesz. Remélem, így van. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143644 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Mivel nincs DVD-lejátszóm, ez nemnagyon vigasztal, én a ROTK-ban bízok.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143641 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát ezzel nem vagy egyedül.De azt hiszem Ulmo mondta,aki látott már 'valamicskét' a bővítettből,hogy rendbe hozták Faramirt.Én remélem is,kiváncsi vagyok rá,hogyan tudják ezt valahogy korrigálni,mert ez így eléggé nem Faramiros. :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143639 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
hát hiába ha lenne tünde mellékszereplők topic, najó :) ;)

tudjátok , mit várok naon a TTT bővítettben? (tisztán őszinte válasz: tündetanács, de ez nem tünci topic :) )
Faramir és Boromir jelenete, mert nekem abban van meg a reményem, hogy jobban kibontakozhasson Faramir jelleme :) :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143635 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Azért kicsit kevesebbet a "tünde mellékszereplőkről"! :roll: :idea:
Ha érdemben nem-OFF-ot is tartalmaz a hozzászólás, mellette elfér még egy kis más, node itt teljesen OFF hozzászólások is vannak... :nono:
Ha folytatjáok, kénytelen leszek kitörölni, egyelőre még nem tettem. :roll: :!: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143626 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem hiszem.Én úgy emlékszem az a férfi fekete hajú,Faramir a filmben pedig ugyebár szőke...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143625 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
nem Faramir az aki a vége villogásoknál vágtatva kardjával elore mutat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143605 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gil-Galad csak az első részben szerepel?
Vagy rosszul emlékszem?
Nekem sincs semmi bajom vele,szerintem nem rontották el.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143461 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hm....még egy Gil-galad védelmezője :D én igazán a színészt szeretem :D de azt nagyon, Gil-galad meg túl keveset szerepelt, de azt hihetően játszotta :D :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nono, Gil-galadot csak nem bántani, ő az én védelmem alatt áll! :nono: Nagyon is hogy jól van megcsinálva...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143445 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Lalaith Scarlett írta:

Nilraen írta: Ebben egyetértünk!! :wink: [size=9:krrnm2yx](ill. nekem semmi bajom a tünde mellékszereplőkkel)[/size]
:faramir1: :eowyn1:


Oké :wink: Hétvégén megnéztem a TTT-t és már a jellemével is megbékéltem, a végén meg imádom azt a részt amikor elengedi Samut+Frodót [size=9:krrnm2yx](Hát azért szerintem Gil-galad pl. hagy némi kívánnivalót maga után...)[/size]


remélem sok-sok Faramir lesz a bővítettben, hogy kibővítsék szerepét, s megmutassák igazi énjét :) ([size=9:krrnm2yx]tünde mellékszereplők, semmi bajom velük, mondjuk tény, hogy civilben jobban néznek ki, mint tündeként, Gil-galadot meg úgy elrontották, ahogy van, de én attól még imádom)[/size]

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére