Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 2 hete #143444 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Ebben egyetértünk!! :wink: [size=9:wf6b9cz4](ill. nekem semmi bajom a tünde mellékszereplőkkel)[/size]
:faramir1: :eowyn1:


Oké :wink: Hétvégén megnéztem a TTT-t és már a jellemével is megbékéltem, a végén meg imádom azt a részt amikor elengedi Samut+Frodót [size=9:wf6b9cz4](Hát azért szerintem Gil-galad pl. hagy némi kívánnivalót maga után...)[/size]

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143442 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ebben egyetértünk!! :wink: [size=9:1uzam3nf](ill. nekem semmi bajom a tünde mellékszereplőkkel)[/size]
:faramir1: :eowyn1:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143440 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Uglyyyyyyyyyyyyy :?: :?: :?: :!: :!:
Én el nem tudom képzelni,hogy akkor neki mi tartozik a nice,nice-looking vagy handsome,kategóriába??? 8O 8O


Én áldom PJ-t, mert MINDEN pasi nagyon jó lett a filmben (ok, a tünde mellékszereplőket kivéve)...A filmbéli Faramirra meg sokmindent lehet mondani, de hogy ronda lenne :evil: 8O

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143436 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Uglyyyyyyyyyyyyy :?: :?: :?: :!: :!:
Én el nem tudom képzelni,hogy akkor neki mi tartozik a nice,nice-looking vagy handsome,kategóriába??? 8O 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143433 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Huh, most jól felba**ták az agyam egy külföldi fórumon...olyanokat írtak hogy "They made a diffrent man. Ugly and untracctinve one. " Miaz hogy ugly???? Persze, a személyisége megváltozott a filmben, de iszonyatjóképű pasi játszotta.... :evil: :evil: :evil: menjenek a ...namindegy, hagyjuk őket... :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143428 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igaz,de akkor is...
Akkor egy sima Faramir jelenetet.Pl az a 'My lord,Osgiliath has overrun' mondat ami az elő-előzetesben volt,most miért nincs benne??Na mindegy,lenyugszom...sorry.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143416 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta:

Nilraen írta: Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!


Ez nem lehet igaz, miért hagyják ki őket folyton??? :?


Talán mert nagyon jó lesz az a rész, és a filmre tartogatják :?: :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143365 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Talán, mert mindenki erre kíváncsi. Vagy legalábbis nagyon sokan.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143351 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!


Ez nem lehet igaz, miért hagyják ki őket folyton??? :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143176 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143105 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Silima: (Ugye ez a "baj?" csak költői kérdés volt?) Különben csak azért "mondtam", mert azt írtad, hogy privátban [size=9:25qy4nud](ez nálad is a privát üzenetet jelenti?)[/size] vagy e-mailben, és mindkettőhöz kell net :arrow: nem derült ki, hogy nem nagyon van neted. :roll: Azért ha erre jársz, szívesen látunk. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142822 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi, ezt mind tudom, de én baromi ritkán (úgy is mondhatnám, hogy pénteken, Júlemot elsején) jutok csak internethez :( , így jobban örülnék, ha inkább papíron tudnánk érintkezni... Baj? Különben azér is köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142676 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket;


Elen síla lúmenn' omentielvo! :wink:
Képek ügyében keress vissza az előző oldalakon! Faramir-rajongó pedig van itt néhány, és ez a topic nekünk van. :idea: Szóval nyugodtan lehet itt bármiről beszélni, ami egy kicsit is témába vág, úgyis időnként nagyon pang szegény topic... :roll: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142667 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Aiya! Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket; egy csöppet se vagyok ám elvakult...
Na jó. Namárie!

Üdv Néked! Örülök, hogy végre megérkeztél! :wink:
Háttérképed már van?
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/faramir.htm
www002.upp.so-net.ne.jp/mii/fanl ... wall01.htm
www.moviemouse.de/LOTR/TTT/Wallp ... per15.html

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142650 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Aiya! Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket; egy csöppet se vagyok ám elvakult...
Na jó. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142314 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Érdemes mindig az imdb-n nézni az ilyeneket:
www.imdb.com/name/nm0920992/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 3 hete #142312 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta:

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

38... :wink: 1965-ös. :roll:

Egyébként miért, Viggo sem néz ki éppen 45-nek szvsz... :wink:


ez a honlap vezetett félre:
www.geocities.com/davidwenham/biography.html
:?
Persze,Viggo is jól tartja magát...
most veszem észre arra a honlapra Augusztus van írva,de szerencsére a onering.net-rőltudom,hogy szept.21,csak az évszámkülönbséget nem vettem észre :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142304 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Utólag is: Boldog szülinapt David! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142298 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Egyikük sem néz ki annyinak amennyi. Mindkettőjük nagyon jól néz ki!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142063 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

38... :wink: 1965-ös. :roll:

Egyébként miért, Viggo sem néz ki éppen 45-nek szvsz... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142042 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Énse néztem ki belőle.... :roll: De nagyon jól tartja magát :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142027 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Amúgy ennél a résznél Faramir válaszát megintcsak elég furcsán fordították... Eredetiben valami olyasmit mond, hogy "Hadd mondják!", a magyarban meg: "Én őt választottam." Szvsz ez azért nem egészen ugyanaz, sőt... :?


Előbb-utóbb csak ki fogom olvasni angolul is!remélem nem nehéz a nyelvezete.
(eddig 4 angol könyvön vagyok túl,ugyhogy ha most nem is majd a nyelvvizsga után... :wink: )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142026 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Fiona írta:

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Mennyi??????????????? Ki nem nézem annyinak!!! Nahát...... :) És mégis mozog a föld.. :D


Én sem nézném ki belőle!Jól tartja magát! :) :wink: Max 27-30 évesnek tudtam volna elképzelni!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142025 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Amúgy ennél a résznél Faramir válaszát megintcsak elég furcsán fordították... Eredetiben valami olyasmit mond, hogy "Hadd mondják!", a magyarban meg: "Én őt választottam." Szvsz ez azért nem egészen ugyanaz, sőt... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142023 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Mennyi??????????????? Ki nem nézem annyinak!!! Nahát...... :) És mégis mozog a föld.. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141872 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nimrodel Melian írta: Meglehetősen nehéz Denethor fejével gondolkodni... bármiről is legyen szó.

:tongue: Hehehe... :lol: :lol: :lol: Nna, az már szentigaz!

Na, hát mert emlékeztek, mit mond Éowyn: "és neked vajon soha nem mondja majd büszke néped.......... ......Miért nem választott magához illő asszonyt Númenor fajtájából?"
Hát, igen, én mellesleg azt se tudtam soha felfogni, miért kapálózik annyira Denethor a királyság visszaállítása ellen.. túl büszke volt szegény! :? :roll:
Amúgy kösz a sok érdekes választ! Pusz mindenkinek, és David a kiráááály!!!!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141871 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: 37 :wink:

Happy Birthday, Dave!! :cheers: :hello: :hello:
[size=9:isehmlfk]Buuu... :evil: innen a második iksz közeledtéről nézve kissé sok, de így még korban is épp jó Faramir!... :roll: :wink: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141861 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltűntem, de mostanában eléggé el vagyok havazva... :roll: :(

Azért nagyon furcsa ez a Denethoros kérdés, mert akkor már az is felvetődik, hogy hogyan viszonyult volna a királyság visszaállásához... Ugyanis ennek szvsz nem örült volna annyira, és mivel Faramir azonnal Aragorn mellé állt, ez talán rosszabbá tette volna a viszonyukat. Szerintem Éowyn rangjával nem lett volna baj, viszont ő a fenti konfliktusban biztos, hogy nem Denethor álláspontján van (mondjuk mi köze egy rohani származásúnak ahhoz, hogy Gondorban királyság van-e vagy sem). És ha még rosszabb szemmel nézi, hogy Faramir mágusok után most trónkövetelőkkel paktál ( :) ), valószínűtlen, hogy szeretné azt, akit a fia szeret. :roll: :idea:

Majd valamikor jövök,
legyetek jók,
és még sok ilyen kérdést szeretnék, amin el lehet rágódni. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141840 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141826 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hányadik?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére