Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 6 hónapja #174151 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nnnnna elkültem mindenkinek aki kérte, [size=9:1ep9qvr6](nem bántam meg :) )[/size], de lentebb, még anno, belinkeltem pár képet, azokat is érdemes átnézni.
Ah, holnap végre megvehetem az Interjút és a Kárhozottak Királynőjét dvd-n! :D :D :D Nehezen fogom végigülni azt a kilenc órát a suliban... :cry: A kimaradt jelnenetek nagyon tudják ám birizgálni az ember fantáziáját :twisted: [size=9:1ep9qvr6]A végén van egy jelenet mikor Louis és Armand beszélgetnek- búcsúzkodnak és alig van köztük pár centi. Nos ha a drága Antoni nem indofmálta félre a fél világot, ott elméletileg az a pár centi is oda van 8O . A filmben nem emlékszem erre, ezért utazok nagyon a kimaradt jelentekre: [/size]
Artemisz Armandot tényleg lehet sajnálni, eléggé kitolt vele az élet. Még fiatalabb korában elraboltál oroszhonból, majd a hajóút során megerőszakolták, utána eladták rabszolgának, végül egy párbaj közben egy mérgezett tőrrel vágták haza, szóval szegény drágaszágot úgy megvígasztalnám... (Ja és mindezek még csak halandó életében történtek vele :( )
Áh, Lestatot sem kell nagyon félteni, elképesztő figura :twisted: , okos is és gyönyörű, poén az egészben, hogy mindevvel tökéletesen tisztában van. Mondjuk ha nem lett volna olyan "kópé királyfi" Magnus ki sem választja a halandók közül. Nála az egyedüli szempont volt a szőke haj, kék szem....Tudott valamit :lol: Egyébként a Lestat, a vámpírban igazán jó képet kapunk a jelleméről. Csak gyilkosokat- rossz embereket öl, mikor Magnus álltal meggazdagszik nem feledkezik meg a családjáról sem pedig a színházbeli barátjáról. Eszméletlenül szeretnivaló! :oops:

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174100 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
* Estelnek nosztaligázni támadt kedve a lentebbi hozzászólások után
Hát igen, az Interjú előtt valóban le a kalappal! ;)
Hozzáteszem, hogy aki teheti - pl. mert tud angolul - , olvassa el eredetiben is, ([size=9:iv57d0bn]ha nincs meg neki, szóljon, elküldöm pdf-ben[/size]) mert úgy jó ám csak igazán :!: (Számomra egyébként ez volt az első könyv, amit a magyar fordítás ismerete nélkül olvastam végig. Méghozzá puskaméretben kb. 30 oldalra nyomtatva :roll: - [size=9:iv57d0bn]alig 270 oldalas a könyv![/size] :D ) Mit ne mondjak, jópárszor végigolvastam... újra és újra felütve az egynyelvű szótárat, és bizony megérte így kiolvasni, bármilyen fárasztó volt is ezzel a módszerrel! Hihetetlen az egész könyv hangulata... áh, úgysem tudnám elmondani, annak aki még nem olvasta, aki meg már igen, annak nem is kell. 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174089 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nyüssz....én kedden fejeztem be a könyvet, de most jutott csak eszembe benézni ide :D jobb későn, mint soha, nem igaz? :)
Hát örömmel látom, hogy itt is dúl az Interjú őrület :)
Nem csoda, aki ezt a könyvet elolvassa, az sztem visszavonhatatlanul a rabja lesz.
Úgy gondolom, Artemisz hozzászólásaiban szinte minden benne van, amit én is érzek, gondolok, nagyszerűen megfogalmazta a dolgokat! ;)
Eleinte Lestattal kapcsolatban kettős érzéseim voltak, de a végére teljesen belehabarodtam :oops: meg persze Louisba is :D Armand....nem is tudom....
de asszem, még kell egy kis idő, h teljesen feldolgozzam a könyvet. A filmet még nem láttam, de szombaton megnézzük Dezékkel :) kíváncsi vagyok, bár vannak ellenérzéseim... :roll:

Raweny: esetleg....azokat a rajzokat nekem is el tudnád küldeni.....? ;) [size=9:xrjxo5ts]biztos már ezerszer megbántad h megemlítetted őket, nem? [/size] :oops: :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174052 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bocsánat, azt hiszem, feltűnt, hogy Claudiáról nem írok semmit.

Nos nekem van egy ilyen végzetes gyarlóságom, hogy a női szereplőknek nem szentelek különösebb figyelmet egy könyvben, hacsak nem ők a főszereplők (akkor meg főleg nem, ha a férfi szereplők vonzóak és rejtélyesek).
De nemcsak emiatt nem írtam róla, hanem mert Claudiától én abszolút fényévekre állok, nemhogy azonosulni nem vagyok képes vele, de még arra se bírom rávenni magam, hogy behatóbban szemléljem. Ez van.
Amit a halálakor éreztem, az is inkább döbbenet volt, bár sajnálom őt, de ez csak egy enyhe, önző sajnálat, mondván: "Oké, kicsi, vacak lehet neked, de amíg nekem nincs ilyen bajom, addig jó, és nem törődöm nagyon veled."
Furcsa, nem?
Pedig én mindig együttérzőnek hittem magam!

Ez a könyv felébreszti az emberben az álca nélküli, önző ragadozót!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174009 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Alyr Arkhon írta: Bár továbbra sem olvastam a könyvet, de egyre inkább kedvet kapok hozzá...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Erre csak azt tudom mondani:

HAJRÁ!!

(Ahogy Téged ismerlek, lehet, hogy még ihletet is kapsz tőle!) :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173992 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Celebthil) írta: Na, bevégeztetett!!!

Huj, egész éjjel törtem a fejem, hogy is fogalmazhatnám meg, mit érzek a szereplők iránt.

Lestatban továbbra is megvan az a halálosan kéjes vonzás, és iszonyúan örültem, hogy mégse pusztult el. Kissé visszahőköltem a külseje olvastán, de a vége felé felfedeztem egy további érdekességet: NEM TUDOM SAJNÁLNI!!
Bármilyen nyomorult is, én csak hidegen, bölcsen figyelgettem, mint egy macska, és azt kívántam, hogy ÉLJEN!!!! Igenis, éljen, nem számít, milyen állapotban, hogy mit érez, csak ÉLJEN, mert én azt akarom, hogy ne legyen szegényebb a világ egy ilyen elbűvölő démonnal!!!!

Armand más. Rögvest megfogott, nem úgy, mint Lestat: inkább a bensőjével. Nem a titkai vonzanak, az érzései, hanem a múltja. És az, ahogyan előadja a dolgait.
Őt pl. a szívem mélyéig sajnálom!! De ugyanakkor, érdekesmód, le is sajnálom. Szánalmas. Minden részvétem az övé, de szánalmas.
Ugyanakkor nincs más vágyam, mint átölelni és magamhoz szorítani, nem sajnálatból, hanem mert IMÁDOM!!! Hogy lehet ilyen ellentmondásosan érezni egyazon lény iránt? Ti értitek? 8O

De persze ha Lestat és közte kéne választanom, azonnal Lestat karjaiba vetném magam, ámbár közel se biztos, hogy nem settenkednék-e vissza hozzá, ha Lestat éppen félrenéz.

Ennyi telt tőlem.

KATARZIS!!!!


Bár továbbra sem olvastam a könyvet, de egyre inkább kedvet kapok hozzá...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173921 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, bevégeztetett!!!

Huj, egész éjjel törtem a fejem, hogy is fogalmazhatnám meg, mit érzek a szereplők iránt.

Lestatban továbbra is megvan az a halálosan kéjes vonzás, és iszonyúan örültem, hogy mégse pusztult el. Kissé visszahőköltem a külseje olvastán, de a vége felé felfedeztem egy további érdekességet: NEM TUDOM SAJNÁLNI!!
Bármilyen nyomorult is, én csak hidegen, bölcsen figyelgettem, mint egy macska, és azt kívántam, hogy ÉLJEN!!!! Igenis, éljen, nem számít, milyen állapotban, hogy mit érez, csak ÉLJEN, mert én azt akarom, hogy ne legyen szegényebb a világ egy ilyen elbűvölő démonnal!!!!

Armand más. Rögvest megfogott, nem úgy, mint Lestat: inkább a bensőjével. Nem a titkai vonzanak, az érzései, hanem a múltja. És az, ahogyan előadja a dolgait.
Őt pl. a szívem mélyéig sajnálom!! De ugyanakkor, érdekesmód, le is sajnálom. Szánalmas. Minden részvétem az övé, de szánalmas.
Ugyanakkor nincs más vágyam, mint átölelni és magamhoz szorítani, nem sajnálatból, hanem mert IMÁDOM!!! Hogy lehet ilyen ellentmondásosan érezni egyazon lény iránt? Ti értitek? 8O

De persze ha Lestat és közte kéne választanom, azonnal Lestat karjaiba vetném magam, ámbár közel se biztos, hogy nem settenkednék-e vissza hozzá, ha Lestat éppen félrenéz.

Ennyi telt tőlem.

KATARZIS!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173917 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Éniskérem! Szépen :D

Szerintem egyébként valakiből vagy azért válik vimpár, mert szeretne a VG tagja (vagyis egyszerűen egy adott közösség része) lenni, akár poénból, akár mert a haverok is tagok, vagy mert mániákus :) Az utóbbi a "trú vimpár", a többiek meg a golyófogók, ha jön az inkvizítor :evil3:

A vért én is szeretem, még az ízét is IRL :P Tudom, én vagyok a hülye...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173859 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
én olvastam a Pandorát.

Raw: azokat a rajzokat lécii nekem is

jah és én is teljes mértékben vámpírmániásnak vagyok tekinthető (kérdezzétek csak meg Thaur anyumat)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173796 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ah megvannak jól van, meg lettem nyugodva. Örülök, hogy ennyire( :oops: ) bejönnek 8)
Ezek a vonzódások érdekesek, mint nálad ARtemisz a vérhez. És spec a vágásokért voltam- vagyok oda, csak hát nem minden ember érti meg az ilyet, a fene akar öngyilkos lenni, de most komolyan, csak, an és itt jön szintén a vér, az valamiért olyan furcsa érzést kelt az amberben, maga a látványa, a tudata, hogy van, sz'val elég nehéz kifejteni.[size=9:2ja2zeh6] (Reméelm senki sem tart nagyon őrültnek :wink: )[/size]

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173788 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Megvannak!!

ÁÁÁáááíííííííííííííííjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!! :eek2:

Isszonyat jóóók!!!!!!!
Hátborzongató!!!
Ami elsőnek eszembe jutott róla:
*huh... levegőőt!* Én iiiiss!!!!!!

HÁLÁS KÖSZÖNETEM!!! :wink:

Amúgy nekem már konkrét emlékeimben 3 éves korom óta mániákus vonzódásom van a VÉRhez! Komolyan!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173775 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elküldtem mailban, meg még kettőt, azok se semmik, csak nem elég nagyok :wink: , de annál jobbak :twisted: Szólj ha megkaptad vagy ha nem kaptad meg őket, mert mostanság a netes levelekben elveszett a bizodalmam :?

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173767 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Raweny írta: [size=9:agtgm0n2]Egyszer nagyon néztem egy rajzot, asszem pont azt mikor Lestat Louist karolja át a lécsőn, mire unokatesóm beszól: Hiába szugerálod úgy se férsz be közéjük! Kedves.[/size]

Küldd már el nekem azt a rajzot, lécc!!! :twisted:
*nyammmmmm* :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173761 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És én ezt a könyvet még nem olvastam? haj-haj...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173759 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát gyerekek megmosolyogtattatok. És én még panaszkodni merészletem, hogy kevés más vámpírmániás él a földön :wink: Nem olyan rég óta, már a barátosnéimban is munkálkodik a "fertőzés", ami tulajdonképpen az Interjúnak köszönhető, na meg elég sokat traktáltam őket mindenféle vámpíros megmozdulással; ott voltak mikor megvettem az első krónikát, akkor még jót mosolyogtak azon, hogy hogy szorongatom magamhoz :wink: Utána persze kézről kézre járt köztük, most várják, hogy a Kárhozottak Királynőjét befejezzem, persze mivel az a kedvenc részem jól át kell rágni. (Főleg Armand és Daniel! :oops: )
Csak azt sajnálom, hogy a Lestat, a vámpír nincs forgalomban, azt még kölcsönkaptam puhafedeles változatban, de oan oan régen volt már és oan oan jó lenne újra elolvasni :cry:
A Pandorát olvasta már valaki?
Artemisz: Louis vámpírrátétele kb. ötből öt embert magával ragad; sőt! :twisted: Asszem elég sokan vagyunk abban a képzetben, hogy jó lenne legalább az egyikükkel helyet cserélni.... [size=9:26jzeizc]Egyszer nagyon néztem egy rajzot, asszem pont azt mikor Lestat Louist karolja át a lécsőn, mire unokatesóm beszól: Hiába szugerálod úgy se férsz be közéjük! Kedves.[/size]

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173690 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Én nem lennék olyan biztos abban, öt éve nem múlik el :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173682 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Majd elmulik ez is. Mint minden :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173676 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Mintha magamat hallanám :) Hihetetlen hatású, nagyon impresszív könyv. Utána aaaaaanyira szerettem volna csatlakozni Louis-ékhoz, hiába írja le kitűnően az árnyoldalakat is :o Hiába, mánia ellen nincs orvosság :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173662 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Az Interjúra én egyetlen megfelelő szót találtam: romlott. De a velejéig :D

Jaj ám, és hogy ott van benne az, hogy az ember viszolyog, hátrál, kapaszkodót keres, de a lelke mélyén tudja, hogy nincs mese, nincs melléduma, BE FOGJA SZÍVNI EZ A VILÁG, mert ennek csak egy szent volna képes ellenállni. Mi pedig ugyebár gyarlók vagyunk.

És milyen CSODÁLATOS!!! Áhhhhhhhhhhhhhh!! :roll: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173659 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Látom, nem csak nekem van itt mániám :lol: Az Interjúra én egyetlen megfelelő szót találtam: romlott. De a velejéig :D Szokásom, hogy egy könyvet rögtön többször is elolvasok; ezt nem tudtam. Befejeztem, letettem az asztalra, szemeztem vele, és azt mondtam: ezt fel kell dolgozni. És három napig emésztettem :) Olyan szinten elmerültem a vámpírok világában, hogy azon kaptam magam: épp az előttem ülő osztálytársam nyaki ütőerével szemezek (a szerencsétlen pont eltekerte a fejét, csak úgy lilult az erecske :P ), és nagggyon-nagggyon csúnya gondolataim vannak... Súlyos volt, szó ami szó.

Ha valakit érdekelnek Anne Rice vámpírjai (életrajz, jellem, stb.), javaslom eztet az oldalt. Elég pontos és kiterjedt ismertető lapocska :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173656 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, rokonnépek, tegnap kaptam kölcsön az Interjú a Vámpírral-t. Magyarul.

A 200. oldalnál esett ki a kezemből, mert oan álmos voltam, meg a könyv is totál kimerített...

Huh... 8O 8O

Ez fejbeverősdi!

Louis-t máris nagyon bírom, bár én sok mindent másképp csinálnék a helyében.
Pl. elsőként, valszeg inkább emberekre specializálnám magam, én komolyan jobban utálnék állatokat ölni!

És az a poén, hogy hiába mond Louis egy csomó rosszat Lestatról, a lelkem mélyén nagyon erősen érzem, Lestat se az a gondolatok-érzések nélküli, bosszúálló, önző ősgonosz, amilyennek elsőre tűnik! Szívesen megismerném az indítékait, racionálisan is, arról nem is beszélve, hogy a vonzereje rám is hatott..
Az a pár egyszerű szóval leírt lény megjelent a lelki szemeim előtt, és éreztem, hogy *zizz* mintha mágnes lenne benne, más vágyam sincs, csak hogy közel kerüljek hozzá, minél közelebb!!
Mikor Louis-t itatja a csuklójából, azt tízszer elolvastam, és a nyálam csorgott közben! KOMOLYAN!


Majd még jelentkezem (olvasmány)élménybeszámolóval!
Reszkessetek! :twisted:

JÓ VADÁSZATOT, FELEIM!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #173079 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Találtam egy nagggyon jó képet Lestatról, Louisról és Claudiáról:

thedarkgift.freewebspace.com/ima ... laudia.jpg

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #172709 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
még a györi vérengzés áldozatai sincsenek fenn...
lekkisebb lányon, unokák dédunokáim...
(akor minek engedlek haza egész hétre, ha még ezt se csinálod? :evil: )

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #171942 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szürke: mikor lesz frissítve a családfa?? (ha nem vok indiszkrét... :oops: )
Két fiam hiányzik belőle :cry:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171382 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem azt mondta az Underworld-nél dolgozó maszkos, hogy márciusban fog bejönni. Már nagyon várom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171368 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Végre[size=9:3tdkyqrm](?)[/size] be lettek scannelve: :wink:
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... eginnum=24
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4384614
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4384615
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4384617
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4384629
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... eginnum=36
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?ai ... id=4384631
A legtöbbje Vámpírkrónikás. 8)

Az Underwolrd kezdését kerestem, de nem tüntették fel. :( Bár lehet, hogy azóta van valami.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170619 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Raweny írta: Elvileg még két rész terveznek, a 2. folytatás, a +. pedig előzmény lenne.


Na.. mondtam én. :) Kíváncsi leszek rájuk. Mikor jön moziba a film amúgy?

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170610 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elvileg még két rész terveznek, a 2. folytatás, a +. pedig előzmény lenne.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170484 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Nézd meg szinkronizáltan, hátha jobb lesz...


:lol: :wink: azzal azé tisztában vagyok, hogy amcsi film, és ezért nyilván angolul beszélnek benne. ;) csak.. mittomén.. ahh.. de legyek elégedett Görög Zita nagy jelenetével. :) hirtelen milyen hazafi lettem.. hmm. :lol:

mywebpages.comcast.net/castlealan/underworld.jpg

Ezt most nem teljesen értem, mire gondolsz pontosan? Szvsz éppen attól lesz üdítő és jó, h nem az alant vázolt két vámpír-felfogást nyomja, hanem újat hoz.


Nem tom, nekem aránytalanul gyengének tűntek a vámpírok.. mármint.. Selene mikor megsebesül a vállán (?asszem ott), elájul?? És utána egy ember menti meg a fulladástól??? A fulladástól? (mert hogy később megjegyzi a szőke vámpírcsajnak, hogy ő mentette meg) hmm-hmm.. jó a "vérfrissítés" a vámpír témában persze, csak ez nagyon fura volt. Nekem. Talán mert én jobban szeretem ha nem fizikailag (mármint erőviszonylatban) hasonlítanak az emberekre, hanem az érzelemvilágukban.. (ok, Anne Rice buzi vagyok) mindegy, nem mondom hogy ahány író annyi teória, de sok van, és lehet még, ez is biztos. :)

A vérfarkasok.. tetszett nekem is a ""vámpírok szolgáiból fellázadt erő"-koncepció." :) De nem tom.. náluk meg jó lett volna, ha egy picit emberibbek lettek volna.. (fizikailag is) Lucian karaktere pl tök szimpi volt. :)

Miből gondolod, hogy lesz folytatása? Nekem eléggé lezártnak tűnt, tehát a sztorit nagyon folytatni nem lehet/érdemes...


Ööö.. 8O a végén ott maradt a 3. ősöreg, nem? (uhm.. asszem Marcus??) És a behalt vérfarkas vére meg elkezdte feléleszteni (na ez is jó volt.. mikor Viktor felébred, elkezd verni a szíve.. ok-ok.. tudom, ne is mond! :) ) nem tom, ez nekem nagyon folytatás gyanús volt.. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170465 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Nahm.. megnéztem végre az UNDERWORLD-öt.. hááááát... hmm.. Görög Zita polyén volt. ]

Nézd meg szinkronizáltan, hátha jobb lesz... :wink: :D

ainawethien írta: Hmm.. kicsit lassú a film, nekem asszem ennyi az egyetlen egy bajom vele. Érdekesek a vámpírok.. (megint egy új vonal.. ha jól tom, vírusról van szó.. szal a film alapján egy vámpír akár meg is fulladhatna a vízben.. 8O :?: :roll: )


Ezt most nem teljesen értem, mire gondolsz pontosan? Szvsz éppen attól lesz üdítő és jó, h nem az alant vázolt két vámpír-felfogást nyomja, hanem újat hoz.

ainawethien írta: én monnyuk a vérfarkasos témában nem vagyok nagyon otthon, sőt.. de nem nagyon szeretem, ha ennyire eltorzítják őket, csak hogy félelmetesnek hassanak.. lehet valaki/valami nagyon félelmetes, és nem kell hozzá számítógépes trükk.. vagy nem kell sok.. :)


Nekem a vérfarkasok kapcsán nem feltétlenül a megjelenítéssel voltak gondjaim (az jó volt, legalábbis amennyire emlékszem a Werewolf olvasmányaimra, szerintem jó volt), hanem szerintem kicsit aránytalanul erősek lettek, és a fikcóbeli helyük is kusza volt (hányan vannak, hogyan tudtak eddig rejtőzödni, ilyenek). De mondom, lehet, h túl sok Vampire-t és túl kevés Werewolfot olvastam... :) :roll: Ezektől eltekintve tetszett a "vámpírok szolgáiból fellázadt erő"-koncepció.

ainawethien írta: Nyilván lesz folytatása.. vagyis úgy tűnik... nem tom.. érdekes volt.. és alapvetően tetszett. Remélem majd jobb minőségben (mozi?) is megnézhetem, mer ez így nem volt az igazi..


Miből gondolod, hogy lesz folytatása? Nekem eléggé lezártnak tűnt, tehát a sztorit nagyon folytatni nem lehet/érdemes...

Ha kell, oda tudom adni angolul DVD-ripben... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.605 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére