Vimpár Gittegylet

Több
10 éve 2 hónapja #411262 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Patiszon írta: Sok boldog névnapot Atyánknak, Gusztávnak! : )=

Csak ismételni tudom magamat. De ma este nézzetek fel az égre, telihold lesz :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408039 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sok boldog névnapot Atyánknak, Gusztávnak! : )=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405683 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ezennel jelentem, hogy Julcsikát (Galambos) beÖleltem ezen év, május 26-án, 16:46-kor a Csoport-téka Egyesület irodájában Tolkien Klub alatt. már a harmadik kölköm, szóval most picit tényleg leállok, és nevelgetem a kis lurkókat:)=
tanúk szigorúan nem voltak x)=

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405678 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kérném a Tolkien Klubon történt eseményt hivatalosan (részletekkel együtt) is bejelenteni :P=

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405448 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem baj, családban marad:D=

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405443 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Viszont rögtön eldicsekedett vele, úgy emlékszem. ;D=
Boo, ükunokáim - szép munka, dédunokám! B]=

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405425 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nope:P=

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405424 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jegyezve :]=
Tanúk voltak?

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405420 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csókok!

Jelentem, hogy Várgesztesen a távolsági busz megállójától kb 20 méterre a fák alatt beöleltem Bansheet. A beölelés pontos ideje 2012.05.01. 12:28.

Csókok:)=

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404024 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen :P=

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404023 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
a beölelésem után kb 5 perccel beöleltem Yzakot. ő most a fiam?:P

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404018 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az Ősatyák figyelnek :D=
A vimpároldal ugyanakkor bizonyos technikai nehézségektől szenved, ezeket rövid időn belül vagy megoldjuk, vagy nem.

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404017 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Anglachel/Gurthang írta: :o Hoppá, micsoda frissítési sebesség. Máris felkerült a honlapra. Azt hittem, már rég kihalt. Köszi x)=


Tekintve, hogy élőholtakról van szó, természetes, hogy kihalt... :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404016 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:o Hoppá, micsoda frissítési sebesség. Máris felkerült a honlapra. Azt hittem, már rég kihalt. Köszi x)=

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404000 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kömt záróbulin, november elsején hajnali 2-3 körül beöleltem Sziszit. ÉLFSLÁ x)=

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389831 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: A bejelentési kötelezettség okán örömmel szeretném hírül adni - várhatóan maradandóan - legifjabb lányom, Miri ( Elemmíriel Gilluin ) beÖlelését, amelyre tegnap 16:36 perckor, a Tatáról hazafelé tartó vonaton, Cueddo tanúskodása mellett került sor. ;)


Már vártam! :twisted:

üdv a családban, legifjabb nagynénikém!!!! :mrgreen: : )= ÉLFSLÁ!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389674 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A bejelentési kötelezettség okán örömmel szeretném hírül adni - várhatóan maradandóan - legifjabb lányom, Miri ( Elemmíriel Gilluin ) beÖlelését, amelyre tegnap 16:36 perckor, a Tatáról hazafelé tartó vonaton, Cueddo tanúskodása mellett került sor. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372048 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Udv, Vereim! :twisted:
Hello Papa! :sungl:

Mizujs feletek? Engem eleg sokfele fujt a szel az elmult par evben, ugyhogy egy vimpartalit en is tamogatnek :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370714 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszöntelek én is, jó anyám, a mai nap alkalmából, amikor is hat éve, hogy először (és az említett péntekkel bezárólag ;) jó ideig utoljára) találkoztunk, a Nyugatinál, az óra alatt, ama bizonyos színdarabos tali ürügyén, és amelynek kapcsán sor került Telumehtar ikertesóm, és - bár ez számomra csak utólag derült ki 8O - szerény személyem beÖlelésére is, nagyjából ilyentájt... 8)
Ezúton is köszönöm, hogy ezáltal hasznos (és termékeny :twisted: ) tagja lehettem a vimpártársadalomnak, és kívánok boldog vimpárszülinapot Telutesónak is! :itscool: :cheers:

A diableriet meg ne emlegessük, ha eddig nem volt sürgős... :roll: :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370264 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: jó reggelt véreim :) =
egy darabig aludtam, és meglepetésemre senki sem próbálkozott a diablerievel. mulyák vagytok. :nono: :wink: találkoztam pénteken az elsőszülöttel, mesélte, hogy megnövekedett a család, köszöntök mindenkit, akit még nem ismerek (sokan vannak), főleg az unokáimat (11 lány, te jóég).
SZsLF!!! :evil3:


Némmá, az Ősanya!

Káin hozott, deagol dédnagyi :evil3:

Egy vimpártali kéne már, nemde?

: )= vimpárcsók mindenkinek

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370190 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
jó reggelt véreim :) =
egy darabig aludtam, és meglepetésemre senki sem próbálkozott a diablerievel. mulyák vagytok. :nono: :wink: találkoztam pénteken az elsőszülöttel, mesélte, hogy megnövekedett a család, köszöntök mindenkit, akit még nem ismerek (sokan vannak), főleg az unokáimat (11 lány, te jóég).
SZsLF!!! :evil3:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370138 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
No, ma sokan láthattátok hogy néznek ki ezek a denevérkék, és hallottam emberkéket nyüszögni utánuk. Ha összegyűlik még egy kis adagnyi rendelés, elintézek még egy adagot. Jelentkezni priviben...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #367945 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Most már tényleg írnom kellett valamit a profilomba. : P=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 1 hónapja #367221 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo! :) Szeretném ezúton is bejelenteni, hogy tizenegy napja, a Keleti pályaudvar jegypénztárjával szomszédos aluljáróban, a táborba való indulás reggelén, nagyjából negyed tíz körül, többek között Patiszon és Lamy tanúskodása mellett beÖleltem tizenegyedik lányomat, Lamy húgát, Ágit. :D
[size=9:mo60y65t]Azt hiszem, a magam részéről több Ölelést a közeljövőben nem tervezek...[/size];)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #365645 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Holnapig tessék nekem jelezni hogy ki mit kér!
Eddig csak Tündétől meg Newrától érkezett be rendelés.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364773 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Okés, akkor felveszem a kapcsolatot a csajjal, adok nektek egy határidőt: jövő szerda (2008.júl.9)
Eddig írjátok meg nekem priviben/emilben/MSNen hogy mit kértek, ill hogy mennyit, esetleg valami kérdés van, le tudom beszélni az alkotóval
: )=

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364684 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tényleg jók : D= Elgondolkodom rajta : )=

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364633 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nekem az a gyűrű tetszik :D = Gondolkodom, és köszönöm, hogy beraktad ezeket :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #364610 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Idesüssetek Vimpárok mit találtam!
clicety
klikety
klikk
Ezekből nem csak hajcuccmucc lehet, egyéb könnyen elérhető alapú cuci (kitűző) is, úgy nézzétek. :)
Lehet ilyentet rendelni! Ha valaki szeretne ilyentet, akkor jelentkezzen nálam, mert én mindenképp szeretnék, és akkor mondjuk leadhatnék "csoportos rendelést" és intézném az ügyletet.
Az áruk 350 Ft.
Gondolkodjatok el rajta!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359631 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Igen, volt ilyen :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.753 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére