Vimpár Gittegylet

Több
16 éve 6 hónapja #346933 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
No, akkor ideje lesz írtani egy kis vimpárságot..:csőretöltiafokhagymát:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346931 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Emellett Éowyn!-nak is új avatarja van, sőt a neve is keshu-ra változott.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343641 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta: Icke, majd pls ha Te kezeled most a vimpároldalt, az avataromat cseréld ki kérlek az (itteni) újra. thx.

Nekem meg a nevemből tessék lecsapni ott azt a "Kenobi"-t, semmi keresnivalója ott. thx. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343638 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Nem igaz, az egész család vimpár lesz?! :P
132...

icke


Valóban elharapódzott a dolog kissé... :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343387 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
biztos fél, hogy felhígul a jó kis vérvonal :P
Icke, majd pls ha Te kezeled most a vimpároldalt, az avataromat cseréld ki kérlek az (itteni) újra. thx.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343375 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

Nem igaz, az egész család vimpár lesz?! :P
132...

icke


Mit problémázol, fiam, inkább örülnél neki... :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 3 hónapja #343224 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nem igaz, az egész család vimpár lesz?! :P =
132...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343221 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Orsie / Fraktál írta: én ma este (bocs már tegnap, tábori tali, szeptember 8 estéjén) a Pótkulcs nevű szórakoztató létesítményben sok tanú (többek közt Fox, Feanor, Remzymama) tanúskodása mellett beÖleltem első vimpárleányommá Dorwiniont.


Ugyanitt, hasonló körülmények közt én is beÖleltem Meliant, első vimpárgyermekemet. ;) =

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 3 hónapja #343199 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Vahh :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343183 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én pedig Newrát ugyanezen helyen úgy 5 perc késséssel.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343174 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bezony!

:D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343173 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
én ma este (bocs már tegnap, tábori tali, szeptember 8 estéjén) a Pótkulcs nevű szórakoztató létesítményben sok tanú (többek közt Fox, Feanor, Remzymama) tanúskodása mellett beÖleltem első vimpárleányommá Dorwiniont.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #337601 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Aha most már én is ezt mondanám... :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #337564 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

fqqdk írta: Táborban, kicsit összefolyik hogy pontosan melyik nap estéjén, de talán az ötödiken, Mírrand tanúskodása mellett beÖleltem Feanor Faelivrint.


Úgy kell nektek! :P

Sietve szeretném leszögezni, hogy az ügyhöz az AVE-nek semmi köze sincs. Feanor soha nem volt az ügynökünk és nem is fertőztük meg vírussal! :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #337488 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

fqqdk írta: Táborban, kicsit összefolyik hogy pontosan melyik nap estéjén, de talán az ötödiken, Mírrand tanúskodása mellett beÖleltem Feanor Faelivrint.



JUHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

: ))))))))=

JV Feanor, üdv köztünk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #337464 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Felkonferálásom után megtenném első hozzászólásomat a topichoz.
Megtettem :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #337428 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Táborban, kicsit összefolyik hogy pontosan melyik nap estéjén, de talán az ötödiken, Mírrand tanúskodása mellett beÖleltem Feanor Faelivrint.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333810 Írta: GothicNoir
GothicNoir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönöm a segítséget! :D :D
Jó éjt minden vimpárnak! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333767 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Ha nem tudjátok olvasni az oldalt, állítsátok át a kódolást a böngészőben Unicode-ra. Szürke szabványosra csinálta az oldalt, de az UW erről nem tud, és nem is érdekli...
Engedély meg sose volt szükséges, csak nem néztem jó szemmel a gátlástalan szaporodást :) Egyrészt, ki vagyok én feltételeket szabni - kérni, maximum; másrészt a beÖlelhetők elfogyása útján megállt a parttalan gyarapodás is. Továbbra is pártolom viszont a minőséget a mennyiséggel szemben...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333758 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A vimpárlét háromféle módja ismeretes:

A fogadott, avagy tiszteletbeli vimpárlét

A neten keresztül szerzett, avagy virtuális vimpárlét

A megÖlelt, avagy valódi vimpárlét

(Ezek közül szaporodásra csak az utóbbi képes, ezenkívül a második ideiglenes jellegű: ha a virtuális beÖlelő nem végzi el élőben is az Ölelés műveletét a legközelebbi találkozásukkor - mely a virtuális beÖleléstől számított egy holdhónapon, azaz 29 napon belül esedékes -, akkor a virtuális vimpár megszűnik vimpárnak lenni.)

- Fogadott, avagy tiszteletbeli vimpár lehet az, akit valamelyik valódi vimpár saját akaratából azzá fogad. A tiszteletbeli vimpár később valódi vimpárrá is válhat, bár erre kevés példa akadt eddig...

- Virtuális vimpár lehet az, aki számára egy valódi vimpár az internet útján bejelenti a későbbi Ölelés szándékát. Ezt általában a lehető leghamarabbi Ölelés követi, ám a virtuális vimpár már ennek bekövetkezte előtt is használhatja a szokásos vimpársmiley-kat és -köszönéseket*, és felkerülhet a családfára is.

- Valódi, avagy megÖlelt vimpár lehet az, akit egy valódi vimpár az Ölelés útján gyermekévé tesz. A valódi vimpár maga is potenciális Ölelővé válik, tehát beÖlelése után maga is nemzhet gyermekeket. A gyermekek számára vonatkozóan semmiféle korlátozás nincs.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333757 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

GothicNoir írta: vagyis nem tudom elolvasni... :oops:

Hála az ultrawebnek, ismételten szarakodik a betűkészlettel. :roll: Nekem is ugyanolyan pocsékul írja ki, látogass vissza, időnként magjavul (fejből nem tudom a szöveget, bár lehet h vhol itt a topikban megvan :-) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333756 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

GothicNoir írta:

Ben írta: A vimpárlét némileg más, mint a vámpíroké. Azt ajánlom, nézz körbe itt: vimpar.uw.hu :-)

öhm... nem tudnád bemásolni nekem a vimpárrá válásos dolgot, mert nekem nem igazán jön be az oldal... vagyis nem tudom elolvasni... :oops: köszi szépen!!!! :lol:

Egy vimpár beÖlel téged, ehhez kellenek szemtanúk, meg hát szerintem icke engedélye, hogy már megint beÖleljenek egy újabbat :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333753 Írta: GothicNoir
GothicNoir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ben írta: A vimpárlét némileg más, mint a vámpíroké. Azt ajánlom, nézz körbe itt: vimpar.uw.hu :-)


öhm... nem tudnád bemásolni nekem a vimpárrá válásos dolgot, mert nekem nem igazán jön be az oldal... vagyis nem tudom elolvasni... :oops:
köszi szépen!!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333749 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

GothicNoir írta: amúgy én is nagy vámpír vagy vimpár mániás vagyok és hogy csatlakozhatok körötökbe? :D

köszi szépen előre is!!!!

A vimpárlét némileg más, mint a vámpíroké. Azt ajánlom, nézz körbe itt: vimpar.uw.hu :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333745 Írta: GothicNoir
GothicNoir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
üdv minden vimpárnak!!

nem tudja valaki, h budán hol lehet megvenni az interjú a vámpírral c. könyvet?? :oops: már szinte mindenhol kerestem, de csak azt tudták mondani, hogy jöjjek vissza később... :( vissza is mentem, de semmi... láttam a filmet, de sajnos nem végig, mert áramszünet volt :evil:

amúgy én is nagy vámpír vagy vimpár mániás vagyok és hogy csatlakozhatok körötökbe? :D

köszi szépen előre is!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330848 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Má van 5ös szerver is? 8O 8O 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #330843 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Erre csak ezt tudom mondani :D

s5.bitefight.hu/c.php?uid=20604

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329316 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

telcontar írta: Van ki ellen harcolni... de otven vimpar egyutt sem er fel egyetlen farkas kisujja kormevel :)
s3.bitefight.hu/c.php?uid=28645

Remzy írta: Buuuuu :P = 100 évente de énis felnézek ide :) =

s1.bitefight.hu/c.php?uid=24663

gyertek és harcoljatok ti is a farkasfattyak ellen !!!!!

Sokak ellen lehet harcolni :) Nézd meg Drímör népes családfáját :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329311 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Van ki ellen harcolni... de otven vimpar egyutt sem er fel egyetlen farkas kisujja kormevel :)
s3.bitefight.hu/c.php?uid=28645

Remzy írta: Buuuuu :P = 100 évente de énis felnézek ide :) =

s1.bitefight.hu/c.php?uid=24663

gyertek és harcoljatok ti is a farkasfattyak ellen !!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #329224 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Levél ment a meghívottaknak (új ember nem jelentkezett, furcsa), aki esetleg nem kapta volna meg, kérem, priviben küldje el az aktív email címét :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.789 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére