Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 10 hónapja #226586 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alyr: mi mást vársz egy átlagnézőknek készülő vámpírfilmtől? :D :D (ebben az a szörnyű, h meg fogom nézni, kár mennyire nem jön be a 'mindent a szemnek semmit az agynak" filmek)

Egyébként más:

photobucket.com/albums/v88/thaur ... 010197.jpg -talán ide tartozik leginkább (londoni tábla ami egy Mayfair feliratot tartalmaz:)) én jókat szórkaoztam ott rajta, azért is fényképeztem le
A másik:
Franciahonban is vannak vámpírok vagy legalábbis a rajongóik (ezenkívül mondjuk nem sok nyomukat láttam :) )
img.photobucket.com/albums/v88/t ... 010051.jpg

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226353 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kissé megszakítanám a cuccost:

Most láttam, lesz Penge3...
Pontosabban Blade: Trinity
Amerikában decemberben.

Végülis vámpíros...
(az előzetes alapján az eddigiekhez hasonlóan több hulla lesz benne mint sztori de ezt már megszokhattuk)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226282 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: beírásod nagy örömmel és megnyugvással töltötte el szívemet, hiszen ha jól olvasom, ennek értelmében soha többé nem fordulhat elő olyan beÖlelés, amely esetében a másik tiltakozik/tiltakozott/és/ vagy utólag tudja/tudta meg, hogy ő a vimpárság létállapotába került.

A közösség szétszórásához: eléggé épeszű és ép lelkületű embernek tudom magam ahhoz, hogy ne bántsam azokat, akik iránt alapvetően pozitív érzéseket táplálok....

ÉS:

ígéretet teszek arra, hogy sem a múltban, sem a jelenben, sem a jövőben nem volt és nem lesz célom eme közösség bárminő eszközökkel való szétszórása.

Viszont: ha lesz bármiféle szkepszisem dolgokkal kapcsolatban, hangot fogok adni.
Ha valakit érzelmeiben megbántottam, elnézést érte.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226263 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel, ha én pl "kitagadtatom" magam, a beÖleltjeimmel mi lesz? Ők sem lesznek többé vimpárok? [size=9:3o91iayi](Alcar sztem máig nem fogta fel/fogadta el, hogy az :) )[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226172 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Különös... vagy az én emlékeim csalnak, vagy az alább leírtakra külön klánból történő származás miatt tekintünk különféleképpen, mindenesetre úgy rémlik, amikor tiszteletbeli vimpárrá lettem fogadva, két és fél éve*, majd beÖlelt deagol ugyanazon év szeptemberének végén**, még ugyanúgy nem volt különösebb feltételhez kötve a beÖlelés, mint ahogy most sincs - legalábbis a mi klánunkban; (ha Lestat klánjában ez nem így szokás, az - visszatekintve - már régóta nem az egész vimpártársadalom dolga, hanem az egyéni ízlésé... és abban, hogy így alakult, talán az ízlésnél sokkal prózaibb okai is vannak, mint például az alábbi folyamat középső szakaszában adódó nehézségek:
  1. Kiszemelés - akár beÖlelő akár beÖlelendő részéről,
  2. egyeztetés a beÖlelés helyéről és idejéről, majd
  3. találkozás, beÖlelés, aztán Welcome.
Ez talán - hosszú távon - káros szokás volna? Vizsgáljuk meg.

Jelenleg ez a klán teszi ki a vimpárok létszámának nagyobbik részét (ugyanúgy, mint két éven át folyamatosan tette.) A vimpár-oldal, azon belül az összesített családfa (108 fővel) - valamint kissé ironikus módon az (önmaga számára immár szintén külön rangra számot tartó) AVE maga is - ennek a klánnak köszönheti a létét. A valaha maroknyi - pár fős - Gittegylet immár az MTT létszámának mintegy felét kitevő közösséggé nőtte ki magát, saját Subculture-ként vesz részt a Tolkien_hu fórum mindennapjaiban. Mindezzel valóban minőséget vesztettünk? Ha igen, szerintetek konkrétan mégis mikortól?

Amikor a topik közepetáján - az ún. erőszakos beÖlelések nagy hulláma után - a szabályzat leírására sor került - Gusztáv Szelleme segítségével - igyekeztem a két év során felmerült valamennyi fontosabb szempontot érinteni a vimpárlét terjesztésével kapcsolatban, de "Gusztáv vérének felhigulásával", mint a vimpár-létállapot fő minőségrontó elvével akkor sem értettem, és egyelőre - ilyen létszámnál - azóta sem értek egyet, elkeserítően, sőt, fájdalmasan nevetségesnek (avagy egy szóval tragikomikusnak) tartom, hiszen a 'célközönség' nem pusztán az MTT, hanem - már eredetileg is - az internetes fórumunkon is olykor túlnövő ismerettségi kör, mely azóta is folyamatosan kiterjed, és Gusztáv vérét személy szerint a maga kilenc beÖleltjével nem tartom olyan kevésre, mint a kevésbé népes klánok tagjai - a felhígulás azt hiszem, még bőven várat magára.

Ami a vimpárlét "varázsát" illeti, azt nem igazán tartom létszámfüggőnek, hiszen minden egyes beÖlelésnek megvan a maga varázsa a két érintett számára, amelyet külső megfigyelő aligha élhet át, ugyanúgy, ahogy a vimpárnemzedékek - egy élő organizmus növekedéséhez hasonlítható - szétágazásának varázsát sem; burjánzása kóros és káros, önpusztító daganathoz, vagy növekedő fához illetve facsoportuláshoz hasonlít inkább? Ez is inkább rajtunk múlik, nem másokon (mint pl. Hegelen).
A szaporodás természetes jelenség, hacsak nincs, ami korlátozza. A korlátozást egyrészt (külsőleg) az AVE vállalta magára, összegyűjtve mindazokat, akik ebben nem szeretnének részt venni. Másrészt (belsőleg) ismételten felmerült a kérés, hogy ne ész nélkül Öleljünk be boldog-boldogtalant. Harmadrészt ott a végső esély, az örökre szóló kitagadás intézménye, amely egymaga is képes lenne biztosítani a szaporodás teljes megállítását, és az öregektől indulóan akár a teljes létszámredukálást a minimális szintre, ha valóban erre lenne szükség...

Mindazonáltal úgy látom - és remélem, ezzel nem vagyok egyedül - hogy a szaporodás jelenlegi ütemi ez utóbbi 'megoldást' semmiképpen nem indokolja, kivéve bárki olyan vimpár számára, aki nem érzi magát (esetleg valamelyik utódját) méltónak a vimpárlétre, és végleg meg kívánja szüntetni az ezzel járó áldatlan állapotot. Az önszántukból kívülállóknak pedig a békés együttélés - mondhatnánk, szimbiózis - kell? Ennek akadályáról - részünkről a fentiek alapján - személy szerint nem tudok. ;)

[size=9:36jg8rc6]* 2002 március 19. délelőttjén
** 21.-én délután, az első élő találkozás alkalmával, és a köszöntéssel úgyszólván egyidőben[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226158 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Icke: hát ciki, de nézzük csak, a Vampireben is ez történt egy idő után... az öregek ott lenézik a fiatalokat, asszem itt is.. mert félnek tőlük... itt is ez van ám ;)
Nincs az egész társadalomra irányuló szabályzás... tudod azt kéne, h minden ölelést megbeszélni 1 tanáccsal stb (ezt most csakazé tom, mert nekem a HP klubon belül van 1 tök titkos szervezetem, ami lassan 1 éves és tényleg teljesen titkos, senki nem tud róla, az ottani tagokat megszavazzuk!)... vagy csak törödj bele, divat a vimpárság ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226102 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jihháá, csatlakozz az Unióhoz! Az ellenállás reménytelen. Assimilate. Sok kis egyforma vimpár, az új jövő.

Szvsz nem kéne erőltetni az elitizmust a vimpárság kapcsán (sem). Oké, már majdnem mindenki vimpár, de ettől még ha vki nagyon identitáéstudatot akar szerezni, még mindig lehet büszke a vérvonalára, stb.Meg nem is fontos hűdenagy dolognak tartani a vimpárságot, elvégre vámpírokat sokan szeretik, talán ezt az arány leképezi a jelenlegi ;) .

salalalalllalalllalaaa

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226098 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Szomorú látnom, hogy a régóta halódó vimöpártopik pont egy ilyen kellemetlen téma kapcsán látszik újra felélénkülni. Mindemellett kötelességem, hogy jómagam is kifejtsem véleményem a kérdéskörben.
Estel, bármennyire is tisztellek téged, mint öreg, régi vimpárt - minden szempontból -, ezúttal ellened kell állást foglaljak. A Vimpár Gittegylet - tudtommal - eredetileg alig maréknyi érdeklődő szervezete volt, ahova nem lehetett csak úgy ex has bekerülni. Mostanra azonban a vimpárok száma jóval száz fölött van, ami a százötven-kétszáz nagyjából aktív MTT-szereplővel összehasonlítva egy meglehetősen brutális mennyiség. Igenis tucatcuccá vált a vimpárság, éspedig pont azért, mert nincs semmiféle feltétele annak, hogy valaki vimpárrá váljon. Elég keresnie egy kellőképp Ölelkező kedvű vimpárt - ami, és itt megint a mennyiség problémája jön elő, száz tag között nem valami nehéz feladat -, és két pillanat múlva már kész is van. Nem jelent rangot, teljesítményt az, ha valaki vimpár, csupán egy legyintést vált ki: még egy... Úgy tűnik, a vimpárok társadalma egyre jobban idomul a xenomorfokéhoz; egyetlen királynő, rengeteg harcos, egyetlen cél, a szaporodás.
Az AVE, bármennyire is fáj kimondanom, tisztábban látja a helyzetet, mint Estel vagy a vimpárok többsége. Valóban tömegcikké váltunk. Vaóban elvesztette a varázsát ez az egész, mert többé nem egy különleges kisebbség, hanem egy, az MTT túlnyomó többségét magába foglaló csoportosulás.
Namarienek is pár szó. Ölelési tilalom továbbra sincs, erőszakos Ölelés pedig egyetlen egyszer sem fordult még elő. Mindig az utód beleegyezésével, mi több, általában kifejezett kérésére Ölelünk. Ezt egyébként Gusztáv Üzenete is tartalmazza, mint alapvető erkölcsi szabályt.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225991 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Phaedra/Namarie írta: Ha objektív kívülálló kérdezi, hogy mit jelent az, hogy vimpárokl vagytok, mit felenétek? vagyis: számotokra mit jelent vimpárnak lenni és a Vimpár Gittegyletbe tartozni? (Természetesen ezt fel lehet tenni úgy, hogy miért jó MTT-snek, adott felekezethez, szervezthez tartozónak lenni)


Mert viccces, mert utal valamennyire arra, hogy szeretem a vámpíros gondolkodáskört, mert a többieket is érdekli a téma, meg a holdfény, meg megminden. De szvsz nem szabad túl komolyan venni, hisz ez csak egy apró szelete az életünknek...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225982 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bocsánatot kérek, ha kijelentésem kissé erősre sikerült. Nem állt szándékomban.
Leginkább azok ellen szólt akik - jobb hasonlattal élve - bányásznak a Helm szurdok barlangjaiban, s nem azoknak, akik - Gimli módszerével - mesterként, fontolva alakítják.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225976 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csakhogy téged senki nem vádolt összebeszéléssel.
És te nem hangoztatod, hogy a vimpárság tömegcikk, már alig van olyan, aki nem vimpár, várjuk meg, mit mond a topicgazda, akivel egy véleményen vagyunk, és ilyesmik... Amikor az AVE megalakult, még a egyes vimpárok módszerei voltak aggasztóak... Mostanra ez - érzésem szerint - megfordulni látszik. :neutral:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225971 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Azt hiszem, félreértettük egymást:

Ery meg én NEM beszéltünk össze senki ellen.
A terjeszkedés ellen nincs kifogásom, (miért volna) csak az erőszak ellen.(Épeszű embernek nem kell magyarázni, miért)

Az hogy valakik ellen, vagy egy jelenség ellen vagyok, nagyon nagy különbség!!!!

És az, hogy ellene vagyok, adott esetben nagyon sokat segíthet. meg ha nem, akkor is vannak elvek- erkölcsi elvek- amiket tiszteletbe kell tartani még akkor is, ha valaki egy adott közösség tagja. ha ezeket nem tartják be, elérik, hogy ellenük forduljanak. Ez jobb lenne?

Ery és az én véleményem- összebeszélés nélkül- egyezik abban, hogy kár egy eredetileg értékes, a tagok számára tartalmas csoport értékbeli kiüresedéséért.

Hozzászólásom pont arra irányult, hogy a vimpároknak minél jobb legyen.


Ha objektív kívülálló kérdezi, hogy mit jelent az, hogy vimpárokl vagytok, mit felenétek? vagyis: számotokra mit jelent vimpárnak lenni és a Vimpár Gittegyletbe tartozni? (Természetesen ezt fel lehet tenni úgy, hogy miért jó MTT-snek, adott felekezethez, szervezthez tartozónak lenni)

Mert ha van rá felelet, és sokat nem kell ezen gondolkodni, az jó. Ha sokat kell gondolkodni, akkor az adott közösségbe való tartozás értelme kérdőjeleződik meg. És ezt nem csak a Vimpárokra, hanem általánosságban értem.

Az élni és élnihagyni normája nekem is fontos.

Amikor a fentiekhez hasonló kérdéseket teszek fel, nemcsak itt, ezek olyan kérdések, amik egy közösséget- bárhol a földkerekségen- érintenek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225963 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:roll: A komikus jelzőt természetesen nem a megállapítás tartalmára, hanem a megállapításra magára értettem... ;)
Messze nem vimpár ugyanis mindenki. És a "tucatcucc" egy kicsit pejoratívnak és demagógnak hangzik számomra, ismervén a vimpártársadalom tagjainak többségét. Az pedig, hogy e társadalom tagjai mivel töltik el vimpárlétük napjait, nem hinném, hogy attól kéne függjön, hogy egy (eredetileg) ellenük - pontosabban terjeszkedésük erőszakos volta miatt, eme terjeszkedés meggátolása céljából - létrehozott csoportosulás tagjai kitalálnak "kibicként". :D Békés egymás mellett élés alatt azt hiszem, ezt (is) kéne értenünk. :look: Élni és él(őhal)ni hagyni. Köszöntem.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225953 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kérdés: ha feloldódik az ölelési tilalom, ugye megkérdezitek a beÖlelendőket, hogy akarnak-e vimpárok lenni?

Értékvesztés ellen: szerintem a Vimpárok találjanak ki valami munkát maguknak, ami jobban összetartja a közösséget, és egyben tartalommal tölti meg.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225914 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Oké, elhiszem.
Azt is, hogy megalapozott.
De hogy már majdnem mindenki vimpár...
...az azért egy picit komikus. ;)


Kicsit? Nagyon! Pontosan erről van szó! Most már az egészben nincs semmi pláne... tucatcucc lett belőle, tömegtermék...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225905 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Oké, elhiszem.
Azt is, hogy megalapozott.
De hogy már majdnem mindenki vimpár...
...az azért egy picit komikus. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225899 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: A befolyásoltsági háló kezd egész szépen kirajzolódni... :roll: ;)


Ez egy magánvélemáény, nem befolyásolt ebben senki. :roll: :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225895 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A befolyásoltsági háló kezd egész szépen kirajzolódni... :roll: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225892 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta:

Yiqqe Linyaqussu írta: Bár, ha jól meggondolom, az is kész csoda, hogy idáig kibírta a nép Ölelgetés nélkül.

icke


Tekintve, hogy már alig van olyan aki nem vimpár... :?


Egyetértek. Nagyon el lettünk szaporodva. :?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225880 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol:
No comment.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225877 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Bár, ha jól meggondolom, az is kész csoda, hogy idáig kibírta a nép Ölelgetés nélkül.

icke


Tekintve, hogy már alig van olyan aki nem vimpár... :?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225818 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Nos, a véleményem.
Ölelések történtek. Ez van, nem tudok mit csinálni. Tilalom nincs, nem is volt, csak nagyon szépen megkértem mindenkit, hogy egy darabig tartózkodjon a szaporodás kellemes műveletétől. Ami lezajlott, lezajlott, a már beÖlelt vimpárokat nincs alapom kitagadtattni - ha lenne, se tenném -, és remélem, hogy hasznos tagjai lesznek kicsiny közösségünknek.
A kérésemet nem fogom megismételni. Valahogy fölöslegesnek érzem, hogy tovább szövegeljek, mikor láthatóan igen kevés eredménye van. Bár, ha jól meggondolom, az is kész csoda, hogy idáig kibírta a nép Ölelgetés nélkül.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225815 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Felagund írta: Hali!

Csak azért írok, mert végre láttam az "Interjú a vámpírral"-t, és mgdöbbentően jó volt! 8O :itscool:
(A húgomnak is tetszett, bár gyanítom hogy a szereposztás is erősen belejátszott... :lol: )

Ezek után lehet, hogy én is lecsapok a könyvre :twisted:


A könyv még jobb. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225807 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

Khmmm, az Interjú a V-vel c. film meglepően jó volt. A szereposztás is jó, hiszen a vámpírok gyönyörűek....
A könyv kicsit máshogyan adja vissza mindezt.

:twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #225709 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hali!

Csak azért írok, mert végre láttam az "Interjú a vámpírral"-t, és megdöbbentően jó volt! 8O :itscool:
(A húgomnak is tetszett, bár gyanítom hogy a szereposztás is erősen belejátszott... :lol: )

Ezek után lehet, hogy én is lecsapok a könyvre :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225683 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Öreg alatt egyaránt érthető magas generációs, illetve régi vimpár is. Sajna, mindkét kategória meglehetősen foghíjas aktív tagok szempontjából.

icke

/me öreg, és aktív is, amint a mellékelt ábra mutatja... ;) (Nem hinném, hogy bármi kifogás lehetne egy olyan beÖlelés ellen, amelyet a részemről pár hete történő felajánlás után az illető átgondolt és megfontolt beleegyezése előzött meg. :roll: Mellesleg szándékomat Yiqqével is közöltem, még a beÖlelés előtt.)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225601 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: Akkor nem csak ti maradtatok le valamiről... :P
AVE-s propaganda? :roll:


Hárítom. Semmi ilyesmiért nem lobbyzok. Hagyjuk a döntést a topikgazdira.
Kölyök: Várjuk a véleményed.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225593 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem. Ha jól rémlik, felső rendelkezés Lestattól...

Csak akkor perpill nekem is kiment a fejemből! :roll:


Ja, és ÜDV KÖZTÜNK, FIAM!!! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225592 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor nem csak ti maradtatok le valamiről... :P
AVE-s propaganda? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225591 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én sem hallottam még az Ölelési tilalom feloldásáról... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.753 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére