Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 8 hónapja #219334 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én sem vagyok vimpár, csak feltűnt valami. Tesóm lelkes nézője a Buffy a vámpírok réme c. örökbecsű remekműnek. Nos, nekem elég gyanús, hogy némely szörnyet tisztára, mintah a Gyűrűk Ura orkjairól mintáztak volna. Gyanús a a hasonlóság..


Jól látom, vagy rosszmájúan feltételezem a koppintást?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219196 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az MTT Amatőr régészcsapata fedezte fel ezt a kis szösszenetet. Fogadjátok szeretettel:

A Csoki iskolaújság 1986/2.évf. 2. száma írta:
Ismeretlen szerző: Békét a vámpíroknak!

A film pereg,
A szék hideg,
A vetítő már jó meleg,
A néző pedig megremeg.
Igen! A Ford ablaka
És a vámpír fehér foga.
Jule papa ül kocsijába...
De lám! Beszorul a lába!
Rátapos a gázpedálra,
S ránéz kedvenc kutyájára.
Kutyája szép németjuhász,
Ha ugat, a hideg kiráz!...
Megáll, hátranéz és hátrál,
Hiszen ott jön a vámpírpár.
Egy mesterlövész lövi őket,
De a felügyelő rájuk förmed:
"Rosszabb a harc, mint a béke!"

Itt a vége, fuss el véle!


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #219158 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Kalibur írta: [size=9:hjh427kv]

gilloth írta: Bocsánat, h mint kíváncsi kívülálló, belekotyogok, de már megint lenne egy kérdésem. :oops: 8)
Az Anne Rice könyvben olvasom, h mikor Louis meghal és vámpírrá válik, eltávoznak a felesleges emberi anyagok a testéből.

Lestat mondja."...szabadulj meg a testedben lévő összes emberi hulladéktól..."
"minden cseppfolyós emberi anyag kipréselődött belőlem" (24.o)

Ez mit jelent?

Remélem, nem gond, h kérdezek! :wink: :)

[/size]

Bár vimpár nem vagyok (bocs, hogy az ügyeitekbe kotyogok, nem fordul többé elő...) de erre azért válaszolnék, mint elhivatott és örök Anne Rice rajongó (megvan a krónikák egészen Memnochig ^^): A felesleges ca mindaz, amitől természetes úton te is nap mint nap megszabadulsz a kétbetűs kitérőn... de ha elolvasod Lestat krónikáját is, ő részletesebben elmondja, milyen kellemes élmények érték nyakig "vizes" gatyában...
Elég finom és körmönfont voltam?


/me sem vimpár, csak egy kíváncsi halandó... :wink: Csak nem haragszanak már meg, amiért mi is érdeklődünk... :) :?:
Amúgy, igen, értem, mire gondoltál... kiválasztás...
Nem volt még szerencsém olvasni a további köteteket, mert sem nem kapható itt, sem a kvtárban nincs meg :( :evil: , ezt is kvtárközivel küldték Kmétről.
Mindenesetre, nagyon szépen köszi a segítséget!! :)
8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219146 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke írta: Amíg itt csendesen elvitatkozgattok arról, vajh aluszik-e icke és az ő nagyapja, addig én bizonyíthatóan nem aludtam hanem helyette hasznos dolgon fáradoztam.

A mai napon ünneplem, hogy egy éve vagyok Vimpár. Köszönöm, Mami!

Gondolta, e nemes alkalmat megünneplendő, (és mivel néhány napja megígértem) frissítem a Vimpárok weboldalát. Nos ez megtörtént.

Pontosabban ami tőlem tellett, azt megtettem, de az oldal még nem teljesen naprakész. Hogy miért? Tudok néhány egyénről, akik vimpárnak vallják magukat, azonban nem rendelkezem írásos feljegyzéssel (privi, email, fórum stb) arról, hogy ki által, mikor, hol, hogyan, stb lettek beÖlelve.

Ezért kérek mindenkit, aki vimpárnak érzi magát és nem találja meg magát az oldalon, az minél előbb szóljon nekem!
(És természetesen fordított esetben is...)

Ez alól kivételt képez Eldamyn, akiről pontosan tudom hogy Anglachel ölelte be, sőt a részletekről is van némi fogalmam, de Anglachelt még nem sikerült felvenni a családfára, ezért egyelőre Eldamyn sem kerülhet fel.

Akikről tudom, hogy vimpárok, tehát mindenképpen várok tőlük adatot: Andariel, Natalee, Anglachel, Előd.

Továbbá kérdésem, hogy Arwena által beölelt Amarie tagja-e a fórumnak, s ha igen milyen névvel?

Egyelőre ennyi.


Drága Szürke! Köszönjük neked ezt az önfeláldozó munkát! ;) A hugodat meg kérdezd meg, hogy mikor lettem vimpár... ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219092 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Erenya) írta:
Six, rajtam nem múlik! :twisted: :P

OFF end... :oops:

Iszom szavaidat, mester :3

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219070 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alyrra ne legyél mérges, mi magunktól is tudjuk hogy a boken hegyes és fából van következtetésképpen:
1: lehet vele vimpárt/vámpírt hatástalanítani
2: ugyanannyit nyom mint egy kacsa :mrgreen:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219065 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Kalibur írta: Bár vimpár nem vagyok


Six, rajtam nem múlik! :twisted: :P

OFF end... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219057 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gilloth írta: Bocsánat, h mint kíváncsi kívülálló, belekotyogok, de már megint lenne egy kérdésem. :oops: 8)
Az Anne Rice könyvben olvasom, h mikor Louis meghal és vámpírrá válik, eltávoznak a felesleges emberi anyagok a testéből.

Lestat mondja."...szabadulj meg a testedben lévő összes emberi hulladéktól..."
"minden cseppfolyós emberi anyag kipréselődött belőlem" (24.o)

Ez mit jelent?

Remélem, nem gond, h kérdezek! :wink: :)

Bár vimpár nem vagyok (bocs, hogy az ügyeitekbe kotyogok, nem fordul többé elő...) de erre azért válaszolnék, mint elhivatott és örök Anne Rice rajongó (megvan a krónikák egészen Memnochig ^^): A felesleges ca mindaz, amitől természetes úton te is nap mint nap megszabadulsz a kétbetűs kitérőn... de ha elolvasod Lestat krónikáját is, ő részletesebben elmondja, milyen kellemes élmények érték nyakig "vizes" gatyában...
Elég finom és körmönfont voltam?

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #219033 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bocsánat, h mint kíváncsi kívülálló, belekotyogok, de már megint lenne egy kérdésem. :oops: 8)
Az Anne Rice könyvben olvasom, h mikor Louis meghal és vámpírrá válik, eltávoznak a felesleges emberi anyagok a testéből.

Lestat mondja."...szabadulj meg a testedben lévő összes emberi hulladéktól..."
"minden cseppfolyós emberi anyag kipréselődött belőlem" (24.o)

Ez mit jelent? 8O És van köze ahhoz a vitához, amit pár oldallal korábban folytattatok a kiválasztásról, meg a szervek elhalásáról?

Remélem, nem gond, h kérdezek! :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #219031 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Alyr, testvérem. Legalább ötleteket ne adj nekik! :x :wink: :twisted:

Másrészről. Volt az a beszélgetés (?) egy másik topicban a vimpárok esetleges alvási szokásáról. Az eredeti célkitűzés mellőzésével (tudjátok ti azt) lehetne itt folytatni, mert érdekes dolgok hangzottak el. Nem, nem az élveboncolós részre gondolok :P :evil: Tessék tekintetbe venni, hol is vagyunk :)

icke


Nem tudom, most inkább THK-s vagyok, vagy inkább vimpár?
Meghasonoljak? (vagy hogy kell ezt mondani) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218966 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Alyr, testvérem. Legalább ötleteket ne adj nekik! :x :wink: :twisted:

Másrészről. Volt az a beszélgetés (?) egy másik topicban a vimpárok esetleges alvási szokásáról. Az eredeti célkitűzés mellőzésével (tudjátok ti azt) lehetne itt folytatni, mert érdekes dolgok hangzottak el. Nem, nem az élveboncolós részre gondolok :P :evil: Tessék tekintetbe venni, hol is vagyunk :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218865 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ery írta: Kölyök! Ne kezdj ki a THK-val... nem egészséges... Én csak jót akarok...


Teljesen egyetértek. Sőt.
Figyelmeztetnélek hogy a bo(k)ken amivel a THKsok egyre nagyobb hányada rendelkezik (akinek nincs annak meg kölcsönzünk) egy hegyes fa tárgy.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218830 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kölyök! Ne kezdj ki a THK-val... nem egészséges... Én csak jót akarok...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218826 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Nézzenek oda a kis kényes THK-sra...


Kényes ám a.... :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218742 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Háromszoros hip-hip meg hurrá-hurré Szürkének, amiért felújította a Vimpároldalon a családfát!!! Nagyon köccee! :mrgreen: =

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218741 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Fordítok: tessék folytatni az eddigi beszélgetést, amíg nem szólok explicite! Nézzenek oda a kis kényes THK-sra... :wink: :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218736 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

HV-nek igaza van (hiába, egy AVE-tagot is megszállhat a szentlélek :twisted: ), amíg vimpárokról van szó, nem kezdek moderálni... Visszaélni nem fogok a jogaimmal, majd ősvimpárként hallgattatom el a zavaró egységeket.
Malkavita ősvimpárként... :twisted: :twisted: :twisted:

icke


Ámen :neutral:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218735 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

HV-nek igaza van (hiába, egy AVE-tagot is megszállhat a szentlélek :twisted: ), amíg vimpárokról van szó, nem kezdek moderálni... Visszaélni nem fogok a jogaimmal, majd ősvimpárként hallgattatom el a zavaró egységeket.
Malkavita ősvimpárként... :twisted: :twisted: :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #218693 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Szürke írta: A mai napon ünneplem, hogy egy éve vagyok Vimpár. Köszönöm, Mami!

Jé... 8O én meg tegnaphoz két éve... 8) Köszi, deagol! :D
:dance:

[size=9:2b0m9vqc]P.S.: (Re: családfa) ...és Zizzo? Húgod beÖlelte, nem?[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218649 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
jaja, legaláb nem csak ezt a topicot offoljuk, szét, de ez szerintem nem off...
ez egy vimpár topic, és mi egy vimpár(icke) tulajdonságait elemezzük, nem? :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218642 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Artemisz (Erenya) írta: Várjatok csak, míg icke szétcsap köztetek! :twisted:


Na und? :lol:

Jöhet ő is a THK-tpicba :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218639 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Várjatok csak, míg icke szétcsap köztetek! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218638 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mekkora offot alkottam egyetlen kérdéssel... 8)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218636 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Well-of-Souls írta: Ha már Nature-cikkről van szó: nálunk van alváslabor, úgyhogy némi társszerzőségért szívesen besegítek :)


OK, köszi :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218626 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már Nature-cikkről van szó: nálunk van alváslabor, úgyhogy némi társszerzőségért szívesen besegítek :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218621 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
HV laborjában évezredekig tartó Fehér Bohóc meséléssel bebizonyítjuk h icke alszik? :D rúlz

gratula Szürke!(vagy nemtudom h ilyenkor gartulálni kell-e :? :) mindenesetre én nem vagyok vimpár de azért gratula)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #218619 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Na, akkor itt folyok bele megint egy picit a dologba, ugyanis Felagundnak nincs igaza :P HV már-már kóros érdeklődése az iránt, hogy vajh' alszom-e én, mint vimpár, egy régi beszélgetésünkből fakad. (Kíváncsi vagyok, emlékszik-e még rá, miért kezdett el nyomozni.) Ennek során kilátásba helyezte, hogy álmomban lekaróz, mire én megkérdeztem tőle: honnan tudja, hogy alszom-e? Azóta mániákusan próbál hitelt érdemlő információt kicsikarni akár belőlem, akár a vimpártanokban kompetens egyéb személyektől. Tehát nem az én feladatom a bizonyítás, hiszen nekem semmi érdekem ne fűződik hozzá. Ha kíváncsi rá, tudja meg ő valahonnan, nehogy már én magyarázkodjak az AVE egy tagjának :twisted: :D :lol:
Sok sikert, fiacskám! :P :twisted:

icke


Ahha...
Értem...
Akkor a kísérletet majd HV nevére írjuk :P

Az én dolgom csak a kírérlet mikéntje..
[size=9:2ug87tcn](Ja, és én írom majd a cikket a Nature-be, ha valami falrengetőt fedezünk fel :lol: )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218601 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Amíg itt csendesen elvitatkozgattok arról, vajh aluszik-e icke és az ő nagyapja, addig én bizonyíthatóan nem aludtam hanem helyette hasznos dolgon fáradoztam.

A mai napon ünneplem, hogy egy éve vagyok Vimpár. Köszönöm, Mami!

Gondolta, e nemes alkalmat megünneplendő, (és mivel néhány napja megígértem) frissítem a Vimpárok weboldalát. Nos ez megtörtént.

Pontosabban ami tőlem tellett, azt megtettem, de az oldal még nem teljesen naprakész. Hogy miért? Tudok néhány egyénről, akik vimpárnak vallják magukat, azonban nem rendelkezem írásos feljegyzéssel (privi, email, fórum stb) arról, hogy ki által, mikor, hol, hogyan, stb lettek beÖlelve.

Ezért kérek mindenkit, aki vimpárnak érzi magát és nem találja meg magát az oldalon, az minél előbb szóljon nekem!
(És természetesen fordított esetben is...)

Ez alól kivételt képez Eldamyn, akiről pontosan tudom hogy Anglachel ölelte be, sőt a részletekről is van némi fogalmam, de Anglachelt még nem sikerült felvenni a családfára, ezért egyelőre Eldamyn sem kerülhet fel.

Akikről tudom, hogy vimpárok, tehát mindenképpen várok tőlük adatot: Andariel, Natalee, Anglachel, Előd.

Továbbá kérdésem, hogy Arwena által beölelt Amarie tagja-e a fórumnak, s ha igen milyen névvel?

Egyelőre ennyi.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218475 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
nem akarok a fiad lenni, tehát nem is leszek a fiad, mert nem ölelhetsz be olyat aki nem akarja h beöleld.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #218468 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Várom a próbálkozásokat, Vezér :twisted: :P
De azt ugye tudod, hogy is megy egy beÖlelés? Nem örülnél, ha a fiam lennél... netán kifelejteném a befejező fázist a dologból, és akkor meglepi... :twisted: :twisted: :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.361 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére