Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 8 hónapja #216754 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ez viszont nyílt keringési rendszert feltételez, amivel aligha mozoghatnának túl gyorsan... ;)

Na, jó, lehet, hogy meg lehet oldani anélkül is, de feltétlenül érdekes elképzelés...

És a kiválasztás??? ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216752 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Hiba volt törölni, most tök hülyén néz ki a hozzászólásom :? :wink:

Az alábbiakban alapvetően a WoD-koncepció szerint írok, mivel azt ismerem a legjobban, de a többi vámpírkép nem rendelkezik túl sok szignifikáns különbséggel ehhez képest.
A vámpír ugyebár csupán egy halott, amely jár, mozog, gondolkodik, beszél, etc. Egyetlen erő élteti: a vér misztikus hatalma. Ahhoz, hogy ezt megszerezhesse, értelemszerűen mozognia, kommunikálnia, vadásznia kell. Az ezen funkcióiért felelős szervek tehát - bőr, csontrendszer, érzékszervek, vázizmok, estébé - mindenképpen szükségesek létezéséhez. Viszont a vér rögtön az ereibe kerül, nem halad át semmilyen feldolgozó rendszeren; ugyanakkor a halandó élete során a táplálkozásért felelős szervek egyszerűen feleslegessé válnak. Ugyanígy a szív és a tüdő is, elvégre nincs szükség oxigénre a biológiai oxidációhoz (ami leállt), a vért pedig a vámpír akarata keringeti az erekben.
Mint tudjuk, a természet általában célszerűségre törekszik. Amire nincs szükség, mehet a fenébe. Viszont ami a létezéshez kell, az nem sorvadhat el magától még egy vámpír esetében sem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216750 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ugyan az előző hozzászólásomat (amire reagáltál) szakmai inkompetencia miatt töröltem, azért érdekelne, hogy ki miként képzeli a vámpírok anatómiáját...

Mert ugye, ha a belső szervek elsorvadnak, akkor a csontok és a bőr is miért ne? Ilyen alapon a vámpír 3-400 év múlva (fizikai test hiányában) megszűnik létezni... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216748 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Felagund: a WoD világában a vámpírok belső szervei igenis elsorvadnak... Nem tűnnek el, csak kiszáradnak. A vér szvsz valóban nem jut el egyikhez sem, lévén hogy tényleg nincs szüksége rájuk. Az érzékszervek, a végtagok-izmok, az agy és talán a szív vérellátásán túl más szerv nem vesz részt a keringésben. Igen, jó kérdés, hogy hány új vérkör képződik ehhez a vámpírban, ami kikerüli a belső szerveket, de ez más tészta :wink:
Anee Rice-nál amennyire tudom, ugyanez nem áll fenn, sőt. Igaz, hogy piszok rég olvastam, de jóval alább valaki (talán Galadh) beírta, hogy a rice-i vámpíroknak még a szíve is dobog. Tehát jó eséllyel a többi szervük is épségben marad- csak épp nem képesek használni őket. Emészteni - és így enni - biztosan nem képesek, ezt Louis határozottan leszögezi.
Egyéb vámpírkoncepciókkal még nem nagyon foglalkoztam... :oops:

Hümm, ez érdekes. Felagundnak volt itt egy hozzászólása, de miközben írtam, köddé vált. Vajon ki törölte és miért? Merthogy én hozzá nem nyúltam... Vagy csak nálam a hiba?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216741 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na jó... szal elvben egy vámpírnak minden létező belső szerve elhal, ilyenek, hogy gyomor, lép, belek, vese stb... hisz nem használja őket. Ebben az esetben a vért csupán az izmokig és az agyba kell eljuttatni... így van?
Majd ezt még fejtegetem, csak válaszoljatok...

Ez is egy érdekes kérdés lehet... nem érdekel senkit?

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216734 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Zizzo & Co.: nem egészen arról van szó, hogy biológiailag szükséges-e a vámpírok számára az alvás. A WoD világában, amelynek a természetfölötti - lásd rögtön a vámpírokat - elválaszthatatlan része, a nappali inaktivitás szükségességét a Kárhozottak létformájával indokolják meg. Egész pontosan azzal, hogy mivel éjszakai lények, egyszerűen nemigen képesek ébren maradni, aktívak maradni, ha a Nap fent van. Lehet azt mondani, hogy ez fölösleges, elvégre egy halottnak nincs szüksége pihenésre, de szvsz jobb elfogadni a misztikus magyarázatot, miszerint az éjszaka szülötteit a Nap jelenléte álomba kényszeríti. Nem sokkal ellentmondásosabb, mint akár az, hogy a Nap mondjuk elégeti őket...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216721 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Drizzt írta:

Punch Junky írta: Boo!

Holtak vezére írta: mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?


A vámpírok fizikálisan, mint az emberek nem alszanak, de nappalra halotti álomba dermednek, vagyis meghalnak, hogy este újre kikeljenek a nyugvóhelyükről.
:twisted:
:idea: ergó: nem alszanak...


Ez is világfüggő...
A World Of Darknesses vámpíroknál ugye valamennyire tekinthető alvásnak a nappali cuccos, hiszen vannak, akik álmodnak...álmodni meg csak alva lehet, nem ? :)


Elvben alszanak a WOD-ban (különben nem lennének az álmos hátrányok...) de sztm biologiailag tök felesleges... max az agyat lehet kimélni, de ez már bukott ott, hogy félig alvadt vért pumpálnak át rajta... szal egy vámpír nem "aludna" ha nem lenne nappal.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216715 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta: Artemisz: sajna a Vimpár oldalon nem sok infó van a vámpírokról úgy nagy áktalánosságban.. ezen kéne változtatni. Ha kell, én szívesen segítek összeszedni infokat! Fel lehetne tenni linkeket is a Vimpár oldalra(pl Zsu Vámpír Krónikák oldalát), általános vámpítr infokat, meg képeket, novellákat. hmm? :wink:

Dodie, ha van kedved, beszállhatsz társzerzőként, és akkor megbízlak az ilyesféle dolgok menedzslésével.

És teszek most egy meggondolatlan ígéretet is: még szeptemberben újra frisítve lesz a családfa.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216696 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Punch Junky írta: Boo!

Holtak vezére írta: mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?


A vámpírok fizikálisan, mint az emberek nem alszanak, de nappalra halotti álomba dermednek, vagyis meghalnak, hogy este újre kikeljenek a nyugvóhelyükről.
:twisted:
:idea: ergó: nem alszanak...


Ez is világfüggő...
A World Of Darknesses vámpíroknál ugye valamennyire tekinthető alvásnak a nappali cuccos, hiszen vannak, akik álmodnak...álmodni meg csak alva lehet, nem ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216674 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na ha már itt tartunk... akkor a vimpárok alszanak? ;)

Na jó... szal elvben egy vámpírnak minden létező belső szerve elhal, ilyenek, hogy gyomor, lép, belek, vese stb... hisz nem használja őket. Ebben az esetben a vért csupán az izmokig és az agyba kell eljuttatni... így van?
Majd ezt még fejtegetem, csak válaszoljtaok...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216610 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

Holtak vezére írta: mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?


A vámpírok fizikálisan, mint az emberek nem alszanak, de nappalra halotti álomba dermednek, vagyis meghalnak, hogy este újre kikeljenek a nyugvóhelyükről.
:twisted:
:idea: ergó: nem alszanak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216547 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akit erdekelnek tudomanyos dolgok is pl a vampirokrol, az nezze meg ezt a honlapot.
Ugy nez ki minden evben szamithatunk ilyen konferenciara.
A tavalyi itt Magyarorszagon volt megrendezve.

www.wickedness.net/Monsters/monsters.htm

Es Icke:
Ne aggodj, nem akarlak bantani :twisted:
De elfelejteni nem fogom hogy a taborban meg akartal lincselni :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216539 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Anglachel: pusztán az érdekesség kedvéért, leírnád, miből állt a vizsga? Jó ötletekkel szolgálhatnál a kevésbé körültekintő népeknek :wink:

Viszont, testvéreim. Nagyon szépen megkérek ezennel mindenkit - látjátok, még csak nem is utasítok, csak csizmáskandúrszemmel bámulva kérek -, hogy az Öleléseket egy darabig mellőzze. Nyugodtan szemeljétek ki a következő delikvenst, meséljetek neki sokat a vimpárokról, de ha egy mód van rá, megoldható, és nem életbevágó, ne öleljétek be. Ez a periódus nem fog sokáig tartani, amint végzünk a reformok megtárgyalásával, újra szabad lesz a pálya, én csak türelmet szeretnék tőletek. Nem olyan sürgős az az Ölelkezés. És igen, ezt hangsúlyosan mindenkitől kérem.
Megértéseteket előre is köszönöm.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #216326 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Miért olyan mások a kelet-európai vámpírok az Interjúban? Mi az, h rossz vér? 8O

gilloth, a tudatlan :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216299 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Anglachel/Morgoth írta: És nem csak ő probálta meg hanem másik 8 halandó is akik nem voltak alkalmasak rá hogy gyermekeim legyenek. Csak jelzem.


Azt a válogatós mindenedet;) Csak így tovább :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216260 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eldamyn írta:

Ryana írta:
Morgoth/Anglachel írta:
1 kérdés: mikor kerülök fel a családfára?

Amikor a többiek.
Magyarul mikor Szürki majd annyira rá fog érni h frissíti. Ne kérdezd mikor. Egyelőre van épp dolga.

Én speciel február 16.-án lettem beölelve és azóta nem vagyok még rajta Szvsz Szürkének sosincs ideje, ha meg fogja csinálni az valami csoda lesz De ettől még vimpár vagyok, és ez a lényeg! Szóval mindenki aki még nincs fent a családfán: ne csüggedjetek!


Ja, ha már itt tartunk: Anglachel aug 14-én este beölelt. Csak jeleztem.

Hehe, ja ténleg.. :roll:
Jelentem beöleltem én Anglachel Bauglir Augusztus 14-én az urnak 2004dik esztendejében Eldamynt. Fogadjátok szeretettel.

A beölelés pedig (a reformok miatt irom) nem csak egy csipcsup beölelés volt, hogy "á beölellek mer jofej vagy", hanem kemény vizsgát kellett tennie. És nem csak ő probálta meg hanem másik 8 halandó is akik nem voltak alkalmasak rá hogy gyermekeim legyenek. Csak jelzem.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216189 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Artemisz: sajna a Vimpár oldalon nem sok infó van a vámpírokról úgy nagy áktalánosságban.. ezen kéne változtatni. Ha kell, én szívesen segítek összeszedni infokat! Fel lehetne tenni linkeket is a Vimpár oldalra(pl Zsu Vámpír Krónikák oldalát), általános vámpítr infokat, meg képeket, novellákat. hmm? :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216183 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Holtak vezére írta: mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?

Mi sem vagyunk vámpírok, mi vimpárok vagyunk, ami elég nagy különbség. Nekünk pl nincs szükségünk koporsóra. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216176 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Milendoria/Macskaszem írta: Szeretnék csatlakozni Ellanához, mert engem is nagyon érdekelnek a vámpírok, de sajnos nem nagyon tudok róluk semmit, úgyhogy én is szeretnék tájékozódni ezügyben [size=9:25ufqxfy](majd egyszer én is szeretnék vimpár lenni.... *sóhaj*)[/size]


A
vimpar.uw.hu -t javallom! :twisted:

[size=9:25ufqxfy](Még az is lehet, ha elég rossz és szorgos leszel, a kedvedért feloldom a fogadalmam, és "három a magyar igazság"-alapon lányommá ÖLellek! ;) )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216113 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szeretnék csatlakozni Ellanához, mert engem is nagyon érdekelnek a vámpírok, de sajnos nem nagyon tudok róluk semmit, úgyhogy én is szeretnék tájékozódni ezügyben [size=9:2o7pi2j6](majd egyszer én is szeretnék vimpár lenni.... *sóhaj*)[/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216105 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Holtak vezére írta: mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?


Koporsóban, gondolom.. ;) :twisted:


A kérdésről csak annyit, hogy én meg is fogadtam a második lányom után, hogy nem lesz több kölköm.... Elég ennyi is...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216099 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
mint kívülálló, nem vámpír szeretnék föltenni egy kérdést: alszanak e a vámpírok?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216097 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor: Én önként szeretnék tájékozódni, mert érdekelnek a vámpírok, meg láttam az Interjú a vámpírralt, meg a Kárhozottak királynőjét, meg sok vámpíros könyvet, de nem érzem elégnek a tudásom. Megbízható könyv címeket, netes oldalakat kérnék, ahol többet tanulhatok a vámpírokról!!! (És naiv reményeim között szerepel, hogy egyszer majd, a hosszú-hosszú tanulás után valaki beÖlel... :roll: )

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216090 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dodiee: pontosan ez az, amire - elsősorban Szürkével karöltve - hónapok óta kérjük a népet. Konkrétan egy csetes beÖlelés kapcsán robbant ki még régebben egy nagyobbfajta botrány, ahol ez a kérés hangsúlyosan a szőnyegre került, és azóta folyamatosan emlegetjük itt a topicban. Csakhogy akármit beszélünk, falra borsó. Egyszerűen nem veszik komolyan. A már beÖlelt tagok ellen valóban nem lenne korrekt bármiféle döntét hozni - nem feltétlenül a saját döntésük miatt lettek vimpárok, nem büntethetjük őket -, de a jövőbeni Ölelésekre ki fogunk találni valamit, ami visszafogja a mostanra riasztóvá vált szaporodási ütemet.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #216087 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Toma, ickének igaza van, az semmiképpen nem megoldás, sőt, magát a Vimpárságot hazudtolnánk meg vele.. milyen dolog már az, hogy valaki beÖlelt, és akkor most puff, sokan vagyunk,és épp te nem lehetsz az, pedig már befogadtak.. Én megoldásként még azt tudnám javasolni, hogy akik keveset(vagy épp semmit sem) tudnak a vimpárságról,vagy/és a vámíprokról, azokat kötelezően tájékoztatni kell, mondjuk az Atyákon keresztül. Mint ahogy a vampire-ben is az Atya kötelezettsége a beÖlelés után kiokítani gyermekét. És nem a már meglévő "populációt" kell ritkítani, hanem a jövőbeli Ölelések számát úgy csökkenteni, hogy megfontoltan, tájékozottan és tájékoztatva Ölelni! Nagyon fontosank tartom a tájákoztatást!! És csak olyat Ölelni, akit érdekelnek a vámpírok, és valamilyen szinten ismeri is a hozzájuk kapcsolódó hagyományokat és történeteket! Nem azt mondom hogy vágjon mindent, de legalább érdeklődjön, és ne azért akarjon Vimpár lenni, mert milyen jó buli, meg a haverom is az, ugyan nem tudom mi az, de jól hangzik... legyen már mögötte az, ami eredetileg is volt...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215830 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Toma gazda írta:

Dodiee írta: Abban igaza van Ickének, h döbbenet ami itt folyik, már lassan az se kell h valaki egyáltalán tudja mi az a vimpár, vagy h van Gittegylet és topic.. úgy is beölelik. Könyörgöm, legalább szeresse már az illető a Vámpírtörténeteket.. és ne zabáljon fokhagymát kilószám és döfködje magába a karót mert nem tudja mi fán terem a Végső Halál...
Viszont fogalmam sincs kedves Icke mit lehet ezügyben tenni, és aggódom magam, illetve gyermekeim miatt...



Ezesetben egy megoldás jöhet szóba a kitagadás köteleztetése, ebben mondjuk a rangidős döntene (szaporulathatározó) és kötelezhetné az illetőt hogy tagadja ki fiát s lányát!


Muszáj hanyagolni a fokhagymát?
(/me orrvérzés ellen szed fokhagymatabit és nincs kedve felhagyni vele mer még valami kannibál jön szembe és akkor....)
A többivel nincs gond.
(és szaporításban sem járok élen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215772 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Toma, ha olvastad az előző hozzászólásomat, tudhatnád, hogy pontosan ezt nem akarjuk elérni. Mármint, hogy a már meglevő, illetve a majd ezután beÖlelt vimpárok feje fölött folyamatosan Damoklész kardjaként lebegjen, hogy bármikor jöhet egy utasítás, miszerint ők többé nem vimpárok, tessék, ki vagy tagadva, fiam. Erre gondoltam, amikor azt írtam, nem személy elleni szankciókat tervezünk. Most szeptembertől lesz időm, helyem, estébé, nekiállok tanácskozni az Ősatyákkal, hogy mi a véleményük a felmerült lehetőségről.
Addig meg türelem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215710 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta: Abban igaza van Ickének, h döbbenet ami itt folyik, már lassan az se kell h valaki egyáltalán tudja mi az a vimpár, vagy h van Gittegylet és topic.. úgy is beölelik. Könyörgöm, legalább szeresse már az illető a Vámpírtörténeteket.. és ne zabáljon fokhagymát kilószám és döfködje magába a karót mert nem tudja mi fán terem a Végső Halál...
Viszont fogalmam sincs kedves Icke mit lehet ezügyben tenni, és aggódom magam, illetve gyermekeim miatt...



Ezesetben egy megoldás jöhet szóba a kitagadás köteleztetése, ebben mondjuk a rangidős döntene (szaporulathatározó) és kötelezhetné az illetőt hogy tagadja ki fiát s lányát!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215613 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kedves lények, fel szeretném deríteni, ki tudna--lenne hajlandó egy tiszteletbeli öreg vimpárnak Anne Rice-könyveket kölcsönadni angolul. Ha van ilyen vállalkozó kedvű, szóljon, és majd megdumáljuk a részleteket. Köszönöm szépen.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #215543 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Csókjaim, vértesók!

Azt hiszem, tartozom egy adag áradozással, miután végre láttam filmen az Interjút.

De semmit nem tudok írni, csak azt

MINDEN SZINTEN TÖKÉLY!


A szuperlatívusz szuperlatívusza is kevés hozzá!

Imádom!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.803 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére