Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 9 hónapja #204624 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A WoD féle vámpírok szívére kijelenteni, hogy egyáltalán nem dobognak; hiba. Mert nem igaz :P
Ha jól tudom senki nem halt meg meg, amikor...de persze javítsatok ki ha tévedek, hiszen én kívülálló vagyok ;)
Nehogymár...egy rakás halottat ölelgetek ? 8O :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204618 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem is halottak vagyunk... mi mind halottak vagyunk! A "kővé" vált szív soha nem ver...a Világ haldoklik :twisted: !!!
[size=9:52ecdn7s]u.i: ezt most fogadjunk, senki nem értette...[/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204576 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Na, akkor első topicgazdai intézkedésemként berekesztem a gratulációkat, az Áfié utániakat törölni fogom :P

Most pedig feldobok egy témát, beszélgessünk már valamiről.
A társasgág nagy része gondolom tudja, hogy a vámpírok orvosi értelemben halottak. Nem ver a szívük, nem működnek a belső szerveik, etc. (Itt én most az Anne Rice-i, illetve a WoD-i koncepcióból indulok ki.) Egyszerűen kimondva: járkáló, beszélő hullák.
Kérdés: a vimpárok ilyen szempontból minek tekinthetők/mennyiben hasonlítanak unokatestvéreikre?

[size=9:3pa4plg2]Kérek mindenkit, hogy válaszait próbálja fantáziadúsabb, esetleges szerepjátékosi énjével írni... :wink: :) [/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204368 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpári gratulációim, icke. :) =

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204364 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Tegnap megleptem magam egy kis ajandekkal. A cime: Armand, a vampir :mrgreen:
Nem, nem magyarul, angolul. De alig birom letenni, iszonyat jo!!! :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204250 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

ma este 8 után nemsokal 1 éves lettem! :) =

[size=9:37y0pgib](gondoltam büszkélkedek picit)[/size]

icke: gratu a "kinevezésedhez" :) )=

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203436 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Drakulálok, drága Apám! Sok sikÉRt kívánok, valamint azt, hogy feladatodat VÉRhetetlenül teljesítsd! :lol:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #202742 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
najóvan, ide is beírom, h minden jel arra mutat, h péntek éjszaka néhányan (legalább ketten) megyünk a Gubacsi útra gótbuliba :twisted: ha van, akit érdekel, az péntek délelőtt még elérhet privin neten. olyan 10kor találkoznánk a Boráros téren a 23as busznál, ha az jó (akinek mást mondtam, annak is, ez a legújabb, mert máshonnan kell megközlíteni a helyszínt, mint eddig.)
egy gyönyörű gyártelep, a rendezvény a Gyáripari Romantika nevet viseli...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #202654 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Icke: hajráhajrá! :evil2: rázd fel ez a kis topicot, mert ahogy látom mindenki bepunnyadt...
népek! megvonom a vértartalékaitokat aztán buborék nélkül ihatjátok a málnaszörpöt ha nem kezdtek el veszett tempóban írni a fórumra! Na, most jól beijesztettem, mi? :evil2:
és szeretném ha Punch Junky is felkerülne már végre a honlapra. Szegény Gyermekem nem viselheti hivatalosan az Őt megillető tisztséget? :(
beölelésének helyszíne: Junky szobája
beölelésének ideje: március 5. éjfél
kérem az illetékes(eke)t, h tegyenek az ügy érdekében. Előre is köszönöm:

Don Diego de la Moota

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #202147 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Először is megköszönöm Anyámnak és svindlernek a belém helyezett bizalmukat, és ígérem, megpróbálom új hatalmamat megfelelően használni :)
Testvéreimnek errefelé hasonlókat ígérgetek, és tessék rettegni! :twisted: :P
Új időszámítás mostantól... :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201986 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
icke, gratsz a moderátori tisztségedért :twisted: ...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201943 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Testvéreim a Vérben!
Hibát követtem el azzal, hogy nem szántam Rátok elég időt, így a rám bízott topicgazdai feladathoz nem voltam hű, hiszen gyakran hónapokra hagytalak Titeket magatokra. Legtöbbetekről semmit sem tudok, és biztosan akadtak moderálni való, mégis ki nem javított bejegyzések, amikre nekem kellett volna ügyelnem. Szívem zokog, hogy helyem nem álltam meg tisztesen, másik szemem azonban nevet, hiszen a Vimpár Gittegylet Tolkien.hu fórumon létesített topicjának új gazdása Gyermekem a Vérben: icke. Rá ruháztam a nemes feladatot, s mindeketten szabad akaratunkból tettük, amit tennünk kell. Én megbújok az éj lepleiben, ő pedig mától éberen örködik felettetek és a terem felett.

Lestat¤

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201072 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, újra megkerestem azokat a novellákat az rpg.hu-n amik nekem nagyon tetszettek. FIGYELEM! mindegyik Vampire alapú, tehát szükségeltetik hozzá némi Vampire háttértudás.. bár anélkül is élvezhető! a legtöbb természetesen Malkis;)

www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=3378
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=1160
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=1144 ez az egyik kedvencem!!!
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=1013 ABSZOLÚT kedvenc!!!
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=988 és egy másik nagy favorit;)
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=1157 ez is döbbenetjó szvsz

sztem érdemes őket elolvasni, mert szórakoztatóak, de ez persze az én véleményem:D[/url]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200327 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sajnos én nem tudok menni, mert a fesztergomon leszek :arrow: most nem tudom, sirjak-e vagy nevessek emiatt. lesz vki más vimpár is, aki jön??? :smokin:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #199246 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Konyhatünde írta: Kedves Vimpártestvéreim, ki lesz itt Szeged Cityben szűk két hét múlva?


Énénénénénénén! De én alapból is Szegeden vagyok 8)

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198989 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: ok, akkor találkozzunk Szegeden! :twisted:


Akkor lesz egy kis vimpártali az MTT-s szülinapon???? Jó lenne, mert végre helyben vagyok, nem kell utaznom sehová :wink:
Kedves Vimpártestvéreim, ki lesz itt Szeged Cityben szűk két hét múlva?

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198944 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Adatik tudtára mindannak, akit illet, hogy június 5-én, a Tolkien Klubban hosszas megfigyelés és oktatás után beÖleltem Mírrandot. Kéretik alkalomadtán 4. generációsként feljegyezni a családfára.
Tanúk: Minerva, Thaur, Arwena, Sisse, meg akikre nem emlékszem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198420 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Figyelem, népek! Ugyibár emligettem, hogy viszem a rendelt denevéreket a 5-i TK-ba. A három kékes addig (legkésőbb ott) döntse el, melyikük marad ki; ha valamelyikük nem jelenik meg, hogy átvegye a denevért, a kérdést eldöntöttnek veszem, és kiszolgálom a másik kettőt!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198255 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ok, akkor találkozzunk Szegeden! :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198204 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Punch Junky írta: Szerintem Ő jó volt Armandnak, Nekem a Kárhozottakban több bajom van a szereplőkkel....elméletileg Marius szőke kék szemű, és magas, ezért teszik vámpírrá, illetve véristenné. Erre egy kopaszodó alacsony emberke az...Szánalmas.... :cry:


A Kárhozottakkal kapcsolatban annyit, hogy nekem egyáltalán nem tetszett, szerintem az Interjúhoz képest erősen B-kategóriás, hiába van benne Vincent Perez.. a zene az jó, sötét, de a többi elég lapos.

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198135 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Léli: előfordulhat, hogy én is megjelenek, és nem kell útmutatásra hagyatkoznotok :wink: Másrészt elképzelhető az is, hogy még előtte megyek Szegedre, így aki nem tud jönni/várni, az is juthat vimpárhoz :)
Mellesleg tényleg nem jutott mindenkinek :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #198071 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Június 18-19-20-án tartja az MTT a Születésnapi buliját Szegeden (mint köztudott, 16-án alakultunk ;) ). Ezúton szeretném felhívni mindenki figyelmét, h nagyon jó buli lesz (zene, ének (a Tiszában -- mint az Alakulón, emlékeztek? :D ), torta, buli...). És jó lenne, ha minél többen mennénk, mert igaz, hogy alig 30-an alapítottuk a Társaságot, mára már sokkal több aktív tagja van, akikkel jó lenne együtt ünnepelni eme neves eseményt :) ;) (ha megnézitek az MTT-s naptárat, abban is benne van a Társaság alakulásának napja :D ;) ).
Szóval gyertek minél többen! Részletek a Szülinapos topicban. (amúgy: június 10-ig kell Lamoraknak emilt írni ( lamorak@tolkien.hu -- minő meglepő ;) ), amiben leírod polgári és nickneved, meg hogy van-e diákigazolványod, és hogy mely napokra kérsz szállást.

Jah, mégvalami: Rayan is jön, szóval idén is lesz valami fantasztikus főzés :D Tavaly pl. isteni marhapörkölt volt, aki kivárta, az még emlékezhet rá... ;) :D nyamm :) ))

Tudnám javasolni, hogy az elmaradt vimpártalit összevonhatnánk a Szülinappal, mer úgyis leszünk ott jópáran ;) Sőt, ha icke elmondja, hol tudott venni kisvimpárokat, akkor lehet majd vásárolni személyesen is (ahogy hallottam, nem mindenkinek jutott) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197916 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dodiee írta: toszokat, kedves gilly, toszokat:D rövid o-val:DD amúgy igazad van. majd kidolgozunk valamit:DD Barborois-akkal is lehetne lenni(vihogós leples fószer rulez!!), vámpírokkal, dunpiel-ekkel meg emberekkel, vadászokkal, minden!! hú de jó lenne!!!


bocsánat, toszokat. :mrgreen: egyszer majd, ha sok időnk lesz leülhetünk, vagy akár itt is kitalálhatnánk a játékot, osztán a legközelebbi szegedi vonatúton mát játszhatunk ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197880 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

Drizzt írta: Punch, engem az eléggé zavart, hogy a filmben kábé kéccer annyi idős (mármint ha a halandó életüket nézzük) Armand, mint a könyvben, éshát' eléggé más karakter...


Viszont Antonio nagyon jó volt, csak sajnálom, hogy nem derül ki a későbbi filmből, hogy hogy jutott abba a pozícióba....hogy Lestatnak miért volt 'joga' hozzájuk menekülni, és miért tette azt amit tett. :cry:
Az, hogy kimaradt az ikrek legendája gyakorlatilag teljesen...no comment, de a KKt nem cask le szólni kell, hanem felmagasztalni, mert Alyssa Istenien játszott, és valódi királynő volt. Határozott, és uralkodó, és kegyetlen gyilkos. :twisted:
Én, személy szerint nagyon szeretem mint Anne Rice könyveit ebben a témában, mint a filmeket. 8)

/röviden tömören.... :roll: /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197809 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

gillz írta: azt hiszem, teljes nyugalommal bejelenthetem, h a kedvenc "vámpíros" filmem a Vampire Hunter D második része lett.


perwe jajdeörülnek!!! Az első rész utáni lanyha lelkesedés miatt kicsit féltem hogy fog tetszeni a második rész... De azért ugye hogy érdemes rám hallgatni!!!

gillz írta: Persze nem tudok dönteni, ki a kedvenc szereplőm, D, Meier, és Grove közt inkább nem is :roll:


Én is ebben a dilemmában vagyok... Azthiszem mind a 3an... D a megjelenéséért, a fellépéséért, meg hát azért mégiscsak ő D!! Meier... ahh!! zseniális figura:DD csak az a két hajtincs a füle mellett.. érdekes:D
Grove pedig.. olyan szomorú... de az amikor ott röpköd a "lelke" vagy mije, az zseniális, az az öröm az arcán.. hüpp.

gillz írta: azon gondolkodom, kitűnő egyestés szerepjátékot lehetne kitalálni... a fő tulajdonság a megjelenés lenne, és különféle tószokat lehetne vásárolni pontokból. :twisted: és persze bármivel lehetne játszani, akár dumpiellel is, csak a mesélőnek "kötelező" lenne kijátszatni az összes hátrányát mindenkinek.


toszokat, kedves gilly, toszokat:D rövid o-val:DD amúgy igazad van. majd kidolgozunk valamit:DD Barborois-akkal is lehetne lenni(vihogós leples fószer rulez!!), vámpírokkal, dunpiel-ekkel meg emberekkel, vadászokkal, minden!! hú de jó lenne!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197795 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Punch Junky írta: Szerintem Ő jó volt Armandnak, Nekem a Kárhozottakban több bajom van a szereplőkkel....elméletileg Marius szőke kék szemű, és magas, ezért teszik vámpírrá, illetve véristenné. Erre egy kopaszodó alacsony emberke az...Szánalmas.... :cry:


Nem tudom.. lehet hogy Antonio jó vámpírnak, de akkor ne hívják Armand-nak a karakterét.. adjanak neki egy új nevet, és legyen valaki, aki nyilvánvalóan nem Armand.. ami a Kárhozottak Királynőjét illeti.. hát az vicc, de szerintem Vincent Perez van ugyan olyan jó vámpír mint Antonio, csak épp ő sem az adott karakter könyvbéli megfelelőjét játsza.. (köszönet az "íróknak"..) Az ottani Armand.. hát jó.. kissé viccesre sikeredett.. amúgy Matthew Newton nem olyan szörnyű, csak a készítők pont nála döntöttek úgy, hogy betartják a külsőre vonatkozó könyvbeli leírást, és csinálnak belőle egy vöröshajú szörnyet. :lol:
Amúgy valszeg elég nehéz lenne megfelelő színészt találni Armand megformálására, de azért ennyire mellélőni.. 8O én még mindig Hayden Christensen-re szavazok. 8)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197793 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok! Nem tudom ki látta a Van Helsinget? Hát nem semmi, az biztos! Vámpírvadász akit szerzetesek képeznek ki, s nyírbálja is a gonoszokat.Egy bibije van nem emlékszik a múltjára.De összetalálkozik Drakulával aki ismeri! Tiszta múltja bitos nem lehetett! Aztán itt van az hogy a gonoszokat belesűritik egyetlen történetbe:Drakula, Mr. Hyde, Frankenstein, és Farkasember.Wao! Aztá itt van a segítő is Kate Backinsale s nála fordult ugyebár a kocka, mert az UnderWorld-ben vámpír volt, most ő magának is leszámolnivalója van a vérszívokkal. És mintha csak Vasudvard ürült volna ki vámpírcsapatok özöne indul meg a kis falucska ellen. És voala még ott vannak a jogi probkémák. Helsing úrnak nem ártott volna bölcsész karra beíratkozni és jog-ból orákat vennie.Megöli a farkasembert de hoppá az visszaváltozik emberré! Ciki ügy! Nem rossz!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197673 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
www.aimeemajor.com/images/screenshots/vhd/
khm...
csinci vámpírok és vadászok. reklám, reklám.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197655 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én sajna még nem olvastam az Interjút, nekem a film teccett...

A Dracula 3000 olyasmi lesz mint a Ragadozó3, nem? (aki ismeri a Predator filmeket annak privben elmondom, ha még nem látta 3mast, hogy mi a különbség...)

Nekem erős gyanúm, hogy ez a film csak videókazin jut majd el hozzánk. Esetleg úgy se.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #197623 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[Armand az én szívfájdalmam.. :roll: :evil: Antonio Banderas??? 8O nevetséges.. na mindegy.. "azért" jó film lett ;)
Danielt Christian Slater játszotta nem?

Antoniónk nagyon szépséges abban a szerepben, csak kicsit idősebbre sikeredett a kamaszgyerek Armandhoz képest... viszont nagyon karizmatikus szerintem, erő sugárzik belőle, a maga módján karizmatikusabb, mint Tom Cruise Lestatja, kár hogy Armand csak mellékszerep, mert Banderas amit eljátszott, az jó volt, úgy ahoyg van
:-) =

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.824 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére