Nyelvek és írások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Amanibhavam, vagy Varda vagy Olórin...<br> Azt, hogy 'tegnap', mindií úgy kell mondani, hohy a megelőző-nap-BAN? (tell(a)-aure-SSE)? A tellaure nem elég?<br> Anta nin má! ;o)<br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Helló! Légyszi legyen kedve átjönni valakinek a chatelősbe, mert nagyon magányos vagyok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28901 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Isit!<br> <br> Nem gond azért vettem az adást!<br> <br> Namárie!<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya ilquen, de első sorban Amanibhavam!<br> Nem tudom, hogy csináltam, de sikerült elmentenem a szótárat. Most azzal töltök sok időt, hogy az angol kiejtéseket magyarosítsam. (Pl naar=nár és hasonlók... Igaz, a legtöbb esetben a magyar szemnek is világos! :o )<br> <br> Melda Varda! Tegnap az uccsó hozzászólásomról lemaradt a Hozzád intézendő hantale! Szóval most dupla hantale!!!<br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28899 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
köszönöm: hantale! (szó szerint köszönet!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28898 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
<br> gilly:<br> <br> nem vagyok biztos az alábbi megoldásokban, de majd mások kijavítanak<br> <br> AMANI DOKI! HELP!<br> <br> Jelzem, nagyon kevés ilyen köznapi kifejezés van, a szótárak nagy része csak főnevekre és igékre szorítkozik.<br> <br> QUENYA // SINDA:<br> <br> köszönöm = hantëanyë vagy hantanyë // ?????<br> bocsánat = ????? // ?????<br> kérem = iquista // ?????<br> igen = yé // ?????<br> nem = lá // ú<br> <br> üdv! = aiya! // suilad! vagy mae govannen!<br> viszlát! = namárië! vagy mára mesta! // ?????<br> jó reggelt! = mára arin! // mae aur! (de ez nem biztos)<br> jó napot! = mára aurë! // mae arad! (de ez nem biztos)<br> jó estét! = mára andúnë! // mae aduial! (de ez nem biztos)<br> jó éjt! = mára lómë! // mae dú!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28897 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
én csak azt szeretném tudni, hogy hogy van quenyául/sindául a :<br> köszönöm<br> bocsánat<br> kérem<br> igen<br> nem<br> köszönések<br> <br> elég az is, ha mondjátok, hol találom meg.<br> <br> addig is magyarul kérem szépen és köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28896 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Hát, ennél kicsit bonyolultabb a helyzet, de azért nem túlságosan...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28895 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ha jól tudom a tündék a hátsó szótagokra teszik a hangsúlyt! <br> Nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28894 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
isit: milyen operációs rendszer alatt netezel? csak, hogy tisztázzuk<br> <br> jobb klikk a lenti linken, a feljövö menüben mentés más néven, aztán kimenteni a winchesterre valahova, utrána meg lehet kitömöríteni<br> és szerezz be egy winzipet, az a norton unzip elég öreg darab lehet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28893 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya melda Varda!<br> <br> Amani! Netünk kb 1 hónapja van, ebben is kezdő vagyok.<br> Ha ráklikkelek az általad beírt címre, mindig egy olyan ablak jön ki, mai megkérdezi, hogy megnxitom-e, vagy mentem. Bármelyikre kattintok, ugyanaz az az UnZippes ablak jön ki. Ha ma már nem tudnék írni, ledobott agép, de holnap jövök számítógépezni és QUENYÁUL TANULNINmarie ar hantale!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28891 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aghrrr...<br> Most már megint mivel égtem... A bonyi-val? Nos, ha már így belemélyedtünk, van egy Babett nevű igen drága barátnőm, akinek szavajárása a Bonyi az élet. És ismered a fergeteges bölcsességet, hogy, ha farkasok közt élsz...<br> <br> Amúgy te hogy kérsz segédkezet quenyául?<br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28892 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
A Neked után nincs c, az in előtt viszont van n. A leltár stimmel, legalábbis darabszámra. :) <br> <br> szóval még egyszer: a nin cserélendő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28890 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Isit!<br> <br> Jó akkor cserébe egy helyes, vagy helytelen megoldás a give me a handre!<br> <br> anta nin má<br> <br> Ha nem Nekedc kell segíteni, akkor a in értelemszerűen kicserélendő...<br> <br> Namárie!<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28889 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
isit: mit csinálsz te azzal a szótárral? letöltöd és utána próbálod kizippelni? és erre ad hibaüzenetet? vagy mi? ott van a gépeden már a qqe.zip fájl?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28888 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
bonyi?????<br> jesszus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28887 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya melda Varda!<br> A múltkor nem tudtam beírni a Fórumba, de összetákoltam egy - helytelen - megfejtést, majd egy kedves barátomat kértem meg, hogy küldje el Amanibhavamnak, kérve, hogy postázza nekem a helyes választ. Ezt ma sikeresen megkaptam, és erre reagáltam. Bocs a sok zagyvaságért, bonyi az élet mostanában! Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28886 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Isit!<br> <br> Nem tudom, most én vagyok vak, vagy csak nem értem, amit írsz? Mit értesz azalatt, hogy a tiéd lett a legbendzsóbb? Kéne itt lennie valamiféle fordításnak? (helyes, vagy helytelen megfejtésnek?)<br> Vagy azt nem ide küldöd?<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28885 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Norton UnZip. Valami ilyes jött ki most is. Nem bontja ki, hiába mondom neki. Cél és ilyen helyekre kell beírni dolgokat. Ez a probléma ismerős előtted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28884 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
És a give me a hand hogy van quenyául?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28883 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
A fordítás alatt a tegnapelőtti feladványt értettem. Most klikkelek! Hantale!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28881 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Az előbb az ahányan vagyunk alatt mindösszes skizó énemet értettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28882 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
a segít, segítség szó nem ismert, én egy anglicizmussal szoktam fordítani: give me a hand - nyújts (segéd)kezet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28880 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
én nem tudom, milyen helyeken jársz te...<br> <br> <a href=http://members.chello.hu/ferencz.tamas/qqe.zip>it a közvetlen link a szótárhoz

melyik fordításról beszélsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28879 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Amani! <br> A fordítás megrendítően gyönyörű, ámde azt nem éertem, hogy lehet annyi képpen leFERDÍTENI, ahányan vagyunk! Bár, ha minden igaz, az enyém lett a legbendzsóbb, de próba cseresznye...<br> <br> Tudja már valaki, hogy kell segítséget kérni quenyául?<br> <br> Ja, a szótárat még mindig nem sikerült elérnem, mert valami ablakok jönnek ki mindig, amikben sehogy sem lehet olyat kattintani, hogy megnyíljon az a drága-jó oldal. Mindig csak a főoldalig jutok...<br> <br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28878 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
a magyar átírásról feltettem egy táblázatot az Aryoni Eldaronra a segédanyagok közé<br> <br> drstrange.cjb.net

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28877 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
örm... balról jobbra...<br> kivéve a Saratit, mert azt felülr?l lefelé<br> <br> na jó, ez gyönge vicc volt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28876 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Anna:<br> <br> ha részleteznéd, mi a gond, tán még segíthetnénk is... :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28875 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Hogy lehet elolvasni a tengwákat?<br> Teljesen belekeveredtem.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #28874 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Myyy Preccciioouussss!<br> Pontosan ezt mondta...<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.456 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére