Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #155741 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Amúgy Én nem nagyon értem, mit jelent az, hogy ,,átvinni"... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155740 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Namarie: Én nem akarok erről még sokáig beszélni, hiszen volt nincs...elmúlt, csak tényleg el kéne ezen gondolkoznia egy-két embernek...
Én nagyon hülyülős csaj vagyok, de van amit csak komolyan tudok venni, vagy normálisan... néhány poénos vagy éppen aranyos Gyűrűk Urás grafika, vagy rajz belefér, de más már nem nagyon... nem tudom, egyszerűen nem bírom, nekem túl szép ahhoz a könyv, meg a film is...
Örülök, ha más ezen jót nevet, de akkor nem értem PJ munkáját is miért becsülik le páran... akkor vegyék úgy, hogy ez az egész egy jó poén, Ő így képzelte el aztán ennyi.. egyszerűen kettősség jellemzi a hozzáállást...
Nekem ilyen mozis élményem Én úgy emlékszem nem volt... amúgy szerintem ha pld. a ROTK premieren valaki háta mögé is beülne pár olyan ember aki végig dumálja a 3 és fél órát akkor bizony párszor hátraszólna, vagy egyszerűen csak nagyon idegesítené, dehogy nem tudná teljesen élvezni a filmet az biztos... Még az a jó, hogy premire nagyrészt csak rajongók mennek, azok pedig az első vetítést kibírják beszélgetés nélkül.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155739 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Off:

Paródia kérdéséhez: szerintem olyan egyszerűen nem létezik, hogy egy klasszikusnak számító műből nem lehet paródiát csinálni. Paródiában is van a jó és a rossz paródia. a Gyűrűkúra szerintem is egy förmedvény, a Humorba is besikerált néhány olyan, amiért a szerző komoly negatív kritikát kapott, de vannak nagyon színvonalas és jó feldolgozások is.

Ha azt mondod, a GyU- ból nem lehet paródiát csinálni, akkor azt is mondhatnád, hogy semmit, ami komoly, nem szabad parodizálni. Lehet, csak a színvonal nem mindegy. Gondolj csak bele, hogy a világirodalom mennyi műve parodisták tolla alá került! Karinthy is remekül kiparodizálta Babitsot, és nekem pl. nagyon teteszett, pedig a kedvenc költőm Babits, ha úgy tetszik, egyik nagy szerelmem a Jónás könyvével, meg a Danaidákkal. (Másik Weöres). Szintén Karinthy az Emberke tragédiája, mai szintén egy csúcs, noha egyáltalán nem vicces gondolatokat és témákat felvető mű alapján születtet. Bevallom neked, én magam is írok paródiát, mégpedig Galadriel naplóját, a Szilmarilok és a GyU alapján, és felhasználom a Gyűrű Keresését is.

Bocsánat az offért, és azt javaslom, hogy ezt az egész témát, hangoskodásostul, poénostul vigyük át a Beszélgetősbe, vagy akár a Gondolatokba. Félig- meddig esztétikai vita is..
Még egy utoló valami: még élt Sinkovits, amikor a Nemzetiben kétszer, 3 év köztes idővel megnéztem Sütő András drámáját az Advent a Hargitánt. bubik István, Avar István, Őze Áron, Götz Anna és Sinkovits Imre játszották a főbb szerepet. Döbbenten tapasztaltam, hogy 3 év alatt nem szoktak le a bent levő általános iskolások arról, hogy szinte ordibálva! beszélgessenek, csörögjenek a chipses, cukros zacskóval és a fene tudja mit csináljanak. Nos, én azóta szinte semmin nem akadok ki, két kivétel volt azóta, az egyik egy operaelőadás alatt zajlott, a másik szintén egy GyU- s élmény..

Ps: szvsz Neo nem gúnyolódik Iowa, hanem őszintén kér elnézést.. (feltéve, de meg nem engedve, hogy nem így van, akkor is kellemesebb ezt gondolni.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155738 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: A magam es a tobbiek neveben elnezest, hogy megzavartunk benneteket a film maradektalan elvezeteben.


Kár gúnyolódni... kicsit gondolkodj el rajta... tényleg o.k., ha valaki egyszer-kétszer mond valami poénosat, vagy ha néha van egy kis halk sustorgás, de mögöttünk mondom, hogy folyamatos, hanos duma ment...
Sajnálom, hogy engem ez zavar...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155737 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Namarie írta: Részben igaza van szerintem Iowanak és Tarathradielnek. Néha engem is idegesített a hangos beszélgetés, volt is, amikor megkértem a népet, ugyan ne rezsegjenek már ennyire..A poénok ellen nekem semmi kifogásom. Tudnotok kell, hogy a poénok jó nagy része spontán marhaság, ami csak úgy jön, és szerintem ez azt jelzi, hogy tudunk elvonatkozatatni a filmtől/könyv(ek)től, és emmi kivetnivalót nem találok benne. Ha figyeltétek, a poénok NEM a komoly jeleneteknél sültek el, pl. amikor Arwen gyászol..

Mozi: ne gondoljátok, hogy ott feltétlen csönd van... szegeden a plázamoziban egyszer tök részegen jöttek be iletők, pont a GyU-ra, majd elmenetek fél óra után, hogy za egyik kisvártatva visszajöjjön hangosan kérdezve, hogy a társai vajh' hová lettek, merthogy az ő kocsijával mentek el.
Az első résznél csomóan hallhatóan zokogtak gandalf "halálakor". Velem is kész égés moziba de színházba! is menni, mert képes vagyok látványosan sírni..

Humor: azt hiszem, hogy sem a film, sem a könyve(ek) nem zárják ki a humor, sőt, a poénkodás lehetőségét, nézzettek be a Humor topicba. (Kreatív szekció).

Sajnálom, hogy zavart benneteket a doldog, és épp ezért nem érzetétek jól magatokat, de az is lehet, hogy ez alapjáratban egyilyen délután volt, ami kicsit megengedett egy lazább, poénosabb viselkedést.

Megnyugtatásul még egyszer hangsúlyoznám, mert valamennyire azért ismerem a társaságot, hogy a poénok nem keresettek.


A poénok valóban nem Arwennél hangzottak el, mert akkor épp az Arwen kritiálások mentek... úgy gondolom ez sem jobb...
O.k. jöjjön spontán egy-egy jó beköpés, bár azt sem értem minek, de nem hiszem, hogy a folytonos duma, legalábbis a mi hátunk mögött spontán kell, hogy jöjjön...

Figyu, sajnos előfordulnak bun_kó emberek a mozikban is, de nem ez jellemző... Az ember azért megy el, hogy élvezze a filmet...
A sírásról meg csak annyit, hogy szerintem ez nem probléma...engem is meghat pld. a GyU, de Én nem zavarok vele senkit... nem hiszem, hogy evvel bárki is zavarna mást...

Nem zárják ki... jó, nem tudom Én nem szoktam odamenni, mert már a Gyűrűk Ura paródiától is felfordul a gyomrom... bocsi, de szerintem ebből nem lehet viccet csinálni... egyszer beleolvastam az áruházban, és azt hittem földhöz vágom olyan ideges lettem... Tolkien igen csak foroghat a sírjában...

A poénos viselkedés engem nem zavart... mindaddig amíg nem a film közben ment...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155736 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ami a humort illeti, nem tudom, nekem úgy tűnt, hogy szinte mindenben találtok valamit amivel poénkodhattatok, de hát istenem, ti így nézitek a filmet, én ezt nem tudom megtiltani, nincs is jogom hozzá...Persze, hogy a filmben is vannak humoros részek, de azért más dolog az egész filmet végigpoénkodni...Még moziban sem volt ilyen élményem, hát ilyen szerencsés vagyok, mit csináljak. :roll:
De nem történt semmi, ezt leszámítva azért jól telt, Ulmónak még egyszer köszi!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155735 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A magam es a tobbiek neveben elnezest, hogy megzavartunk benneteket a film maradektalan elvezeteben.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155734 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Részben igaza van szerintem Iowanak és Tarathradielnek. Néha engem is idegesített a hangos beszélgetés, volt is, amikor megkértem a népet, ugyan ne rezsegjenek már ennyire..A poénok ellen nekem semmi kifogásom. Tudnotok kell, hogy a poénok jó nagy része spontán marhaság, ami csak úgy jön, és szerintem ez azt jelzi, hogy tudunk elvonatkozatatni a filmtől/könyv(ek)től, és emmi kivetnivalót nem találok benne. Ha figyeltétek, a poénok NEM a komoly jeleneteknél sültek el, pl. amikor Arwen gyászol..

Mozi: ne gondoljátok, hogy ott feltétlen csönd van... szegeden a plázamoziban egyszer tök részegen jöttek be iletők, pont a GyU-ra, majd elmenetek fél óra után, hogy za egyik kisvártatva visszajöjjön hangosan kérdezve, hogy a társai vajh' hová lettek, merthogy az ő kocsijával mentek el.
Az első résznél csomóan hallhatóan zokogtak gandalf "halálakor". Velem is kész égés moziba de színházba! is menni, mert képes vagyok látványosan sírni..

Humor: azt hiszem, hogy sem a film, sem a könyve(ek) nem zárják ki a humor, sőt, a poénkodás lehetőségét, nézzettek be a Humor topicba. (Kreatív szekció).

Sajnálom, hogy zavart benneteket a doldog, és épp ezért nem érzetétek jól magatokat, de az is lehet, hogy ez alapjáratban egyilyen délután volt, ami kicsit megengedett egy lazább, poénosabb viselkedést.

Megnyugtatásul még egyszer hangsúlyoznám, mert valamennyire azért ismerem a társaságot, hogy a poénok nem keresettek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155730 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egyet kell értsek Iowával és nem is nagyon tennék hozzá semmit, mert nagyjából mindent elmondott...Lehet, hogy ti így élvezitek a filmet, mi nem...Valahogy a Gyűrűk Urával úgy vagyok, hogy számomra minden kikapcsol, ha elkezdem nézni, mégha baráttal is vagyok...És nem arra figyelek, hogy hol tudnék valami poénosat vagy okosat mondani...De mondom, nem akarok én megváltoztatni senkit, csak nem ezt vártam...
Csak attól félek, hogy vajon a ROTK premieren is ez lesz-e mert ha igen, inkább nem megyek. :P
Még valami: Ennyi erővel a mobilok is maradhattak volna bekapcsolva. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155729 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: Nem kotozkodnek vissza, DE
szvsz a keddi mozis okossagon is hasonlo hangulat uralkodott, holott az premier volt. Ha figyelni vagysz, menj egyedul moziba (vagy filmszakossal ß)). Alternativa, h otthon megnezed ß)

Cserebe elnezesed kerem, de a kozos filmnezesek mind ilyenek ß)

Pusszantas:
_Neo,
aki ma kivetelesen mondott 2 jo poent ß)


Szerintem ezt nem lehet így felfogni... Amúgy a mostanin nem, de a múlt évi Danubius premin ott voltam és ott normális hangulat uralkodott...
Másfelől szerintem a film nézés alapvetően nem egy nyitott állatkerthez kéne, hogy hasonlítson, már elnézést mindenkitől... Lehet, hogy volt aki csöndben volt, annak köszi, de Tarathradiel is normálisan hátraszólt, és egy ideig, kb. 5 percig nyugi is volt, de utána megint nem... Szerintem a film hangulata alapvetően nem ad okot a hülyülésre, meg a fuh, de nagy poénokhoz, amin speciel Én nem röhögtem... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155727 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Iowa írta: Na igen... Én is ott voltam...
Voltam már talin...összesen kettőn, mindkettő Frodo tali volt... Nem tudom, hogy ott azért tudott a társaság normálisan viselkedni, mert moziban voltunk és ha ott ezt csinálják, mint ma a film közben akkor többen odaszólnak, hogy csönd legyen, vagy már annyiszor látták, hogy nem érdekelte Őket, vagy más oka volt... Egy ideig csak tűri az ember, aztán egyre jobban idegesíti, végül oda jut, hogy megkérdezi magától: ,,Ennek így van értelme?"... A válasz egyértelmű nem lenne, ha nem érdekelne annyira a film, mint amennyire igenis érdekel és ha nem lennék kiváncsi Frodora és a többiekre, na meg, hogy mennyivel hosszabb így a film... Én úgy gondolom, hogy az első csüttögések után, meg a pár, ,,légyszi csönd legyen" után annyi tisztelet kijárt volna, hogy tényleg mindenki halkan nézi a filmet... Hiszen az volt a lényeg, ha jól tudom...
Na mindegy... alapjában véve jó volt, de tényleg, lehet Én vagyok a selejtes, viszont Én csak csöndben tudok és szeretek filmet nézni... oda akarok figyelni normálisan... szinte belépni a film világába... ezt így pedig nem lehet/ett/... :shake: :hein::roll:
Persze Ulmonak gratu és köszi!


Nem kotozkodnek vissza, DE
szvsz a keddi mozis okossagon is hasonlo hangulat uralkodott, holott az premier volt. Ha figyelni vagysz, menj egyedul moziba (vagy filmszakossal ß)). Alternativa, h otthon megnezed ß)

Cserebe elnezesed kerem, de a kozos filmnezesek mind ilyenek ß)

Pusszantas:
_Neo,
aki ma kivetelesen mondott 2 jo poent ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155722 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na igen... Én is ott voltam...
Voltam már talin...összesen kettőn, mindkettő Frodo tali volt... Nem tudom, hogy ott azért tudott a társaság normálisan viselkedni, mert moziban voltunk és ha ott ezt csinálják, mint ma a film közben akkor többen odaszólnak, hogy csönd legyen, vagy már annyiszor látták, hogy nem érdekelte Őket, vagy más oka volt... Egy ideig csak tűri az ember, aztán egyre jobban idegesíti, végül oda jut, hogy megkérdezi magától: ,,Ennek így van értelme?"... A válasz egyértelmű nem lenne, ha nem érdekelne annyira a film, mint amennyire igenis érdekel és ha nem lennék kiváncsi Frodora és a többiekre, na meg, hogy mennyivel hosszabb így a film... Én úgy gondolom, hogy az első csüttögések után, meg a pár, ,,légyszi csönd legyen" után annyi tisztelet kijárt volna, hogy tényleg mindenki halkan nézi a filmet... Hiszen az volt a lényeg, ha jól tudom...
Na mindegy... alapjában véve jó volt, de tényleg, lehet Én vagyok a selejtes, viszont Én csak csöndben tudok és szeretek filmet nézni... oda akarok figyelni normálisan... szinte belépni a film világába... ezt így pedig nem lehet/ett/... :shake: :hein::roll:
Persze Ulmonak gratu és köszi!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155719 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csatlakozván _Neohoz én is köszönök mindenkinek minden jót, akik ennek a délutánnak a pozitív hangulatáért tettek. A film szerintem jó volt, tényleg érthetővé tesz dolgokat, mai k a mozifilmen olyan odakentnek látszanak, de nem offolnék..

A legjobb epizódok a délutánból:

- Odaérünk, "csend már, hát itt emberek laknak"
-szombat halnali dél van..by Felagund (ha nem javítsatok)
- ajtó nem nyílik, Telcontar el a kulcsé, most jön a lányok hajtűje? - nekem csak hajgumim van..akkor erővel?? Ajtó feltárul, pedig nem is mondtuk, hogy Mellon"

-Bent azonnali rendezkedés. mi bejöttünk, képek meg lekerülnek a falról
- Ankalimon végre meghozza a lejátszót, ezalatt Evenstarral és Minervával beszélgetünk, na meg Telcontarral.. Minerváékkal megállapítjuk, hogy jó ez a menyasszonynéző félhomály, hátha betéved a Nagy Ő eseteleg Noszály.. elmélkedés azon, hogyha valaki feleségül menne hozzá, megoldhatná az MTT anyagi támogatását.. Ötletemre Even reakciója: Dehát erkölcsi tartás is van a világon....

Felagund pezsgője, és THK oktatása, alaposan meglepődöm, amikor a földön találom magam..pedig magam kérte, hogy mutassa meg, hogy kell oda valakit levinni, Sárkánysör..

Végre elkezdődik a filmvetítése, Gollam taglalása vége felé csomóan tűkön ülnek.. a szünetben roham a női mosdón, (bocsánat Doodie...) férfimosdó tök üres..

Beszólások, amik külön jók:

_Siess Gimli!
-Hozd a fésűt!
_Tudtommal még Theoden itt a király
-Pedig Te vagy az...
_Ne lőj!!!
- Most már tökmindegy..........

Haldír ha jól láttam nem tokás Haldír....az egyes jelenetek megéljenzése..örömködés a fölött, hogy belekerültek részek.. "Most kell Neo a tálcával"-

Hazamenet: a lépcsőházban rossz irányba indulok el.. rástartolok akivilágítatlan csigalépcsőre, amit még világosban sem igazán kultiválok.. Even helyes irányba terel, megbeszéljük, hogyha nagy sikítást hallotok, akkor találkoztam a balroggal, és megtaláltam a legutolsó sziklaalapot.....de enélkül is összejött a kijárat megtalálása..

nme tudom, figyeltétek- e , de stílusosan a Király utcában voltunk...

Még egyszer: tényleg nagyon jó volt minden, és külön köszönet Telcontarnak a helyért...(és más egyébért is..)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155717 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó volt a mai délután, de...Most elnézést kérek mindenkitől a következőért, lehet én értettem félre a találkozó célját, mert azt hittem a filmért vagyunk ott elsősorban, hogy megnézzük, ezért egy kicsit zavart, hogy végig beszélgetés meg poénkodás volt és kb a felét hallottam az egésznek...Még nem voltam egy ilyen talin sem, nem tudom, hogy szokott ez zajlani, szóval bocsi, hogy így tudatlanul belepofázok ebbe, meg akadékoskodok, csak mást vártam...Mindenesetre azért jó volt látni, köszönet Ulmónak, hogy megszervezte. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155713 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Nem leszek tul bobeszedu, ez tan szokatlan tolem...
Nagyon koszonom mindenkinek, aki a ma delutani TTT ext vetiteset lehetove tette. Halas vagyok a tarsasagert is, mar kozel allok ahhoz, hogy elonek higgyem magam ß)
Elore Tolkien Tarsasag!

Biztos lesznek reszletesebb elmenybeszamolok is... ß)

Gollam rulz ß)
es ahogy Legsi felpattan a lora...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155603 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Míg ti színházaztatok, mi FIGHToltunk!! :D

Aeglos jól helyrerakott, de azért annyira nem hagytam magam.. most aztán olyan izomlázam van, hogy még..!
Ámbár lehet, hogy a kétszeri fáramászás is közrejátszott.. :roll:

Harcos Angwen jóvoltából Estel egyik kisujja csinos frankfurti virslivé dagadt... (ez a csaj előbb-utóbb le fogja rokkantani az összes srácot! :lol: :P )

Aeglos vimpár lett!!!!! (Most már a nagynéném!) :twisted:

Alyr és Angwen fáradhatatlan távharcot mutattak be, lenyűgöző volt!

THK RÚLLZZZ!!!!!
Ui: Köszi a tippeket és a tanítást! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155584 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Régen volt este ennyire közel a tökéleteshez, mint a mai...
A darab, a színészek!...
Hatan (Kriszana, Laurelen, Leguán, Felagund, Cueddo és én) beültünk utána a McDonald's-ba, és olyan jót beszélgettünk, mint (részemről) már régen. Ha nem is váltottuk meg a világot (ez mindenkinek a saját feladata), még a vélemények ütközetetésekor is olyan szellemi közösséget éreztem, amit ritkán, kevés emberrel.
Köszönöm Nektek!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155168 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Silmeniel írta: Akkor jó Mamikám.... :) *ő is nagyon élvezte, főleg a hátulról néha benyögött poénokat, meg az öcsikéje "nem úgy kell, hanem így"-poénját.* (ezt csak az érti, aki ott ült mellettünk... ;) )


:itscool: :mrgreen: :biggrin2: :hello:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155164 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Akkor jó Mamikám.... :) *ő is nagyon élvezte, főleg a hátulról néha benyögött poénokat, meg az öcsikéje "nem úgy kell, hanem így"-poénját.* (ezt csak az érti, aki ott ült mellettünk... ;) )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155163 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Silmeniel írta: Galadh: ne hariii, hogy végig fárasztottalak... :oops: :D

Nemhari!!! Imádlak drága ;)
nagyonjóvolt veletek nézni, köszi :)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155158 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
Csatlakoznék: nagyon jó lett a bővített! Örülök, hogy ilyen sokan voltunk.
Szerencsére a Faramir-hibát sikerült jóvá tenniük :hello: , de így Denethort rontották el... :roll: Szvsz egyáltalán nem ilyen Denethor, de várjuk meg a RotK-ot.
És az összes bővítés jó volt, de most nem sorolom fel.
Azért még egy párszor meg kell nézni. :idea: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154894 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Nagyon jó lett a film! :) Mostmár sokkal Tolkienesebb :D Az eddig említett jeleneteken kívül: még annyira jó volt (és jellemző), amikor Aragorn lenyugtatja Bregot. Az úúúúúúúgy tetszíííííííík :D Persze még nagyon jó a Gimli-Legsi (Legolas b*zi, ugye, Ery (meg Lam)? :D ) párbaj vége, meg a Pippin-Trufa páros újabb jelenetei (De hiszen mindenki tudja, hogy én vagyok a magasabb!), a "Épp csak túljutottunk a jóreggelten" Khirály! :D Aragorn megcáfolta, hogy kósza volna.... (merthát a kósza eléggé ki van képezve rá, hogy mindent megegyen D ).
Viszont a Gollam elfogása utáni jelenetek szvsz nem kellettek volna... nem jellemző rájuk...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154844 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Galadh: ne hariii, hogy végig fárasztottalak... :oops: :D
Jah, ami pl. marha jó volt, (és nem értem, miért nem említette senki, lehet, hogy csak nekem tetszett? :oops: ) az a bizonyos orkos jelenet Gimli és Legsi közt... "42" "Nekem 43" "már nekem is" "de nem ér" "de igen" "de nem" :D Mint az ötévesek... :D Na meg minden jelenet, amit már előttem többen említettek... A kis pipás hobbitok is édesek voltak... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154826 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Szürke Gandalf írta: Entasszonyok rulz


:D :D :D

Nagyon jó volt veletek ottanlenni...
- Már ott van kijelölve a lábadelőtt... (-mi? -hát a türelmi zóna!)

Istenek vagytok!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154812 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Mi van Éomer mellvértjével?!! 8O [/color]


Csak annyi, hogy nem értem mért püfölik a hasát amikor azt védi a szép vastag páncél...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154809 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Aragorn a ragutól lett rosszul és álmodott folyton Arwennel... (rémálom a Helm utcában)


Alyr!!! Ismét nem tudok mást reagálni:

HOZOD A FORMÁD!!!
(Faramir mint Robin Hood!! :lol: :lol: :twisted: )

Mi van Éomer mellvértjével?!! 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154798 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát igen, sokkal jobb lett így a film...

Kiderültek dolgok:
- Gimli nagyon szereti az erdőket...
- Miről is beszélgetnek a fák...
- Szauron töriórával és politikával kínozta Gollamot... (ez már az első változatból is kiderült)
- Faramir amíg rajta van a Robin Hood jelmez, igen filozofikus. Miután leveszi, nem annyira...
- Éomer mellvértjét Gríma emberei lepróbázták...
- Aragorn a ragutól lett rosszul és álmodott folyton Arwennel... (rémálom a Helm utcában)
- A hobbitok Szilszakáll rokonait fogyasztják...
- Nem is igaz, hogy Szarumán nem ültetett semmit, mert termett neki 10000 orkja...
- Végül mégis Trufa a magasabb...
- Gandalf bevallotta, hogy másodállásban ő Szarumán...
- Gandalf elárulja nekünk, hogy Edorasban gyártják a legtöbb jégkockát Középföldén... (hűvös fogadtatás)

ami nagyon jó volt:
- Pippin&Trufa
- Fangorn
- Théodred temetése... (nagyon nagy kár hogy Éowyn énekét szinkronizálták... )
- A hurnok a csatában
- A dolgok megoldásai: hogyan jutottak Osgiliath másik oldalára Frodóék, honnan jön Brego mint ló, miért viselkedik Faramir úgy ahogy...
- a szinkron hibáinak javítása... bár maradt néhány hangúlyhiba, de az szvsz az eredeti szinkron meghagyásából származott, és eccer Aragorn Brégót Arodnak szólítja, de szvsz ez is...
- Gollam viselkedésének kifejtése...

most hirtelen ennyi jut eszembe...

Rabyn, Dodie, öröm volt mellettetek ülni... :D

A nagy hiba az volt, hogy a Danubiusban nem tudnak perceket órákra átváltani, és lekéstem az utolsó vonatot...

viszont

szeretném NAGYON MEGKÖSZÖNNI Brisának és Svinnek hogy vendégül láttak egy éjszakára!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154784 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A bővített nagyon jó lett. Érthetőbbé, kerek egésszé vált. A bosszantó félrefordítások is javarészt korrigálódtak. A korábbi 8,5 pont helyet 9,5 pontot kap a bővített.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154770 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
De legalább már részben javtva volt a szinkron.
bár én is herótót kapok a magyarhangoktol, de Shtol buci azt hogy BURÁRRRUM legalább jol mondta:))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154753 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Supersonica írta: - Még mindig sajnálom Hamariberkenyét, mert őt nagyon hiányoltam...
- Kellett volna vmi utalás, hogy mégis hogy kerülnek a tündék a Helm Szurdokba

Hamari? :cry: :cry: Nekem is kedvenc!

8O DE HÁT OTT MONDJA GALADRIEL ELRONDNAK:"Hagyjuk őket magukra?(az embereket)
Ennek én tök örültem, mert szvsz 1értelmű célzás!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére