Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #154746 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát egy élmény volt a mozizás, az biztos, főleg hogy barátnőm nyerte a díszdobozos DVD-t :D hétvégi program így kipipálva (és legalább feliratosan nézhetjük meg...)

- Még mindig sajnálom Hamariberkenyét, mert őt nagyon hiányoltam...
- Kellett volna vmi utalás, hogy mégis hogy kerülnek a tündék a Helm Szurdokba
- Örülök, hogy Faramir szerepét egy kicsit ellensúlyozták
- Gollam új jelenetei: SZUPER :D , de Andy hangját lehetetlenség utánozni (plusz elképzeltem, amikor Ő adja a "képet" a jelenetekhez)
- Trufa és Pippin intermezzója a pipafűvel - SZAKADTUNK :D

Összességében sokkal kerekebb lett ISMÉT a bővített változat (bár elég nehezen bírtuk ki a 4 órát ülve... az utolsó fél óra már kínszenvedés volt)

Elnézést kérek az elrohanásunkért az érintettektől, én előre megnéztem a BKV menetrendet és pánikszerűen elértük a villamosokat.

Artemisz: azok csak RÉSZBEN voltak örömsikolyok :lol: , a többi a magyar hang hallatán volt borzadálysikoly... :lol:

A mozi szervezése egy kicsit problémás volt, nem tudom, minek kellett félórát sorban állni, és nem engedni be senkit a terembe... Illetve a szünetben PONT előttem romlott el a kassza, és bénáztak a fiúk, nem tudták a helyzetet kezelni, jól fel is húztam magam (köszi a nachost ;) ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #154734 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Akkor most én is mesélek, az én élménymeről.

Eleve az nagyon jó volt, hogy annyi annyi sok ismerőst láttam. Szinte mindenki ott volt aki számít. Aztán a sorbaállás, majd a helyfoglalás. Az ajándékosztás (dögölj meg álmodban, igaz dodie?) után végre elkezdték a filmet. Szerintem aki körülüttünk ül az tudja, hogy nem tudtunk Alyrral és Dodieval csendben maradni. (ránk is lett szólva :oops: ). Végül még is csak sikerült a filmre koncertrálni. Voltak dologok amik szerintem nem kellettek volna a filmbe. (pl Faramit lelkifröccse) De legjobban a vége tetszett.. (HALOTT NÖVÉNY!!) Nomeg az se volt semmi amikor megeette őket a fa, komolyan azt vártam, hogymegjelnik Bombadil Toma vizililommal és szökdécselve. :twisted: Nagyon édesek voltak a hobbitok. Az egész film jó volt. A moziváltozat nem tetszett de ez most igen. Ahogy Ulmo mondta a harmadik film topicba, "majd a bővített verzió lesz a FILM."
Ezek után "mesés" volt a hazajutás a 42es iccakaival. Fél kettő körül sikerlt elaludni, úgyhogy ma reggel nem s tuidtam felkelni, de majd elmegyek fülészetre (ugy is elkő menni) és akkor lesz igazolásom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154725 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
én inkább nem sorolom a sok jot , mert betelne vele az oldal :)
én csak azt irom hogy : minden szép és jo volt :)
mondhatni szinte tökéletes :)
csak kár , hogy véget ért :(
[size=9:8k6omed0]Brisa bocsi hogy ugy elrohantam[/size] :(

és ezuton is köszönöm Supersonicajék és Adelard ritka felemelő és nagyon jo társaságát :) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154719 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta: Ami tényleg tökjó:
-Csudi ügyesen megoldották, ahogy bekapja a hobbitkákat a fa
(...)
-Szilszakáll egy az egyben tökély


Valóban nagyszerű volt a rengeteg entes jelenet, csak picit hamariak voltak szerintem. Lassúbban meggyőzőbb lett volna.

(Entasszonyok rulz.)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154714 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hellóka! Én vagyok az első a film után, úgyláccik!
Nahát, akkor essünk neki!

Nos, a nem létező bölcsességemből ennyire telik:
Tolkien prof megírta a GyU-t, csodálatosra, de néha elfelejtette kiemelni az események humoros avagy groteszk oldalát. Ezt hozzá kell képzelni.

Jackson mester tökéletesen kiemelte a humoros avagy groteszk oldalát. A mi dolgunk már csak az, hogy hozzáképzeljük a nemeset és magasztosat...

Így máris egál van! :?

Ami tényleg tökjó:
-Csudi ügyesen megoldották, ahogy bekapja a hobbitkákat a fa
-A HUORNOK RÚÚÚLZZZZZ!!!!!!! Hála az égnek, hogy ez benne volt!
-Az az éléstár Vasudvardban.. :lol:
-Szilszakáll egy az egyben tökély
-Galadriel beszólása Elrondnak, meg ami fejet erre Elrond csinál..
-BOROMIR ÉS FARAMIR TÖKÉLETES!!! Hihetetlen jóra megcsinálták! Dave&Sean: :itscool: :itscool: :sungl: (John Noble se kutyafüle azért... 8O Ijesztő!)
-Viggo tökéletesen játssza a 87 éves dúnadánt! :lol: :lol: :twisted:
-Randy is jól nyomja Éowynként! Még az énekhangja se rossz!
-Azok a vegytiszta örömsikolyok Haldírcicuka láttán odalentről!!! :twisted: :P

FELEJTHETETLEN ESTE VOLT!!!! És jó volt újra látni Titeket! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154477 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Énisboccs, hogy nem mentem, de beteg voltam...
Azért köszi Alyr azt az sms-t éjfélkor, hogy milyen jó volt... :? :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154438 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Felagund írta: Szombaton fél 4-től este tízig volt Mau szülinapi bulija (már a tizenhatodik, mint ilyen :D )
A társaság kicsi volt, de előkelő :P :D
Mau nagyon finom pizzát sütött, kicsit talán kevesen voltunk rá... (Köszi Mau! :D )

A hangulat nagyonnagyonfergetegesenjó volt, ezért is köszi minden érintettnek!!!

Jövőre, veletek, ugyanitt ;)


hát igen, igen előkelő társaság gyűlt itt össze...
köszi mindenkinek, Maunak különösen, hogy fél 1-ig elviselte szerény személyemet :twisted:


Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154266 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
8O Ez már a tizenhatodik szülinapi buli volt? :roll: ejjha! :mrgreen:
Sajnálom, hogy nem tudtam személyesen is ott lenni, de örülök, hogy ilyen jól sikerült! :D

Egyébként pedig: "

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154227 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szombaton fél 4-től este tízig volt Mau szülinapi bulija (már a tizenhatodik, mint ilyen :D )
A társaság kicsi volt, de előkelő :P :D
Mau nagyon finom pizzát sütött, kicsit talán kevesen voltunk rá... (Köszi Mau! :D )

A hangulat nagyonnagyonfergetegesenjó volt, ezért is köszi minden érintettnek!!!

Jövőre, veletek, ugyanitt ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154070 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Angwen írta: Nem tudja valaki, mi a helyzet a többi Halloweenos képpel? Hiszen sokkal több készült, mint amennyi eddig fölkerült, nem?


Az enyim pl. scennelésre várnak. Ugyan ez van a győri képekkel, meg még Rayan bulijáról is maradt egy csomó képem...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154006 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
gondolom a többi még szkennelésre vár

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153984 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem tudja valaki, mi a helyzet a többi Halloweenos képpel? Hiszen sokkal több készült, mint amennyi eddig fölkerült, nem?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152289 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Arwena: Nekem tetszenek a képek :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152255 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Lécci ezt szerkeszd át, vagy töröld.
Köszönöm.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152254 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mami, csak a Te kedvedért... ;) Kérném az erre kóborló moderátort, hogy alkalomadtán majd törölje eme hozzászólásom... Köszi... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152252 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Silmeniel írta: Miér' Galadh, nekem úgy teccik, hogy minden 2. képen Te vagy... :twisted: :D :twisted:

:mad2: :rmad2: :legolas3: (=lelőlek!!!)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152250 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Miér' Galadh, nekem úgy teccik, hogy minden 2. képen Te vagy... :twisted: :D :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152219 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Arwena, ez meggondolatlanság volt.
Majd beszélünk.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152175 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Arwena írta: Sziasztok bocs hogy ilyen későn de csak most tudtam feltenni itt vannak a győri képek :

kep.tar.hu/arwena/index.phtml?aid=27608050


Jók a képek!!! :D :D :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152123 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok bocs hogy ilyen későn de csak most tudtam feltenni itt vannak a győri képek :

kep.tar.hu/arwena/index.phtml?aid=27608050

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151749 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Halloweenon/után senki nem találta meg a Metallica cédém?(Garage Inc I-II)

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151124 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hogy a harmadik Önismeretinek is nyoma maradjon...

Ma 14 és 18 óra között volt megtartva nálam. Összesen heten voltunk, amiről újfent bebizonyosodott, hogy ideális létszám.

Már az elején rá kellett jönnünk Finnel, hogy 4 óra édeskevés a témára (konfliktusmegoldás). Még úgy is, hogy erőltetett menetben haladtunk. :D

Megint jókat beszélgettünk és nevettünk (bár erre azért majd a következő alkalommal több idő jut), kellemesen elteázgattunk ( :D ) és sokat okosodtunk.

Én nagyon jól éreztem magamat (ahogy már mondtam), és máris hiányoztok...

Fin, tök jó a bálnás zene. Azóta is azt hallgatom. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150688 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Namarie írta: [Artemisz: ha nagyon már nagyon csináljuk a talin a dolgokat, akkor szokta valaki benyögni, hogy de mi azért KÚLTÚRÁLIS egyesület vagyunk..

Jah... SORRY... Lehet, hogy nekem se stimmel a humorom? :hein:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150685 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Estel Adániel írta: Tehát azért annyira ne bízzunk meg a Word helyesírás-ellenőrzőjében... ;) [/color]


Hát ne is, a feleségem dolgozott egy teamben, ami a fejlesztését csinálta (vagy valami alternatíváját, már nem emlékszem), de kiszállt, mert azt mondta, h a fejlesztőknek olyan szinten fogalma nem volt sem a helyesírásról, sem a nyelvészetről (ami nem baj, de nem is nagyon voltak hajlandók kompromisszumokra), hogy a dolognak az égvilágon semmi értelme nem volt. Egyébként a helyesírás-ellenőrző az ún. HuMor (Hungarian Morphology) alapján (vagy mi) megy, és ez határozottan jó név.

A 'kulturális' szó helyesírásának (mint minden helyesírási kérdésnek) végső eldöntésére ajánlom az Akadémia hivatalos helyesírási szótárát és útmutatóját: ma Mo.-n egyedül az a végső.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150681 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta:

Minerva írta: Jólvanna! Ez egyike annak a kábé négy szónak, amit nem tudok normálisan leírni. Azért nem kell leszedni a fejemet. :nono: :bawling:

Drága istennőtárs, hová lett a humorod?!! :twisted: :P :D



Artemisz: ha nagyon már nagyon csináljuk a talin a dolgokat, akkor szokta valaki benyögni, hogy de mi azért KÚLTÚRÁLIS egyesület vagyunk..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150669 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én ugyanezt megtettem, majd a "Felvesz" opciót alkalmaztam... :)

Azóta nem húzza alá. :D

Amúgy az a "kőr"-t is aláhúzza, mert ha nem húzná alá, akkor pl. a "kőrútat" se lenne joga aláhúzni, ami viszont hibás... :roll:

Tehát azért annyira ne bízzunk meg a Word helyesírás-ellenőrzőjében... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150667 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nna!

Eldöntöttem a vitát. Beírtam a Word-be a "kulturális" szót, és mikor "kultúrálisnak" írtam a helyesírás ellenörző aláhúzta.
Tehát a végeredmény:

Kulturális

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150512 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: Jólvanna! Ez egyike annak a kábé négy szónak, amit nem tudok normálisan leírni. Azért nem kell leszedni a fejemet. :nono: :bawling:

Drága istennőtárs, hová lett a humorod?!! :twisted: :P :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150423 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta:

Minerva írta: Mi kultúrális társaság vagyunk!!!!
:mrgreen: :lol: :mrgreen:

Eru verné meg, a KULTURÁLIST 2 RÖVID U-VAL ÍRJÁK!!!!!!!! :evil: :x :evil: :x :evil: :x
Mikor Dodiee elírta, még uralkodtam magamon, de az én türelmem is véges... :twisted:
Mondjuk, nem is csoda, hogy elrontjátok, Pesten én eddig EGYSZER láttam helyesen írva mindössze.... :?
:roll:

Jólvanna! Ez egyike annak a kábé négy szónak, amit nem tudok normálisan leírni. Azért nem kell leszedni a fejemet. :nono: :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150090 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta:
UI: Galadh megjegyezte, hogy olyan vagyok azzal a hajjal, mint egy 14 éves, úgyhogy gyorsan le is vágattam... :D


ALYYYYR, nemúgy gondoltam!!!!
De azért jól tetted :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére