Élménybeszámolók

Több
20 éve 10 hónapja #147903 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Fiona írta: - szőke srác a peronon :D :wink:

Pontosítsunk! RIEK a peronon:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147847 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fio, Arden: én is köszönöm, hogy megszerveztétek ezt a talit :wink:
Most nincs sok időm, de külön kiemelném
- a radószigeti játékot, légyszi legközelebb is :)
- az éneklést & egybekötve lépcsőn punnyadással :wink:
- a sok-sok gyilkosozást

És természetesen Eiának is külön köszönöm ezt a csodálatos napot :wink:

Ez az 500. hozzászólásom! :bounce: :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147840 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beszámoló majd jön, addig is:

Fio, köszönöm a szervezést, megmindent:) Tudoood
Arden, szintén köccee a szervezést, meg miegymást. ja, és tessék hastáncra menni ;)

Köszönök mindent, remek volt, télleg!!!

szőke srác a peronon :D :wink: :arrow:

Igeeeen! Riek reinkarnációja ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147812 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijjasztok!!!

Én is naggggggggggyon jól éreztem magam,és örülök,hogy ott lehettem .És köszönöm,hogy ott lehettem és köszönök mindenkinek mindent! :lol:

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #147794 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én azt se tudom, hol kezdjem(inkább kiemelem a nagy eseményeket):

-Tali a Révai előtt :arrow: kilincs
- tali a töbiekkel, mindenkit végig puszikálni
- Irány a Radó-sziget
- 10 perc pihenés után ki a buszpályaudvarra.
-Ujra tali a töbiekkel
- Majdnem vimpár lettem, de hálisten nem. :D
- "Titanic orron" Lart pour Lartot énekelni.
- Ery játékát megcsinálni (Jelenetek a GYU-bol különböző mufajokban:
Helm-szurdok; sci-fi, Mória; görög dráma, Elrond tanácsa; szappanopera, Enbt Tanács; pantomin.)
- Jönnek a rendőrök mert állitolag rongáltunk. de természetes hogy nem:)
- Mandalába két résre oszlik a banda :?
- Gyilkosozás. :D
- Legóim. :)
- Siss megjön
- Fin hazamegy :(
- Indulunk a jétszótérre, elkezd esni az eső
- A vonatot Rouge lekéste :(
- Mekiben huzodunk meg
- lelkizés a WC előtt. :D
- szőke srác a peronon :D :wink:
- Vonat, bucsuzás :(

Röviden, tömören ennyi. És ráadásul meg is betegedtem másnapra, nincs hangom és folyik az orrom. De ennek ellenére kellemes Emlékek! :) Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki itt volt, és köszönöm a szervezőnek!

Galadh, a karkötőd nálam maradt. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147790 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Telcontar Léli írta: Köszönöm a biológusoknak, hogy nincsnek többen :D


Majd lesznek :twisted: :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147788 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj, gyerekek, úgy ottlettem volna :(
Remélem a legközelebbiből nem maradok ki énsem...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147774 Írta: Mielikki
Mielikki válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, én is nagyon jól éreztem magam:)

"Nothing's what it seems to be,
I'm a replica, I'm a replica..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147770 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon köszönöm mindenkinek aki itt volt!azért remélem hogy mindenki jól érezte magát és nem bánta meg hogy eljött! remélem a szervezés nem volt nagyon siralmas, az esőről és a hülyénmenő vonatokról, na meg a rendőrökről nemtehet a szervező! köszi hogy vidámságotokkal fldobtátok ezt a tegnapi napot! sajnos néhány embernek rossz volt a hangulata de remélem ez majd ez elkövetkezendő napokban megváltozik ha elgondolkodnak a problémáikon! szóval mégeygszer én nagyon jó éreztem magam! :)
szeretlek titeket...
[size=9:3eq905g7]bocs Ryanának és Rogue-nak a hülyeségeimet és látjátok nem felejtettem el ideírni...[/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147758 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tudom, hogy ez nem nagyon látszott rajtam, de én is jól éreztem magam a győri talin. Remélem, lehet majd még ilyenben részem. Köszönöm, hogy ott lehettem!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147749 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

most sajna nincs időm lírni mindent sőt.. ugyhogy csak annyit hogy nagyon jól éreztem magam és köszönöm mindenkinek aki ott volt :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147737 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Uhh.... Már most, Léli és Dodie emlék-darabjai után tele van a fejem mindenféle kavargó élménnyel... A felét elfelejtettem már a napnak, de még mindig nagyon nagyon sok, és nagyon szép emlékem van... És még mindig sok... Majd pár nap múlva letisztul egy-két dologra, akkor talán leírom őket... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147734 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Erről jut eszembe: az előadásos játékban holtversenyben nyertünk az Elrond tanácsát előadó csapattal, mégpedig az "Átkelés Mórián-görög dráma sítlusban" előadásunkkal:DD sztem mondjuk mindegyik előadás szuper volt(külön dícséret a mindenféle gallyakat magukra aggató "enteknek":DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147732 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Nagyonnagyonnagyon jó volt ez a tali :D Be is rekedtem mostanra...

Csak apró emlékfoszlányokat írok le abból a sokmindenből, amit belepréseltünk a mai napba:
Tömeg a Keletiben - vonatkeresés - egymás-keresés a vonaton - Cue késése - Indulás
Ácsorgás a folyosón - néha embermozgás (igen nehézkesen, de megoldottuk (Rouge felkenése a falra)) - a biolóusok (élükön Felagund) ablakon való kihajításának a terve :twisted: - cserébe Felagund megígérte, hogy hoz nekem valamien tóból valamilyen gazt :D
Egy fülke felszabadulása, mi beszabadulunk - Ry-vel gyorsan rátalálunk mai áldozatunkra (Felagund hajának fonása egészen Győrig :D ) - Felagund megetet minket Nimdorci sütijével :D (nehogy összekenjük a haját :) (És Galádék nem fényképeztek le minket közben!!! :P )) - "Hé, hol vagyunk?" "Jé, ez már Győr" "Akkor le kéne szállnunk..." :D
Irány a Radó-sziget - a petárdával felrobbantott kapu története by Ery (rögtönzött töri óra 1. rész) - Radó-sziget
Megismerkedés az újakkal, névbeazonosítások - Biológusok fenn a fán... :D (meg Galád) - éneklés (többnyire) gitár kísérettel (by Alcarcalimo) - 4. Koppány avatás (Alcar) :D
Játék (Fió és Ery vezetésével): előadni egy-egy jelenetet (Elrond tanácsa szappanopera stílusban RULES!!!! :D DDD ) - indulás a Mandalába (teaház) - a Rendőrség megjelenése (állítólag szétvertük a zenepavilont, emiatt kijött 3 kocsi, benne 8 rendőr :D (mit kezdtek volna negyven emberre 8-an, ha télleg valamit csináltunk volna??? :twisted: ))
Mandala - tömeg (mi magunk) - fogy a tömeg (átmegy a mésik részlegbe) - Gyilkosozás (RULES!! :D ) - visszajön a tömeg :) - további gyilkosozás (Ery, mint álkósza-nazgúl; Alcar, aki mégis nazgúl...)
Indulás (Ery és a fehércsoki :D :P 8) ) - ent tanács a vonatállomáson - Játszótér - rögtönzött törióra 2. felvonás (by Ery) - esik eső karikába... meg a mi fejünkre - irány egy fedett hely: Mc-i
Alcar és első Mc-is története :D - Ery fényképe :D - rögtönzött törióra 3. rész (by Ery) - irány az állomás - még mindig esik - Ery a gáláns ernyőhordozó 8) - pályaudvar - elválás :cry: - indulás :cry:
Silmeniel igen felelőtlen döntése: fáradtan Eryt gyilkosozni hívni. Eredmény: hosszú érvelések és szörnyű poénok... - Cue mint állandó öngyógyító tünde (csak egyszer döntött másként... de akkor bele is halt :) ) - fényképpárbaj Szürke Gandival, Nimdorcival és Ryvel - Szürke a padavanom lett... :twisted: - "Ery, inkább aludj... :!: " - Jacopo,mint felvevőgép :) - Fim és a fénykép :D - "Hamarosan megérkezünk! Láttam a TESCO-t!" :D :( - Felagund fogadalma: a kismarosi táborban 3 napig fonhatom a haját :D :twisted: 8) - megérkezés - Ery fényképe :D DD - búcsúzás :( - elmenés....

Köszönöm Fiónak és Ardenkének, hogy megszervezték ezt a mai napot ;) És köszönöm Eiának, hogy a Kicsim :) Köszönöm a biológusoknak, hogy nincsnek többen :D Köszönöm Erynek, hogy tartotta az esernyőt (és ébren tartott a h*lyeségeivel a vonaton Bp-felé) ;) Köszönöm Alcarnak az angolozást :) És Köszönöm a csapatomban lévőknek "Elrond tanácsát" (Eia, Cue, Nam, Felagund, Alcar, Jacopo és Aldarion (ugye?)) ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147727 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak röviden tudok csatlakozni az előttemszólókhoz: szerintem is nagyon klassz volt, remekül éreztem magam, még a gitározásra (ill. imitálására) is rávettetek. Remélem senkinek nem mentem az idegeire! Várom a folytatást, és mindenkinek köszi mindent!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147725 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, én is csodálatosan éreztem magam a győri találkán, köszönet érte mindenkinek... A szétvert pavilon-ügy végül megnyugtatóan zárult :D , az előadott "színdarabok" csodásak voltak, és végre megtudtam, mi is az a 'gyilkosozás'... ;) Röviden szólva, leírhatatlanul élveztem a dolgot; sajnos írásban még egy apró részét sem tudnám visszaadni a hangulatnak, úgyhogy nem is próbálkozom tovább. Ha lesz még ilyesmi, holtbiztosan ott leszek. :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #147723 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
életem első talia és csúcsszuper volt!!!!!!!!!
Kellemesen csalódtam mindenkiben remélem fordítva is így volt!
külön köszönet a rendezőknek!!!!!

jah és köszi a tisztelt rendőröknek! :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147716 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon nagyon jól éreztem magam veletek Győrben:D Bevallom,. jobban mint vártam.. az eső, a 4 óra alvás, meg a többi miatt kicsit félve vágtam neki az útnak, de félelmeimmel ellentétben nem aludtam el sehol, és nagyon jó volt!! Főleg a játékok a pavilonnál, amit NEM vertünk szét(de azért a 8 rendőr elég riasztó volt, hát, úgy látszik az MTT vonzza a zsarukat..), séták, beszélgetések, a Mandala, a kakaó, a melegszendó, Arden majdnem-hastánca, a gyilkosozás(legjobb!!!! Ery a nagy konspirátor:DD), az, hogy veletek voltam, minden!!! köszönök mindent, azt is ami most nem jut eszembe, és azt is, ami talán eszembe se jutna, de köszönetet érdemel!!
Különösen jó volt a hazafele úton a gyilkosozás:DD Ery okfejtései, hogy szte ki a gyilkos és miért.. hihetetln:D Jó volt még az éneklés is a Pavilonnál, meg az új Koppány avatás:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147709 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nyüsssz... Nagyon nem tudom leírni, mennyire jól éreztem magam a talin... Váááááá! Emberek (és egyebek), milliószor köszike a mai napért, nagyon rég éreztem magam ilyen felhőtlenül boldogan... Na jó, azért rendesen átfagytam a délelőtt folyamán, de nagyon hamar elrepült Veletek az idő... Köszi a győrieknek a szervezést, a többieknek, hogy ott voltak és növelték a boldogság-hormon termelésemet (biológusok: endorfin? ;) )... Még sok sok sok ilyen talit akarok!!! :D :D :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147138 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső írta: Mintha Te is izgultál volna az elején... :roll: :wink:

Hogy te milyen bölcs vagy! :wink: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147131 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Celebthil) írta:

Rayan írta: A feszült pillanatok után valami fergeteges hangulat alakult ki...

Feszült pillanatok? 8O
:hein: :hein: :hein: :hein:
Mire gondolsz?


Mintha Te is izgultál volna az elején... :roll: :wink:

Félreértések tisztázása után megnyugodva csatlakozom az ünneplő tömeghez: JÓ VOLT VELETEK ÉNEKELNI, MINT MINDIG! :wink:
Bár sajnos haza kellett jönnöm...[size=9:vvem021f] (Bocsi a hangulat rontásáért. :? :roll: )[/size]

Ilyen spontán énekléseket kellene még szervezni! :idea:

[size=9:vvem021f](Azért nagyon szeretném, hogyha nem maradnék ki a humoros előadásokból, ha már a feanorosból és az énekkarból kimaradtam... Tulajdonképp ezért volt duplán rossz... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147121 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rayan írta: A feszült pillanatok után valami fergeteges hangulat alakult ki...

Feszült pillanatok? 8O
:hein: :hein: :hein: :hein:
Mire gondolsz?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147086 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szija mindenki!

Azért én is leírom (nem elég, hogy már megtették tizenöten)... hogy eszméletlen jó volt a szombat este!! Nagyon, nagyon régen volt ENNYIRE jó... *sóhajt, és megpróbál kulturáltan lelkesedni, de valahogy nem megy* Istenien éreztem magam.

A feszült pillanatok után valami fergeteges hangulat alakult ki... Tudjátok, most nem vagyok a szavak embere... Köszönöm mindenkinek, aki ott volt, és velünk dalolt, és mindent, és Leguán, hál' Istennek, hogy tucc gitározni, és nem mész el olyan gyorsan :lol: :lol: :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147037 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönöm nektek a szombati talit! Megköszönöm Kriszanának, hogy összehozta, Elenielnek azt, hogy megismerhettem, Rabynnak a dalszöveget, Rayannak, hogy egész idő alatt melegen tartotta ölelésében a dossziémon díszelgő csodaszép tigrist :wink: , Felagundnak a duettünkért, Leguannak a hangjáért és a gitártudásáért, és a többieknek, mert mindenki ilyen aranyos és nem hajítottatok ki, mert hangosan énekeltem! Legközelebb talán menni fog halkabban is... Ezer puszi mindenkinek!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146949 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No akkor én is írok!
Csatlakozom az előttem szólókhoz a tegnap estét illetően. Hihetlnül jól éreztem magam, kellet már egy ilyen tali!
Kiderült, hogy Leguan TUD gitározni-)))
Hogy léteznek Zongorászok is, hogy nem kell ahhoz feltétlenül melegnek lenni, hogy jókdevünk legyen! (mert nekem fázott a lábam!)
Télleg csúcskirály vot!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146947 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csatlakozom!
Nagyon jó volt, mindenkinek köszönöm, hogy eljött, Legunak, hogy gitározott, többieknek, hogy énekeltek! ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146919 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ezerrel bólogat. :lol:
Nem is tudom elmondani, mennyire jól éreztem magam én is tegnap... Köszke mindent, komolyan... :)

[size=9:1z6hn0dw]Ps: Krisza, látod, hogy nem is vörös meg kék meg mindenféle az avatarom? :) [/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146896 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fergeteges volt a mai délután-este. Szerintem legalább 200 ember osztozott a jókedvünkben, és ez jó!!!(ennyien lestek be ugyanis a japán(->MTT)kuckóba a CDFűben.) JUHÉÉÉÉ! Tiszta fémszagú a bal kezem minden ujja :) Jól megdolgoztattatok! De jólesett! Hát még a dicséretek(kösz, kriszana, puszi), csak ne vigyétek túlzásba, mert még elmegyek :wink: :wink: :wink: !

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146890 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Halihó...
Csodálatosan éreztem magam Veletek ;) , annak ellenére, hogy nem tudok énekelni :D , és elég hamar távozni kényszerültem. Lehet, benézek majd néhány próbára, ha már egyszer - remélhetőleg - úgyis zongorakíséret leszek. ;)
Szóval köszönöm, köszönöm, dalok közül, ami nekem nagyon tetszett az előadásotokban, kiemelném az Európát, és, akárcsak Ring-bearer némileg lejjebb, a "Ha itt lennél velem"... :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146886 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

A Taliról csak Kriszana egyik mondatát emelném ki (kb. 3 óra éneklés után, melyet Leguán kísért gitáron): "Tudsz gitározni?" :roll: :lol:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.812 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére