Élménybeszámolók

Több
21 éve 2 hete #138057 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kiemelném legkedvencebb képeimet: :D

Rocker csajok!

Ulmo Matrix

Morgana lakhelye

Adomány

Nem tudom őket belinkelni, de a címek alapján remélem megtaláljátok őket.. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138046 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Élménybeszámoló a Győri Taliról #2
- egy hippi meséje Ryana tollából : )


. . . Dél körül ébredés, majd egy idő után felkelés. Menjünk enni, ki jön? Csak Rogue + én, de Maut is elráncigáltuk. Hova kell menni? Induljunk az orrunk után (+ amerre a kedves útbaigazító nénik /bácsik mondják). A csapattal taláxottunk, együtt tovább, végre ott vagyunk, kaja, fényképek Léliről :twisted: , jó étvágyat Esgal! : ) Hazafelé fürdés a szökőkútban :mrgreen: (rulz), útközben száradás. Hazaértünk, de Galadhék elvitték a szobakulcsot, úhhogy csövelés a folyósón. Délután idétlen játékok az udvaron, szobros nagyon rulz! Punny a szobákban, éés a szerepjáték elkezdődik . . . : ) Erkély, "babipisi", csoki, versek, tollcsere Szofival. Aztán másik erkély, félkóma, egészsötét ( :arrow: nem láttam semmit : P ), estimese, és nemtudommégmiketmondtam,mertálmosvoltam . . . Müzliszeletevés és mini-párnacsata, közben nagyon sok fénykép készült, de csak kevés maradt. :evil: Vissza az előző erkélyre, de most Estellel és Auggal, sok nevetés, aztán elaludtam. Arra ébredtem, hogy fázok, így bementem Szofi ágyára aludni. Ébredés, megtudtam, hogy nem vagyok csiklandós, elindultam a II. Alvó-fényképező körútra, Fim fejére húzott tkaróval alszik, és felébred, ha lehúzom róla . . . (Léliák meg bezárt ajtóval. :evil: ) Pakolás össze, éés a szerepjáték befejeződik! :up: Hirtelen indulás : ( , merre mentek a többiek? Játszótér, fényképek, indulás a vonathoz, elköszönés a győriektől : ( , felszállás a vonatra, sípszó, integető-győriek-fénykép nem sikerült, mert lemerült az elem. :? Vonatfolyósó, Estel hajának befonása, alvó-Alyr-fényképezés és nagyon hamari hazaérés. : ( Pályaudvaron búcsúzkodás, utolsó fényképek, viszlát legközelebb, gyertek minél többen tábori talira!

Nem újdonság, de: nagyon szeretlek Titeket!
Nagy pussz & ölelés:
Ry

KÉPEK! :twisted: :arrow: sebcsaba.freeweb.hu/gyor !!!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138025 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Még annyit, hogy ha a tisztelt és nagyrabecsült moderátor kitörölné a beszólásokat, az rpg.hu-n fenn van!Humor :arrow: aranyköpések :arrow: fórum

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138007 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:sungl: :bawling: :mrgreen: :up:

K jó! Kár hogy nem voltam ott. Most a "kolegák" hülyének néztek mert nem tudtam visszatartani a röhögést. ;)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #137992 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya mindenkinek!

Nem áll szándékomban különösebben részletes beszámoló írása, megteszik helyettem nagyon sokan. Azt viszont elmondanám, h nagyon jó volt ez a pár nap, isteni volt veletek, mindenkinek köszönök mindent, a szervezőknek, a vendéglátóknak, és külön köszönöm az rpg-seknek, akik elviselték és végigjátszották az általam mesélt kalandokat.
Közkívánatra közreadom a szerepjátékos beszólásokat, a moderátornak üzenem, h tudom, h néha durva (ahol lehetett, igyekeztem tompítani)l, de még pár napig hadd legyen fenn, h akik látni akarják, itt legyen.

"Odamegyek és elolvasom. Persze méltóságteljesen és szexin..."
"Szexin olvasol?"

"Képzeld, elmentünk!"
"Szobára?"

"Több fejsze többet gyak!"

...

Törpe:"Túlütöm a kulcslyukat!"

JK:"Ilyen jó pasit...!"
KM:"Majd a törpöt nézd meg!"

Udvarlás lovag módra:
"Mér ilyen rohadt vörös a hajad? Mér hordasz fáklyát a fejeden?"

Bárd:"Akkor énekelek!Paff, a bűvös sárkány...

"Valami fátyolszerű ruhát veszek fel..."
"Akkor bújj a függöny mögé!"

Beszólás intim helyzetben:
"Ne a kezed járjon, hanem a szád!"

"Dobhatok hercegnőkeresésre?"

"A karakterem asz enyém, a szajátom, a drágaszágom!"

KM:"Emberek, kuss!"
Törp:"Trallalallalala"
KM:"Mi van?"
Törp:"Én nem vagyok ember!"

"Okos, szép törpi vagyok!" (Int:8 Szép:9)

"Annyira izom vagyok..."

"Majd túlütöm!"

"21 cm IRREÁLIS!"

"Megölhetsz! Csinálok új karaktert!"

Papnő:"Öngyilkos leszek!"
Törp:"Mit kérsz, kardot vagy csákányt?"
Papnő:"Van tőröm!"

"Nem dobattál velem asztrált! Mi az?"

"Neked csak az istennővel megy..."

....
....
....

Hát, most így ennyi népköltés fért ide, mellesleg szerintem ez se lesz itt sokáig, de én egy parti alatt ennyi beszólást ritkán hallottam! Még egyszer köszönöm mindenkinek ezt a pár napot.
Namárië!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #137979 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
LÉLi győri képei a Gallériában!!!!! Köszi Svindler!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137910 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Élménybeszámoló a Győri Taliról
- egy hippi meséje Ryana tollából : )


Péntek du. közel 1 óra, Keleti Pu. Hol vannak a többiek? Várjunk türelmesen, hátha árulkodó jelek bukkannak fel. Úgymint egy rohangászó Nimdorc, akitől megtudtuk, hogy a többiek lent vannak a jegypénztáraknál - úgy mentünk el mellettük, hogy ihajj... :roll: Lementünk, puszi, sziasztok, pár új arc, köztük Alyr bátyóm is. : ) . Itt került elő a fényképezőgép. :twisted: Gyün a vonat, szálljunk fel. Ülőhely csak alig akad, de sebaj, ülünk mi táskára. : ) . Rövid vonatút, közben perredájjtánc-tanulás :dance: : ) . Majd Győr, győriek, gyalog vagy busszal? Gyalog. Messze van? Eléggé. Több tucat fok, nehéz cuccok, Arden, ugye szeretnéd vinni a táskámat? - Mégeccer hálás köcc érte ; ) . Kerestünk szobát + szobatársakat, aztán egy vad párnacsata. (Na igen, amennyiben vki tud videofájlt forgatni, az szóljon lécci!) :twisted: Városnézés, köralakú bigyusz, fényképek, Léli-köszöntés, éneklés, beszélgetések, majd haza. Dodie aluszott, szóval a folyósón csövelést be kellett szüntetni. : ( Ezért bementünk szobába és zenéltünk (hallgattunk). Ezután következett az Arden Tornyot Épít nevezetű népi játék, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Majd jött a fantáziadús segítősereg, így lett fekvő és élő torony. : ) Csoportos punny, sósmogyival "feldobva", itt már jó későre járt az óra, de Estel jött és mesélt. : ) Aztán már hajnalodott, hát ne aludjunk akkor mán, inkább fényképezzünk alvó emberkéket :twisted: Sajnos majdnem mindegyik homályos lett. : ( Miccsináljunk ha már nem alszunk? (Aug, Estel, Fim + én) Park, hinta, majd Pláza, ami csak később nyit... Addig is perredájjtánc a színpadon, pattilabdi és fórumozás Estel pénzéből. : ) Egy óra múlva kinyitott a BÓT, ahol taláxottunk Thaurral és Hajnallal. Fénykép a Frodcee-s plakát előtt, aztán haza. Többiek indulnak Phalmára, mi (Aug + én) inkább alszunk. : P

Folyt. köv.

bekarikázott csirkeláb! ( )

U.i.: képek nagyon sokan vannak, és nem tudom, hogyan-mikor sikerül feltölteni, de itt lesznek: sebcsaba.freeweb.hu/gyor

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137867 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdvike!!!!

Rulzok GYőrből

:idea: Galadh ötete h menjek ki vele mtt táblát lobálni ne egyedül égjen a keletin, de elkésett viszont igy is megtaláltuk egymást
:idea: vonaton valami pasi aki elmagyarázta hogy néz ki az összittya(vágások a kézen)de amugy joarc
:idea: a helyiek üdvözlése, séta a koleszba, Fiot követve gyorsabbb :lol:
:idea: punnyadás,éneklés a folyoson
:idea: séta a Dunapartra, Fioval külön utakon, jo idö volt a bazilikában,Árpádkori templomromba üldögélés
:idea: énelkés és lökösödés a szigeten a kör alaku cuccban,Léli fülének letépése
:idea: Nimdorci leönti ERUsajttal a szimatszatyrot ami elöször volt velem
:idea: párnacsata, punnyadás ökörködés a sosmogyoroval Ryanáéknál
:idea: alvo emberek lekapása Ryanával
:idea: Estel mesél az elveszettmesékböl :P eltovahuppog :P
:idea: a töküres Győrplaza hajnalban Estellel Auggal és Ryanával, pattogolabda majdnem bement a boltba :roll:
:idea: Pannonhalma Morganával és Miriellel, visszafele a buszon jot aludtam Estel válllán :)
:idea: Fagyizás Doddieeval és Rabynnal(vajon visszatalálunk-e),jopofa képeslapok
:idea: punnydás majd a szinjátszos játékok sok hullával és földönfetrengéssel :twisted:
:idea: további punnyadás,tök hamar kidöltem, alvás
:idea: felkelés,összecuccolás,gonosz Ryana engem is lekapott amint félálomba tiltakozom :evil:
:idea: csoportos kivolulás a játszotérre, csuszdázás,mászokázás,hintázás
:idea: ki a vonathoz, bucsuzkodás a helyiektöl :(
:idea: a pályaudvaron bucsuzkodás a többiektöl :(
:idea: a Délinél megint bucsuztodás mér csak Eszeltöl és Nimdorcitol(Estel mikor "rossz"),Nimdorc poloja h mi KULTURÁLIs társaság vagyunk

további események:vimpárlányom lett Nimdorc
megismertem pár uj és jo arcot
ui:
JO VOLT VELETEK

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137841 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én a beszámolót a tüzijátékkal kezdeném, Velencefürdővel folytatnám, és végül Győrrel fejezném be, ha szabad(ha nem akkor is).

Én igazán időben elindultam. Na jó, kissé tán naív voltam, mikor azt hittem, fél óra alatt elérek a Petőfi hídhoz. Nem értem. Lementem a Margit Híd budai hídfőjéhez, ahol NEM járt a busz. HÉV-vel elmentem a Batyira, ahol NEM járt a villamos. Elindultam gyalog a Petőfi hídhoz, de szerencsére olyan 10 méter után felhomályosultam, hogy a Petőfi hd NAGYON messze van. Visszafordultam, megkérdeztem egy rendőrbácsit. fogalma nem volt semmiről, hogy mi jár, és mi nem. Észrevettem, hogy jár a 4-6-os vilinger, tehát visszahéveztem, a Margit hídhoz. ekkor 7 óra volt. Enyhe pánik kerülgetett. fel a villamosra, mindenki fellök, és üvöltik a flembe, hogy EKSZJÚZMÍ, EKSZJÚZMI! Mintha azt hinnék, ettől füstté válok, vagy beleolvadok a villamos falába, és el tud menni mellettem. Pedig dehogy. Azért a könyökömet biztos ami biztos ledarálta. Pesti hídfő, két futó alak siet a villamoshoz, nocsak, csak nem Galadh és Fim?? DE ! jee, nem egyedül kések. Pakkal utazunk, végre Petőfi híd, megvan mindenki. Lobogó Tesco-s zacsi irányít minket a cél felé. Brandir megkésett szülinapi ajándéka, amit kissé riadt tekintettel nézett. Tüzijáték, pernye szemünkbe, orrunkba,szánkba, konyuló csomagok, fájó lábfejek. Vége, indulás, gyalog, lemaradás, beérés, futás, vonat, vízért futás, érdekes pali, aki azt hiszi ismer de mégse.. Vissza a vonatra, _Neo listája, óvodás jelek(én voltam az egyetlen, akinek gomba volt a jele). Szerepjátékos anekdoták a vonatúton:)(Jut eszembe, gillz, akkor télleg kölcsön adod a Renegátot? örökké hálás lennék neked!!) Megérkezés Velencefürdőre, konstatáljuk, hogy milyen rohadt jó a ház, még beszélgetés, alvás. reggel kelés, nap közben fürdés a tóban, iszapdobálás, kollektív belefojtás, és sok víz nyelése. Este szerepjáték, iddogálás. Rabyn esése még napközben:(( Este szerepjáték, na az nem volt semmi, kicsit elvadultunk a vége felé.. végül néhányan beköltöztek hozzánk, akiket nem hagytunk aludni:))Biztos sok mindent kihagyok, de még friss az emlék, nem ülepedett le.. Másnap még fürdés, a hideg, hullámzó(hulla, mi?? fiúk, komolyan majdnem rosszul lettem..) vízben, lángos, és indulás Győrbe. A vonaton tömeg, mini verses topic, egyebek. Győr, a szállás piszok messze van, ha az embernek sok a csomagja, ellenben nem aludt sokat.. Szobafoglalás(Olosta mellett:)) ) és számomra heveny fejfájás.. ERlaludtam mielőtt a többiek megérkeztek volna.. Másnap Pannonhalma, Morgana fantasztikus vezetésével:)) további M.A.G.U.S.-os anekdoták:) kajatopic, részünkről(Rabyn, Fim és Én) fagyitopic, aztán őrülteknek szökőkút, nekünk csak a nevetés, majd vissza a szállásra, punnyadás, este újabb szerepjáték, amin én nem sokáig vettem részt, mert bealudtam, inkább elmentem beszélgetni Galadh-dal, és végül az erkélyen aludtam.. másnap ráérős kelés, majd pánik, hogy már egy órája el kellett volna hagynunk a koleszt...futás az állomásra, aztán jegyvétel, majd park, mászóka, aztán Siss-szel és Gallal Meci, vissza, irány a vonat, és út hazafele.. tudom, hogy sok mindent kihagytam, de marha álmos vagyok, ugyhogy bocs érte. Nagyon jól éreztem maga, és köszönet:
:arrow: _Neo-nak, a szervezésért,
:arrow: mindenkinek, aki eljött a tüzijátékra
:arrow: Loth-nak a vendéglátásért, nagyon nagyon jól éreztem magam, de tényleg, és ezek csak üres szavak, nem fejezik ki amit érzek!!
:arrow: a palacsintasütőknek a finom reggeliért!!
:arrow: Galadhnak, hogy mégse folytott bele a Velencei-tóba(csak majdnem.. :) )
:arrow: Sissnek és a többi (szittya és kevésbé szittya) győrinek a szervezésért
:arrow: Minden megjelentnek a Győri Talin!
:arrow: Szofinak a gondoskodást
:arrow: Rabynnak a fagyit!
:arrow: Galadhnak a beszélgetést
:arrow: Mindenkinek mindent mindenkor!!
Köszönöm hogy vagytok :oops:
Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137833 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is jól éreztem magam, puszi nektek, bocs, hogy hamar leléptem, de ez van.

:arrow: Párnacsata rúúúlllzzzzz, nagyon élveztem, kivéve a vége felé, mikor már mindent párnát én kaptam a képembe 8O

:arrow: a jó sok rúúllllzzzzzz pl. "Az entek beállnak villanyoszlopnak" Aki velem volt, tudja :D

:arrow: Thaur+Cue : Sirályok a CDk!

pussszz

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137830 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagy a kísértés hogy írjak beszámolót, de úgyis vmit mindig kihagynék...
nagy a kísértés, hogy írjak köszönömöket, de úgyis kihagynék vkit... de azért egy-kettőt megpróbálok:

Köszönöm
:arrow: sissnek és Fijónak, hogy megszervezték
:arrow: Szmógnak és Juditnak, hogy segítettek a játékoknál
:arrow: Minden színjáccósjáték részvevőnek (külön köszönet azoknak akik cipeltek ;) )
:arrow: Anyámnak, az énekért, hogy van... és mindenért
:arrow: Anenak, a szállításért és hogy hagyta magát minden marhaságra rávenni :biggrin2:
:arrow: Vardának, a csillagokért
:arrow: Szentemnek az erkélyes szövegéért... régóta nem röhögtem :D na meg a zesti meséjért...
:arrow: Anna néninek a vezetésért (neo- gótikus rúlz :mrgreen: )
:arrow: Mindenkinek, aki gyarapította a Cue-galériát
:arrow: és mindenkinek aki ittvolt...

Nagy örömet jelentett számomra, hogy új arcokkal gazdagodott a zismeretem... és nagyon hiányoztak a vardásaim... Leguan és Eglar... tessék legközelebb eljönni!

És utolsóként mégegy jótanács:
Galádh kezébe senki ne adjon fűnyírót!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137829 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Morion írta: Ja és az avatarom remélem nem foglalt,de a nevemhez ez illet,sry 8)
Közkívánatra lecserélem :P


Már van, Ladislasnak, vagyis Lacinak...
De nembaj, attól még lehet:)

Részletes rulzolás majd jön!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137824 Írta: Morion
Morion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ja és az avatarom remélem nem foglalt,de a nevemhez ez illet,sry 8)
Közkívánatra lecserélem :P

"...Kántál? Megzavarom korbáccsal!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137823 Írta: Morion
Morion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na szóval én voltam az a Márk nevű srác,aki sub rosa hozzácsapódott a csapathoz és gitározott meg ilyenek.
Ami nekem ebből megmaradt,az nagyjából annyi,hogy a társaság jófej,úgyhogy mostantól járok ide,remélem senkinek nem voltam antipatikus és még reagálni is fognak erre a hozzászóláshoz:D
Nagyjából ennyi volt az én élményem,a rangidősebbek majd úgyis leírják,hogy mi zajlott ebben a 3 napban

Üdv.

"...Kántál? Megzavarom korbáccsal!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137821 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgy sajnálom hogy nem lehettem ott Győrben! :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: Galadh a pénzedet 30.-án megkapod

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137819 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Legelőszöris köszönöm mindenkinek a jókivánságokat, meg az ajándékokat :oops: :)
Aztán legalább ennyire köszönöm Daenak és Fiónak, hogy megszervezték ezt a hétvégét :wink: :itscool: :hello:

És akkor egy rövid beszámoló:
:arrow: Gyülekezés a Keletiben - vajon Galadhék megtalálnak minket :?: (megtaláltak... :) )
:arrow: A vonatot meg kell keresni... majd nagynehezen megtaláltuk...
:arrow: A vonatra felszállás... ugye sokan leszállnak? Igen, sokan leszálltak, de legalább annyian fel is szálltunk... :arrow: utazás a folyosón állva/ülve/támaszkodva...
:arrow: megérkezés Győrbe. A fogadóbizottság, Estel elvesztése, majd Estel megkerülése, a többi győri megtalálása, gyaloglás a szállásig (Inkább Daet követjük, mint Ardent 8) )
:arrow: általános punnyadás a szobákban
:arrow: Vásárlás Fióval és Ulmoval (kalács vacsorára, kalács reggelire 8) )
:arrow: Irány a Dunapart Fió vezetésével :D
:arrow: Fió másik irányba megy... :?
:arrow: Jéé, ott van Dae. Majd ő vezet... :)
:arrow: Dae nem jön velünk.... :x
:arrow: Akkor kövessük Ardent... 8O
:arrow: Arden megmutatja fél Győrt :evil: .... amit félúton meguntunk, úgyhogy továbbmentünk Eia (vak)vezetésével :D
:arrow: Fénykép-fegyverszünet megkötése Gandival (alias Szürke Gandalf)
:arrow: ivás a kútból (dokumentálva by Gandi)
:arrow: Az eredetileg tervezett Dunapart helyett elmentünk a Radó-szigetre (jó tudom, az is Dunapart... de mégis más)
:arrow: Ének nekem :oops: :) Köszönöm
:arrow: Fülhúzások :x , ölelések :) és puszik 8)
:arrow: Gandit kergetik a lányok :D
:arrow: Estel és Galadh párbaja / Első felvonás :)
:arrow: Irány vissza a szállásra :arrow: Eiával és Cueval BUSSZAL mentünk, mert már untuk a gyalolást
:arrow: a folyosó kövén való ücsörgés :D
:arrow: a többiek visszaérkezése
:arrow: A fegyverszünet megszegése :twisted:
:arrow: Párnacsata
:arrow: Dodiékra való tekintettel (nagyjából) csendben maradtunk
:arrow: Alvás

szombat
:arrow: Reggel kelés. Kiderült, hogy nagyon jól tettük, hogy bezártuk éjszakára a szobaajtót - akik nem tették, azokról majd láthattok képeket (by Ryana)
:arrow: Irány Pannonhalmára
:arrow: Rabyn gipszének aláírása
:arrow: Morgi idegen(?)vezetése :wink:
:arrow: Az apátság rejtelmei (Morgi túl alacsony :) gyíkok és békák a templomokban...)
:arrow: Morgi lakása (dokumentálva!)
:arrow: Vissza Győrbe
:arrow: Éneklés a buszon Eiával :arrow: Az ázsiai turista hölgy lefényképez minket :D (híresek leszünk!)
:arrow: Ebéd...
:arrow: Hobbit kaja, amihez senki nem mert nyúlni :)
:arrow: napon sült olórin papa vacsorára :D
:arrow: A tehenes kép (Brandír gazda, gondoltunk rád :) )
:arrow: A pincérnek lassan jut eszébe kihozni az italokat...
:arrow: fizetés Arden helyett
:arrow: gyors távozás
:arrow: egyesek fürdése a szökőkútban ("Nem velünk vannak...")
:arrow: olórin papa és Gandi közös fénykép-támadása ellenem (nagyjából sikertelen! :twisted: )
:arrow: Plázába menés Fióval, Minnel és Ulmoval (hogy előhivassuk a képeket! :arrow: Tarcontar, Gandi-trilógia, és társai...)
:arrow: Min és a könyvesbolt...
:arrow: Nem sikerül plakátot szereznünk / első felvonás
:arrow: Tarcontár képének reakciói a győrieken: 8O :? :D :x
:arrow: Estel és Galadh párbaja / második felvonás
:arrow: beszélgetés Shagrattal és Judittal
:arrow: Ulmoék visszatérése a városból
:arrow: a szerepjátékosok egy része bevonult egy szobába és.... jó sokára jöttek csak ki....

Vasárnap
:arrow: reggel felkelés...
:arrow: Beszélgetések
:arrow: Fióval, Minnel és Ulmoval ismét irány a Pláza, hogy előhivassuk a második tekercset is :D
:arrow: Nem sikerül plakátot szereznünk / második felvonás
:arrow: Várakozás a többiekre a pályaudvaron
:arrow: A vonat hirtelen beérkezése - gyors úcsúzkodás, felszállás, Eia 'kézfogása' az ablakon keresztül, a kalauz sípja, indulás :cry:
:arrow: álmos vonatút hazafelé...
:arrow: Búcsúzkodás a Keletiben
:arrow: A Deákon összefutás Alyrral, Galadhdal és Dodieeval
:arrow: Ők a Nyugatinál leszálltak.
:arrow: Haza, kaja, net, chat, beszámoló :)

:oops: Ez mégse lett olyan rövid...

Léli

Ui.: a cenzúrázott képeket a rajtuk szereplők majd elbírálják, és talán azok is felkerülnek a netre

Ui2.: csak mert nagykorú lettem, bölcsebb, okosabb, és normálisabb még nem vagyok! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 2 hete #137792 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok, Drágáim!!

Nagyszerű volt Veletek tölteni ezt a három napot Győrben, Mindannyiótoknak köszönöm, hogy együtt lehetünk, és hatalmas PUSZI/PACSI Mindenkinek egyenként! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137789 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na akkor győri tali:
Bár Eia szerint kimaradtam a jó dolgokból, meg nem voltam ott olyan sokat mert otthon aludtam azé itt van pár dolog..
jó volt:
:arrow: megismerni titeket
:arrow: Pannonhalmi kirándulás
:arrow: biztonságos távolságból nézni ahogy a szökőkútban fröcsél mindenki :roll: ("Nem hozzánk tartoznak!")
:arrow: az éneklést hallgatni a folyosón ülve
:arrow: autógramosztás 8)
:arrow: hobbitkaja(gombáshús) + tündekaja(saláta) a vendéglőben
:arrow: Jó étvágyat, Esgal! :wink:
:arrow: Fio és Aragorn a Plázában :mrgreen: (télleg készült kép?)
:arrow: Aragornos Győri Est
:arrow: Eia elvitte emlékbe a pénztárcámról leszaggatott cafatokat :twisted:

nemjó:
:arrow: nem aludtam ott
:arrow: Thaur elment :bawling: :crying:
:arrow: pincérnő meg az üdítők (panaszkönyv :twisted: )
:arrow: fényképek :quasi:

Na egyelőre ennyi...
Üdv:
Ithil

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137738 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
csokolom. ujabb beszámolo a győri talirol. a nagybetűk ujfent kimaradnak. me még mindig gipszes a kezem. nagyon jol éreztem magam! sokat nevettem és pannonhalma gyönyörű! hiányoztok már is. örülök, hogy alyrt megismertem mert egy naon jófej ember, és annak is örülk, hogy régnem látott emberekkel találkozhattam. csok mindenkinek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137612 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kincső javaslatára családdal voltunk a Mesterségek Ünnepén a
várban.
Sajnos anyukám beteg volt, apukám pedig allergiás,
úgyhogy nem töltöttünk ott 3 óránál többet, de erre
min 1 nap kell. Szerintem nagyon jópofa volt az egész,
jövőre tuti el köll menni!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137610 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
üdvözletem. előre bocsájtom, hogí amihez két gombot kell lenyomni /mint zárojel nagybetű vessző meg ilyenek/ az ki fog maradni az élmény beszámlóbol mert csak egy kézzel írok. mivel velencén egy sikeres hátraesés következtében sikerült megzuzni a kezem így egy jóó nagy könyökgipsz van rajta ezért a jobb kezemet nemtudom használni...

a tüzijáték nagyon jó volt és velencefürdő is csak ezt az esést kihagytam volna.... a hajambol még mindig jön ki az iszap... puszikálok mindenkit. bocs hogy ilyen rövidet irok de ezt is csak 10 perc alatt sikerükt begéplelni.. mindenkine csók.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137458 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A tüzijáték valóban csodálatos volt Veletek - sajnálhatja, aki nem volt ott. Jókat kornyikáltak meg azok az ainuk, meg kell hagyni. Az egyetlen dolog, ami számomra kissé beárnyékolta, az az, hogy lekéstem az utolsó buszt, minekokán gyalogoltam röpke három órát (20km) hazáig. Vicces volt... :wink: Na meg persze az, hogy nem mentem Veletek Velencébe+Győrbe. De jövőre... :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137325 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megkésve bár, de törve nem hozom a képeket Várgesztesről és Királyrétről!!
Várgesztes: kep.tar.hu/dodiee/index.phtml?aid=27587975
És Királyrét(ezek elég rosszul sikerültek..) kep.tar.hu/dodiee/index.phtml?aid=27587983

remélem tetszenek!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137147 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee Took írta: ..., és szexuális ajzott fiatalok szomszédságában a falhoz kötöztünk!!

hát igen... :)
amugy régen tényleg kedveltem az alvint de mostanában már nem annyira!mind1!nem szeretném a bűntudatodat gerjeszteni...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137128 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ardie:Héhéhé!! Seki nem kényszerített az Alvin koncertre! Én személy szerint úgy hallottam, te SZERETED az Alvint, és ezért gondoltam, hogy velünk jöttök. sem neked, sem Nodleenak nem volt kötelező:) ugyhogy ne gerejszd a bűntudatomat itten azzal, hogy orvul berángattunk egy koncertre, ahova nem is akartál menni, és szexuális ajzott fiatalok szomszédságában a falhoz kötöztünk!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #136945 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
A mai Chihiro-nézés beszámolója következik, úgy látom, én vagyok az első. :wink:
Kora délután végül is eldöntöttük (Pippin/Kinga, anyu/Rózsa, Koppány/Trythyn +tesója, Luca; +én), hogy megyünk, addigra már lejártuk a lábunkat a Várban a Mesterségek Ünnepén. (Képzeljétek, vettem egy rendes csatos szíjat a tábori medálomhoz! Az volt moziban is a nyakamban, ha esetleg feltűnt valakinek. :roll: :wink: )
Nekem tetszett a film, jó volt a története, és aranyos volt a kislány. Az tetszett benne (többek között), hogy mindenkihez (jó értelemben) naivan és kedvesen közeledett. :idea: Bár elég sok kérdés felvetődött bennünk, és tartok tőle, hogy ennek a háttere nincs olyan részletesen kidolgozva, hogy akár az alkotók is minden kérdésre válaszolni tudjanak... :roll: De persze nem fogom itt feltenni ezeket, max. talán a beszélgetősben. :roll: :wink:
"Nagyon sokat" beszélgettem Veletek mozi előtt/után... :roll: Na mindegy, majd legközelebb. :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #136894 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na szóval!most hogy ujra géphez kerülem szeretnék egy kiseb bszámolót írni a Sziget utolsó napjáról!tehát...
hosszú út után elértünk Nodlee-val és Galadh-dal a keletibe!zután a szigt felé vettük az irányt,ahol Galadh leszakadt tőlünk mert nem volt pénze bejönni :( és megkért minket hogy küldjünk ki neki vmi ismerőst!de végülis ez nem történt meg!bemenetel után kószálás mindenfele,találka Dodiee-val meg Rabynnal meg az ő öccsével!találkoztunk út közben Telcontar-ékkal is!voltunk a civil faluban és mi (Nodlee és én) megoldottuk azt a köteles játékot ami Morgana-nak és _Neo-nak nem sikerült! :lol: hát igen a kreativitás...najó ezt visszavonom mert elvégre én egy szerény ember vagyok! :)
tehát visszatérve a szigetre ezután mentünk az első koncertre ami igazából leginkább engem érdekelt de azért Nodle is velem tartott!tehát a Sear Bliss nevű magyar zenekart néztük meg 7kor!ez egy black metál zenekar ennek ellenére elég sokan összegyültünk a koncertre amit a második sorból néztünk végig!sajnos tul sok dalt nem játszottak de amire még most is emlékszem az a Hell Within és a Forsaken!
mindenesetre hatalmas élménnyel lehettünk gazdagabb!
ezután elrángattak Rabyn-ék Alvinra minket ami végülis egy pihenésnek jó volt bár ők nagyon élvezték!emiatt sajnos lemaradtam a Napalm Death koncertjéről amit utolag eléggé bánok!na mind1!
ezután azért megnéztük még a Christian Epidemic nevű szintén magyar zenekart amit szintén nagyon szeretek!az ő műsoruk sokkal hosszab volt mint a Sear Bliss-é!nagyon sok dal lhngzott vegyesen a lemezekről...pl:Ujjászületett,Eltörölt világ,Felszentelés,Gyász,Fájdalom koronája ...
ez a koncert is hatalmas élmény volt az biztos!ezután punnyadtunk egy kicsit eközben hallottuk a Casket Garden első számait,majd elindultunk megkeresni Dodiee-ékat és ez végülis kb órányi keresés után sikerült!végül még visszanéztünk egy kicsit a Vale of Tears-re de az nem igazán tetszett igyhát elindultunk hazafele!Rabyn-ék leszakadtak egy idő után és hosszú ut és sok nevetés után elértünk Nodlee-ékhoz!ott aludtunk egy kicsit majd Nodlee bátyja is csatlakozott hozzánk!elndulás ezután az állomásra,utközben Dodiee leszakadt tőlünk és 3man mentünk ki asszem a délibe!a vonatot természetesen lekéstük így 2 órányi várakozás után tudtunk csak elindulni!Nodlee-ék Szántódig mentek és Fehérvárig majd onnan egy nagyobb ut után elértem Akaliba aholis a barátaimmal nyaraltam!
számomra a sziget idén is jó volt bár sajnos sokat nem láttam belőle (bár Telcontar és _Neo leírása szerint ez lehet hogy jobb...)
mindenesetre köszönöm azoknak kik velem vltak a jó hangulatot ill az együtteseknek a hatalmas koncerteket!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136266 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Apropó tábori fotók: nekem is van néhány, nem túl sok, mert többnyire kameráztam, de ha lenne valaki olyan kedves, és beszkennelné, közkincsé lehetne tenni. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136256 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Sirgon Esgalnor írta: -
Találtam egy fehérfedelű hosszúkás műanyagdobozt, szőlő lehetett benne. Nem hiányzik valakinek?


iiiigennn!!Az az enyimé!! :D

És a tokaji képek engem is igennagyon érdekelnének... :lol:

Meg a soksok tábori fotó,amik még készültek,de még nem kerültek fel(Fin,Dodiee,Yavi képei például...)!

na puszika Nektek :)

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136249 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Tobben erdeklodtek mar nalam, hogy mikor es hol lesznek elerhetok a Tokaj Hegyalja Fesztivalon keszult fotok, nem mellesleg engem is erdekel ß)

mára mesta

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.672 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére