Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #133276 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Rayan, az állatkás gyöngyfűző könyved legjobb tudomásom szerint jelenleg Ancalimon autójában található. A legközelebbi talin már el is viheted! :)

Ja, amúgy vannak még itt egyéb, ismeretlen tulajdonosú könyvek is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133267 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jah, pípöl, ha talált valaki egy helyre kis gyöngyfűzőkönyvet (állatkás), megtenné, hogy megőrizné, szólna, és esetleg valamikor elcaplatnék érte? Kösz!

Árny: azt azé' ne várd, hogy legközelebb majd magnó helyett fogunk kornyikálni!! Egy idő után kifejezetten idegesítő az emberi hang, főleg, ha szoprán =P

Ölelés
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133224 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát akkor megpróbálom én is, bár tartok tőle, hogy nem fog menni. Nem fogom tudni mindazt a szépet leírni, amit ettől az egy héttől kaptam. Akkor hát Köszönöm:

:arrow: Az összes tábveznek, akik rengeteget szenvedtek, hogy mi jól érezhessük magunkat /De azt a Videset nem bocsátom ám meg :evil: :wink: /
:arrow: Utahunak, Gildornak, Ardennek, Ryanának mindent: az ölelkezéseket, a nevetéseket, a jó zenéket (öhm...Ard(EN :twisted: ) kösz a pulcsit)...a legjobb dolog volt, hogy megismerhettelek titeket
:arrow: Az összes szobatársnak, hogy elviselték a röhögéseimet (röhögéseinket), a hülye poénokat és a kiabálásokat
:arrow: Eia: a sok ölelést és az egyebeket...[size=9:2qyaqr1q]Fanclub RULZ! [/size]:D
:arrow: Aug: hogy Vimpárrá tettél...Anyám :)
:arrow: Az összes kedves Dúnadánnak, hogy ilyen KHirály csapatot hoztunk össze, és rengeteget nevettünk (Első és egyetlen próba---heh)...Áfi, Zidánunk, neked is mindent!
:arrow: Vardának a csillagos égboltot, amihez foghatót életemben még csak egyszer láttam
:arrow: Hooooooool?!
:arrow: Leguánnak a gitárt
:arrow: Ariéknak a tábvezes és a macis dalt...heh
:arrow: Árnyelfnek is mindent...te tartottad bennünk a lelket, csak nem tudsz róla :)

Egyelőre ennyi. Úgyis eszembe jut még sokezer dolog, majd akkor beírom.

Dúnhír

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133177 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Százezer üdvözlet!

Kedves táborlakók! Elkezdhetném a köszöngetést a tábvezeken át egészen a hálótársakig.
De nem teszem. Ugyanis erre nincsenek szavak... Sajnos nem megy...
No de azért mégis:
köszönöm Meliannak, Galadhnak és Szofinak az utat.
Köszönöm a szervezőknek a lelkesedést.
Köszönöm a tündebarátoknak, hogy elviselték a pörgésemet, az állandó veszekedésemet, a rendreutasításokat, és amikor kiborulás helyett hazasétáltam.
Köszönöm a tündebarátoknak azt a csodaszép előadást. A szívem túlcsordult a fénytől. Ahogy Morgana és Neo keringett egymás körül, és bejöttek az első emberek!
Köszönöm a Nyugatra vonuló tündéket, a tündetestőrséget... Ha ezt Tolkien látta volna...
Köszönöm a nagy beszélgetéseket, a sok-sok puszit, mosolyt és ölelést, amit csak úgy, kedvességből adtatok nekem...
De a legszebb pillanatom az volt, amikor a kekszemet szétoszthattam. Azt a sok-sok felragyogó, őszinte, meglepett mosolyt!
Bárcsak mindenkinek ezt láthattam volna az arcán!
Szeretlek Benneteket: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133173 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ancalimon írta:

Minerva írta: A kiborítóan rossz szervezés ellenére is...


Őszintén sajnáljuk, Minerva. :(
Legközelebb talán jobban fog menni...


Elnézést kérek, Ancalimon, senkit nem akartam megbántani. Főleg nem Téged.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133137 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most nincs hangulatom hosszan irni,szoval röviden:
Köcci
:arrow: a szervezöknek és a tábvezeknek(akik mennek a tescoba tralallalala :D ) az egész táborért
:arrow: Estelnek és Thaurnak az egyik átvirrasztott éjszakámért
:arrow: Thaurnak hogy vimpár lettem
:arrow: a másik (majdnem)átvirrasztott éjszakámért NImdorcnak, Szürke Gandalfnak,Celebromnak,PetinekakineknemtomanickjétdenemAral,meg aki még lenn volta tábortüznél hosszabb-rövidebb ideig
:arrow: Árnyelfnek a krumplit
:arrow: Telcontarnak a kirándulást,és a szelet irottkön
:arrow: Oisinnak,a Lékai várat, meg hogy hozott és vitt
:arrow: minden hobbit-társamnak
:arrow: mindenkinek aki ott volt és jelenlétével emelte a tábor fényét

ui:jövöre veletek ugyanitt(vagy valahol máshol)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133134 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv Mindenkinek!
Mára készen lettek a képeim a táborról!!
Szerencsére a 3/4-e sikerült a 72 db.-os paklinak. :roll:
Igyekszem mihamarabb fölrakni, vagy elküldeni Ancalimonnak.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133130 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A sok élménybeszámolótól én is kedvet kaptm írni. : )
Talán én is a köszönetmondós felét ragadnám meg a dolognak, mert nem tudnék minden napról írni, mert azok kissé összemosódtak...

Szóval köszönet:
:arrow: a tábvezeknek, hogy megszervezték.
:arrow: a Dúnadánok Csapatának, a legKhirályabb csapatnak, mindent, amit a csapatért tettek, és hogy a Kő lehettem, Kincsőnek és Darkynak, hogy gondozták a teheneket, és Sorsunknak, hogy vezetett minket. Éljen a kószakommandó, aztán hordani ám a kendőt! B )
:arrow: Rogue-nak, Ardennek, Utahunak és Gildornak, hogy megtűrték csövelésemet és minden hülyeségemet, a Lépcsőzéseket, és a Réten fekvést. Külön még Rogue-nak és Ardennek, hogy észrevették, hogy rosszul vagyok, amikor én nem. : )
És Fionak, hogy nem rugdosott ki páros lábbal az ágyáról. (És nagyon aranyos a barikás kispárnád. [size=9:1qq3ltup]50+1, ugye?[/size])
:arrow: a sok hosszúhajú embernek a hajáért. : ) Hajmániás vagyok. : P Imádok hajat fonni, főleg a Tieteket. : ) [size=9:1qq3ltup](Cueddo, nincsenek rémálmaid, hogy a hajadat fonom?)[/size]
:arrow: a számháborús különítményünknek: Sissnek, Galadhnak, Augnak, Süneenek, hogy ügyesek voltunk, és mind2x mi találtuk meg a zászlót. : )
:arrow: a Tesconak... No comment.
:arrow: Estelnek, hogy vimpár lettem. : )=
:arrow: a Fának, ott a színpadnál, nagyon jó barátságot kötöttünk. ; ) És miatta maradtam lidérc, mert nem másztam le róla, hogy agyonüttessem a bennem szunnyadó gonoszt _Neoval. >: )
:arrow: azoknak, akik mondták, hogy jó Gollam voltam. Nagyon jól esett, köszönöm. ; )
:arrow: Galadhnak, a nyakláncért.
:arrow: Eiának, hogy a szentem lett. (Bár kegyetlenül meggyilkolt, de hát ugye kisebb bűnöket megbocsájtunk. : ))
:arrow: az Utolsó Éjszakát Thaurnak és Estelnek, ilyen jót még nem éjszakáztam. Egy kis magyarázat azoknak, akik nem értették, miért csináljuk azt, amit: miután Thaurral otthagytuk a tábortűz éneklős szekcióját, hogy pokróct hozzunk (igen, ez volt az eredeti szándék), rájöttünk, hogy voltaképpen éhesek vagyunk. Nagyon éhesek. Ez volt az ok, amiért is elindultunk be a házba, kaját tarhálni. Köszönet mindenkinek, aki kisebb-nagyobb adag étellel szolgált 2 megfáradt vándornak: Névtelen Jótevőnknek, akié a Crunch volt (kicsit nagy adagot sikerült belőle markolnom. : )), Brandírnak, a csokistorta maradványaiért, és legfőbb megmentőnknek, Árnyelfnek, akitől kiflit, sajtos párizsit és sajtot kaptunk. Nem is tudom, mi lett volna, ha nem ehetjük meg. Azt hiszem, megoszlatjuk a tömeget. : )= Szóval jót kajálván megszomjasadnók. Ezt már nem nézték jó szemmel a tábvezek, mondván, tele a csap vízzel. De hát ilyen kiadós éccakai kaja után nem való vizet inni! : P Szóval, kié volt a baracklé az asztalon? : ) Ezután jött a pokróc-túra, mert én azt hittem, Thaurnak van, de nem volt, szóval kerestünk egyet. Találtunk, levittük, énekletük, hogy visszük a pokrócot, trallalalla., aztán kiderült, hogy nem is oda akarunk menni, szóval visszavittük a pokrócot, trallalalla. : ) Megtaláltuk Rogue-ékat, letelepedtünk melléjük, Arden elaludt. >: )) Aztán fáztunk, tehát szerváltunk még egy pokróct. Aztán szép sorban mindenki elaludt körülöttünk, cserébe megjelent Estel. Aztán Rogue-ék felébredtek, hogy bemenjenek aludni, így 5en maradtunk: Estel, Thaur, Jómagam, és az alvók: Galadh és Arden (aki néha ébren van, de nem tud róla : P). Ardent megszántuk, mert nem volt takarója, szóval hoztunk nkei is pokróct. : ) (Mesélje már el vki, kinek a pokrócait nyúltuk le!) Hatalmas élmény volt a "Játszunk Ardennel!" : ) , majd Galadh felébredése keresztbetett ártatlan szándékunknak... >: ) Ja és bocsi a körülöttünk békésen aludni próbálóktól... (Dodiee:"Thaur, halkabban röhögj lécci!") Ja és "képvetítés" rulz (ha ledőltem a pokrócra csukott szemmel, képeket láttam), az a kis tengerből kiálló füves szirt a templommal tényleg gyönyörű volt! ^_^
:arrow: Vardának, a gyönyörű csillagokért éjszakánként. Főleg szombaton, ha néztem őket, beleálmosodtam. : )

Nos, ennyi lenne, biztos sok mindent kihagytam, pedig így is elég hosszú lett. :roll:
Még egy utolsó nagy kösz: Nektek, mindannyiotoknak, akik ott voltatok, és magatokból egy darabot hozzászőttetek a varázshoz, ami a tábort körülölelte. (Hja, kicsit érzelmes kezdek lenni. ; ))

Még hozzátenném, hogy Legolas B**I!!!! - Galadh és Aug előadásában, mert csak úgy az igazi! ; )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133115 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hi Allll!
Ugyan már leirtam a tábori élményeimet,de még nem köszöntem meg semmit,senkinek.Ezt a hiányosságomat szeretném most pótolni:
:arrow: Legelőszöris köszönöm Szantennak,h ilyen jól megszervezte a tábort,és hogy a rengeteg munka mellett még velem is tudott foglalkozni.
:arrow: Természetesen köszönöm Ancalimonnak is,h megszervezte ezt a remek tábort.
:arrow: Köszönöm még Brandir gazdának,h vigyázott a teheneinkre és a visszafeléúton ránk is.
:arrow: Köszönöm még Aralnak(senki ne várja el,h leírjam a teljes nevét :) ),h kiosztotta a kellékeket,és az odaúton vigyázott ránk.
:arrow: Köszönöm Telcontárnak,h megszervezte azokat a remek túrákat.
:arrow: Köszönöm Gumipóknak,h(bár néha megkésve)mégis kiadta a Lassi-t.
:arrow: Köszönöm még(és bocsánatot kérek,h kihagytam őket)az összes többi szervezőnek.
:arrow: Köszönöm(a továbbiakban kösz)Oisinnak az Uzbadnak(később királynak),h összetartotta a törpöket.
:arrow: Köszi Panninak és Pippinnek,h hozzányúltak a tapétaragasztóhoz,és ily módon elkészítették az állarcaink alapját.
:arrow: Köszi Krisztiánnak,a Hugának és Timinek,h elkészítették a sisakjainkat és a bárdokat(főleg az én kétkezes csatabárdomat :lol: )
:arrow: Köszi Leguánnak,h ez alatt az egy hét alatt elviselt,és (hiába nincs igy)mégis hitegette velem,h nincs rettenetes hangom.
:arrow: Köszi Finwe-nek,h azokat a kitűnő rajzokat csinálta,és,h megrajzolta nagyban is a törpünket.
:arrow: Köszi Aulénak(alias Celebromnak),h megteremtett,mint törpöt.
:arrow: Köszi Idrilnek és Gandalfnak,h a hazafelé úton elszórakoztattak,és igy nem aludtam el,aminek eszeveszett horkolás lett volna a vége.
:arrow: Köszi a Rohíroknak,h hozzásegítettek minket(azaz Oisint)a győzelemhez.
:arrow: Köszi Cuedonak,h csokis sütieivel megmentette az életem.
:arrow: Köszi Felagundnak,h egy csomó olyan dolgot,amit vagy nem tudtam,vagy tévesen tudtam,elmagyarázott nekem.
:arrow: És végül Köszönöm mindenki másnak is akiket kihagytam.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133109 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát igen valami olyasmi. Éns e értettem teljsen. A lényeg, hogy egészséges vagyok csak nem makk egészséges.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133108 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Rabyn:magyarul kissé hiperaktív vagy? (nem sértésnek szánom) :?
Csak azért kérdezem, mert nem egészen értem.

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133105 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
szia nép!
Tudom ez se idetartozó de azért ide írom, hogy mindenki megnyugodjon!


VOLTAM DOKINÁL! azt mondta, hogy az lehet a gond, hogy az agyam gyorsabban pörög mint kéne és a testem nem tud ezze szinkronban dolgozni. Ezért lettem mindig estére rosszul, megyek majd ultrhangra a hasikommal, de szertintem azzal nem lesz nagyobb baj. Szóval semmi komolyabb bajom sincsen csak kicsit kettyós vagyok-) :wink:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133103 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Most végre én is leirhatom az élményeimet, a teljesség igénye nélkül persze, hiszen rengeteggel gazdagodtam ezalatt az egy hét alatt.
Kezdődött az ötórás kocsiúttal miskolctol Velemig, amit egy kis kérdezősködés és keresgélés után találtunk csak meg... ott rögtön találkoztunk Virággal és Brandírékkal, rajtuk kivül azonban senki nem volt még ott... de legalább kiválaszthattam az ágyamat :) később azonban mikor megjöttek a vonattal jövök, kiderült hogy aki ismerös közülük, az sátorban lesz, a szobábol pedig nem ismerek senkit... :roll: de nem baj, nemsokára jön Lili.. :) onnantol kezdve már könnyebben ment minden. Már első nap rengeteg új embert ismertem meg, pl a szervezőket, Virágon kivül Ancalimont, aki nem szereti, ha Ancinak hivják :D, Brandirt, a tehenészt :), Petit, vagyis Aralationt, Telcontart. és
amig ok elmondták a programokat meg a szabályokat.. (nem szabad növényeket tépkedni...oops :) megismertem a csapatom tagjait is, akiket most nem sorolok fel, de nagyon büszke vagyok rájuk :) Örülök hogy dúnadán lettem.Jo volt veletek együtt dolgozni a szindarabon, amit már rögtön másnap elő kellett adnunk, de annak allenérer azthiszemn nagyon jol sikerült :D nagyon rulz -> Estel: Hooool? :D meg az összes többi poen, nagyon gratula nektek hogy ilyeneket találtatok ki :D Azt se bántam hogy, a szent Vidre nem mehettem miatta, bár szerettem volna, de sebaj,
bepotoltam késöbb éjszaka :) az előadás után a filmnézés, még fentrol jovo sikítozásokkal is nagyon jo volt :) bár csütörtökön, viharban még különlegesebb élményt nyujtott, hogy a pénteki feliratrol ne is beszéljek :D :lol: köszi Ancalimon hogy nem kapcsoltad ki! :) nagyon jok voltak még az éjszakai és egyéb beszéálgetések :D lépcsön, fenyő alatt.. stb :) ezek voltak azok amialatt nagyon sok uj ismeretségetz szereztem.
mindenki nagyon hiányzik akivel csak egy szót is váltottam. :) bár soxor csak a gyilkosos játék miatt kérdeztük egymás nevét, (és én még mindig nem tudom kit kellett volna megölnöm :) ) azért jo volt hogy ennyi embert megismertem. nagyon jo volt minden kézmüvesfoglalkozás, mézeskalács még mindig megvan :) , a jobbnál jobb előadások, faültetés, éneklés :) (hallani legalábbis :) a 2 túra, a hatorásra főleg örülök hogy végül elmentem, megérte :) az éjszakain is jo volt, fehér bohoc, stb... :roll: :D ja és az utolsó éjszaka.... tábortűz, Leguan éneke, aztán éjjeli gyöngyfűzés :D csillagnézegetés... nagyon szép volt, de sajnáltam hogy másnap el kell menni.... de végülis aztán majdnem én mentem el utolsonak, ami nmwe volt baj, csak azt sajnáltam , hogy minden közelebbi ismeretségem elment addigra(anyukámon kivül :D ) de végül én is hazaértem, és most nagyon hiányzik mindenki és minden, még a Tesco gazdaságos kaják, a kolbász :) , a szöcskék, darazsak is( na jo azok annyira nem :) ) szoval tényleg nagyon jo volt, köszönet tényleg mindenkinek mindenért aki ott volt, a nagyon jo hangulatért és csodálatos napokért. Imádlak benneteket!

GO ELENDIL!! :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133102 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Közkívánatra:

1.Tutuzós bigyuszmigyusz
2.dudáló izé
3.Dudu
4.Tutu
5.Tutuló
6.Dudka Mudka

1=2=3=4=5=6= Didzseridu, az ausztrál őslakosok hangszere

je

:D

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133087 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, a zenéről: kedves Sil, örülök, hogy kinézed belőlem, hogy éjjel-nappal Chrissy Aguilerát hallgatok :) Kaptatok volna rosszabbat is, de sajnos Brandirral es Petivel nem találtunk éppen akkor sz*rabb zenét :) A táborlakókért mindent :) Ha meg azt teszem be, amit ált. hallgatni szoktam, kiakadtok :) (Juno Reactor és Faithless Rulla..meg Therion is...)

Vizipisztolyok: lassan ideje lenne megkeresni a Kalashnikov es a Colt gyárakat nagyobb teljesítményú fegyverekért. A tárgyalások folyamatban :)

Iru: Use the Fork, Iru... izé, használd a nyErőt! Megnézném, amikor zizegő fénykarddal kergeted Pókot... :twisted:

Rohir Világ: sajnos nem lesz, és üzenem annak, aki letörölte a gépemről a már kész rohír világot, hogy KAPJA BE!!!!! Gratulálok, legyen boldog! :evil:

Tesco Gazdaságos Rohir Csataünnep Szoundtrakk: lehet rendelni :) Persze aki benne volt, annak jár egy névre szóló! Ja és kész vannak a pólók is, csak Esgal zaszlójának a mintája hiányzik...de Angmar és a Kelet készen van!!!!!!! :)

Testőrség: koszi Aug!!!! Valljuk be, akármi is mondanak a tündék, te voltál a legjobb testőr az egész táborban! (és látványnak sem volt semmi)

Dalárda: Ehh..ez no comment. Legközelebb nem is viszek magnót, mert ott van nekünk a TG (Tesco Gazd...) Ddalárda by Kriszana, Gillz, Rayan és az others is ott volt :) István a kircsi yo volt!

Fujós izémizé: Darky "izéje" egy Didgeridoo, asszem :) Kérdezzétek ANgie-t, ő jobban tudja :twisted:

És még 1x köszi Rohirok, Dunhirok, Elfhirok és Törphirok! :twisted: :twisted: :twisted:

Jovore ugyanitt ugyanekkor (legalábbis nagyjából :) )

:P :P Rohani tehenesek!!!! ROHAM!!!!!!!!!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133076 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kihagytam pár fontos dolgot, ezt szeretném, most pótolni:

A hobbitkáimnak mondanám: örülök, hogy megismerhettelke benneteket, és ahobbit csapatba kerültetek! Rég láttam már ennyi kreatív és tehetséges embert együtt! Jó volt veletek együtt alkotni! Köszönöm

És köszönet a szervezőknek is,amiért időt és fáradtságot nem ismerve kitartottak a tábor végéig. Minden nehézség ellenére nagyon jól siekrült!

Üdv mindenkinek

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133061 Írta: Loxa
Loxa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hé én nem voltam a táborban!
Megnéztem volna Virág hastáncát. Na majd a 7végén megkérem hogy táncoljon csak nekem. Én az EFOTT táborban voltam, ott is volt hastánc. Ahogy olvasgattalak titeket úgy vettem észre, hogy jókis tábor volt.


Loxa a kívülálló

Jamaica a Jamaicaiaké!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133044 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem akarok sokat hozzá szólni, mert helyettem is elmondják amit kell, de azért két dolgot még mindig ide kell hogy írjak;

:arrow: Legközelebb kérjük meg a Tesco-t hogy legyen a sponzorunk. :)

:arrow: másodszor: Most egy életre meguntam a kolbászt. :wink: :roll:
Legközelebb virslit vegyünk.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #133039 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mégvalami, egy kis féloff: akinek köll a dúnadánok előadásának a szövege, az kérem dobjon meg egy maillel! [size=9:2c8e4hq8](és akkó legkorábban szombaton/vasnap postázom)[/size]
Dúnadánjaim! Ugye nem baj, hogy a címer alakú domborművet elloptam? arról hogy lehet leszedni az akrilfestéket? :mrgreen: (egy kis rész piros lett, bár lehet megőrzöm így, emlékezve aSors kezére:D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133038 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Amire kevesen emlékezhetnek... avagy mit tud meg az ember, ha felkeresi a tábor "végét" (jelen esetbe a gyalogos bejárót, az mégiscsak érdekesebb, mint a másik határ)
Szóval: Előttünk búzamező van, és a búza finom, ha van belőle elég. Darky megszökik, illetve megszökne, de Peredhil nem hagyja és elkíséri. Morgana is szereti a búzát. 8) Petőfi 8O (Ma is köztünk élsz, csak más a neved... :mrgreen: ). Brandir megy, hogy kaja van. Petőfi return. Csapat re. "Gyere má fe" "Nem én", de actán mégis, mer enni akartam... Megbízni Ryt sorbanállással, amíg én a másik határon hm.. vagyok. Kajálás, Dodiee sikertelen néma-magyarázata :oops: , Lamorakék megérkezése és az este... (ez utóbbi már nem annyira a tábor határához kötődik, ami igenis elég szép vidék.. és jól lehet aludni ott 8) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133037 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee Took írta: Győrben integetés és pacsik(jókutya..)

Ezt biztos hogy így akartad leírni? :evil: :mrgreen:

Hm.. a vonatút.. az külön élmény... "Menjünk egy fűkébe győriek" "Gyere te is" "Itt van még egy hely?" actán végülis nyócan lettünk a fűkébe: Evi néni, Rogue, Aug(látogatóba 8) ), Cue és a 4 győri.
"Énekeljünk":evil2: "Gyilkosozzunk" "Jó". Két kezetlen hulla, avagy mi történik ha Arwenke(nazgúl) és Aug(ork) összejáccik. "Jáccunk még?" "Ne" "Jáccunk mást"
Papír elő, mást jáccunk... mennek a tábvezek, Tel, Fehér bohóc, Tesco gazdaságos, idézetek, Legolas ****, világítós Legsies alsógatya, marhaságok, stb. rúlz! :mrgreen: (Szkennelésen vann.. lesznek sissnél!)
"Pápán vagyunk" "Akko menjünk búcsúzkodni". Járjuk végig a kocsit akció (én értem vissza legkésőbb :( :D ), búcsúzkodjunk ittis... Éljen a Győri Tescooo! :hello: Búcsúzkodjunk mégegyszer! Héé, ez még csak Szabadhegy! Juhé, akkor még maradunk, és búcsúzkodunk mégegyszer. Győr - Győr állomás! Kérjük a vágány mellett vigyázzanak! :cry:
Leszállás, fél kocsi kint az ablakban (az naon jól esett, nekem legalábbis), utolsó búcsúk meg pacsik, "menjünk, mer még negyed órát itt áll a vonat!" "Hájjó." Pápá mindenkinek, aluljáróba Arwennek is... Köszönet Siss és Fio anyjának, hogy hazahozott!

Legközelebb mikor...???



Lelkünkb

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133031 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Folyt köv, mert még két napot kihagytam:
Péntek este:
Vid, ugyebár, aztán tábvez szivatás, Virág hastánca, Brandír Tescos tej fejése, Ari dala, majd vissza a táborba, még egy kis beszélgetés, ágy.
Szombat, reggeli a lépcsőn, üvegfestés, gyöngyfűzés, kreatívkodás magasfokon. majd Rohír előadás(ami nekem nagyon tetszett), ünnep, utolsó vacsora tortával és gombával(jeee), koronázás zászlókkal, kicsi elégedetlenkedés,botladozás az erdőben, bele az árokba("itt is van egy árok" "Hol?"...paff) tábortűz csillagokkal és konyakmeggyel, háttérben Leguan és Lam énekével, és a világmindenség, de legalábbis röpke életem legszebb hullócsillagával, és kívánságokkal. Aztán Kis Elanor éneke("ez milyen nyelven van?"), vissza a sötétben, immár a lépcsőn, csatlakozás Ariékhoz, a Pájlájsz megismerése, jó zenék, nevetés, a Kőbe Zárt kard többszöri kihúzása(Nodlee: "Most akkor én vagyok Arthurina?"), majd mécsestartóként való felhasználása. Barndír és Peti tánca(felejthetetlen..), még gyönygfűzés és emlékek gyártása az üveges részben, fogmosás és alvás. Vasárnap reggel rosszkedvűen ébredés, morcos pakolás, türelmetlenség. Jött anyum, elvitte a motyókat, sok olyasmit is, amire később szükségem volt... álmos arcok, nagy ölelések, telefonszámok cseréje... a Pók család maradék dinnyéjének elfogyasztása(kiderült, több ott a hobbit gyomrú ember, mint hittem..)Éneklés a lépcsőn, majd "Mennek a tábvezek/hozzáteszem a táblakók is../ a buszállomásra trallalallla", puszi mindenkinek aki marad. Buszra fel, most is kevés a hely, nosztalgiázás, egy csepp szomorúság, utolsó pillantás a Vidre. Szombathely, étekvásár, elköszönés a másfelé menőktől.. vonat, 6 csaj egy kupéban, nevetések, Győrben integetés és pacsik(jókutya..), zene, a fenék az üvegnél, a Hihetetlen magazinban a sok hülyeség... Budapest, kászálódás a vonatról, puszihegyek, utolsó kockák ellövése, Nodlee táskájának vizslatása... És itthon. Rossz. Csend van. Folyton, mint a vásznon, a fejemben peregnek a képek. a hangok, a dalok, a nevetésetek. Itthon senki nem érti mi a bajom. Az, hogy megszoktam, hogy veletek vagyok, és most mind olyan messze vagytok... Vége van, és már nem kaphatom vissza soha. Csak remélhetem, hogy jövőre is ott lesztek, és hogy mégse kell egy évet várnom rátok. Csodálatos volt ez az egy hét. A gondokkal, örömökkel, sírással és nevetéssel, komoly és komolytalan beszélgetésekkel együtt volt az, ami. Minden nappal távolabb kerül, és minden nappal egyre jobban hiányoztok. Megszerettelek titeket, és köszönöm, hogy vagytok nekem...
Dodiee

u.i.: Találtam egy megdöbbentően lila hajkefét. Akinek illik a szeme színéhez, esetleg hiányolja, az szóljon. Viszont nekem meg a gyűrűm tűnt el(sima ezüst, felirat nélkül), és Léli, azthiszem nálad maradt három képem. Két alvós Brandírról, és egy vörös szemű, ébredező Árnyelf. Ha megvan, nekem nagyon kénének:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133030 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: A kiborítóan rossz szervezés ellenére is...


Őszintén sajnáljuk, Minerva. :(
Legközelebb talán jobban fog menni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133025 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Mivel a Táborról az előttem szólók már mindent leírtak, így nem írom le még egyszer ugyanazt.
Én most voltam először nyáritáborban és nagyon örülök, hogy ilyen szuper volt.
A mégis legjobban annak örülök, hogy szuper barátokat szereztem. :itscool:
Egyedül azt sajnálom, hogy Írott-kőre nem mentem, de valamelyest kárpótolt érte az előadásunk, amin remekül éreztem magam, és remélem a közönségnek is legalább annyira tetszett, mint azoknak, akik részt vettek benne. :itscool:
Mindenki nagyon fog hiányozni, de remélem legkésőbb jöbőre egy ugyan ilyen szuper táborban találkozunk. :itscool: :D

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133017 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
RULZok (Rulzottunk, mint állat!!!):
:arrow: Legolas b***, Haldír is b***. Pontosítok: Legolas még mindig nem b***, és Haldír sem b***, I don't care what _Neo says!!!! :mrgreen: ---> és Morgana: nem vagyok áruló!!!! :D :lol:
:arrow: "Mennek a tábvezek a Tescoba, trallalalla...!" by Ari
:arrow: Tesco Gazdaságos mindenféle
:arrow: Feliratok /Frodó, és Samu a bokor mögött: "Csináljuk? Meg tudod csinálni?" vagy samu: "...értem! Nem tudom..." Éomer: "Fel a dombra!" és egyéb nyalánkságok!/ :mrgreen:
:arrow: A s e g g a vonaton!!! :arrow: Csajok 1 fülkében! :roll: :wink: :D
:arrow: A tehenek, és Brandír gazda... No comment!
:arrow: Fehér Bohóc még mindig!
:arrow: Telco felesleges gumija :D
:arrow: Sorozatgyilkosok: Galadh, _Neo
:arrow: Darky tutuzós bigyuszmigyusza (a nevét természetesen elfelejtettem)
:arrow: Éowyn és Gandalf szerelmi élete (félig aludtam, ezért csak reggel esett le ---> amúgy elég jól áthallatszódtak a dolgok a sátorba! :) )
:arrow: Rohír Világ, és Peredhil tánca
:arrow: a körmöm (ez örök élmény marad!!!, köszönöm Galadhnak és Thaurnak a nazgúlkodást!)
:arrow: az éneklések, azonbelül az entes! (Köszönöm Leguanember!!! :) ) Még mindig sz**ul éneklek, de legalább van 1 újabb kedvenc dalom!
:arrow: a "beach-elés" és a vizipisztolycsaták Gumipók, Brandír és Árny "brutális" fegyverei jóvoltábol (Köszönöm, Angienek, Áfinak és Yavinak, h bemehettem a kutyás vízbe! :D )
:arrow: És persze Bencus Bubus, a tábor kutyája! - amíg oda nem jött TTT-nézés közben... :wink:
:arrow: A néha borzalmas zenék by Árny (pl.: Christina: Dirrty khömm...)
:arrow: Anci (bocs!)
:arrow: a sátorbeázás! :D
:arrow: Kislassi, és a lutraalbum! :mrgreen: hihi! :twisted: ( "Lassi mindig hazatér!" )
:arrow: az előadások, és a szervezők
:arrow: az összes táborlakó!!! (még a konyhásnénik is! :D ) ---> "Mindinki külön személyiség!" :)
Nagyok vagytok!
Ja, és Legolas RULZ! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133015 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
És egy beszámoló a másik oldalról:


4 hónap előkészítés
helyszínkeresés, koncepció készítés, keretjáték szerkesztés, programtervezés - majd újra és újra tervezés, csapatvezető keresés, költségvetés tervezés, szállásfoglalás, megrendelés, szerződéskötés, szakács és kézműves hajkurászás, befizetések ellenőrzése, levelezés a résztvevőkkel, csapatok összeállítása, a kézműves alapanyagok és egyéb kellékek bevásárlása, a helyszín előkészítése majd várakozás a táborozók érkezésésére és reménykedés, hogy semmiről sem feledkeztünk el...


7 nap
Az érkezők fogadása, a szállás beosztása, a kérdések megválaszolása, a háttér infrastruktúra felállítása (mivel sok minden csak az utolsó pillanatban érkezik meg), azon dolgok bevásárlása amiről mégiscsak elfeledkeztünk, tábornyitó és a vetélkedő vezetése, felkészülés az előadásokra (mivel arra előzetesen már nem volt idő), előadások megtartása, a következő napi program véglegesítése, az egyes programpontok előkészítése, a rejtvények elhelyezése, a kiadások nyomonkövetése, az elszámolások előkészítése, kétségbeesett kísérletek a tervezett programok időben történő indítására és befejezésére, az esti vetítések előkészítése, még kétségbeesettebb kísérletek, hogy legalább egy kicsit sikerüljön résztvenni a programokban is, táborzárás, az eredeti állapotok visszaállítása, csomagolás, reménykedés, hogy mégsem sikerült olyan rosszul az egész, mint az néha a mélypontokon tűnt...

Nagy-nagy szomorúság, mikor a résztvevők elindulnak a buszhoz.


Ami igazán jó volt:
-találkozni ennyi felejthetetlen emberrel
-5 hihetetlen előadás
-5 elültetett új fa, amely őrzi a tábor és ottlétünk emlékét
-észrevétlenül belopakodni a tábvezek fogadására készülők közé (akik arról panaszkodnak, hogy még legalább félórát kell várniuk...)
-megzenésített Tolkien versek és Kaláka dalok éneklése az évtized legszebb csillagos ege alatt.

Ami rossz volt:
-Túl hirtelen lett vége


u.i.
Mindent megtettünk, hogy a lehető legtöbb élményt adó programot készítsük elő, azonban önmagában semmilyen erőfeszítés, tervezés és előkészítés sem képes arra, hogy egy tábort élvezetessé tegyen. Egy igazán jó tábort a résztvevők tesznek azzá... Szerencsére e tekintetben biztosra mentünk: részben, mert a résztvevők egy részét ismertük, részben mert a tapasztalatok szerint a Tolkien mitológiáját kedvelők valamilyen okból különleges emberek, és valahogy élvezni szokták egymás társaságát... :lol:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133013 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, akkor én is írok kicsit. Éjfél körül értem haza, és nekiálltam fórumot olvasgatni... Ma végre aludtam egy kicsit, meg fórumozok, meg zenét hallgatok végre, igazi zenét (nem olyan Árnyelf-félét... :roll: ), de rá kellett jönnöm, hogy máris hiányoztok... :cry: A csapatom, és az egész társaság... És Ost-in-Edain... A beszélgetések, a kézműves foglalkozások, a kirándulások, a készülődés az esti ünnepre... Még a darazsakkal a reggeliért vívott - általában vesztes - csaták is hiányoznak... :wink: Legszívesebben máris visszamennék. :cry:

A legtöbb dolgot persze már leírták az előttem szólók, de azért következzék egy szubjektív élménybeszámoló (igyekeztem nem összekeverni, hogy mi mikor volt, de eléggé összefolytak a napok, szóval bocsi, ha valami nem stimmel :oops: ):

:arrow: Első nap: Hajnali indulás, napfelkelte a buszon, Pestnél jó hosszú dugók, rohanás a Délibe. Ari táblája, jegyvásárlás még éppen időben. Vonatozás időnként panaszkodó hobbitokkal (pedig mi az a 3-4 óra... :roll: ), majd a döbbenet Szombathelyen: hogy fogunk felférni a buszra (aminek mellesleg nincs csomagtartója... :? ) :hein: ? Érkezés: vajh merre van a tábor? :hein: (Mivelhogy Ari persze végül nem a busszal jött...) Peredhil tudja az utat, csak épp senki nem hisz neki... :shake: Vizes fogadtatás a táborban (igen csúnyán nézhettem Gumipókra, mert engem nem mert lespriccelni... :tongue: ), szobafoglalás. Csapatbeosztás: tündebarát lettem. :dance: Ismertetés mindenféle garasokról, tehenekről, meg a gyilkosos játékról. Ancalimont most már garantáltan mindenki Ancinak fogja hívni. :evil3: A vetélkedőn én, az "udvari tudós" jól beégtem, mivel nem jutottam be a második fordulóba... :oops: Hát igen, így jár az ember, ha egy év után épp a táborban kapja vissza a Szilt... (Bár a 2. fordulóból Gondolin 7 nevét kapásból tudtam volna... :wink: ) Valamint megtudhattuk azt is, hogy "Ilmaren" alatt nem Ilmarint kell érteni, hanem Almarent... :roll:

:arrow: És lőn este, és reggel: a második nap. Telcontar-féle könnyű túra fel a Vidre, botanikai kiselőadással egybekötve (bár athelast nem találtunk...), Ancalimon előadása a hegyen ("ezt nem tudom, kinek a címere...", "ez már volt, ez is..." :roll: ). Délután Ancalimon lazán megemlíti, hogy a szombati előadás + ünnep délután lesz... :eek4: Kétségbesett cserekísérletek, eredmény: tündebarát előadás másnap. Este Sors Ünnepe (Estel: "Hoool?" :lol: ), faültetés, majd igen hatásos Námohantale (természetesen az összes tündés filmzene-részlet felhasználásával :roll: )...

:arrow: A harmadik nap az előadásunkra való készülődés jegyében telt. Címer- és zászlótervezés, hosszú-hosszú ideig (de megérte, mert a miénk lett a legszebb zászló... apropó, meglett végül? Nem szeretném, ha eltűnne, ha már annyit dolgoztunknk vele... :cry: ), jelmezkészítés (bár a zöld helyett rózsaszín és pink árnyalatú krepp-papír :dead: nálam betette a kiskaput... szóval mégsem én lettem Yavanna :roll: ). Azt azért sajnálom, hogy az üvegfestés kivételével az összes aznapi kézművesfoglalkozásról (értsd gyertyaöntés, kosárfonás, gyöngyfűzés, agyagozás, mézeskalácskészítés...) lemaradtam... :cry: Valamint el is haláloztam, a tömeggyilkos Galadh keze által... :evil: Délután próba és koreográfia. (Előtte Vardahantale-próba Leguánember vezetésével, én még mindig nem tudok énekelni... :oops: Szerencsére mások igen.) A valáknak eleinte az istennek sem megy a gyertyás tánc... Végül csak belejönnek. :wink: Beöltözés, _Neo mint Backstreet Boy... :evil3: Aztán csak Tilion lesz belőle. Morgi (azaz Arien) szokás szerint gyönyörű... Este főpróba. Épp kezdünk belejönni, amikor megérkezik a közönség, és minden tiltakozásunk ellenére gátlástalanul leül. :down: Nincs mese, kezdeni kell... (Bár a történet vége, az emberek ébredése a próba hiányában végül kimaradt... :cry: ) Tehát gyertyagyújtás... Aztán Ancalimon meglepetésszerű, kb 10 perces beszéde, közben küzdelem az átforrósodó mécsesekkel... (Csak 3x sikerült leforráznom a kezemet a forró viasszal...) :nono: De azután... :roll: Bevonulás... Előadás... Sleeping Sun... A színpad mögül nézve is gyönyörű... (Elölről nem tudom, remélem, tetszett... :wink: ) Vardahantale... Vissza a táborba a végig éneklő vardahívőkkel... Utána újra filmnézés, yess!

:arrow: Negyedik nap: Igazi hobbitos nap volt: ettünk, ittunk, aludtunk, lustultunk... (Részben persze az éjszakai túra hatására, amin persze nem vettem részt...) Este hobbit-előadás, Yavannahantale, amit _Neo kelebrált... Némi kajaosztással meglepően sok hívet lehet szerezni... :wink: Maga Yavanna is megjelent... Apropó, Varda is ezen a napon érkezett, így volt pót-Vardahantale is, csak épp csillagok nélkül, esőben... :roll: Mi pedig bent néztük a TTT-t, egy kutyu társaságában. :)

:arrow: Ötödik nap: Nyelvtanulás, gyöngyfűzés meg hasonlók. Megalakul a Gwaith-i-Phetdain, majd több órányi munka után sikerül meggyőzni Ancalimont és Vardát, hogy igenis, a szöveg két helyen is hibás (persze ugyanazon a szón belül... :shake: ), mint kiderül, az 'ochír szó 'o chíl-nek olvasandó... Egy igencsak túra-szagú "kalapos kő" kifejezés... Gyors térképnézés: ajajj... :mrgreen: A törpök igazán hatásos előadása. :itscool: (Bár a tünde-rugdosás elmaradt...) És egyre erősebb az az érzés, hogy már csak pár nap... :cry: Eia csele nem jött be... :roll: Nazgulpárbaj... :lol: Bár nem minden az, aminek látszik... 8) Majd a tábvezek "szívatása", amit sajna nem láttam... :cry:

:arrow: Hatodik nap: A Kettétört Kard (nem, ez egy mááásik...) egybekovácsolása... Azaz majdnem... 8) A Szertartás, majd a nagy almaháború... A Gwaith újra akcióban, újabb elírt szöveg... :wink: Közben úgy tűnik, az Éothéodoknak még mindig nincs sem műsoruk, sem díszleteik... :roll: De mindössze 1 óra 15 perccel az eredeti kezdés után csak elkészülnek. :wink: Este Tesco-gazdaságos lakoma... :D Készülődés a koronázásra, koronázási kellékek készítése, sok-sok szép tündelány, ill. a tünde-testőrség... Tippelés: vajon hány ezüstünk lehet? :hein: 5 perccel a koronázás előtt meglepő fordulat, a törpök és rohírok váratlan szövetsége... (Amiről még a törpök se tudtak...) :eek4: Tábortűz, Tolkien Ensemble dalok magyarul. :itscool:

:arrow: Végül utolsó nap :cry: : készülődés, pakolászás. Örök hála Rózsának, amiért bevitt Szombathelyre ("még a fülünkön is csomagok lesznek" :mrgreen: ). A pályaudvaron találkozás egy kisebb törp csapattal. A vonatnál az éothéodok által arnyszínűre átfújt sisakoknak hála kedves "Heil Hitler!" kiáltások fogadják a társaságot... :? "De mi törpök vagyunk!" :lol: Vonatút a dögmelegben, Győrön át... :eek4: Majd újabb vonatozás, ezúttal már egyedül... A szembenülő lánnyal érdekes beszélgetés a filmes képeimről (RotK plakátnál Aragornról: "Ő az, aki meghalt?" Éomer képénél: "Ugye ő meghalt? Ő ugyanaz, mint az előbb?" - mármint Aragorn... :roll: , "Az lesz a vége, hogy mindenki meghal?") Kb 1 óra várakozás az egyik megállóhelyen, mivel egy másik vonat késik, és bevárjuk... :rmad2: De valahogy csak sikerült hazaérni.

Ja, és még egy rúlz: Nem tudom, melyik nap volt. Sétálunk a színpad felé, előadás előtt. Morgi megkérdezi: "Ki az a... valamilyen Olórea, de nem a Sesy?" Én: "Verya Olórea? Ő Galadh..." :wink: Jelentőségteljes, némileg döbbent csönd... :mrgreen: Galadh félórán belül halott volt... :cross:

Köszönet:
:arrow: A tábvezeknek, hogy egy egész hetet tölthettem Középföldén, Ost-in-Edainban, az Emberek Városában, Varda csillagai alatt (még életemben nem láttam ennyi csillagot...). :itscool: Ancalimonnak és Szantennek, hogy uralkodtak a káoszon, Arinak és Brandírnak, hogy mindig ott voltak, és segítettek (valamint a felejthetetlen Mr. Bagginsért... :lol: ), Gumipóknak a kicsi Lassiért. És igen, még Telcontarnak is köszönöm ezt a hetet, bár összenyálazta a gyűrűmet szíjastul. :dead:
:arrow: A teljes tündebarát csapatnak (most nem sorolok), akikkel remekül éreztem magam. :itscool: Hiába no, mi voltunk a legjobb csapat. :wink: Külön köszönet illeti _Neo-t a hangulatért, Mírielt, amiért még jobban megismerhettem, valamint a Gwaith-ot. És persze ki ne hagyjam a Varda- és Yavanna-hívek "kis" csapatát... :wink:
:arrow: Kis Elanornak, Nellasnak, és a többi szobatársnak, akik ezt nem láthatják. :cry:
:arrow: Rózsának a fuvarért visszafelé. Ezer hantale.
:arrow: Végül azoknak, akiket kifelejtettem. Biztosan vannak ilyenek... :oops:

A fényképeim szerdán készülnek el, szkenneléssel együtt. Sajnos, csak szombat délutántól kezdve lesznek képeim, mivel az első tekercs film beakadt, és be is gyűrődött a gépbe, így teljesen használhatatlan lett (meg fényt is kapott). Pedig milyen jó képek lettek volna... A tábor hullája, _Neo öltöztetése, tündebarát próba, Ancalimon befont hajjal... :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133010 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ciasztok!
Tényleg leirtatok egy csomó dolgot, de nem bírom megállni, úgyhogy én is megtreszem.
Természetesen Vizipók gumipisztolyait nem lehet kihagyni, nagyon jó volt....Virág csuromvizesen...megéri a látvány...
Király a konyhásnénikkel jóban lenni( néha már sok volt a kolbász..)....nem lehet elfelejteni a Tesco-gazdaságos poénokat sem...viszont rájöttem, h nem kellett volna erőltetni, h _Neo elmondja a fehér bohócót... :evil: . Az összed előedás tök jó volt, bár picit elfogult vagyok...szerintem a Törpök voltak a legjobbak!!!!!! :lol: ...viszont az összes csapat fantasztikusan dolgozott a zászlók, jelmezek, kellékek tömegén.
Mindig jó veléetek lenni, közösen énekelni, nevetni, gitározni... :wink: figyelni az embereket...az érdekes kapcsolatokat... :wink:
Kár, h gyorsan megöltek a játékban, de nagyon jó volt minden, még akkor is, ha időnként már nem bírtam cérnával...de ilyenkor mindig rájövök, h van miért kitartani...csak ne keltsék fel hajnali 9kor az embert...alig 5 óra alvás után... :D Végeredményében nagggyon jó volt, és a képeket majd megpróbálom eljuttatni vhogy Hozzátok..bárcsak ne ért volna véget, de itthon vagyok, rá kell döbbenem, h elmúlt..és már csak az emlékek vannak....de azok nagyon szépek, és ezért köszönöm a táborszervezőknek, h létrejött ez az egész...hogy együtt tudtunk tölteni egy felejthetetlen hetet...és legyen jövőre is ilyen, vagy még jobb! De azt hiszem ezt a társaság garantálja!
Köszönöm Mindenkinek!

Iru. :wink:

U.i. Árnyelf köszi a fénykardot, majd még meghálálom vhogy.
U.i2: Örülök, hogy sok új barátot is szerezhettem, remélem, h minél gyakrabban tudunk találkozni! :D

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #133006 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Próbáltam összeügyeskedni vmi beszámolót, de nem megy... így csak annyi, csodálatos volt a tábor ([size=9:1ewkha0u]a mélypontokat leszámítva[/size]) ! Asszem, jövőre is megyünk:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #133004 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Emberek, én csak annyit mondok, hogy

KIRÁLY VOLT!
[size=9:gaxlv1bl]A kiborítóan rossz szervezés ellenére is...[/size]

És köszi, Árnyelf mester! ;) Szétszakadt rohir páncél rulz... ;)
[size=9:gaxlv1bl]Kár, hogy Rohír Világ hiányom van... :( [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére