Találkozások

Több
19 éve 4 hete #271774 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Na jó, akkor:

A GYŐRI TALI ÚJ IDŐPONTJA: OKTÓBER 1!!!!!!

Tessék terjeszteni annak, akiről tudjátok, hogy jönne. A program változatlan, indulás, illetve visszamenetel változatlan.

Gyertek minél többen. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271589 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

olorin.papa írta:

Toma gazda írta: mármint aki nem tud Tatára menni


Esetleg lehet egy egy napos tatai látogatást is tenni


Tata nekem messze van

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271566 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Ma lesz!
Ugye senki nem felejtette el? :!:

InfoCsoport írta: Szeptemberi Tolkien (olvasó)kör

A Magyar Tolkien Társaság és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár közös olvasóköre

A Magyar Tolkien Társaság és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár közös olvasóköre a Nagy Könyv Top 12 listájára bejutott J.R.R. TOLKIEN: A GYŰRŰK URA c. regény kapcsán.
Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretné jobban megismerni és alaposan megvitatni Tolkien életművének érdekesebb, sokat emlegetett vagy netán kevésbé közismert részleteit és a különböző művészeti ágakra gyakorolt hatását.

Helyszín: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtára 1088 Reviczky utca 1., 2. emelet, Kisgaléria (411-5020, 411-5000)

Időpont: 2005. szeptember 16. (péntek), 17-20 óráig

Program:

17.00-17.45 Tolkien dalszövegek (Versek a Gyűrűk Urában) - előadó: Nagy Gergely
17.45-18.15 Kérdések
18.15-18.30 Szünet
18.30-19.15 A Gyűrűk Ura a hangszeres zenében: Johan de Meij és Howard
Shore művei - előadó: Windháger Károly Ákos
19.15-20.00 Kérdések. Vita, beszélgetés

www.tolkien.hu
www.fszek.hu
www.anagykonyv.hu


Gyertek minél többen! Utána igény szerint bandázás! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271561 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Fio írta: Emberek, bocsánatért esedezem, de a győri tali időpontját átrakom, mert pont ütközik az ősz találkozó időpontjával.

A kérdésem a következő: tegyem át másik időpontra, vagy maradjon ez?


Tedd át sztem egy héttel odébb.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271552 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A főzőcskézés meg lesz tartva, megvan a kellő számú előzetes jelentkező, de tartalék kaja nem lesz úgy tűnik mert ahhoz túl kevés hogy 30 adagot megfőzzek. Vagy van még aki jönne csak lusta volt szólni? Szóljatok a haveroknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271540 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
És ha a GyőriTali lenne okt. 1-én? :idea:
Akkor csak "helyetcseréltek" :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271534 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: mármint aki nem tud Tatára menni


Esetleg lehet egy egy napos tatai látogatást is tenni

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271532 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
mármint aki nem tud Tatára menni

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271531 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: és mint másodlagos találkahely?


Ezt hogy érted?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271528 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
és mint másodlagos találkahely?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271519 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, bocsánatért esedezem, de a győri tali időpontját átrakom, mert pont ütközik az ősz találkozó időpontjával.

A kérdésem a következő: tegyem át másik időpontra, vagy maradjon ez?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271208 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271174 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Telcontar tessék beírni eseménynaptárba egy tömörített infót róla plízplízplíz... :roll: :wink:
Vagy legalább ide h. "nagyjából x órától y óráig tart ide és ide megyünk" stb, mert ez alapján nem tudom én beírni. :P


Ide írom és rádbízom. :)

Találkozó szeptember 25-én reggel 9-kor a Kolosy téren a 65-ös megállójában. NEM UGYANOTT LESZ AHOL EDDIG!!! Közelebb a Fenyőgyöngyéhez és autóval megközelíthetelen helyen, ez fontos, így mindenkinek le kell sétálnia azt a 10 percet. Egyébként ott lesz,m ahol a legeslegelső Beltaine volt. Kb este 7-8-ig tart.

Jelentkezni nálam lehet, kb 500 Ft lesz a teljes költség (ezt még kikalkulálom pontosabban) egy főre, de ha valaki nem jelentkezik előre és jut, akkor a helyszínen 600-ért hozzájuthat. Ha nem fogy el, akkor a befizetettek repetáznak. Kb 30 adag készül, ezt kénytelenek lesztek tudomásul venni, ekkora a kondér. Természetesen privát sütögetés engedélyezett, sőt, javallott. Valószínű két tüzet rakunk.

Mit hozz? Tányért, kanalat, kenyeret (egyszerűbb ha mindenki maga hozza), szőlőt, gyümölcslevet, bort. Szüreti ünnep lesz. Gombás marhát vagy disznót készítünk. Szorgoskák hozzanak konyharuhát, konyhakést és némi plusz edényt az előkészületekhez. Aki szeretne segíteni, az mindenképpen jelezze nekem külön priviben még a héten.

Fontos, hogy csak akkor lesz bogrács, ha legalább 12 ember jelentkezik és befizet rá. Befizetni előre kell majd, személyesen vagy átutalással nekem.

Sok apróság kellhet még, mert kevés aaz asztal és a pad, ezért kempingszékek, asztalok welcome.

Mivel ez nappali program lesz, ezért kevéssé fontos az éjszakára készülni, hangszerek természetesen ugyanúgy jöjjenek.

Kb ennyi, kiegészítem ha vmi eszembe jut.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271166 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar tessék beírni eseménynaptárba egy tömörített infót róla plízplízplíz... :roll: :wink:
Vagy legalább ide h. "nagyjából x órától y óráig tart ide és ide megyünk" stb, mert ez alapján nem tudom én beírni. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271066 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Fio írta: Győr talival (időpont október 8) kapcsolatban rontom megint itt a levegőt. :P
A talira való eljutási, illetve hazajutási lehetőség: A keletiből induló 8:05-ös vonattal jönnétek ami háromnegyed tíz körül van Győrben. Tehát a tali tíz körül kezdődne. A talinak pedig a 17:35-ös vonat indulása vetne véget. Tehát a tali délelőtt 10-től délután fél hatig tartana. De ha vki tovább akar maradni, az hazamehet a hatkor induló gyorsvonattal. Hehe!
A tali programja: Jó idő esetén elmegyünk a Püspök-erdőbe, ahol egy kellemes kis társasági életet lehet majd élni. Ennek érdekében még írni fogok, hogy mit hozzatok. Rossz idő esetén...... hát, ezt majd még meglátjuk. :)

Tehát akinek a jelenlétére számíthatok, az dobjon meg egy privivel, vagy sms-sel vagy vmivel.

A Coronatusos taliról majd később.


"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271019 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hogy egész pontos legyek, a terv a következő: a szept 25-i kósza kommandó keretében idén először Mabont is megünnepeljük (Beltaine, Líthas, Lammas, Mabon a nyári kelta ünnepek), ami a szüretről és a borról szól. A tervezett program kizárólag vasárnap reggeltől késő délutánig tart, és egy bográcsos főzőcskézés valamint borozgatós beszélgetés egy remélhetőleg napfényes szeptemberi délutánon a tartalma. A dolog mindenképp meglesz, de begrácsozás csak kellő érdeklődés esetén (vélhetően egy vörösboros marha némi gombával és kenyérrel a menü). AZ érdeklődő leveleket főleg e-mailben várom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271014 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: A Főnix Színházi Műhelyének mint olyannak fut most egy előadása, Szakonyi Károly: Ördöghegy című darabja.klikk ide az ajánlójáért
Cuével azt találtuk ki, h. (bár mi már láttuk - nagyon jó) szerveznénk az érdeklődő emtétéseknek és minden egyéb csatolt résznek egy közös megtekintést, mégpedig szeptember 25-én vasárnap 18órai kezdésre. :wink: A jegy 500Ft [size=9:yvfikez7](kivétel főnixeseknek mert nekünk ingyenes :twisted: )[/size], helyszín Blahától 5 percre (ha jólemléxem).
Akit érdekel, jelezze priviben, e-mailben, sms-ben, élőszóban, stb. :wink:
És akkor kijelöljük a pontos találkozási helyet és időpontot.


Szerintem pont akkor lesz a szüreti ünnep, az meg egésznapos program :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271009 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
A Főnix Színházi Műhelyének mint olyannak fut most egy előadása, Szakonyi Károly: Ördöghegy című darabja.klikk ide az ajánlójáért
Cuével azt találtuk ki, h. (bár mi már láttuk - nagyon jó) szerveznénk az érdeklődő emtétéseknek és minden egyéb csatolt résznek egy közös megtekintést, mégpedig szeptember 25-én vasárnap 18órai kezdésre. :wink: A jegy 500Ft [size=9:2doq1qr9](kivétel főnixeseknek mert nekünk ingyenes :twisted: )[/size], helyszín Blahától 5 percre (ha jólemléxem).
Akit érdekel, jelezze priviben, e-mailben, sms-ben, élőszóban, stb. :wink:
És akkor kijelöljük a pontos találkozási helyet és időpontot.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270835 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Találkozások
Szeptemberi Tolkien (olvasó)kör

A Magyar Tolkien Társaság és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár közös olvasóköre

A Magyar Tolkien Társaság és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár közös olvasóköre a Nagy Könyv Top 12 listájára bejutott J.R.R. TOLKIEN: A GYŰRŰK URA c. regény kapcsán.
Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretné jobban megismerni és alaposan megvitatni Tolkien életművének érdekesebb, sokat emlegetett vagy netán kevésbé közismert részleteit és a különböző művészeti ágakra gyakorolt hatását.

Helyszín: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtára 1088 Reviczky utca 1., 2. emelet, Kisgaléria (411-5020, 411-5000)

Időpont: 2005. szeptember 16. (péntek), 17-20 óráig

Program:

17.00-17.45 Tolkien dalszövegek (Versek a Gyűrűk Urában) - előadó: Nagy Gergely
17.45-18.15 Kérdések
18.15-18.30 Szünet
18.30-19.15 A Gyűrűk Ura a hangszeres zenében: Johan de Meij és Howard
Shore művei - előadó: Windháger Károly Ákos
19.15-20.00 Kérdések. Vita, beszélgetés

www.tolkien.hu
www.fszek.hu
www.anagykonyv.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270814 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Alison West írta: Hát nem jó ez így, hogy párhuzamosan vannak szervezve a dolgok, Én mennék mindkettőre... :?

Átérzem a problémát, én is mennék, de választani kell, és most állatkertbe megyek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270760 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások
Kriszana: Mindegy, majd legközelebb. :)

Kincső: Szerintem még jobb is így. 8)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270758 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves nép!
Nagyon kevés jegy maradt a DzsK-re, és az is csak az 500 Ft-os fajtából...
Így most csúnya önkényes módon úgy döntök, hogy ezt az egész hóbelebancot elhalasztjuk novemberre :!: Miért jó ez?
:arrow: most már tudjuk a jegyárakat, így tervezhetünk előre, ki milyen árú jegyet szeretne, és ideadhatja előre a pénzt (melynek átvételéről természetesen papírt adok, és ha mégse sikerül jegyet vennem, visszaszolgáltatom)
:arrow: a november havi árusítás legelső napján egy elegáns mozdulattal neten megveszem a jegyeket, és nem lesz ez a kavar :P :idea:
:arrow: még további jelentkezők is jöhetnek velünk :wink:

Egyetlen hátulütő, hogy a novemberi időpontok még nincsenek meg, de az eddigi felmérések alapján egy pénteki napra készüljetek, remélhetőleg lesz olyan előadás. Folyamatosan figyelem, és ha meglesznek az időpontok, azonnal kijelölöm az általunk preferáltat. :idea:
Addigis jelentkezni+fizetni lehet! :twisted: :wink:

Bocsi a kavarásért, remélem ez így mindenkinek megfelel. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270757 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Az állatkertbemenés csapattaliból indult ki valamikor még augusztus közepén, de teljesen nyílvánossá lett, és bárki jöhet.
Erről a Kósza Kommandó dologról nem tudtunk.
Sajnálom.

Az Állatkerti cucc az eseménynaptárban is benne van, a Kósza Kommandóval ellentétben.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270756 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát nem jó ez így, hogy párhuzamosan vannak szervezve a dolgok, Én mennék mindkettőre... :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270747 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Itten van, amiről beszélek:

telcontar írta:

telcontar írta: Kósza Kommandó

Idén is útjára indul a Kósza Kommandó, ezúttal már ősszel!

Egy csillag: séta az erdőben, utána fagyi/lángos/akármi party (pl ha Szentendrén végzünk)
- Hármashatárhegy (Fenyőgyöngye, Árpád-Kilátó, Oroszlánszikla)* szept 11


Az első (egycsillagos) kirándulás ideje szeptember 11 vasárnap, a helyszín a Hármashatárhegy, a nyári táborozások megszokott helyszínéhez közeli utak (Kolosy térről indulva, útba ejtve a Pálvölgyi cseppkőbarlangot 550 Ft/fő beléptidíjért, majd Fenyőgyöngye, Oroszlánszikla, vitorlázórepülőtér majd busszal vissza Hűvösvölgy irányába, esetleg a végén egy Nagyi Palacsintázója a Széna téren).

Előzetesen jelentkezni nem kell. Találkozó délelőtt 10-kor a Kolosy téren a 65-ös busz megállójában, délután háromkor (legkésőbb négykor) már a palacsintázóban leszünk.

A kirándulásokon a THK tagjai és a többiek szórakoztató ütőfa-tanításban és gyakorlásban részesülhetnek szakképzetlen oktatótól (tőlem). Ütőfát hozz, én egy bokkent és egy rudist viszek.


Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270745 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves népek, kik szeretnétek mégegy vampire liveot, nézzetek avimpár topicba.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270741 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta: szeptember 11.
11 óra
Állatkert


még mindig áll a meghívás mindenkinek
Találkozás a bejáratnál


Mentek az Állatkertbe? És miért akkor, amikor jöhetnétek ti is kirándulni? (10 óra Kolossy tér)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270737 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
szeptember 11.
11 óra
Állatkert


még mindig áll a meghívás mindenkinek
Találkozás a bejáratnál

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270723 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Szeptember 10-én (holnap) Gyümölcsfesztivál Nyíregyházán! Aki megteheti jöjjön el!Nagyon jó lesz!

Ui.: Velem is találkozhattok! :P A sulimat fogom "reklámozni"! Tiszta élvezet lesz! :? ABIGÉL

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270547 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Foglalni nem lehet, már kérdeztem én is. Csak a sorbanállás működik. Ha felhívod őket, kérdezd meg pontosan melyik nap kezdik árulni a jegyet. Pénztáros néni tök jó fej. Énnekem hónap közepét mondtak mindig.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.231 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére