Találkozások

Több
19 éve 1 hónapja #270545 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
A neten még van jegy. Amúgy a hó első hétfőjén kezdik az árusítást a következő havi előadásra. Valszeg felhívom őket, h. foglalni lehet-e, meg ilyesmi. Terjesztős cucchoz "nem értek", I mean fogalmam sincs kit kéne megkeresni, h. lehetne telefonálni, stb, mert még nem csináltam ilyet. :roll: De minden segítséget szívesen fogadok :)
Eddig jelentkeztek:
Alison
Any (anNamarie)
Artemisz
Aegnor
Telcontar
+ Mau de neki sztem a vasárnap nem lesz jó :roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270543 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Terjesztőktől tényleg érdemesebb venni. Ott van jegy később is. 8)
Mi is mindig onnan szerezzük.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270531 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Kincső: Amikor én anno érdeklődtem még tavasszal a jegyek iránt, azt mondták, hogy 15-én 1/2 1-kor kezdik árulni, de már 10 előtt érdemes sorba állni, mert 4 körül már elfogy a havi mennyiség. Nem lehetne valami terjesztőtől megrendelni?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270509 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Köhömm, emberek... a pénteki DzsK-ra MÁR minden jegy elkelt :? 2 nappal a jegyértékesítés megkezdése után :roll:
Ezekután október 30. vasárnapot jelölöm ki, sorry, akinek csak a péntek jó. :( Pénteken megveszem a jegyeket, jelentkezés szept. 8. reggel 8:00-ig!!! Remélem addig marad jegy. :roll: :P (Ha nem, a legelső vásárlási napon megveszem egy novemberi időpontra. :twisted: )
Az eddigi jelentkezőket berakom otthonról, mert most suliból netezek.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270501 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Találkozások
Terveim szerint az MTT Nagy Őszi Találkozó okt. 14-16 ig lessz, úgy készüljetek, hátha mégis akkor lessz...
Egynaposok is jöhetnek... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270489 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Találkozások
Győri talira én is mennék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270487 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio: sztem se mondd le, biztos lesznek sokan, csak hát még messze van kicsit. Kirándulásra én is szándékozom menni :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270478 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Találkozások
Én valószínűleg tudok menni győri talira, csak azért nem írtam, mert még nem biztos, de semmiképpen ne mondd le :)
És a kirándulásra is tudok menni vasárnap valószínűleg :)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270470 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Fio írta: Emberek, senki nem akar jönni győri talira? Ha nem akartok jönni, akkor lemondhatom még..... :P


Kicsit odébb van még, sztem még senki nem tudja előre, hogy fog ráérni :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270445 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

telcontar írta: Kósza Kommandó

Idén is útjára indul a Kósza Kommandó, ezúttal már ősszel!

Egy csillag: séta az erdőben, utána fagyi/lángos/akármi party (pl ha Szentendrén végzünk)
- Hármashatárhegy (Fenyőgyöngye, Árpád-Kilátó, Oroszlánszikla)* szept 11


Az első (egycsillagos) kirándulás ideje szeptember 11 vasárnap, a helyszín a Hármashatárhegy, a nyári táborozások megszokott helyszínéhez közeli utak (Kolosy térről indulva, útba ejtve a Pálvölgyi cseppkőbarlangot 550 Ft/fő beléptidíjért, majd Fenyőgyöngye, Oroszlánszikla, vitorlázórepülőtér majd busszal vissza Hűvösvölgy irányába, esetleg a végén egy Nagyi Palacsintázója a Széna téren).

Előzetesen jelentkezni nem kell. Találkozó délelőtt 10-kor a Kolosy téren a 65-ös busz megállójában, délután háromkor (legkésőbb négykor) már a palacsintázóban leszünk.

A kirándulásokon a THK tagjai és a többiek szórakoztató ütőfa-tanításban és gyakorlásban részesülhetnek szakképzetlen oktatótól (tőlem). Ütőfát hozz, én egy bokkent és egy rudist viszek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270431 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, senki nem akar jönni győri talira? Ha nem akartok jönni, akkor lemondhatom még..... :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270357 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Találkozások
Meghívó
A Nagy Könyv Programsorozat keretében Szeptember 8-án a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár központi könyvtárában képzőművészeti kiállítás nyílik, a Tolkien Születésnapok kapcsán meghirdetett művészeti pályázatok alkotásaiból. A kiállítás megnyitója 8-án 18 órakor lesz. Mindenkit szeretettel várunk.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270348 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kedves nép!
Már többször volt szó róla, hogy megnéznénk közösen A dzsungel könyve musicalt . :idea:
Jelenleg megvannak már az októberi időpontok, de még "nem értékesíthető" szerepel a jegyvásárlásnál, mivel szeptember első hétfőjétől lehet jegyet venni az októberi előadásokra. Azonban ha most eldöntjük, hogy mikor szeretnénk menni és hányan, akkor van esélyünk jegyet kapni, egyébként nincs. :!:
Lehetőségek (mind 19:00-s kezdés):
Október 17. hétfő
Október 21. péntek
Október 24. hétfő
Október 30. vasárnap

Én a péntekit vagy a vasárnapit javaslom. :wink:
Jegyárat sajnos nem tudok mondani, mert nem találtam a honlapon... szerintem úgy 1000 Ft lehet a minimális ár. :!:
Aki szeretne jönni, küldjön e-mailt a kincso@axelero.hu címre szeptember 8-ig , mind a négy időpont rangsorolásával (pl. "1. okt 21. 2. okt 30. 3. okt. 17. de az okt. 24. biztos nem jó" vagy ilyesmi :P ). Közben én utánatelefonálok a jegyáraknak. :wink:

Kincső


Jegyárak
2200 Ft, 2400 Ft, 2600 Ft, 500 Ft vagy 1800 Ft. A színek a következő nézőtéri elhelyezkedés szerint vannak: katt ide
Javasoljatok valami jó helyet - én anno Padlást néztem erkélyről, 2-3. sor környékéről, meg Tévedések vígjátékát földszint hátsó sorainak vmelyikéből, de rendesen lehetett látni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270217 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó estét, a Találkozások legfrissebb információit látják! :)

Győr talival (időpont október 8. - a Topicgazdi megjegyzése :P ) kapcsolatban rontom megint itt a levegőt. :P
A talira való eljutási, illetve hazajutási lehetőség: A keletiből induló 8:05-ös vonattal jönnétek ami háromnegyed tíz körül van Győrben. Tehát a tali tíz körül kezdődne. A talinak pedig a 17:35-ös vonat indulása vetne véget. Tehát a tali délelőtt 10-től délután fél hatig tartana. De ha vki tovább akar maradni, az hazamehet a hatkor induló gyorsvonattal. Hehe!
A tali programja: Jó idő esetén elmegyünk a Püspök-erdőbe, ahol egy kellemes kis társasági életet lehet majd élni. Ennek érdekében még írni fogok, hogy mit hozzatok. Rossz idő esetén...... hát, ezt majd még meglátjuk. :)

Tehát akinek a jelenlétére számíthatok, az dobjon meg egy privivel, vagy sms-sel vagy vmivel.

A Coronatusos taliról majd később.

(köszönöm topicgazdi :P :))

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270196 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm..érdeklődnék az iránt,h esetleges vidéki kirándulásokra van-e érdeklődés?(Konkrétan Karcag környékére gondolok,de lehet más város is :) ) A vidéket most úgy értem,h nem Budapest vonzáskörzete és környéke.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270093 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: Kedves nép!
Már többször volt szó róla, hogy megnéznénk közösen A dzsungel könyve musicalt . :idea:
Jelenleg megvannak már az októberi időpontok, de még "nem értékesíthető" szerepel a jegyvásárlásnál, mivel szeptember első hétfőjétől lehet jegyet venni az októberi előadásokra. Azonban ha most eldöntjük, hogy mikor szeretnénk menni és hányan, akkor van esélyünk jegyet kapni, egyébként nincs. :!:
Lehetőségek (mind 19:00-s kezdés):
Október 17. hétfő
Október 21. péntek
Október 24. hétfő
Október 30. vasárnap

Én a péntekit vagy a vasárnapit javaslom. :wink:
Jegyárat sajnos nem tudok mondani, mert nem találtam a honlapon... szerintem úgy 1000 Ft lehet a minimális ár. :!:
Aki szeretne jönni, küldjön e-mailt a kincso@axelero.hu címre szeptember 8-ig , mind a négy időpont rangsorolásával (pl. "1. okt 21. 2. okt 30. 3. okt. 17. de az okt. 24. biztos nem jó" vagy ilyesmi :P ). Közben én utánatelefonálok a jegyáraknak. :wink:

Kincső


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270072 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Kósza Kommandó két hetente, kivéve ha az időjárás másképp akarja. De mivel ezek általában 8-15 emberes dolgok, valószínű teljesen más közönséget vonzanak mint a vidéki talik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270015 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Adelard írta:

Fio írta: [size=9:26av1f2g]Bocsánat, de október 23.-án nem lehet tali, mert akkorra már Telco beszervezett egy talit és nem akarok keresztbe szervezni.[/size]


Mi lesz okt 23án?


Elvileg Kósza Kommandó

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269997 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
UTOLSÓ EMLÉKEZTETŐ


Kedves Kispajtások,

az elmúlt években immár hagyománnyá vált, hogy megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról. Ma van az évforduló, szeptember másodika.

Kérlek Benneteket, tisztelegjünk ebben az évben is együtt a Professzor előtt: találkozzunk 2005.09.02-án (MA) este 6:00 órakor a Margitszigeten, a 26-os busz megállójában (a Margit hídhoz legközelebb).

Hozzátok:
- elhivatottan Tolkien-tisztelő lelketeket
- az alkalomhoz illő verseket, szövegeket, idézeteket, amit mindenki felolvas
- gyertyát/ mécsest
- meleg takarót, hogy mindenki le tudjon ülni, s meg ne fázzunk a hűvös estében


Szeretettel várlak Benneteket.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269995 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Fio írta: [size=9:28swr9ws]Bocsánat, de október 23.-án nem lehet tali, mert akkorra már Telco beszervezett egy talit és nem akarok keresztbe szervezni.[/size]


Mi lesz okt 23án?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269992 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: 2. Én jól éreztem magam a Nagy Táborban, számomra a problémák nem voltak többek múló epizódoknál. Szóval nekem jó élmények kapcsolódnak Várgeszteshez! És vagyunk így még jónéhányan, a népek fele biztosan. Viszont nincs kifogásom a hely változtatása ellen. Érdekes néha új helyre menni, gazdagítja a programot, újra fel lehet fedezni a környéket, új helyekre lehet kirándulni, kipróbálni a dolgokat, hol mit mérnek és mennyiért...


Ezért érdekes pl a relax helyszín, szvsz megállja a helyét még pár nyári táborra és nem rosszabb mint Velem, épp csak egy picikét más...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269962 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, nem tudom bevállalni az őszi találkozót, úgyhogy maradok az eredetinél: a "túrázós" győri tali október 8.-án ([size=9:1rrww61u]szombat[/size]) lesz. [size=9:1rrww61u]Bocsánat, de október 23.-án nem lehet tali, mert akkorra már Telco beszervezett egy talit és nem akarok keresztbe szervezni.[/size] Viszont akkor október 29.-én pedig lesz a bulizós győri tali, ahol kitomboljuk a felesleges "salakanyagokat" Demonlordra és Coronatusra. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269932 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: Érdekes néha új helyre menni, gazdagítja a programot, újra fel lehet fedezni a környéket, új helyekre lehet kirándulni, kipróbálni a dolgokat, hol mit mérnek és mennyiért...


Hát ez az :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269925 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: fürdőváros összel nem egy tuti hely...


De az. Ugyanis a legtöbb fürdővárosban egyrészt sok a fedett medence, másrészt a termálvizek szabad ég alatt is elég jók. Tehát ez ne jelentsen akadályt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269860 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
fürdőváros összel nem egy tuti hely...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #269857 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

E 2-3 nap alatt szeretnénk ha bemutatkozna egy város, egy falu, megismerhetnénk a helyi kulturális, történelmi és gasztronómiai értékeket és jól éreznénk magunkat együtt.
A szervezőknek gondoskodniuk kell a szállásról és a szervezett programokról (például kiállítások, fürdők, színház stb. )


öhm...
Győrben már voltunk párszor.
Vagyis már néhányszor bemutatkozott...

Keszthely
Sárospatak
Eger
Gyula

ezek csak ötletek

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #269856 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem nem gond :wink: különben is, azért pályázat, hogy ha netán olyan hellyel is pályáznak ami még nem volt, és az jobban tetszik a vezetőségnek, akkor az lesz. :P

viszont FONTOS:
Nem tudom, más középiskolákban is így van-é, de gyanítom hogy igen: december 21-ig még tanítás van!!! :cry: Ez Kismarossal kapcsolatban felvet pár problémát :? :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269853 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások

Gilgolwen Nimrandir írta: Győr-környékiként szívesen kivenném a részem a szervezkedésből. :) Fio mit szólsz Brisa ötletéhez?


Nekem végülis tetszik az ötlet, csak van egy rakat probléma, mert nekem piszok sok dolgom lesz. Most kaptam meg az órarendem és ELÉGGÉ húzós, úgyhogy lehet, hogy nem lesz időm rá.

De végülis megcsinálom, ha kell. De az nem gond, hogy Győrben már volt tali?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269847 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Találkozások
Győr-környékiként szívesen kivenném a részem a szervezkedésből. :) Fio mit szólsz Brisa ötletéhez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269842 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
1. Nem rossz ötlet. Tényleg lehetne pályázni a győri talival az őszi találkozó pályázaton, ha egy kicsit kidolgozzátok a programot. Vagytok is páran győriek, hogy együtt ötletelhessetek, helyek közül válogathassatok.

2. Én jól éreztem magam a Nagy Táborban, számomra a problémák nem voltak többek múló epizódoknál. Szóval nekem jó élmények kapcsolódnak Várgeszteshez! És vagyunk így még jónéhányan, a népek fele biztosan. Viszont nincs kifogásom a hely változtatása ellen. Érdekes néha új helyre menni, gazdagítja a programot, újra fel lehet fedezni a környéket, új helyekre lehet kirándulni, kipróbálni a dolgokat, hol mit mérnek és mennyiért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére