Informatikai segítségnyújtás

Több
12 éve 11 hónapja #396783 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Grondir írta: Azt melyik billentyűkombinációval lehet, hogy a képernyőt "lefotózom" mindenestől?
Remélem értitek...


Windowsok: XP Vista, W7, esetén érdemes nem egyedül használni a "Prt Scr" billentyűt, hanem a teljes desktop esetén a "Ctrl+Prt Scr"-t, az aktív/legfelső ablak esetén az "Alt+Prt Scr"-t. Nem kell mindig látni, hogy éppen mennyi és milyen program van a tálcán vagy a desktopon.

Az így vágólapra került kép pedig a Word/excel/power point -ba bármikor beilleszthető. De én inkább az irfanview nevű képkezelő/szerkesztőt használom. Nyitok egy üreset és "Ctrl+V" már benne is van és olyan formában mentem el a képet amilyenben akarom, mindenféle sallang nélkül.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396780 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Amit Léli írt az igaz de nem elégséges

A Gmail-ban a POP letöltés alapból engedélyezett, de nem árt az újbóli megerősítés.

Az Outlook-ban az Eszközök/e-mail fiókok... menünél (gondolom) létrehoztál egy új fiókot POP3 kiválasztással.

A név, email cím, jelszó gondolom nem problémás. A felhasználónév név az @ jel előtti rész, a jelszó meg amit állítottál. Gondolom ez sem problémás. A szerverek: pop.gmail.com és smtp.gmail.com . Gondolom ez is meg van.

A "Bejelentkezés biztonságos jelszó-hitelesítés (SPA) használatával" jelőlőt nem kell bepipálni, sőt ellenjavallott.

Na most kell tovább menni a "további beállítások..." gombbal.

Általános fül: nincs teendő.

Kimenő levelek kiszolgálója fül: "A kimenő levelek kiszolgálója (SMTP) hitelesítést igényel" be kell pipálni és alap értéken hagyni. (A bejövő levelek kiszolgálójával azonos beállítások használata)

Kapcsolat fül: nincs teendő

Speciális fül: A két felső jelőlőt be kell "pipálni" (A kiszolgáló titkosított kapcsolatot igényel) Mind kettő a POP3 és az SMTP is. A portok a POP3 esetében 995, ez magától erre az értékre áll be, Az SMTP esetében át kell írni 465-re vagy 587-re. A 465 pont jó.

Már csak annyi maradt, hogy OK gomb, majd a "Fiók beállításainak tesztelése". Így működnie kell, hacsak a gmail-ban át nem állítottál valami portot és a tűzfalon (ha van olyan) nincs engedélyezve a port. Ez utóbbinak nem nagyon van esélye.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396772 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Esgal írta: Olyasmi van a hibaüzenetben, hogy bár megtalálta a kiszolgálót, valamiért nem kapcsolódik, vagy nem jó a portszám, vagy SSL-t kell átállítani. A gmail vonatkozó súgója szerint a számnak márpedig jónak kell lennie, szóval csak az lehet, hogy nem jó helyre írom a dolgokat, vagy ilyesmi. Valaki lenne oly kedves, és leírná valami csekély értelmem számára felfogható módon, mit és hogy csináljak vele?


A te kedvedért megnéztem, hogyan is működik ez. Leírom, én miket állítottam be (végül sikeresen), hátha az jó nálad is.

1. A gmail fiókodba bejelentkezel, ott a Beállítások-ra mész, azon belül pedig a Átirányítás és POP/IMAP fülre. Ott a Letöltés POP protokollon keresztül részben be kell állítani, hogy (1)-es pont engedélyezed a POP protokollt (szóval az első kettő közül valamelyik), majd a (2)-es pontban, hogy mit csináljon a levelekkel, utána elmented (alul, gomb).
2. Outlook beállítása következik ezután. Az alapadatokat, ha jól értem, sikerült jól megadnod, szóval csak azt mondom, amit nem biztos. További beállítások részben Kimenő levelek kiszolgálója fülön pipáld be, hogy SMTP hitelesítést igényel. Ezután a Speciális fülön a portok jó megadása (mindkettő) alatt pipáld be, hogy SSL-t igényel.

És elvileg ennyi :geek: ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396755 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Van nekem egy olyanom, hogy Outlook 2003. Megkíséreltem beállítani rajta, hogy azon keresztül lássam a gmail-fiókomat. Elvileg mindent úgy állítottam be, ahogy kell, azonban nem akar működni. Olyasmi van a hibaüzenetben, hogy bár megtalálta a kiszolgálót, valamiért nem kapcsolódik, vagy nem jó a portszám, vagy SSL-t kell átállítani. A gmail vonatkozó súgója szerint a számnak márpedig jónak kell lennie, szóval csak az lehet, hogy nem jó helyre írom a dolgokat, vagy ilyesmi. Valaki lenne oly kedves, és leírná valami csekély értelmem számára felfogható módon, mit és hogy csináljak vele?

Köszönet és ezer hála előre is a válaszért!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hete #394378 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Köszönöm! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hete #394376 Írta: Magpies
Magpies válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Thorongil Hunadán írta: Azt melyik billentyűkombinációval lehet, hogy a képernyőt "lefotózom" mindenestől?
Remélem értitek...


PrintScreen (PrtScr/SysRq) billentyű egyszeri lenyomásával a teljes képernyőt a vágólapra teszi, megnyitod pl. paintet szerkesztés/beilleszt aztán fájl/mentés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hete #394374 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Azt melyik billentyűkombinációval lehet, hogy a képernyőt "lefotózom" mindenestől?
Remélem értitek...

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393075 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Olorin.papa írta: Aiya!
Több filmem is van aviban, mellé tett felirattal, de ha átkonvertálom DVD formátumba, akkor a felirat eltűnik róla.
Hogy lehetne "ráégetni" a feliratot az avi filmre, hogy az az átkonvertáláskor se tűnjön el (kérdőjel)*


*a billentyűzetemen nincsen :oops:


A Virtualdub jóbarát! :) ITT megtalálsz minden leírást, ami a felirat égetéshez kell.

Üdv!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393056 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Aiya!
Több filmem is van aviban, mellé tett felirattal, de ha átkonvertálom DVD formátumba, akkor a felirat eltűnik róla.
Hogy lehetne "ráégetni" a feliratot az avi filmre, hogy az az átkonvertáláskor se tűnjön el (kérdőjel)*


*a billentyűzetemen nincsen :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392803 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Adott egy netbook, Windows7 oprendszerrel, Belkin Bluetooth hardverrel, és a legfrissebb Broadcom stack-kel. A rendszer támogatja az A2DP, ARCP, HFP protokollokat.
Adott egy Bluetooth sztereó fejhallgató, ami ezekhez a protokollokhoz készült, és támogatja is őket.

A fejhallgató a WM6-os PDA-mhoz simán és gond nélkül csatlakozik headsetként, és két kattintással zenei fejhallgatóként is. Viszont a netbookkal komoly harcokat kell vívnom, hogy egymásra találjanak. Már többször sikerült ezt elérnem, de átlagosan fél órás küzdelem árán, és nem reprodukálható módon: általában a sok állítgatás során egyszer csak működni kezd a rendszer. Ha a fejhallgatót törlöm a Bluetooth eszközök közül, majd újra felismertetem, időnként segít, de nem mindig. Volt, amikor kézi csatlakozásra működésbe kezdett sztereó fejhallgatóként, de volt, hogy csak headsetként.

Tudtok esetleg módszert arra, hogyan lehet egyszerűen bekapcsolni az A2DP protokollt ilyen esetben?

(A Win7 hangkezelésével amúgy sem vagyok kibékülve, sima, vezetékes mikrofonos fejhallgatóval sem sikerült például skype-hoz beállítanom, mert állandóan lekapcsolja a mikrofont, visszhangvédelem címén.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392098 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Na, sikerült végre, tényleg angolra volt állítva. Amúgy simán az egér jobb klikkre felugró menüben kellett csak a nyelvet angolról magyarra állítani...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392087 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Cerebrum írta: Aham, tényleg. Köszi!

Meg is nézem majd (mert a laptopomon lévő Mozilláról van szó), de nekem úgy rémlik, mintha az is magyar verzió volna...

Akkor esetleg nézd meg a spellchecker.dictionary értékét is, hátha több szótár van fent és nem a magyaron áll...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392084 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Aham, tényleg. Köszi!

Meg is nézem majd (mert a laptopomon lévő Mozilláról van szó), de nekem úgy rémlik, mintha az is magyar verzió volna...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392075 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Cerebrum írta: Felraktam, de így se jó.

Azt amúgy hol lehet megnézni, hogy milyen nyelvű változat? Már végigzongoráztam mindent az Eszközök/Beállítások-ban, de semmi ilyet nem találtam... :roll:

A legkönnyebb talán magából a User Agent-ből, azt megtalálod a Súgó / Mozilla Firefox névjegye részben, alul, többsoros szöveg. Abban benne van a pontos verziószám, nyelv, meg az operációs rendszer is. De az about:config-ban is benne van, ha megnézed a general.useragent.locale preferencia értékét.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392074 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Felraktam, de így se jó.

Azt amúgy hol lehet megnézni, hogy milyen nyelvű változat? Már végigzongoráztam mindent az Eszközök/Beállítások-ban, de semmi ilyet nem találtam... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392064 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Cerebrum írta: A Mozillának ezt a helyesírási cucmókját hol lehet beállítani, hogy rendesen működjön? Ugyanis pl. most is hogy írom ezt a hozzászólást mindent aláhúz pirossal...

Milyen nyelvű változatot használsz?
Próbáltad már feltenni hozzá a magyar szótárat?
addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/3386/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392063 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
A Mozillának ezt a helyesírási cucmókját hol lehet beállítani, hogy rendesen működjön? Ugyanis pl. most is hogy írom ezt a hozzászólást mindent aláhúz pirossal...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389249 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
a) Melikek?
b) Amennyire te biztonságossá teszed.

Ez utóbbi bővebben: a legkomolyabb biztonsági rést mindig a felhasználók jelentik. Ha egyszerű loginnévvel és még egyszerűbb jelszóval üzemelteted, akkor semennyire nem biztonságos. Ezt tovább lehet rontani azzal, ha a jelszót eltárolod a Total Commanderben. Még tovább ronthatod, ha kiadod másnak is. Sajnos ezekkel szemben nem tudod teljesen levédeni magad, mert ha a szerveren van olyan felhasználó, aki ezeket a hibákat elköveti helyetted, akkor azzal a te tárhelyed biztonságát is veszélyezteti. Ennek ellenére és a tárhelyek számához képest viszonylag ritkán hallani be- és feltörésekről. Csak hát az alacsony százalékok nem vigasztalnak, ha téged ér kár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388815 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Hali!
Mennyire biztonságosak ezek az internetes tárhelyek?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388714 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Most működik rendesen egyenlőre, remélem így is marad! :)
Köszönöm még egyszer!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388711 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Thorongil Hunadán írta: Köszönöm szépen! :)

Sikerült? Így megtalálta?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388708 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Köszönöm szépen! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388699 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Thorongil Hunadán írta: NOD32-t használok, egyébként már csináltam egy víruskeresést stb. de nem írt ki semmit.

Csökkentett módban próbáld meg, mert akkor nem tölt be mindent, ami normál módban a Windows-zal együtt indulna, így a kártevők sem tudnak olyan könnyen elrejtőzni vagy védekezni az eltávolítás ellen.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388698 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
NOD32-t használok, egyébként már csináltam egy víruskeresést stb. de nem írt ki semmit.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388697 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Thorongil Hunadán írta: Kaptam skype-on vmi linket, későn szóltak ne tegyem, eredmény: msn-en ha belépek minden fennt levő ismerősömnek elküldi a linket és még kijelentkezni is alig tudok. Mit csináljak?

Szerintem először is alapos vírusirtást Csökkentett módban. A Csökkentett módot úgy tudod kiválasztani, ha a gép újraindítása után, de még mielőtt elindulna a Windows (mielőtt megjelenne a Windows logó), nyomsz egy F8-at. Milyen vírusirtót használsz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388696 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Kaptam skype-on vmi linket, későn szóltak ne tegyem, eredmény: msn-en ha belépek minden fennt levő ismerősömnek elküldi a linket és még kijelentkezni is alig tudok. Mit csináljak?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388571 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Újabb adalék. Az IE8-at sem tudom letölteni. Folyton hibát jelez.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388567 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Sötét Úr írta: Ezt a hibát nekem évek óta produkálja a KEMET-tel a Trident böngészőmotor (azaz minden olyan böngésző, ami az IE alapjait használja), és nem tudok rájönni az okára. :( Grrr!

Megnéztem a KEMET-et IE-vel, az tényleg produkál ilyet, hogy elsőre feldobja a hibaüzenetet és rögtön be is zárja az oldalt. Utána már megnyitja, csak lent a sarokban mutatja, hogy szerinte az oldal hibákat tartalmaz. Méghozzá, hogy "A várt elem objektum", és az index.html 13. sorának 1. karakterére hivatkozik.
Az introhu-t viszont tényleg nem hajlandó megnyitni IE-ben, én sem értem, mi a baja. Mondjuk van egy STYLE elemed a HEAD és a BODY között, ami nem kéne, de attól szvsz még meg kéne nyitnia. Ráadásul a belső oldalaknál se akarja megnyitni a legtöbbet, de van, amelyikkel nincs baja. (És úgy csinál, mintha kapcsolódási hiba lenne, pedig az nem lehet.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388559 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Ezt a hibát nekem évek óta produkálja a KEMET-tel a Trident böngészőmotor (azaz minden olyan böngésző, ami az IE alapjait használja), és nem tudok rájönni az okára. :( Grrr!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388551 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Ez érdekes, mert néhány napja nálam sem nyitja meg az Avant se az iwiw-et, se az origo-t, azaz megnyitja őket, csak aztán rögtön ugrik is fel a hibaüzenet, h. az "IE nem tudta megnyitni a kérdéses weboldalt, bla-bla-bla...", aztán ha ezt leokézza az ember, akkor mindjárt csukja is be a böngészőablakot.

Mozilla alól viszont megy mindkettő.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére