BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #322179 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Amikor szalagavtónál keringőhöz fehér magassarkút kerestem, és megmondtam az eladónak hogy 42es a lábam, UFÓnak nézett. Elfehéredett és lépett hátra vagy kettőt. Furán néztem rá. Ő is rám.

:mrgreen: :mrgreen:

Jó öreg céhek, ugye-ugye? :P Szerintem forradalmasítsuk a cipőgyártást... :P :D :D


Na látod Ben, ezért fogok elmenni cipőalsórészkészítőnek(felsőrészkészítőből már van egy rakat, túl telített a pálya....), ha nem vesznek föl.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322174 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Amikor szalagavtónál keringőhöz fehér magassarkút kerestem, és megmondtam az eladónak hogy 42es a lábam, UFÓnak nézett. Elfehéredett és lépett hátra vagy kettőt. Furán néztem rá. Ő is rám.


:D Engem csak szimplán kiröhögnek, de volt már olyan is, hogy átküldtek a gyerekosztályra... Pff... Ez van.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322171 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Amikor szalagavtónál keringőhöz fehér magassarkút kerestem, és megmondtam az eladónak hogy 42es a lábam, UFÓnak nézett. Elfehéredett és lépett hátra vagy kettőt. Furán néztem rá. Ő is rám.

:mrgreen: :mrgreen:

Jó öreg céhek, ugye-ugye? :P Szerintem forradalmasítsuk a cipőgyártást... :P :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322170 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor szalagavtónál keringőhöz fehér magassarkút kerestem, és megmondtam az eladónak hogy 42es a lábam, UFÓnak nézett. Elfehéredett és lépett hátra vagy kettőt. Furán néztem rá. Ő is rám.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322169 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ehh, a cipők számozása abszolút megbízhatatlan, azt nem értem, miért nem találnak ki erre egy egységes rendszert. :) Különböző fajta cipőknek eltér a számozása +/- 1-2 számmal, ahogy tapasztaltam. Az enyém általában 41-42 körül mozog, esetleg 43.


Tényleg jobb lenne egy egységes rendszert kitalálni, de sok mástól is függ, hogy úgy jársz-e benne, mint aki be akarna *-ni, vagy úgy klaffog benne a lábad, hogy csak na. Teszemazt ilyenek a női alkalmi cipők(na nem mindegyik, de azért van néhány). Nagyon sok, használat után "nyúlik". Hülyét kapok ezektől, mert egyszerűen nem találok magamnak normális cipőt, csak alig. Egyszerűen nem gyártják a méretemben. 37 :lol: :oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322167 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ehh, a cipők számozása abszolút megbízhatatlan, azt nem értem, miért nem találnak ki erre egy egységes rendszert. :) Különböző fajta cipőknek eltér a számozása +/- 1-2 számmal, ahogy tapasztaltam.


Az a baj, hogy minden ember lába más, kinek erősebb, kinek ilyen vagy olyan.
Szóval.....ez is probléma.......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322166 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: Na ja, kínai tornacipők rulzanak. :D De azokban is 41-42-es a jó, meg rendes félcipőben is. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322164 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem az elmúlt 1-2 évben nem volt 41esnél kisebb cipőm. Vagyis minden számozásban nagy lábam van.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322163 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Acho írta: de szívtelen... ;-) :-P :-) :lol:

Most épp a saját lábamat sajnélom, nem érek rá másét. Különben is tanulnom kellene :? Így meg pláne nem tudok más lábával foglalkozni :roll:

nekem is kéne, de jobb itt lógni! :-) Bennek meg teljesen igaza van, nálam régebben volt olyan, hogy 42-es cipőt hordtam, az ünneplősöm meg 39-es volt! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322161 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ehh, a cipők számozása abszolút megbízhatatlan, azt nem értem, miért nem találnak ki erre egy egységes rendszert. :) Különböző fajta cipőknek eltér a számozása +/- 1-2 számmal, ahogy tapasztaltam. Az enyém általában 41-42 körül mozog, esetleg 43.

Jó, hát ha kínai tornacipőt veszek a suliba, akkor persze, hogy már a 45 felettieket nézegetem... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322160 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ehh, a cipők számozása abszolút megbízhatatlan, azt nem értem, miért nem találnak ki erre egy egységes rendszert. :) Különböző fajta cipőknek eltér a számozása +/- 1-2 számmal, ahogy tapasztaltam. Az enyém általában 41-42 körül mozog, esetleg 43.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322159 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: de szívtelen... ;-) :-P :-) :lol:

Most épp a saját lábamat sajnélom, nem érek rá másét. Különben is tanulnom kellene :? Így meg pláne nem tudok más lábával foglalkozni :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322156 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta: Höh, ha jól tudom, egyik osztálytársam bátyjának 52-es lába van... :D

de kérem az pasi. Nekem is van 50es lábú ismerősöm. Mondjuk arra i snehéz cipőt találni, de nem hat meg :twisted: :twisted:

de szívtelen... ;-) :-P :-) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322155 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Olyan van hogy kislábú nők boltja, de olyna hogy nagylábú nők boltja, ninsc :evil:


Hevesen bólogat, és egyetért. Néha én se találok normálisat, és azt átmenet a cipők között meg egyense durva......néhol 39, néhol meg 40 es kell......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322148 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Höh, ha jól tudom, egyik osztálytársam bátyjának 52-es lába van... :D

Nee :D Na az NAGY :D Nálunk azt hiszem a győztes 44-es lábbal rendelkezik, vagy talán 45, de azt nem hiszem. Csak ő lány :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322145 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Höh, ha jól tudom, egyik osztálytársam bátyjának 52-es lába van... :D

de kérem az pasi. Nekem is van 50es lábú ismerősöm. Mondjuk arra i snehéz cipőt találni, de nem hat meg :twisted: :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322140 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Höh, ha jól tudom, egyik osztálytársam bátyjának 52-es lába van... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322136 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Olyan van hogy kislábú nők boltja, de olyan hogy nagylábú nők boltja, nincs :evil:

pukkadjanak halomra... :( anyunak se kicsi a lába, ő mindig talál ilyesmi boltokat, általában olcsók, nincsenek frincesfrancos bodorkás borzalmak, nem is tudom, hogy akad rá, nagyon nem szeret mászkálni a városban :) De persze ez örök átok. :/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322132 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan van hogy kislábú nők boltja, de olyna hogy nagylábú nők boltja, ninsc :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322120 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem vagyunk nagy lábú nemzedék. Én a 42es lábacskámra általában aligtalálok topánt... Ergo rajtam kívül mindnkinek kicsi lába van.

Ezaz. Pl nekem is. Épp hogy 42-es! Néha a 41-es is jó... :D Éppen tegnap találtam egy ma oly divatos kis topánkát, szerencsére találtam egy egyszerűbbet is, csicsamicsák nélkül, csak egy barna bőrcipő.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322119 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért, mert Samu fia Bendegúz. Bendegúz fia Attila. Innen már tudjátok.
Nóli, nekem is nagy lábam van. És szerintem igen, a magyaroknak nagy a lábuk, sőt, szőrös is.
Plusz ha jobban belegondolunk, nálunk nem is gyakoriak az eredeti szőkék, ami a hobbitoknál sem volt hétköznapi, talán inkább Galadriel magvacskája után, de ebbe nem mennék bele...
Szóval lehet, hogy elég sok mindent össze lehetne szedni ami azt bizonyítja, hogy a magyarok a hobbitoktól származnak.
De ez csak hülye vicc, hehe.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322115 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem vagyunk nagy lábú nemzedék. Én a 42es lábacskámra általában aligtalálok topánt... Ergo rajtam kívül mindnkinek kicsi lába van.


Nem azt mondtam, hogy kis lábú nemzedék lennénk, csak általánosítva a nagy lábú nemzedék, sztem nem helyénvaló...... :roll: :roll: :roll: :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322106 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta:

Liliom írta: Lehet, hogy a magyarok a hobbitoktól származnak.
Ez megmagyarázná a nagy és szőrös lábunkat.


miért pont mi magyarok?? heeee?? nem csak mi vagyunk nagy lábú nemzedék....és ez még ráadásul általánosítás is......ami lehet hogy nem is igaz..... :lol: 8O :lol:

Nem vagyunk nagy lábú nemzedék. Én a 42es lábacskámra általában aligtalálok topánt... Ergo rajtam kívül mindnkinek kicsi lába van.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322105 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Lehet, hogy a magyarok a hobbitoktól származnak.
Ez megmagyarázná a nagy és szőrös lábunkat.


miért pont mi magyarok?? heeee?? nem csak mi vagyunk nagy lábú nemzedék....és ez még ráadásul általánosítás is......ami lehet hogy nem is igaz..... :lol: 8O :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322104 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fejtsd ki, kérlek, bővebben :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322103 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy a magyarok a hobbitoktól származnak.
Ez megmagyarázná a nagy és szőrös lábunkat.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322102 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ille / Lórien írta: Igen, tényleg. Utánanénéztem. Ő volt a 13. és egyben a legfiatalabb gyereke. Azért szép teljesítmény, nem igaz? :wink:

Hát, azért főképp a felesége érdeme is szvsz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322101 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Hát ennyi erővel Samunak is volt Bendegúz nevű gyermeke, nem? :wink:


Igen, tényleg. Utánanénéztem. Ő volt a 13. és egyben a legfiatalabb gyereke. Azért szép teljesítmény, nem igaz? :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322076 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van egy iwiwes meghívóm, nem tom miért kaptam kettőt, de ez felesleges
kéri valaki?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #322051 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: upssz... már továbbküldtem Nólinak! :-) sorry! ;-) :-)

éljen a napsütés!!


Nem, baj, pluszból sosem árt ;)

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.349 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére