BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #322747 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Viszont van egy ilyen mondóka, hogy
"ess, eső, ess
holnap délig ess
hogy a búza nőjön
a gyerek örüljön:
lesz kenyér, lesz kalács
lesz kenyér, lesz kalács..."


:P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322740 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy nem hőmérsékletfüggő, de ma, utolsó testnevelésóráink egyikén is kint voltunk, a jó időben beszélgettünk, és olyan erősen sütött a nap, hogy visszajött egy évekkel ezelőtti "allergiám", elkezdett folyni a könnyem, nem bírtam nyitvatartani a szemem és begyulladt, be kellett menjek, persze senki nem jött velem :P
Én örülök a melegnek meg minden, de nem muszáj ám odafentről elvakítani minket/engem.
Ré, vagy Amon vagy valaki, légyszíves szánjon meg engem és a szememet, köszi.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322717 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ne túlozzunk, 22-24 fokot hőségnek nevezni elég erős. Ez egy pont kellemes hőmérséklet.
Persze, ettől még a szárazság gond lehet, ezért nem ártana helyenként eső. Csak a megfelelő helyen és időben essen a megfelelő mennyiség! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322712 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó, eshet eső, de ne jövő héten, hanem akkor még a héten essen!!! jövő héten jönnek a holland csajok vissza.. és nem lenne poén ha a szabadba tervezett programok elmaradnának.. magyarul az egész hét tönkrmenne.. nah jó, majdnem az egész hét :D
UI.: a zöldségeinknek is kell eső.. de nekem spec nem hiányzik :D :D:D:D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322706 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondok én nektek a cucuje helyett egy jobbat: közös ima Szent Illéshez, hogy nyíljanak meg az egek csatornái. Egyéni is lehet. Amúgy meg én is szeretnék esőtt, mert kitört rajtam az allergia.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322694 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: 25 fokban senki sem fog megsülni, és különben is két hét múlva itt a május, akkor magától is lesz eső.

Nos, én csak hírből ismerem a cucujét, de ami azt illeti, jövő hét végére esőt ígérnek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322693 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Jaigen, aki túlzásba viszi legyen annyira becsületes hogy jelentkezik árvizi segédmunkásnak.

Cucujéból bármilyen mennyiség túlzásba vitelnek számít. Nincsenek fokozatok, csak az érintett terület nagyságában. Nem véletlenül tilos, úgyhogy meg ne merjétek próbálni.
25 fokban senki sem fog megsülni, és különben is két hét múlva itt a május, akkor magától is lesz eső.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322686 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Támogatom a cucujét. Nem lenne vicces egész nyáron sápatag, üvegházi zöldségeken élni... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322676 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Snuffles: sötétítőfüggöny, redőny, reluxa?

Mindegyik van. Ez egy ilyen szoba sajnos, dehát nem kívánhatom, hogy anyumék jöjjenek ide. :) Anyunak télen is mindig melege van, én legalább néha szoktam fázni, ő nagyon hamar belepusztulna ebbe a dögmelegbe. Félek, mi lesz nyáron, de majd szellőztetek, csak nem az ablakon keresztül kell, mert oxigén sem jön be, nemhogy hideg, friss levegő...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322670 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne kérlek ne kérjetek esőt... mert az eső és napsütés váltakozásától hatalmasra nő a fű és gondolom hamar rájöttök hogy kis családunkban kinek a reszortja a kerti vágószerszám kezelése... tegnap 3 órát futkostam a napon...

Szóval ha lehet úgy járjátok a cucujét hogy a mi kertünk fölött (konkrétan a fű fölöttt mert amúgy én se bírom ha 25 foknál több van) tűzzön csak a nap és égjen ki a fű...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322663 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nekem nem hiányzik az eső.


majd fog, ha nem lesz semmi zöldség csak aranyárban

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322661 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem nem hiányzik az eső.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322653 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Emberek, ezennel felszólítok mindnekit, hogy járjon cucujét, mielőtt minden kiszárad.
Tudom, hogy tiltva van (és nem is véletlenül) de egyszer, könyörgöm járjatok, mert megsülünk.
Jaigen, aki túlzásba viszi legyen annyira becsületes hogy jelentkezik árvizi segédmunkásnak.


Ezt vond vissza, de azonnal. :nono:

Snuffles: sötétítőfüggöny, redőny, reluxa?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322646 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: ráadásul a szobám pont úgy helyezkedik el, hogy délután 2-től napnyugtáig ide süt a nap és borzalmas! :szenved kicsit teátrálisan:

Ahh, igen! Ezek szerint nem egyedül vagyok ezzel a problémával... :D :D 8) Mondjuk nekem inkább olyan 3-tól kb. 5-6-ig úgy, hogy lehetőleg ne tudjak az ágyon olvasni/tanulni, hacsak nem akarom, hogy utána össze kelljen kapargatni a szememet a földről, mert kifolyik. :P Egyébként a napsütés az nem zavar, mert jó. De kezd lassan túlzottan meleg lenni, miért nem bír megmaradni max. 25 fok környékén? :P PP


Ki a sokat nem becsüli, a keveset nem érdemli XD 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322632 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: ráadásul a szobám pont úgy helyezkedik el, hogy délután 2-től napnyugtáig ide süt a nap és borzalmas! :szenved kicsit teátrálisan:

Ahh, igen! Ezek szerint nem egyedül vagyok ezzel a problémával... :D :D 8) Mondjuk nekem inkább olyan 3-tól kb. 5-6-ig úgy, hogy lehetőleg ne tudjak az ágyon olvasni/tanulni, hacsak nem akarom, hogy utána össze kelljen kapargatni a szememet a földről, mert kifolyik. :P Egyébként a napsütés az nem zavar, mert jó. De kezd lassan túlzottan meleg lenni, miért nem bír megmaradni max. 25 fok környékén? :P PP

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322627 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
eljárnám én segítőkészen, ha tudnám... :P nekem is hiányzik egy kis víz az égből, dehát cucc. ráadásul a szobám pont úgy helyezkedik el, hogy délután 2-től napnyugtáig ide süt a nap és borzalmas! :szenved kicsit teátrálisan:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322626 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, ezennel felszólítok mindnekit, hogy járjon cucujét, mielőtt minden kiszárad.
Tudom, hogy tiltva van (és nem is véletlenül) de egyszer, könyörgöm járjatok, mert megsülünk.
Jaigen, aki túlzásba viszi legyen annyira becsületes hogy jelentkezik árvizi segédmunkásnak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322560 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:
valami Fehér...
ezek segítettek múltkor Olaszországból hazahozni a halottakat
hívd fel valamelyik tv-t vagy a 198at, hátha tudják
Egymásért Egy - Másért Alapítvány ????


Köszönöm az infót, próbálkozunk...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322535 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Valahol összefutottam nemrég egy linkkel asszem, na mindjárt előásom... :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322534 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudja valaki, hogy az Apáca Show2nek hol lelhető fel a zenéje? Akár torrent izé is jöhet!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322466 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek, egy elég fontos dologban. Múlt héten meghalt egy csoporttársam Finnországban egy balesetben. A családjának szüksége lenne 500.000 ft-ra még, hogy haza tudják hozni. Nem pénzt kérek, de ha valaki ismer esetleg bármilyen alapítványt, szervet, vagy akármit, aki/ami hasonló helyzetben segíteni tudna, azt nagyon megköszönném. A szülei sajnos már nem élnek, a legidősebb bátyja tartja el a testvéreit is, és nem tud ennyit pénzt hirtelen összeszedni. Mindenféle ötletet szívesen fogadok és köszönöm.


valami Fehér...
ezek segítettek múltkor Olaszországból hazahozni a halottakat
hívd fel valamelyik tv-t vagy a 198at, hátha tudják
Egymásért Egy - Másért Alapítvány ????

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322465 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek, egy elég fontos dologban. Múlt héten meghalt egy csoporttársam Finnországban egy balesetben. A családjának szüksége lenne 500.000 ft-ra még, hogy haza tudják hozni. Nem pénzt kérek, de ha valaki ismer esetleg bármilyen alapítványt, szervet, vagy akármit, aki/ami hasonló helyzetben segíteni tudna, azt nagyon megköszönném. A szülei sajnos már nem élnek, a legidősebb bátyja tartja el a testvéreit is, és nem tud ennyit pénzt hirtelen összeszedni. Mindenféle ötletet szívesen fogadok és köszönöm.

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322453 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elhunyt Kurt Vonnegut.
Szomorú, de "így megy ez".
Kilgore Trout a a pocsék stílusú, de remek ötletekkel rendelkező sci-fi író nem rukkol elő újabbakkal.
Mit lehet ilyen helyzetekben mondani, talán tényleg csak annyit, hogy "csipcsirip".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322430 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: www.nol.hu/cikk/442520/

Elhunyt Kurt Vonnegut amerikai író.


Nyugodjon Békében :cry: szerettem, ahogy írt :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322418 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta: 42-es cipők: megjegyzem én is ekkora lábon élek :P és ha nem sajnáljátok rá az utazást, Esztergomban van egy nagyon szupi kis cipőbolt, ahol nekem spec eddig mindig sikerült normális cipőt venni és mindig volt 42-es méretben is ;) :P


megfontolom :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322417 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322412 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: www.nol.hu/cikk/442520/

Elhunyt Kurt Vonnegut amerikai író.


Amíg élt erős volt. Őszinte részvétem.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322403 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Phaedra/Namarie írta: NEGATÍV DISZKRIMINÁCIÓ!!!!!!!

Liliom, melyik volt az??? megtépem, mint Floki a lábtörlőt!



Aranyos vagy.
Igen, ez szörnyen igazságtalan, de ez a helyzet. Persze a legjobb, ha teszünk rá.


Na ja.... mint mindenre, amivel a nőket csesztetik. Amúgy a vállvonás néha hatékony. De az a kérdés is, amit Telcontar tanított nekem: "És akkor mi van?"

Peredhil: hogy sikerült a vizsgád?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322401 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mi mindenre jó, ha valaki Egomba jön! :-)

más: így sokkal éjfél után nekem is fájt!! :-) de jóó!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322383 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
42-es cipők: megjegyzem én is ekkora lábon élek :P és ha nem sajnáljátok rá az utazást, Esztergomban van egy nagyon szupi kis cipőbolt, ahol nekem spec eddig mindig sikerült normális cipőt venni és mindig volt 42-es méretben is ;) :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.413 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére