BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #322849 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Acho írta: nyuszikra visszatérve, ha az a száz nyúl ügyes, és nem üttetik/fogatják el, lövetik le magukat, akkor gyorsan megdobhatják a nyúlpopulációt! :-)

hűha, jó rég volt nyúlinvázió, szerintem nem lenne rossz :D "sok kis pihepuha nyuszi tartja rettegésben a fővárost!" - hirdetné a szalagcím


Most viccen kívül: Ausztrália mezőinek nagy részét a betelepített üregi (vagy mezei) nyulak tarolták le a XIX. században. Szóval ez nem annyira sci-fi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322847 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igenis hogy jó a nyúl pörinek :P én szeretem :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322845 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: nyuszikra visszatérve, ha az a száz nyúl ügyes, és nem üttetik/fogatják el, lövetik le magukat, akkor gyorsan megdobhatják a nyúlpopulációt! :-)

hűha, jó rég volt nyúlinvázió, szerintem nem lenne rossz :D "sok kis pihepuha nyuszi tartja rettegésben a fővárost!" - hirdetné a szalagcím

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322837 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
eszembe se jutott! sőt, ezúton üdvözlöm Bandikátl! ;-) :-) nyuszikra visszatérve, ha az a száz nyúl ügyes, és nem üttetik/fogatják el, lövetik le magukat, akkor gyorsan megdobhatják a nyúlpopulációt! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322832 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na nem is gondoltam, h órákig kitartod Bandikát (v bármi állatot), ahhoz már vsz Toldi kellene. :P :mrgreen: "Rémlik, mintha látnám termetes növését" :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322831 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: ebben az esetben nem tudom, hogy a macskát (ijedtség) vagy az embert (derékhúzódás) sajnáljam -e jobban... :-)

inkább a macskát. egy nagyobb darab macs (naigen...) nemcsak megijed, de sokkal nagyobb eséllyel kap sérvet, mint az az ember, aki felemeli. 4-8 kilót simán felemelsz, de a takójánál fogva ő sajnos nem bírja el a saját súlyát, ennek nagyon csúnya vége is lehet.
persze értem én, hogy a Bandika még ennél is nehezebb szokott lenni és nehezebb is felemelni őt :P de inkább ne gyakoroljatok, elég fájdalmas dolog ez nekik.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322828 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ejha.. nektek aztán nagyon pihent most az agyatok.. :D főleg Achonak :D köszi a kellemes perceket, jó éjt mindenkinek! szép álmokat rózsás angyalokat.. :D (L) :lol: 8) :roll:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322823 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Ben írta: (jajj, most elképzeltem, Bandikát megragadni a tarkójánál (??) és felemelni... reggeli torna :mrgreen: )

a legtöbb állat sérvet kap, ha nincs "alátámasztva" felemeléskor :P a nyúl szerencsére általában könnyű állat, de a Bandikát már művészet felemelni helyesen :D

mondom, ebben az esetben lehet, hogy nem Bandika kapna sérvet! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322822 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: (jajj, most elképzeltem, Bandikát megragadni a tarkójánál (??) és felemelni... reggeli torna :mrgreen: )

a legtöbb állat sérvet kap, ha nincs "alátámasztva" felemeléskor :P a nyúl szerencsére általában könnyű állat, de a Bandikát már művészet felemelni helyesen :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322818 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: ... Elég kártékony állat és még pörköltbe se valami jó.

Gollamnak se jött be. Samunak annál inkább! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322816 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Ben, de igen, olyan.
A nyúlna nem lesz attól semmi baja.
A maradék nyulak meg remélem nem szaporodnak el, azok az édes kis szőrgolyók szétrágnak mindent. Elég kártékony állat és még pörköltbe se valami jó.


ettől függetlenül kisütve nagyon finom.. :D az egyik kedvenc kajám( vegások nem olvasták ugye?:):P)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322814 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ebben az esetben nem tudom, hogy a macskát (ijedtség) vagy az embert (derékhúzódás) sajnáljam -e jobban... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322813 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben, de igen, olyan.
A nyúlna nem lesz attól semmi baja.
A maradék nyulak meg remélem nem szaporodnak el, azok az édes kis szőrgolyók szétrágnak mindent. Elég kártékony állat és még pörköltbe se valami jó.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322812 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: (Aki bankban dolgozik vagy matematikus, kérem, ne ordítsa le a fejem :D )

Na én egyik se vagyok, még csak nem is tervezek lenni... :P

Egyébként nem tudom, ha a fülénél fogja meg vki a nyulat az nem olyan, mint a macskánál, ha a tarkójánál ragadod meg? Ti. hogy kevésbé fáj neki. Na nyilván nem kellemes... (jajj, most elképzeltem, Bandikát megragadni a tarkójánál (??) és felemelni... reggeli torna :mrgreen: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322811 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fülüknél?? szegények...bá mondjuk úgy a legkönnyebb megfogni, nem?

ugyan nem nyúl, de ez is ilyen "elkapásos":
az utcán beszélgettünk, egyik ismerősöm hozta a kutyáját(aranyos kajla vizslakölyök) póráz nélkül. Apor (a kutya) meglátott egy palotapincsit a túloldalon, átszaladt, a nő, aki meg azt sétáltatta, gondolom menteni akarta az ebet, ezért felkapta a földről. de nem lehajolt érte, hanem a póráznál fogva felhúzta, és csak utána fogta kézbe. mi meg csak lestünk...elég durva volt. szegény kutyus..

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322810 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
persze, él bennük a szabadság! bár rabnak születtek, de az ösztön bennük él! és szerintem ilyenkor(mármint,mikor szállítják őket) megérzik, hogy most vmi nem jó következik. ezek után nem csoda, ha tiltakoznak szegények!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322809 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Snuff, ötszáz nyúl döglött meg, a kamion felborulásakot és 4400 (!) nyulat fogdostak össze, a maradék száz körözés alatt van. :D :D

Egyébként elképzelem, mész az autópályán, egyszer csak vhol előtted nem messze felborul egy kamion és 4500 nyúl elözönli a környéket... :mrgreen:

Ó istenem, egy nulla ide vagy oda... :P (Aki bankban dolgozik vagy matematikus, kérem, ne ordítsa le a fejem :D )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322806 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: hát én nem tudom, énse láttam a híradót, de ahogy elképzeltem biztos vicces lehetett :D :twisted:
lepkehálóvel nyulat?? :twisted: :lol: (vizuális típus vagyok,elképzeltem....repülő nyulakkal...fáradt vagyok nagyon... :P )


hihihihihi... :D :D:D:D nem, kézzel és rohangásztak :D vicces volt.. de hogy milyen brutál módon fogták szegényeket.. :cry: vagy úgy lehet csak én nem szoktam úgy? [size=9:25tr3dqb]fülüknél fogva.. és szegények kapálóztak, de nagyon.. gondolom az-újra-ketrecbe-zárás miatt.[/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322805 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Lehet, hogy csak én vagyok lassú és nincsenek nyúlelfogási reflexeim, de 500 nyulat hogy lehet megfogni? :D Rohannak és lepkehálóval becserkészik, mint a bioszosok nyaranta terepgyakon a repülő cuccokat, vagy ez hogy megy?
A híradóról meg lemaradtam... :P

hát én nem tudom, énse láttam a híradót, de ahogy elképzeltem biztos vicces lehetett :D :twisted:
lepkehálóvel nyulat?? :twisted: :lol: (vizuális típus vagyok,elképzeltem....repülő nyulakkal...fáradt vagyok nagyon... :P )

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #322804 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff, ötszáz nyúl döglött meg, a kamion felborulásakot és 4400 (!) nyulat fogdostak össze, a maradék száz körözés alatt van. :D :D

Egyébként elképzelem, mész az autópályán, egyszer csak vhol előtted nem messze felborul egy kamion és 4500 nyúl elözönli a környéket... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322803 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy csak én vagyok lassú és nincsenek nyúlelfogási reflexeim, de 500 nyulat hogy lehet megfogni? :D Rohannak és lepkehálóval becserkészik, mint a bioszosok nyaranta terepgyakon a repülő cuccokat, vagy ez hogy megy?
A híradóról meg lemaradtam... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322801 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Azt az ötszázat mondjuk én is sajnálom, csak úgy elképzelem, amint a rendőrök meg tűzoltók 4500 nyulat üldöznek az autópályán... :lol: És 100 meglógott. 8) :-)


most mondta be az rtlklub híradója,.. voltak képek is :D :D:D:D ;) :roll:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322793 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt az ötszázat mondjuk én is sajnálom, csak úgy elképzelem, amint a rendőrök meg tűzoltók 4500 nyulat üldöznek az autópályán... :lol: És 100 meglógott. 8) :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322773 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény nyulak. Akkora barbárság ez az egész nagyüzemi állattartás,
születéstől a vágóhídig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322765 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta: Más Ötezer nyúl szabadult el az autópályán :lol:

Szegénkéim


hm.. szegény elpusztultak.. meg jól járt az a száz.. a maradék járt pórul csak.. ők tényleg szegénykéink!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322764 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta: Más Ötezer nyúl szabadult el az autópályán :lol:

Szegénkéim


Én annyira nem sajnálnám őket,valszeg vágóhídra mentek,de előbb-utóbb biztosan oda mentek volna.Így 100 állat szabadon élhet(meg esetleg a halott 400nak is jobb).

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322761 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! A táboros plakát elkészült, letölthető innen . A4-es, fekete-fehér.

Páran jeleztétek, hogy tudnátok nyomtatni illetve terjeszteni az anyagot :cooljump:. Kérek szépen mindenkit, hogy aki kedvet érez magában, és tud nyomtatni akár egyetlen aprócska lapot is, jelentkezzen nálam priviben!

Ahová jó, ha kerülnek plakátok: középiskolák, egyetemek, művelődési házak
Ahová nem jó, ha kerülnek: szemetes, kocsmaajtó, illegális reklámfelületek :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322757 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a meleg jóóóóóóóóóóóóó!!! :-) (bocs, nyár- és hőségmániás vagyok!) :-) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322752 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Más Ötezer nyúl szabadult el az autópályán :lol:

Szegénkéim

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322748 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem hőség a 22-24 fok, de maradjon is ennyi, ne menjen nagyon följebb. :P

Más Ötezer nyúl szabadult el az autópályán :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.606 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére